World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.359.556
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Warcraft

Ako je netko zainteresiran za raidanje u Legionu-u s domaćom ekipom, neka me doda na battle net Trofa#21639. 

Jedini uvjet je da dobro znate stiskat tipke i da ste voljni igrati u Legionu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2016 14:12 (Trofa).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Jel u pitanju novi guild ili?

Paragon
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Trofa kaže...

Jedini uvjet je da dobro znate stiskat tipke i da ste voljni igrati u Legionu.

faceroll counts? 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Putn1k kaže...

Jel u pitanju novi guild ili?

 Da,za više info addaj me na battle net.

chaselol kaže...
Trofa kaže...

Jedini uvjet je da dobro znate stiskat tipke i da ste voljni igrati u Legionu.

faceroll counts? 

 Ako su brojke dobre, možes i penisom lupat što se mene tiče :D

16 godina
offline
World of Warcraft

Nakon dosta nagovaranja od strane frendova odlučio sam napokon izlevelovat DK (sa 80 gdje stoji još od wotlk). Ovo je smiješno kako je DK jednostavan za igrat i killing machine. Nabacio sam neke loomove na njega (head, chest i legs) i krenuo čistit questove i dungeone. Do lvl99 (dok nisam zalego prvi puta i to pullao pun kuki mobova i neke elite) nisam ni primijetio da na sebi imam još 5 dijelova wotlk epic geara. Nije ni čudo da je Ragtagg na lvl91 solovao BSM i onda još pullao sav trash pred zadnjeg bossa, rokinio bossa pa trash. Ja definitivno zadnje dvije ekspanzije igram krive klase :D

Windows Phone 8.1 - L520, L822, L930...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Igrao sam pocetkom WoD-a s nasim ljudima u guildu i prije sam probao, jednostavno se ne isplati bez uvrede ali nasi ljudi su jednostavno  s njima ni na isti server ako moze ikako 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft

Ne znam u kojim guildovima is igrao, ako si igrao u nekim social/kvazi raiderskim guildovima, onda me ne iznenađuje što imaš negativna iskustva. 

Osobno, do sada sam bio u sva tri hrvatska/balkanska guilda koji su imali neki malo bolji progres i jedino na što se mogu požaliti je nedostatak dovoljno skilanih ljudi(primjer Suze u WoD-u gdje imaš 15 dobrih i 5 malo lošijih koji te koče).

Atmosfera u tim guildovima je bila puno bolja nego u bilo kojem internacionalnom guildu u kojemu sam bio(isti jezik,sličan način razmišljanja etc.), sa dosta ljudi sam se i upoznao i irl.

Tako da u mom slučaju ja imam više pozitivnih iskustava nego negativnih, ali to je ponajviše zato jer sam bio u guildovima koji su imali dobar progress. Da sam bio u,bez uvrede tim guildovima, recimo Jahacima ili nešto tako slično, vjerojatno bi imao slična iskustva.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2016 15:55 (Trofa).
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Trofa kaže...

Ne znam u kojim guildovima is igrao, ako si igrao u nekim social/kvazi raiderskim guildovima, onda me ne iznenađuje što imaš negativna iskustva. 

Osobno, do sada sam bio u sva tri hrvatska/balkanska guilda koji su imali neki malo bolji progres i jedino na što se mogu požaliti je nedostatak dovoljno skilanih ljudi(primjer Suze u WoD-u gdje imaš 15 dobrih i 5 malo lošijih koji te koče).

Atmosfera u tim guildovima je bila puno bolja nego u bilo kojem internacionalnom guildu u kojemu sam bio(isti jezik,sličan način razmišljanja etc.), sa dosta ljudi sam se i upoznao i irl.

Tako da u mom slučaju ja imam više pozitivnih iskustava nego negativnih, ali to je ponajviše zato jer sam bio u guildovima koji su imali dobar progress. Da sam bio u,bez uvrede tim guildovima, recimo Jahacima ili nešto tako slično, vjerojatno bi imao slična iskustva.

 

 

 

 

+1

 

Kvalitetan gild je kvalitetan bez obzira na jezik koji se koristi.i kao sto si rekao,nemoze se usporediti atmosfera u nekom kvazi raiderskom gildu gdje moze doci ko god hoce i gdje nema pravog leadershipa i strukture  sa gildom gdje su svi fokusirani na istu stvar-progress.

 

Nadam se da ce vam uspjeti okupiti ljude,s obzirom da igra nije vise popularna na ovim prostorima tako da je pool stvarno mali.Evo recimo primjera balkanskih gildi na wowprogressu http://www.wowprogress.com/?faction=&raids_week=&lang=hr&class=&spec=.

 

Od njih 14,aktivne su mozda 3-4,i niti jedna nema makar solidan progress.Nazalost.

 

Da je igra popularna kao u recimo skandinavskim zemljama,ne sumnjam da bi situacija i sa domacim gildama bila neusporedivo bolja.

12 godina
protjeran
offline
Re: World of Warcraft
Da nasi imaju para ko skandinavci serveri bi bili puni :)
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
kexzoR kaže...
Da nasi imaju para ko skandinavci serveri bi bili puni :)

 

Sve je stvar u prioritetima.Oni koji su imali manjak love,oduvijek su mogli nabaviti gametime za gold,ako su se malo raspitali.A sada je tu i token,za koji se zaradi  sa 2 charactera na lvlu 100,sa sat vremena farma mjesecno.Tako da sada pretplata nemoze biti izgovor.

11 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav ekipa! 

Neznam koliko ste pratili, i jeste li uopće pratili, no kao što znate, odnosno neznate, streamam live World Of Warcraft, za domaću publiku, casual i uz druženje, od nedjelje do četvrtka, od 20 do 24 sata. Igram sve i svašta, raidove, dungeone, levelamo altove itd. Sve to skupa u opuštenoj atmosferi i uz vaše često pomaganje upravo meni koji se vratio u WoW nakon 6, 7 godina pauze. S obzirom da je stream aktivan nešto više od mj dana, skupio skoro 200tinjak pretplatnika te oko 6000 pregleda, te Facebook zvate za 700 lajkova, dolazimo do poante ovog posta. Ja svoje gledatelje volim, sa istima volim komunicirati i više na sve skupa gledam kao na jedan lijepi community. Stoga povremeno isti volim i lijepo nagraditi. Večeras imam jedan giveaway - reedem kod za novu ekspanziju Legion, naravno sa lvl100 boostom. Stream je od 20h, te oko 21:30 kreće giveaway. Vrlo jednostavno, dođete, sudjelujete u druženju, te kada ja kažem da krećemo upisati ćete riječ koju odredim za ulazak u nagradno izvlačenje u chat. Dati ćemo jedno 15tak minuta svima prisutnima da odrade isto, te ću zatim na random izvući sretnog dobitnika kome ide ključ za Legion. Nadam se da ćemo se zabaviti i vidimo se od 20h na http://www.twitch.tv/fiumanwow ! Pozdrav!

 
6 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Jel mozda netko dobio key za betu?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Bok,

 

Igra ko na moonglade serveru? ili ima gde kakav hrvatski guild? Nisam ovo igral od 2011, a odlučil se malo vratiti, pa da ne tražim guild :P

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
World of Warcraft

Netko na Chamber of Aspects?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Frend i ja se nedavno aktivirali nakon duze pauze na Sylvanasu. Sami smo, teski kezualci, ali ako se netko zeli pridruziti slobodno nek se javi. Imamo svoj guild cisto radi sitnih perkova.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Neki dan procitah post kao wow je evoluirao ne moze sve bit ko vanilla i tbc, plus tada je wow bio nov i ovo ono, e pa samo da kazem wow je bio tada svijet a sada je samo end igra odnosno lvl 100 igra, kad se sjetim warr lvl 70 u tbc a nema def stance i ne zna sta je to npr ili hunter lvl 30 koji nije skontao da treba train skills levels pa (samo neki od likova a kasnije frendova) , pa gankanje po azerothu pa dogovoreni fightovi horda vs alliance ma da ne duzim i danas imate par wow like tbc ili vanilla servera koji su stvarno dobri, ma ludnica je i sada ,dok je ovaj novi wow teski crap
Moj PC  
4 4 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Kad već imam sve ekspanzije, kupih i Legion.

Bar se slika promjenila na Blizz launcheru/Battle.net App-u :)

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Ekipa jedno pitanje za vas koji igrate već duže vrijeme. Da li se isplati sada uzeti game time ili da pričekam dok ne izađe Legion ekspanzija? (imam WoD ekspanziju). Dvoumim se da li da uzmem ili ne.

 

Hvala na odgovorima 

Battlenet ID: Mogy#2560
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: World of Warcraft
Negdje sam procitao da ces gametime dobiti besplatno ako pogledas Warcraft u cinestaru,sad ne znam je li to istina.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Cekaj legion kao i mi ostali smrtnici,izburnat ces se prije vremena :D
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Baldurion kaže...

Ekipa jedno pitanje za vas koji igrate već duže vrijeme. Da li se isplati sada uzeti game time ili da pričekam dok ne izađe Legion ekspanzija? (imam WoD ekspanziju). Dvoumim se da li da uzmem ili ne.

 

Hvala na odgovorima 

Ako te svrbe prsti, uzmi game time, uživaj, igraj.... :)

Xbox: Muskarcina
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Ako imas dovoljno altova i zelis ih lvlati, uzmi, inace se ne isplati.
Ja lvlam sve klase do 100 za legion, na mainu vrtim samo garisson misije
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
kexzoR kaže...
Negdje sam procitao da ces gametime dobiti besplatno ako pogledas Warcraft u cinestaru,sad ne znam je li to istina.

 

Evo sto kaze blizzard o ovome :) blizu :D

 

http://eu.battle.net/wow/en/blog/20120033

12 godina
offline
World of Warcraft

Ma daj ajde nisu mogli staviti i HR .... jadno

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Warlords of Draenor je pred 2 dana uklonjen iz prodaje (kao zaseban proizvod) i dodan u osnovnu igru.

 

https://us.battle.net/shop/en/product/category/digital-games

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Može savjet ekipa....

Dugo igram na serveru Draenor /PVE /EU (Horda).

Imao sam pauzu sa igranjem te me svebe prsti da ponovo polagano bacim sa novim likom i promjenom frakcije (Allianca).

Koliko vidim Alliance je malo na Draenoru pa se pitam na kojem serveru nastaviti pustolovinu kao Allianca!?

Silvermoon je krcat ali tu bi moglo doći do zastoja prilikom logiranja kad izađe ekspanzija.

Ima li ko savjet za dobar EU-PVE server sa pristojnim brojem Allianca igrača?

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...

Može savjet ekipa....

Dugo igram na serveru Draenor /PVE /EU (Horda).

Imao sam pauzu sa igranjem te me svebe prsti da ponovo polagano bacim sa novim likom i promjenom frakcije (Allianca).

Koliko vidim Alliance je malo na Draenoru pa se pitam na kojem serveru nastaviti pustolovinu kao Allianca!?

Silvermoon je krcat ali tu bi moglo doći do zastoja prilikom logiranja kad izađe ekspanzija.

Ima li ko savjet za dobar EU-PVE server sa pristojnim brojem Allianca igrača?

 Ja sam na Alonsus-Anachronos-KulTiras. Isključivo Alliance igrači, ne znam ima li uopće Horde. Nije naročito velik realm, pogotovo sad u WoD-u, ali što se PvE priče tiče, ima pristojnu scenu. Guild u kojem sam trenutno je drugi očistio HFC Mythic(na realmu, 1100-ish u svijetu), od čega sam ja sudjelovao na 11 bosseva. Konkurencije ima i iznad i ispod. Kada je WoD počeo, bez obzira što realm nije toliko velik, ipak je bilo problema s garissonima i freezanjem.

Cogito ergo ludo
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 16:57 (Subtumulius24).
16 godina
offline
World of Warcraft

Server Chamber of Aspects izgleda obečavajuće.

Morat ću još malo istražit.

 

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...

Može savjet ekipa....

Dugo igram na serveru Draenor /PVE /EU (Horda).

Imao sam pauzu sa igranjem te me svebe prsti da ponovo polagano bacim sa novim likom i promjenom frakcije (Allianca).

Koliko vidim Alliance je malo na Draenoru pa se pitam na kojem serveru nastaviti pustolovinu kao Allianca!?

Silvermoon je krcat ali tu bi moglo doći do zastoja prilikom logiranja kad izađe ekspanzija.

Ima li ko savjet za dobar EU-PVE server sa pristojnim brojem Allianca igrača?

 

 

Ako preferiras alliance,po meni jedino Silvermoon/Ravencrest/Frostmane uzmi u obzir.S time da je Silvermoon vjerojatno br 1 server  na svijetu po kolicini igraca.

 

Problema bi moglo biti na Silvermoonu kod Legion releasea,ali i ako bude,to ce biti samo mozda prvih par dana,tako da i to dugorocno nije neki problem.

Ja sam se prije  3 godine prebacio na Silvermoon,i moram priznati da mi je to jedna od najboljih odluka koje sam donio u wowu.

 

Tako da,ak te ne zanima hardcore raidanje,ne gledaj dalje od Silvermoona.Ako Silvermoon propadne kao realm,znaci da je i wow mrtav :P

 

Ako se odlucis na Silvermoon,javi se na pp da ti pomognem sa nesto golda da se lakse krene.

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
geronimo4661 kaže...
Virty kaže...

Može savjet ekipa....

Dugo igram na serveru Draenor /PVE /EU (Horda).

Imao sam pauzu sa igranjem te me svebe prsti da ponovo polagano bacim sa novim likom i promjenom frakcije (Allianca).

Koliko vidim Alliance je malo na Draenoru pa se pitam na kojem serveru nastaviti pustolovinu kao Allianca!?

Silvermoon je krcat ali tu bi moglo doći do zastoja prilikom logiranja kad izađe ekspanzija.

Ima li ko savjet za dobar EU-PVE server sa pristojnim brojem Allianca igrača?

 

 

Ako preferiras alliance,po meni jedino Silvermoon/Ravencrest/Frostmane uzmi u obzir.S time da je Silvermoon vjerojatno br 1 server  na svijetu po kolicini igraca.

 

Problema bi moglo biti na Silvermoonu kod Legion releasea,ali i ako bude,to ce biti samo mozda prvih par dana,tako da i to dugorocno nije neki problem.

Ja sam se prije  3 godine prebacio na Silvermoon,i moram priznati da mi je to jedna od najboljih odluka koje sam donio u wowu.

 

Tako da,ak te ne zanima hardcore raidanje,ne gledaj dalje od Silvermoona.Ako Silvermoon propadne kao realm,znaci da je i wow mrtav :P

 

Ako se odlucis na Silvermoon,javi se na pp da ti pomognem sa nesto golda da se lakse krene.

Ajde super! :)

Javim ti na PP. 

Xbox: Muskarcina
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice