World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.295.498
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks

 

 

daj broj računa da ti uplatimo za pivo da ti ne bude sjeban tjedan do kraja ... 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2022 13:31 (Stric_Jura).
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

 

 

daj broj računa da ti uplatimo za pivo da ti ne bude sjeban tjedan do kraja ... 

 Teško, depresija na 200%. Još danas žena mi uzela auto i otišla u šoping, a ja nek mrzim sam sebe na poslu, i to pješke.

Pivu izbjegavam, pazim na liniju, da nije više kružnica. (Mada jučer su otišle ća 4 rakije i 3 pive, jebiga).

 

Gledam talijansku TD liniju, OP frontalno je do jaja, top je odlične preciznosti, kupola iznenađujuće brzo se okreće, depresija je solidna, a pretpostavljam da kao slabost su ostavili 8 sekundi reload, a na kraju dana DPM je u nebu.

Jel krenuo ko grindati? Se isplati, kakav je put do desetke?

15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...
Stric_Jura kaže...

 

 

daj broj računa da ti uplatimo za pivo da ti ne bude sjeban tjedan do kraja ... 

 Teško, depresija na 200%. Još danas žena mi uzela auto i otišla u šoping, a ja nek mrzim sam sebe na poslu, i to pješke.

Pivu izbjegavam, pazim na liniju, da nije više kružnica. (Mada jučer su otišle ća 4 rakije i 3 pive, jebiga).

 

Gledam talijansku TD liniju, OP frontalno je do jaja, top je odlične preciznosti, kupola iznenađujuće brzo se okreće, depresija je solidna, a pretpostavljam da kao slabost su ostavili 8 sekundi reload, a na kraju dana DPM je u nebu.

Jel krenuo ko grindati? Se isplati, kakav je put do desetke?

 Do zadnjeg guna na T6 sam free expao, tenk je op. Radiš damage sulud. T7 mi je stock, prvi game 4k damagea sam bouncao samo ovako stock je stvarno sranje. 

 

Evo zamijenio kupolu sad nema ne week spota. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2022 13:35 (Gajotres).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...

 Pivu izbjegavam, pazim na liniju, da nije više kružnica. (Mada jučer su otišle ća 4 rakijei 3 pive, jebiga).

 ma nisi VALJDA ??!?

ubacivo rakiju u pivu!!?

to je tehnicki "depth charges" kak vele ameri iliti dubinske bombe, ja to zovem "potapljanje brodova" ™©®

ak si stvarno to radio nemamo izbora onda nego da te preusmjerimo sa teme o tenkovima na temu o brodovima

"vozi na WoWs baja"

 

dodu$e ak si samo koristil 2 vrste konsumablesa odjednom,  "piva" i "strong $nap$" pa ih aktiviral jednu pa drugu tokom igre, onda ti mozemo malo i zazmirit na jedno oko..., ipak to ima veze sa tenkovima.....

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

eh na novoj mapi "New outpost" ili "Predstraža" u uvodu svira "Ederlezi",

još kad bi znali da je Bregović to reciklirao u "La reine Margot"....

 dakle striče, ipak smo  wot temi, a omiljena nam firma ne reciklira nista, oni samo "TWIKAJU"

tako je sigurno i gorespomenuti doticni twikal pjesmu  da ju "prilagodi žabarima" "približi frankofonskom tržištu" ™ voila

Jarvan kaže...

Jbg, puno propuštam...3070 mi ispala na parket, oštetila parket i pukla sama grafa, tako da sam sad prisiljen na laptop gaming, nerfani mi tenkovi kao i gaming iskustvo.

 a nerfani parket?!!?

ili si i ti kao i goreuvazeni stric jura samo malo "twiknul" parket ?

 

P.S. neznam jel sam ja informaticki nepismen ili forum nedaje opciju da se visestruko citira sa dvije razlicite strane, nznm

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
15 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...
..

 a nerfani parket?!!?

--

- hardening + perk nespretnost i grafulja bounca..

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
ihush kaže...
ED63 kaže...
..

 a nerfani parket?!!?

--

- hardening + perk nespretnost i grafulja bounca..

 

 Kakav bounce, teška penetracija.

15 godina
offline
Re: World of Tanks

-problem, brdo-muhamed :) .. tj što je projektil a što ploha koju pogađa i što se odbija (lomi).. = parket je jači od 'slabe' grafulje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ihush kaže...

- hardening + perk nespretnost i grafulja bounca..

 hardening parketa nema efekta u ovom slucaju jer je grafulja ispustila HEAT izboj iz dinganog kondenzatora i probila lak

ihush kaže...

tj što je projektil a što ploha koju pogađa i što se odbija (lomi).. = parket je jači od 'slabe' grafulje.

 kak je reko robert downey jr. u iron man-u kad mu je frend reko "U OWE me a new f-22"

"well tecnically he hit me so..."

parket je mirno stajao na mjestu i rotirao polako oko sunca kad je skupa graf doletjela....

zakljucak, treba ti "JACA" graficka, po mogucnosti ona neka sa velikim metalnom oklopom, koja moze probit fps drop i lock na full hd ultra details crysis remastered i nece ju zaustavit malo laka na parketu

 

nego drugari, stize nova EPP od omiljene nam firme

ovaj puta, u fokus stize WG, vas prijatelj pri pojednostavljivanju stvari ™, koji ce nam smanjiti komplikacije opet i ponovno (nakon istog u wows-u)

 

Personal Reserves are great assets, but, at the moment, they also have some drawbacks:

  • They are hard to locate and navigate through
  • There are too many types of them, way too many unusual durations
  • or these reasons, Personal Reserves too often gather dust in players’ Depots
  • The old way of activating Personal Reserves was a bit complicated. You’ll now be able to do it in just a couple of clicks.
  • Moreover, you will even be able to activate Personal Reserves when in battle. Just press Tab (or hit the B key) and select a Reserve.
  • Once again, this is for simplicity and transparency. We believe that playing World of Tanks should be about having fun on the battlefield, not about estimating comparative values of various Reserves in the Depot.
  • Standard Reserves will be awarded for taking part in in-game events and activities. Improved Reserves will come from in-game purchases or as part of Premium Shop packages.
  • We know these rules may seem confusing so we've prepared a useful Personal Reserve conversion tool. With it, you can check what happens to your old Personal Reserves in Update 1.18.1.

 

i Drug Dez ima kaj za rec

pa bas blago nama kaj se firma brine da nam pojednostavi stvari, i jednostvano ce sve biti moguce u shopu (kupiti)

ovo me podsjetilo na jedan moj davni rant uppravo tu da samo jos fali da stave pakete sa 100k, 250k i 500k free expa za kupit u shop i svaki bot moze odma isklikat tir 10 cim se registrira

 

tako da mogu rec da igra nije skroz pej tu vin, jos uvjek se MORA igrat, cak i ak to bot radi umjesto vas

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
8 godina
offline
World of Tanks

Imadem omanji problemčić s igrom...od zadnjeg patcha čim stisnem "battle" gumb pojavi se onaj prozorčić gdje odbrojava vrijeme do ulaska u partiju ali bez ikakvih brojeva. 10-ak sekundi kasnije izbaci me sa servera i ne mogu se više uopće spojiti na nijedan server. Desilo se i par puta da odigram jedan match pa me tek onda izbaci :)
Nemam nikakvih modova a onaj check & repair njihov famozni naavno nije pomogao ništa. 
Ima li tko kakvu ideju kako riješiti stvar?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 21:08 (Dekrznator).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

-internet.. tj uvjek postoji neki problem, opterećenje servera ili lokalni telekom-operater, kao radovi, ratovi i sl. pa pola interneta ne radi..

.. a od neke verzije (18..) je i dio enginea izmjenjen, pa je 'normalno' da ti ulazak u prvu igru bude katastrofalno spor (vidi ping-lag..) od +800 i pada na normalno, u idućim igrama je ok.. i možda je to razlog za prekid veze ako imaš nešto sporiju liniju-operatera i sl. (ne miješati s paketom-propustnost-DL speed, ping je 'važniji' za gaming tj mrežni rad-komunikaciju dvosmjerno a serveri su daleko.. pa do tog da jedan player s lošom linijom izbaci ostale ili pola igrača izvisi i rekonketaš se kao izbušena hrpa željeza..). Pitanje samo ima li to više veze s ratom ili verzijom ... vjerojatno oboje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
World of Tanks

Evo mislim da mi je ovo prvi ban u 12g. Igram danas strv 103a i gurne me ISU152 iz žbunja, i ništa kretenski uhvatim ga gurkati cijelo vrijeme pošto je klasični WoT bilo 7:0 za nas. Frajer me prijavi i eto bana, ja na ticketu kažem jest zgriješio sam ali očekujem istu kaznu za drugog igrača. Odgovori mi na ticket support, osobno sam pogledao replay i poduzeli smo akciju protiv drugog igrača isto. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Daj molim te...

Za BLOK misiju mi treba mastery u ruskom tenku, i uzmem LT-100, easy peazy ...

11k spotting damage, 13 otkrivenih tenkova ... tek značka majstorstva 2 ... čak ni 1, kamoli mastery ...

Kaj netko ima 20k spoting damage ovaj tjedan već, a tek je utorak?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks

- spoting je stvar sreće, tj đabe spotaš ako tvoja ekipa ne rokne.. kao i x-tire velika karta koja zbog 30 igrača teoretski omogućava dvostruki rezultat u odnosu na normalan + hp samih vozila po klasi jer su sve desetke itd.

.. ista stvar je za spg, sreća ili kako se posloži dok rezultat ne ovisi o igraču nego igračima-ostalima.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
ihush kaže...

- spoting je stvar sreće, tj đabe spotaš ako tvoja ekipa ne rokne.. kao i x-tire velika karta koja zbog 30 igrača teoretski omogućava dvostruki rezultat u odnosu na normalan + hp samih vozila po klasi jer su sve desetke itd.

.. ista stvar je za spg, sreća ili kako se posloži dok rezultat ne ovisi o igraču nego igračima-ostalima.

 Istina...ALI. Imao sam super tim i super meč, uz druga Tier X light tenka ja sam odspotao 13 od 15, sa 11.000 spotting damage. I nisam ulovio mastery. Pa sam jebeno znatiželjan, tko je ulovio 20k+ u prvom danu tjedna da nisam mogao dobiti mastery, ili barem jedinicu.

15 godina
offline
Re: World of Tanks

-nešto si pomiješao.. (ili ja) :)

.. tj nije 3-2-1-M nešto što ovisi o 11k dmg nego je to odnos u ekipi, u odnosu na ostatak tima-postotak, tj što ti više spotaš, to netko drugi radi veći dmg a tad ne možeš biti toliko 'jači' da dobiješ M.. postotak-odnos u odnosu na ostale, tj ostali bi trebali biti što ravnomjernije raspoređeni tako da svi naprave recimo po 1k dmg i da si tad ti 10x jači.. i tad dobiješ m.. ili 321..

-btw, za tu misiju je potrebna bilo koja takva medalja, ispunjena je ali treba x-puta.. pa vjerojatno kad provjeriš vidiš i to .. (ili sam ja pomiješao svašta..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
ihush kaže...

-nešto si pomiješao.. (ili ja) :)

.. tj nije 3-2-1-M nešto što ovisi o 11k dmg nego je to odnos u ekipi, u odnosu na ostatak tima-postotak, tj što ti više spotaš, to netko drugi radi veći dmg a tad ne možeš biti toliko 'jači' da dobiješ M.. postotak-odnos u odnosu na ostale, tj ostali bi trebali biti što ravnomjernije raspoređeni tako da svi naprave recimo po 1k dmg i da si tad ti 10x jači.. i tad dobiješ m.. ili 321..

-btw, za tu misiju je potrebna bilo koja takva medalja, ispunjena je ali treba x-puta.. pa vjerojatno kad provjeriš vidiš i to .. (ili sam ja pomiješao svašta..) :)

 Mastery je zbroj damagea na serveru u tom tenku (sukladno tome i exp), nema veze s performansom suigrača u tom meču.

15 godina
offline
Re: World of Tanks

-točno .. (ja sam pomješao) :)

-ali kažu posljednjih 7 dana.. tj tad nije važan dan u tjednu ili je i to nešto u čemu griješim .. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Gleda se pon/ned navodno, ali jbg, to je WG, može biti bilo što, srijeda/srijeda.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

 

Za ace treba bit u 1%  tj bolji od 99% po exp u zadnjih 7 dana danom tenku.

msm da imaju stranice koje listaju priblizne requiremente za 3 mark i exp za ace na tenku nisu bas 100% pouzdane  al okvirno.

 

https://www.wotgarage.net/ussr/10/19201/t-100-lt

 

Spoting daje pola xpa onom tko spota pola onom tko puca, dakle  da su dva tenka u timu jedan spota drugi puca ovaj sto puca ce dobit vise expa na kraju jer ce uzet kill.

 

Hierarhija expa je win, kill, dmg po svom spotu, dmg po tudem,  track, spoting ... Zato arty dobije mizeran exp i kad se ganja zadnja misija pita se drugi ary ako ga ima za plt i da puca nakon vaseg pogotka ili pak ceka da tenk nestane iz spota pa onda gada jer tako ne dijelite xp sa onim tenkom koji ga spota...

 

Za konkretnu misiju je obicno  uzet tenk koji malo ljudi igra a da nije bas robija, konkretno tu misiju obicno ljudi prolaze s 110 kineskim HT,  ili pak medium t44 zbog uzasnog stock guna i grinda i maltene t44 100 premium je isti kao i tech tree je relativno nizak exp, druga metoda je git good, i zadnji tip potencialno scumy je sacekat da izade veliki patch jer kad on izade obicno resetiraju requiremente. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

 

Za ace treba bit u 1%  tj bolji od 99% po exp u zadnjih 7 dana danom tenku.

msm da imaju stranice koje listaju priblizne requiremente za 3 mark i exp za ace na tenku nisu bas 100% pouzdane  al okvirno.

 

https://www.wotgarage.net/ussr/10/19201/t-100-lt

 

Spoting daje pola xpa onom tko spota pola onom tko puca, dakle  da su dva tenka u timu jedan spota drugi puca ovaj sto puca ce dobit vise expa na kraju jer ce uzet kill.

 

Hierarhija expa je win, kill, dmg po svom spotu, dmg po tudem,  track, spoting ... Zato arty dobije mizeran exp i kad se ganja zadnja misija pita se drugi ary ako ga ima za plt i da puca nakon vaseg pogotka ili pak ceka da tenk nestane iz spota pa onda gada jer tako ne dijelite xp sa onim tenkom koji ga spota...

 

Za konkretnu misiju je obicno  uzet tenk koji malo ljudi igra a da nije bas robija, konkretno tu misiju obicno ljudi prolaze s 110 kineskim HT,  ili pak medium t44 zbog uzasnog stock guna i grinda i maltene t44 100 premium je isti kao i tech tree je relativno nizak exp, druga metoda je git good, i zadnji tip potencialno scumy je sacekat da izade veliki patch jer kad on izade obicno resetiraju requiremente. 

 Bog te mazo, da ti toliko truda i analize uložiš u švaleraciju koliko u WoT, žene oko tebe bi samo na spomen tvog imena bile mokre do koljena...

Ju je je? Je ju je!
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...
LordNIbbler kaže...

 

Za ace treba bit u 1%  tj bolji od 99% po exp u zadnjih 7 dana danom tenku.

msm da imaju stranice koje listaju priblizne requiremente za 3 mark i exp za ace na tenku nisu bas 100% pouzdane  al okvirno.

 

https://www.wotgarage.net/ussr/10/19201/t-100-lt

 

Spoting daje pola xpa onom tko spota pola onom tko puca, dakle  da su dva tenka u timu jedan spota drugi puca ovaj sto puca ce dobit vise expa na kraju jer ce uzet kill.

 

Hierarhija expa je win, kill, dmg po svom spotu, dmg po tudem,  track, spoting ... Zato arty dobije mizeran exp i kad se ganja zadnja misija pita se drugi ary ako ga ima za plt i da puca nakon vaseg pogotka ili pak ceka da tenk nestane iz spota pa onda gada jer tako ne dijelite xp sa onim tenkom koji ga spota...

 

Za konkretnu misiju je obicno  uzet tenk koji malo ljudi igra a da nije bas robija, konkretno tu misiju obicno ljudi prolaze s 110 kineskim HT,  ili pak medium t44 zbog uzasnog stock guna i grinda i maltene t44 100 premium je isti kao i tech tree je relativno nizak exp, druga metoda je git good, i zadnji tip potencialno scumy je sacekat da izade veliki patch jer kad on izade obicno resetiraju requiremente. 

 Bog te mazo, da ti toliko truda i analize uložiš u švaleraciju koliko u WoT, žene oko tebe bi samo na spomen tvog imena bile mokre do koljena...

 Kak je jedan međimurac kod mene u lokalnoj birtiji uletio konobarici mrtav pijan. "Odi van videt mojeg golfa, tak je dober ta ti budu čižme do gležnja mokre" ... danas možda pali to i sa statsima iz igre? Ili cammo?

14 godina
offline
Re: World of Tanks

danas treba ipak bembara trica (s čunga lunga gumama i krunicom na retrovizoru) da bi te prosječna konobarica stavila u skupinu "pristalih momaka"...

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...

 Bog te mazo, da ti toliko truda i analize uložiš u švaleraciju koliko u WoT, žene oko tebe bi samo na spomen tvog imena bile mokre do koljena...

 

 

TO je danas lako samo u DM ovaj stil fotografije  

 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2022 15:58 (LordNIbbler).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Dekrznator kaže...

Imadem omanji problemčić s igrom...od zadnjeg patcha čim stisnem "battle" gumb pojavi se onaj prozorčić gdje odbrojava vrijeme do ulaska u partiju ali bez ikakvih brojeva. 10-ak sekundi kasnije izbaci me sa servera i ne mogu se više uopće spojiti na nijedan server. Desilo se i par puta da odigram jedan match pa me tek onda izbaci :)
Nemam nikakvih modova a onaj check & repair njihov famozni naavno nije pomogao ništa. 
Ima li tko kakvu ideju kako riješiti stvar?

 evo da te utjesim, i ja imam iste simptome

i neznam lijek

probo sam taj check-repair, uninstal i reinstall, reset rutera, cackal po win defenderu..., dodaval igru u firewall exceptions

nekad radi a nekad ne, i nebi skuzil da se ubijem

ono kaj je najcesce uzrokovalo zajeb je WIN update i WG Center update, cak sam i deinstaliral nekiput win updateove...

mogu jos samo defenetrirat laptop (po naski obavit na njemu krozprozorizaciju)

 

ja krivim firewall i win defender da nekak hvataju za rukav igru kad krene na server ili kad mijenja server

nekiput udjem u garazu (koristim 32 bit klijent), moram prije toga resetat lap, iskljucit real time protection i mogu u garazu

s tim da neki put kad ucita igru i gdje bude izbor servera (prije ulaska u garazu), jednostavno mi ne daje one zelene brojke za ping (ni crvene), makar je to bilo u zadnje vrijeme kad su krenuli sa onom migracijom rusa na EU 3 i 4 koji su ustvari RU X i Y

ostavim na auto i spoji me

 

uz jednu napomenu, "garazha" je na jednom serveru, a "borbe" se odvijaju na drugom tipu-vrsti servera

kliknem borba i krene odbrojavanje

 

tu je kljucan trenutak kad stane odbrojavanje, znaci da je nasao borbu i spaja se i u tom trenu treba NESTATI KURSOR S EKRANA sto znaci da je "prespojio" na drugi server, makar me i tada zna izbaciti nakon 1 do 3 odigrane borbe

cak sam naucio da ne aktiviram personalne rezerve dok ne odigram bar 3 nevazne borbe da mi ih ne proguta (aktiviram ih i baci me van, i nema nazad)

 

ako odbrojavanje stane a KURSOR JE JOS NA EKRANU znaci da te izbacio van, nesto "hvata za rukav" konekciju kad krene na drugi server

borba je pocela, tenk je otisao u borbu al tebe ne pusti da ides i ti

i onda najcesce kika sa servera na ekran izbora servera

 

ja sam jednostavno odustal od servera i od cackanja da mozda igram mozda ne

vrlo lako je moguce da sam ja nekaj cackal po windozima i kak sam sve zabranjival i iskljucival, mozda sam ja negdje "svezal ruku iza ledja"

 

sve to je pod WIN 10, na starom lapu sam imal W7 i kad bi lansiral igru, UAC je izbacio upozorenje, kliknul sam na Dozvoli, i nije bilo nikakvih daljnjih blokada, jedini problem je mogo bit net- lag il ping

 

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
8 godina
offline
Re: World of Tanks

Znači imamo apsolutno identičan slučaj. I da znaš da me jesi utješio jer sam već počeo misliti da nisam normalan ili opčuvajmebog priglup :D
Jedino što ja mogu je utješiti tebe da nisi ti ništa smrdao po windowsima jer ja apsolutno nisam ništa mijenjao ni čačkao prije nego su počeli problemi...

Jedan dan je radilo bez ikakvih problema a onda je došao 1.18 patch i sve je otišlo kvragu. Tako da je IMHO problem s njihove strane samo očito nije kritičan pa da ga idu patchati/popravljati nego smo mi baksuzi.

13 godina
offline
Re: World of Tanks

Ja također imam isti problem.

Sumnjam na jednu stvar a to je da koristim pokućni internet - ako i vi koristite isti moguće da je do toga.

7 godina
offline
World of Tanks

To vam je znak da odmorite živce od  te igre 

 

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Brki1994 kaže...

To vam je znak da odmorite živce od  te igre 

 

 apsolutno se slažem, makar ja nisam igrao gotovo godinu dana i taman da mi krene volja krenulo me izbacivat 

11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Kratko pitanje.

 

Koji tenk uzet za tokene?

Phase I ili nešto treće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice