World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.364.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Btw, koje profesije su danas dobre za zaradit pare?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sale_ds kaže...
Btw, koje profesije su danas dobre za zaradit pare?

trenutno sve gathering i alchemy...

Ribe idu, nikad bolje, a za epic mounta (Great Sea Ray) dobio 70k... Inace, kad kcer nes zbrlja, za kaznu skuplja rude, cvijece i peca :D

and the heavens shall tremble
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
A tailoring i enchanting banana il? Jel se uopce isplati? To su mi bile glavne profesije od pamtivijeka..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Prodajem cvijeće i kožu te zasad ide odlično.

Hrpa ribe i mesa bi mogla uskoro na AH :)

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

može li preporuka, pošto sam novi, odakle početi, na koji se dio registirati (na onaj free ili onaj s plaćanjem), koja je razlika, 

koju klasu izabrati, hvala

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sale_ds kaže...
A tailoring i enchanting banana il? Jel se uopce isplati? To su mi bile glavne profesije od pamtivijeka..

 Bas smo sinoc komentirali u gildi... Torbe idu, ali valjda zasad nisu isplative kao prije, dok se neki enchant potreban za WarFront Contribution od vikenda prodaje ko lud (Alliance)

and the heavens shall tremble
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
RonoN kaže...
Sale_ds kaže...
A tailoring i enchanting banana il? Jel se uopce isplati? To su mi bile glavne profesije od pamtivijeka..

 Bas smo sinoc komentirali u gildi... Torbe idu, ali valjda zasad nisu isplative kao prije, dok se neki enchant potreban za WarFront Contribution od vikenda prodaje ko lud (Alliance)

 Meni idu još uvijek one 30 slotne torbe iz WOD-a (1800G-2000G). Na dva lika imam tailoring tjedno ih prodam 10ak bez ikakvog utroška vremena. Ove nove još nisam pravio, neda mi se farmat hydrocore u mythicima

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Jel enchantovi idu sad? Nisam procaval al mi je frend reko da sad svaka klasa/profesija stali vec moze enchantat nesto pa je kao enchanting u banani za zaradu?

Jel se onda barem materijali od disenchantinga prodaju ak je tak?

I jos jedno pitanje. Vidim ghostlands je sad kao lvl 10-60, ne kuzim kakva je to fora sad jer sumnjam da tam ima questova za 50 lvla..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
JackIsBack kaže...
RonoN kaže...
Sale_ds kaže...
A tailoring i enchanting banana il? Jel se uopce isplati? To su mi bile glavne profesije od pamtivijeka..

 Bas smo sinoc komentirali u gildi... Torbe idu, ali valjda zasad nisu isplative kao prije, dok se neki enchant potreban za WarFront Contribution od vikenda prodaje ko lud (Alliance)

 Meni idu još uvijek one 30 slotne torbe iz WOD-a (1800G-2000G). Na dva lika imam tailoring tjedno ih prodam 10ak bez ikakvog utroška vremena. Ove nove još nisam pravio, neda mi se farmat hydrocore u mythicima

Također konstantno prodajem 30 slotne iz WoD-a. Sad im je pala cijena pa idu oko 2200, a donedavno su išle kao lude od 2500-3000 golda.

PSN: Muskarcina77
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sale_ds kaže...
Jel enchantovi idu sad? Nisam procaval al mi je frend reko da sad svaka klasa/profesija stali vec moze enchantat nesto pa je kao enchanting u banani za zaradu?

Jel se onda barem materijali od disenchantinga prodaju ak je tak?

I jos jedno pitanje. Vidim ghostlands je sad kao lvl 10-60, ne kuzim kakva je to fora sad jer sumnjam da tam ima questova za 50 lvla..

 Da, imaš neki scraping gdje opremu koju ne koristis "disencantas" ( ajmo tako reci) u gathering materijale, plate u ore, lethar armor u leather, cloth armor u cloth itd. Taj scraping dobijes odmah na levelu 110, jedan od prvih questova.

8 godina
offline
Re: World of Warcraft
mihhy kaže...

Pozz

 

Imate li kakve planove za classic kad izadje? Bilo bi super imat nasu ekipu/guild ponovno

 

 

Da u planu je domaci guild od mene i kolega , samo ozbiljno alliance strana , za vise infromacija ce biti na https://eu.blizzard.com/invite/yLoB2I2n4 

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Sta su napravili od wowa to nisu istine. Ovo danas je jad i bijeda. Odustal sam, otkazal pretplatu i kupil eso. Wow me vise nebu vidio, bar ne ovaj "moderni". O classicu cu jos razmislit. Upitno je dal ga se uopce isplati igrat kao f2p naslov, a kamoli uz pretplatu. Apsurd je sta su napravili od te igre, poglupljena je do neprepoznatljivosti. Nisam mislio da cu to ikad rec al ovaj eso je svemir za wow danas.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Nisam igrap Classic pa se malkice i veselim jer bu probal.Ovo danas nisu istine slazem se!Nikakav osjecaj progressa u icemu samo copy/paste Legije.Legija je barem imala neku jacu pricu,ovo mi mlako nekako,jedino mi se svidjela prica kad lvlas al ovo dalje ne kuzim nist 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Warcraft

Jesi ti sad morao napisati to ovdje? očito je da ćeš za mjesec dana opet igrati, a kad si već napisao mogao si također napisati i neke razloge zašto.

14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Mije neka tajna da je trenutno stanje igre dosta lošije u odnosu na legiju. Ako su se youtuberi, koji su inače na strani blizzarda, okomili na igru onda je zbilja loše.

I'm very large!
9 godina
offline
World of Warcraft

Ma uredu ako je nekom loše ali makar da se napišu neki razlozi zašto, također pratim reddit i official forum i ljudi konstanto spamaju da je loše i da neće više igrat. Ako prestaješ s igrom ne moraš ići redom po forumima i pisati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
polymer1234 kaže...

Ma uredu ako je nekom loše ali makar da se napišu neki razlozi zašto, također pratim reddit i official forum i ljudi konstanto spamaju da je loše i da neće više igrat. Ako prestaješ s igrom ne moraš ići redom po forumima i pisati. 

 Ljudima je wow više od igre i kad nije dobro špricaju žuč. To je normalno, pošto konstruktivna kritika ne pali.

I'm very large!
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

propada i wow... iskreno, dugo je i živio haha. nije ljudima više zanimljiv s obzirom koliko drugih igara ima a i današnje klince je teško zadovoljiti. a što se tiće starijih playera igra je postala prelagano smeće. nema izazova kao nekoć

13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
polymer1234 kaže...

Jesi ti sad morao napisati to ovdje? očito je da ćeš za mjesec dana opet igrati, a kad si već napisao mogao si također napisati i neke razloge zašto.

 Jesam te povrijedio zato kaj mi se wow nw dopada? lol

polymer1234 kaže...

Ma uredu ako je nekom loše ali makar da se napišu neki razlozi zašto, također pratim reddit i official forum i ljudi konstanto spamaju da je loše i da neće više igrat. Ako prestaješ s igrom ne moraš ići redom po forumima i pisati. 

Jel igras wow? Ako igras sta ti imam objasnjavat sta nije u redu s igrom! Ako ne igras onda ti i tak nije bitno. A ako igras i ne vidis sta nije u redu onda pravac okulista, jer s igrom SVE nije u redu!!
Vjerojatno nisi ni igrao wow vanillu pa ni ne znas sta znaci progress i nagrada za isti pa ti oprastam. A ako jesi i ovo poglupljeno smece ti je bolje onda uopce ne zelim ulazit u ikakvu diskusiju s tobom u buduce.

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
9 godina
offline
Re: World of Warcraft

Igram wow, par mjeseci samo, meni je igra za sada zabavna i to je to, a tebi ako ne odgovara ne moraš kmečat na forumu, svejedno ćeš se vratiti za mjesec dana i opet igrati. Ako tebi kakako kažeš sa igrom SVE nije uredu ne mora značiti da je drugim igračima tako, jer da je to istina wow bi propao prije 10 godina sudeći po kmečavcima kao što si ti! i na kraju nisam igrao vanillu niti bih ikada igrao jer mi se neda beskonačno grindati svakakva sranja, ali opet ne serem ni po tome jer očito ima masu ljudi kojima to odgovara.

11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Skullscar1989 kaže...

propada i wow... iskreno, dugo je i živio haha. nije ljudima više zanimljiv s obzirom koliko drugih igara ima a i današnje klince je teško zadovoljiti. a što se tiće starijih playera igra je postala prelagano smeće. nema izazova kao nekoć

 

 

Igra ima svojih problema,i to hrpu, ali ovo za izazov ne stoji.Levelanje nije izazov,ali ovo sve ostalo,bez problema se nadje.Tko hoce raidat, nek ide u mythic koji je nenormalno kompleksniji u odnosu na  one prve ekspanzije,ili raditi mythic+ dungeone.Mythic+ mozes pushat dokle god ti skill dozvoljava,tako da to uopce nema ogranicenja,i najbolji igraci na svijetu tu nadju izazov bez problema,bez obzira koliko godina igrali.Drukcije vrijeme,drukcije trziste,i onakav stil vise ne prolazi.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 17:52 (geronimo4661).
11 godina
offline
Re: World of Warcraft

 .

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 17:51 (geronimo4661).
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
polymer1234 kaže...

Igram wow, par mjeseci samo, meni je igra za sada zabavna i to je to, a tebi ako ne odgovara ne moraš kmečat na forumu, svejedno ćeš se vratiti za mjesec dana i opet igrati. Ako tebi kakako kažeš sa igrom SVE nije uredu ne mora značiti da je drugim igračima tako, jer da je to istina wow bi propao prije 10 godina sudeći po kmečavcima kao što si ti! i na kraju nisam igrao vanillu niti bih ikada igrao jer mi se neda beskonačno grindati svakakva sranja, ali opet ne serem ni po tome jer očito ima masu ljudi kojima to odgovara.

 Znaci ja ne smijem kritizirati igru zato kaj se tebi svida? Kakav load of SJW bullshit LOL...
Mali spat odi...

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
14 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ja se baš veselim WOW Classicu.

 

Velika većina sadržaja koji sada postoji, dakle od 1-120 levela potpuno je trivijalna. Nema nikakvog izazova, ni osjećaja, mob ti skine udarcem 2% healtha i ne može ti ništa, i možeš ih ubijati 10 odjednom. Zapravo čitav svijet sa svojim raznolikim krajolicima, pričama, likovima i sudbinama, poveznicama sa onim što smo poznavali iz Warcraft RTS strategija, postao je nebitna smetnja kroz koju treba samo što brže projuriti i proći kao kroz neku nepotrebnu prepreku u jurnjavi do zadnjeg levela, ne osvrčući se previše na njenu bit.

WOW, je kao i mnogi moderni MMO-ovi postao gotovo single player igra u kojoj igrač susreće druge koji su slučajno isto tako tu, ali također zatvoreni u svojm svijetu. Čitav sadržaj uglavom prolaziš sam, bez ikakve potrebe za suradnjom i komunikacjiom s drugima, eventualno preko alata za traženje na brzinu nađeš grupu za dungeon, šutke ga odradiš za 15 minuta, i opet nazad u single player.

WOW je zastranio i odmaknuo se od MMORPG korijena i od onoga osjećaja kad smo zaigravši ga po prvi put znali da je to nešto posebno, odrugačije od onoga što smo do tada igrali i poznavali, da je to vrhunac evolucije računalnih igara.

Na žalost u zadnjih 8 godina već su stasale čitave nove generancije igrača koji su spoznali samo to i takvo lice WOW-a, a da ono pravo nisu ni okusili.

 

Vanilla, odnosno Classic je težak, u svakom trenutku i na svakom levelu možeš poginuti, predstavlja izazov, kao i nagradu uz osjećaj postignuća i talenata / skillova koje na svakom novom levelu dobivaš i možeš ih raspoređivati. Sa svakim pojedinačnim mobom je prava borba, mobovi su odlično povezani patrolama, grupicama i line of sightom te vrlo lako navuku druge i onda se sve pretvara u borbu na život i smrt gdje igrač mora koristiti sve svoje potencijale do maksimuma. Super je ono kad mobu ostane malo healtha pa počne bježati prema drugima tražeći pomoć i navući neopreznog igrača da ga slijedi i navuče na vrat ostale. Baš nekako životopisno i prirodno.

Ljepota Classica je i u pravoj biti MMO-a, odnosno druženju i zajedničkom igranju. Lakše je prolaziti svijet i ubijati mobove koji su dobro povezani i zapravo opasni, u grupi nego sam. I to je onaj najljepši dio, i uspomene koje su nam svima drage kroz druženje i upoznavanje prijatelja.

Classic WOW te doslovno tjera na druženje, jer prolaziš questove u grupicama sa drugima i tu se ljudi međusobno upoznaju, razgoavraju, surađuju, questaju s partnerom, progres je spor pa opet kasnije susrećemo iste ljude. Odličan je i world PVP kad su zone pune i onaj adrenalin i draž kad se upoštaš questat u opasan teritorij, a može naletjeti na igrače suparničke strane. Stvaraju se spontane grupe radi zaštite i mali sukobi oko bitnih quest područja, koji ponekad prerstaju u prave ratove.  

Svijet je pun "named" mobova koje ne možeš ubiti sam, a i većina područja ima zone i questove sa elite mobovima za koje je potrebna grupa. Sve je to u ovom novom retail izdanju promijenjeno i nestalo.

 

Po meni je sve to bitnije od raidova na završnom levelu, Mythic dungeona i daily questova.

 

Za mene je Warcraft bio prvenstveno RTS strategija gdje sam 1990-ih i 2002 u Warcraftu I - III, gradio i vodio vojske i utvrde, a onda smo dobili sredinom 2000-ih priliku živjeti sudbinu jednog pojedinačnog vojnika u tom velikom sukobu i voditi ga kroz velik, bogat i životopisan svijet Azerotha. Taj svijet je, i mora biti, velik, divlji, raznolik i opasan, i nositi pravi osjećaj pustolovine.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 16:18 (dayvee).
 
9 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
dayvee kaže...

Ja se baš veselim WOW Classicu.

 

Velika većina sadržaja koji sada postoji, dakle od 1-120 levela potpuno je trivijalna. Nema nikakvog izazova, ni osjećaja, mob ti skine udarcem 2% healtha i ne može ti ništa, i možeš ih ubijati 10 odjednom. Zapravo čitav svijet sa svojim raznolikim krajolicima, pričama, likovima i sudbinama, poveznicama sa onim što smo poznavali iz Warcraft RTS strategija, postao je nebitna smetnja kroz koju treba samo što brže projuriti i proći kao kroz neku nepotrebnu prepreku u jurnjavi do zadnjeg levela, ne osvrčući se previše na njenu bit.

WOW, je kao i mnogi moderni MMO-ovi postao gotovo single player igra u kojoj igrač susreće druge koji su slučajno isto tako tu, ali također zatvoreni u svojm svijetu. Čitav sadržaj uglavom prolaziš sam, bez ikakve potrebe za suradnjom i komunikacjiom s drugima, eventualno preko alata za traženje na brzinu nađeš grupu za dungeon, šutke ga odradiš za 15 minuta, i opet nazad u single player.

WOW je zastranio i odmaknuo se od MMORPG korijena i od onoga osjećaja kad smo zaigravši ga po prvi put znali da je to nešto posebno, odrugačije od onoga što smo do tada igrali i poznavali, da je to vrhunac evolucije računalnih igara.

Na žalost u zadnjih 8 godina već su stasale čitave nove generancije igrača koji su spoznali samo to i takvo lice WOW-a, a da ono pravo nisu ni okusili.

 

Vanilla, odnosno Classic je težak, u svakom trenutku i na svakom levelu možeš poginuti, predstavlja izazov, kao i nagradu uz osjećaj postignuća i talenata / skillova koje na svakom novom levelu dobivaš i možeš ih raspoređivati. Sa svakim pojedinačnim mobom je prava borba, mobovi su odlično povezani patrolama, grupicama i line of sightom te vrlo lako navuku druge i onda se sve pretvara u borbu na život i smrt gdje igrač mora koristiti sve svoje potencijale do maksimuma. Super je ono kad mobu ostane malo healtha pa počne bježati prema drugima tražeći pomoć i navući neopreznog igrača da ga slijedi i navuče na vrat ostale. Baš nekako životopisno i prirodno.

Ljepota Classica je i u pravoj biti MMO-a, odnosno druženju i zajedničkom igranju. Lakše je prolaziti svijet i ubijati mobove koji su dobro povezani i zapravo opasni, u grupi nego sam. I to je onaj najljepši dio, i uspomene koje su nam svima drage kroz druženje i upoznavanje prijatelja.

Classic WOW te doslovno tjera na druženje, jer prolaziš questove u grupicama sa drugima i tu se ljudi međusobno upoznaju, razgoavraju, surađuju, questaju s partnerom, progres je spor pa opet kasnije susrećemo iste ljude. Odličan je i world PVP kad su zone pune i onaj adrenalin i draž kad se upoštaš questat u opasan teritorij, a može naletjeti na igrače suparničke strane. Stvaraju se spontane grupe radi zaštite i mali sukobi oko bitnih quest područja, koji ponekad prerstaju u prave ratove.  

Svijet je pun "named" mobova koje ne možeš ubiti sam, a i većina područja ima zone i questove sa elite mobovima za koje je potrebna grupa. Sve je to u ovom novom retail izdanju promijenjeno i nestalo.

 

Po meni je sve to bitnije od raidova na završnom levelu, Mythic dungeona i daily questova.

 

Za mene je Warcraft bio prvenstveno RTS strategija gdje sam 1990-ih i 2002 u Warcraftu I - III, gradio i vodio vojske i utvrde, a onda smo dobili sredinom 2000-ih priliku živjeti sudbinu jednog pojedinačnog vojnika u tom velikom sukobu i voditi ga kroz velik, bogat i životopisan svijet Azerotha. Taj svijet je, i mora biti, velik, divlji, raznolik i opasan, i nositi pravi osjećaj pustolovine.

 

Sve sto ti pricas stoji,ali danas takav pristup ne bi prosao,bar ne u toj kolicini da zadovolji Blizzard i tu financijsku stranu,koja je uvijek faktor.Ono iz pocetka WoWa se nece vise nikad vratiti,taj osjecaj,jer je to bilo nesto sasvim novo tada,ta razina kvalitete kad je MMO u pitanju,pogotovo imerzija koja je bila kljucan faktor.Probali su i drugi izdati takve grinderske  MMO-e u zadnjih par godina,pa nikome nije uspjelo, bas iz tog rzloga sto je nije vise 2005.Drukcije je danas trziste, puno je veca konkurencija,drukciji su i igraci,pogledaj i sam koje online igre su najpopularnije.WoW danas uglavnom ovisi od starijih igraca, i vecina njih nema vremena levelat mjesec dana za doci do max levela,a ni volje,pogotovo nakon  nekoliko desetaka izlevelanih charactera kroz sve ove godine.U mojoj gildi prosjecan raider ima  preko 35 godina,a slicna je situacija i u vecini gildi,bar ovih sa kojima sam u kontaktu, tako da ta ekipa jednostavno nema vise vremena za takav grinderski pristup.Danas je sav focus na end game, i tu se nalazi sav izazov.

 

Drago mi je da ce Blizzard izdati tu Classic verziju,opcije su uvijek dobra stvar i sigurno cu  probati da se podsjetim starih dana,jer sam do sada uglavnom izbjegavao te privatne servere.

 

 

 

 

16 godina
offline
World of Warcraft

Igram od samog početka te mi je još uvijek WoW drag i zanimljiv.

Bolje igre tog žanra nema, barem meni.

Kupio i probao mnoge MMORPG igre, ali svima fali ono nešto.

BfA mi je osrednja ekspanzija, niti najgora, niti najbolja.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Wow classic demo ce moci isprobati oni koji kupe kupe Blizzcon virtual ticket (39.99 eura)

 

https://www.wowhead.com/news=288088/dev-watercooler-classic-wow-demo-at-blizzcon-2018

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

evo aktivno igram BFA od nedavno pa ako neko igra takodjer neka me doda. ako postoji neki dobar domaci guild jos bolje :)
alliance pvp paladin na sylvanasu

battle.net tag: adrenozza#2817

pozz

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

outdated

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 20:09 (Valentina.na).
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Valentina.na kaže...

<Fate of the Fallen> Sylvanas - Alliance

 

3/8 M. Aktivni smo balkanski guild u BFA (bili i u legionu). Imamo 2 mythic raid grupe i brdo social/casual članova. Guild meetinzi nam isto nisu strana stvar - sve u svemu jako druželjubivi guild.

 

Wowprogress <Fate of the Fallen>

 

Lista kontakata:

email: fate_fallen@yahoo.com

facebook: < fate of the fallen > balkan guild - wow

Guild mastersNinjsa (Sanjin) – Njinsa#2144
Rockmybubblê (Valentina) – Valchy#21358

Ostali oficiri za in-game kontakt: Krasiva, Harmonik, Kaludaar, Saltbaee, Stankelaa, Longma

 koje dane rejdate? :)

Ficolinjo
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice