World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.364.480
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

World of Warcraft

I N F I N I T Y - Kazzak

 

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

 

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

Tražimo aktivne igrače spremne na dobru zabavu, druženje i naravno progres.

 

 

Potražite nas ingame....

Arleena (BattleTag Arleena#21957),

Svetica (BattleTag Svetica #21859)...o/

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 9:39 (cirezz).
10 godina
offline
World of Warcraft

Wow classic nema nikakvog smisla danas, to je proslo vrijeme, igram wow od 2005 godine i to vrijeme se više nikada nece vratiti, gdje sam se po prvi puta susreo sa takvom igrom, gdje je u meni probudilo neke posebne emocije i doživljaje, gdje sam upoznao neke nove prijatelje itd.. svi ti igrači danas više nemaju vremena,a niti volje  igrati po 12h dnevno ,a i izgubila se ta čar koja je bila 2005 godine... to se ne može vratiti i nema šanse da bi sad ponovo se vračao na wow classic niti me to uopce ne zanima i mislim da svi ti igrači koji godinama vape za wow classicom da ce se gadno razočarati, igrati ce i vidjet da nije to to sto je bilo prije desetak godina.

Moj PC  
3 6 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Privatni serveri poput Nostalriusa i sličnih su itekako dokazali da ima smisla. Ako je neki opskurni privatni server uspio okupiti skoro 800.000 ljudi onda  vjerujem da će službeni Blizzardovi serveri okupiti bar pet puta toliko. Otkad je došla Kataklizma wowu fali nešto. Legija je bila jedina od novih ekspanzija koja je ljude zatrpala sadržajem pa nisi imao vremena "prisjećati se starih dobrih vremena".

 

Vanilla je slična igrama kao Euro Truck SImulator i Elite D.; za neke "dosadne" (profesije, odlazak na bilo koju lokaciju, skupljanje resursa, riješavanje grupnih kvestova) stvari jednostavno treba izdvojiti neko vrijeme i surađivati s drugim ljudima. Što je dosta slično stvarnom životu pa onda i nagrade imaju svoju težinu i lakše je odrediti tko je "ćaća".

I'm very large!
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
njuskac kaže...

Wow classic nema nikakvog smisla danas, to je proslo vrijeme, igram wow od 2005 godine i to vrijeme se više nikada nece vratiti, gdje sam se po prvi puta susreo sa takvom igrom, gdje je u meni probudilo neke posebne emocije i doživljaje, gdje sam upoznao neke nove prijatelje itd.. svi ti igrači danas više nemaju vremena,a niti volje  igrati po 12h dnevno ,a i izgubila se ta čar koja je bila 2005 godine... to se ne može vratiti i nema šanse da bi sad ponovo se vračao na wow classic niti me to uopce ne zanima i mislim da svi ti igrači koji godinama vape za wow classicom da ce se gadno razočarati, igrati ce i vidjet da nije to to sto je bilo prije desetak godina.

I ja upadam u ovaj brod.

Igram od samog početka dan danas, ali mi classic nema smisla.

Možda za nove igrače i sve one koji nisu imali prilike krenit od samog starta igre, ali ne za mene.

PSN: Muskarcina77
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...
njuskac kaže...

Wow classic nema nikakvog smisla danas, to je proslo vrijeme, igram wow od 2005 godine i to vrijeme se više nikada nece vratiti, gdje sam se po prvi puta susreo sa takvom igrom, gdje je u meni probudilo neke posebne emocije i doživljaje, gdje sam upoznao neke nove prijatelje itd.. svi ti igrači danas više nemaju vremena,a niti volje  igrati po 12h dnevno ,a i izgubila se ta čar koja je bila 2005 godine... to se ne može vratiti i nema šanse da bi sad ponovo se vračao na wow classic niti me to uopce ne zanima i mislim da svi ti igrači koji godinama vape za wow classicom da ce se gadno razočarati, igrati ce i vidjet da nije to to sto je bilo prije desetak godina.

I ja upadam u ovaj brod.

Igram od samog početka dan danas, ali mi classic nema smisla.

Možda za nove igrače i sve one koji nisu imali prilike krenit od samog starta igre, ali ne za mene.

 Ja sam igrao od samog pocetka, pa do BFA sve ekspanzije bar nekoliko mjeseci i Classic je jedino sto ce me vratiti u svijet WoW-a... ova danas abominacija nema vise NISTA zajednicko osim tematike sa tadasnjom igrom. 

 

Naravno sad imam skoro 30 god i necu imati vise od 2h dnevno za igranje najvjerojatnije, ali jebiga, prilagodit cu se. Ne dolazi u obzir biti HC raider nego cu si ciljeve postaviti nize - recimo Epic mount + tier0.5 set. I siguran sam da cu provesti bar koju tisucu sati u Classicu :) Jos se i hrpa stare ekipe vraca pa ce biti i drustva.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
Virty kaže...
njuskac kaže...

Wow classic nema nikakvog smisla danas, to je proslo vrijeme, igram wow od 2005 godine i to vrijeme se više nikada nece vratiti, gdje sam se po prvi puta susreo sa takvom igrom, gdje je u meni probudilo neke posebne emocije i doživljaje, gdje sam upoznao neke nove prijatelje itd.. svi ti igrači danas više nemaju vremena,a niti volje  igrati po 12h dnevno ,a i izgubila se ta čar koja je bila 2005 godine... to se ne može vratiti i nema šanse da bi sad ponovo se vračao na wow classic niti me to uopce ne zanima i mislim da svi ti igrači koji godinama vape za wow classicom da ce se gadno razočarati, igrati ce i vidjet da nije to to sto je bilo prije desetak godina.

I ja upadam u ovaj brod.

Igram od samog početka dan danas, ali mi classic nema smisla.

Možda za nove igrače i sve one koji nisu imali prilike krenit od samog starta igre, ali ne za mene.

 Ja sam igrao od samog pocetka, pa do BFA sve ekspanzije bar nekoliko mjeseci i Classic je jedino sto ce me vratiti u svijet WoW-a... ova danas abominacija nema vise NISTA zajednicko osim tematike sa tadasnjom igrom. 

 

Naravno sad imam skoro 30 god i necu imati vise od 2h dnevno za igranje najvjerojatnije, ali jebiga, prilagodit cu se. Ne dolazi u obzir biti HC raider nego cu si ciljeve postaviti nize - recimo Epic mount + tier0.5 set. I siguran sam da cu provesti bar koju tisucu sati u Classicu :) Jos se i hrpa stare ekipe vraca pa ce biti i drustva.

 

Zato je dobro da postoji izbor.

 

Moje je viđenje sadašnjeg stanja je, počeo sam igrati 2006., kao što je kolega dobro rekao "abominacija". Odnosno WOW je izgubio sve značajke MMORPG-a i pretvorio se u raid simulator i uvredljivo laganu sigle player kamilicu. Prozivođač je mogao onda izdati i samostalnu igru gdje napraviš lika i onda par puta tjedno s drugima ideš u raid, a između malo igraš koju partiju strogo strukturiranog PvP-a, kao neke nogometne ili košarkaške utakmice.

Meni je nevjerojatno glupo i dosadno kad ti mob koji je isti level kao ti ne može skinuti 10% healtha u borbi, i onda tako bez veze stiskaš tipke i zijevaš 120 levela. Čitav sadržaj prolaziš sam bez komunikacije i potrebe suradnje sa drugima. Nema izazova, napetosti i nagrade, i to onda čitavo iskustvo čini monotonim i dosadnim. Već godinama i novi igrači koji nisu po defaultu zasičeni starim sadržajem, kao i stari koji ga neko vrijeme nisu prolazili, a hjteli bi ponovo; bili su osuđeni na tu zaglupljujuću, prelaganu i jednostavnu veziju igre. Odnosno marketinški cilj je već 8 godina samo što lakše i brže do završnog levela da bi što više igrača bilo na novom sardržaju i kupovalo nove ekspanzije.

 

Classic WOW, odnosno Vanilla upravo ima sve glavne žanrovske značajke i elemente MMORPGA, iako je i on pri izlasku bio smatran casual i razvodnjenim od strane igrača koji su igrali pionirske MMORPG-ove puput Ultime, Ever Questa, Camelota, Star Wars Galaxiesa. Svaki MMORPG bi treba bitio upravo kao Vanilla, i sadržavati takve osnovne karakteristike kao minimum, jer to je upravo definicija žanra.

U Vanilli ti mob tvog levela bez problema skine 50% healtha, a sa dva je prava borba gdje moraš koristiti sve stunove i cooldowne. Jednostavno si prisiljen na druženje, interakciju i zajedničko igranje sa drugim igračima, i ono se potiče i nagrađuje od strane koncepta igre. 

Sama igra je tako i koncipirana da ne možeš doći do zadneg levela u tih prvih mjesec dana koje dobiješ kad kupiš igru, trebaju barem 2 mjeseca do 60 levela. Zato upravo i nije smisao samo što prije do kraja. Možeš igrati i sat dva dnevno, koliko možeš svojim ritmom, i ako ti treba 3 ili više mjeseci do 60, to je sasvim OK, jer je svijet pun, sadržaj je uvijek izazovan i nemaš potrebe juriti.

 

Upravo se veselim tom svježem početku kad svi kreću iznova, i toj prvoj fazi koju su najavili prvih mjeseci bez battlegroundsa, odnosno zlatno doba world PVPa.

Već sada se naravno može igrati besplatno na piratskim serverima, ali ja čekam službeni Classic jer očekujem da će biti dosta domaćih igrača i dobre ekipe za druženje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 15:39 (dayvee).
10 godina
offline
World of Warcraft

ok, igramo wow classic , dođemo do levela 60 , sakupimo sav gear kroz pola godine godinu i sta dalje? onda idemo na tbc ili stojimo 10 godina na lv 60?neka me netko uputi jer nisam u detalje proučavao sta ce se desavati dalje.. sjecam se tih dana kada sam dobio među prvima na serveru rank 14 i tako sam gazio sve i svasta mjesecima i totalno mi je bilo dosadno jer sam imao bolji gear nego sto je bio u instancama, raidao sam iz dosade ,sve sto je palo sam dao drugima jer sam imao najbolji gear u igri, jedva sam cekao da dode expanzija tj. cijeli server je željno išcekivao expanziju tako da mi se ne da ponovo to igrat. i ako se dobro sjecam cekao sam 3 sata na jedan game pvp-a, i za rank 14 mi je trebalo oko 3-4 mjeseca igre (oko 16h na dan), ne znam koji mi je ku.. bio ali eto..bio sam lud. Nema teoretske šanse da bi ponovo to igrao, jednostavno mi se ne da ponovo sakupljat gear za koji sam potrošio godinu dana života.Trebali su iz postojeceg wowa izbacit neke stvari tj. vratit neke stvari koje su zblizavale ljude , otežat levelanje i sakupljanje geara, izbacit spajanje servera itd.. i to bi me vec privuklo. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
njuskac kaže...

ok, igramo wow classic , dođemo do levela 60 , sakupimo sav gear kroz pola godine godinu i sta dalje? onda idemo na tbc ili stojimo 10 godina na lv 60?neka me netko uputi jer nisam u detalje proučavao sta ce se desavati dalje.. sjecam se tih dana kada sam dobio među prvima na serveru rank 14 i tako sam gazio sve i svasta mjesecima i totalno mi je bilo dosadno jer sam imao bolji gear nego sto je bio u instancama, raidao sam iz dosade ,sve sto je palo sam dao drugima jer sam imao najbolji gear u igri, jedva sam cekao da dode expanzija tj. cijeli server je željno išcekivao expanziju tako da mi se ne da ponovo to igrat. i ako se dobro sjecam cekao sam 3 sata na jedan game pvp-a, i za rank 14 mi je trebalo oko 3-4 mjeseca igre (oko 16h na dan), ne znam koji mi je ku.. bio ali eto..bio sam lud. Nema teoretske šanse da bi ponovo to igrao, jednostavno mi se ne da ponovo sakupljat gear za koji sam potrošio godinu dana života.Trebali su iz postojeceg wowa izbacit neke stvari tj. vratit neke stvari koje su zblizavale ljude , otežat levelanje i sakupljanje geara, izbacit spajanje servera itd.. i to bi me vec privuklo. 

 Bit ce update cycle, za vanillu su vec najavili da ce sve izlaziti kao i 2004-2005. g. Dakle Onyxia, Molten Core, Dire Maul, Zul'Gurub, Blackwing Lair, Battlegrounds, Azuregos, Kazzak, nightmare dragons, AQ, Naxx. I s obzirom na to koliko je igra hardcore content se nece rjesavati ni blizu brzo kao u trenutnom WoWu. Daj ti uopce skupi 40 ljudi u raid u 2018. godini :) A da svi imaju bar 50% mozga...

 

Osim ak si u srednjoj skoli/ na faksu pa igras 10 sati dnevno (sto vecina Vanilla fanova vise nije), mislim da nema nikakvog straha da ces ostati bez stvari za raditi... prije ce biti suprotno, da neces stici nista prije iduceg updatea :D Ja cu lijepo polako s curom/ frendovima levelati do 60, pa ici u dungeone dok ne skupim t0.5, nafarmati epic mounta, a dalje cu vidjet. Mozda i uc u neki casual raiding guild ako ce tako nesto postojati u classicu :) Pa raidati recimo "zastarjele" raidove, npr Molten Core dok je vec BWL vani i sl.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
offline
World of Warcraft

Da ali to je sve vec viđeno, svaku instancu sam presao 20 puta ,ulozio sam godine za taj gear i sad ponovo da isto to idem igrat,a wow koji sad igram da ostavim sastrane ili ?da igram malo jedan malo drugi?ma nema sanse.Možda novim igracima to ima smisla meni nema.Da nisam nikad igrao wow možda  bi igrao classic sada.

vidim da blizzard vise nema ideja, sad reciklira stare igre, sjeb.. su diablo ,sad vracaju wow u 2005.. koma

Kompanija koja ima toliko novaca, koja je 15 godina naplacivala prepaid ne moze napraviti neku novu igru? Meni je logičnije da naprave potpuno novi wow ili nešto slično ,sve iz temelja novo i ja sam prvi koji ce to kupiti,a ne da sad se vracam u 2005 godinu.Nijedan moj prijatelj kojeg znam da igra wow ne bude igrao classic,uopce nas to ne zanima.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Fan sam WoW-a, ali me niti malo ne trza Classic.

Možda kad ugleda svjetlo dana, ipak trzne, ko zna.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warcraft

Nitko vas ne sili da igrate... U svakom slucaju jako puno ljudi je to trazilo i jako puno ce nas bit sretno s tim :)

 

U svakom slucaju, bolje WoW: Classic nego WoW: Immortal, zar ne :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Njuskac, sumnjam da ljudi to zele igrat zbog geara i instanci. Sam si sebi dao odgovor, igrali bi i novi da je on par s vanillom. Danasnji wow je jedna prelagana single player igra, a ljudi to ne zele. Zato hoce classic servere i interakciju s ljudima, gear i instance su na drugom mjestu..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sale_ds kaže...
Njuskac, sumnjam da ljudi to zele igrat zbog geara i instanci. Sam si sebi dao odgovor, igrali bi i novi da je on par s vanillom. Danasnji wow je jedna prelagana single player igra, a ljudi to ne zele. Zato hoce classic servere i interakciju s ljudima, gear i instance su na drugom mjestu..

 Tocno. Meni je vise do "journeya" nego do destinacije. Taj gust kad dobijes level nakon sto ti je trebalo 12 sati igranja za njega (i to na lvl 20-40, kasnije i vise). Kad dobijes novi komad opreme. Kad rijesis tezak quest. Sjecam se da mi je u vanilli bilo zivotno postignuce kad sam uspio ubit 4 moba odjednom (gorille u un'goro crateru), to je bio onako, Feat of Strength, jer si vec za fajt protiv 2 moba svojeg levela morao paliti sve cooldowne... Ovo sad je apsolutno retardirano, cak i nakon takozvanog reworka levelinga, mozes pullati 20 mobova odjednom i aoeat ih, i to gol bez ikakve opreme. Potpuna diskonekcija od svijeta, udes u dungeon, nitko se niti ne pozdravi, ko da igras sa botovima. Isto i u raidovima. Jednostavno igra jos od cataclysma nema tu magiju koju je nekad imala.

 

Opet kazem, nije Classic za svakoga, ali nekima ce biti ostvarenje snova.

 

U mom slucaju, znam 100% da cu uzivati posto sam nedavno probao na private serveru malo i nemrem opisat koliko sam uzivao kad su me geomanceri u barrensu ubili jedno 5 puta zaredom :P U trenutnom WoWu to ne bi uspio postic ni da odes afk na pol sata dok te lupa 5 mobova...

 

EDIT: I sto se tice instanci, u vanilli su bile jebeno teske, cak i ove prve tipa Deadmines i WC - cijela grupa je morala itekako znati sto radi. Automatski sto puta veci gust za igrati nego kad bilo tko iz grupe moze solirati dungeon, kao sto je sad situacija. I naravno dropovi su ti znacili puno vise jer je dobar plavi drop iz dungeona trajao nekih 10 levela (x 10 sati svaki level)... a sad ti je nepotreban vjerojatno odmah cim padne jer nosis heirloom, a ako ne, onda ti je oudejtan po izlasku iz dungeona jer si vec dobio 5 levela :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 15:13 (Minneyar).
10 godina
offline
World of Warcraft

Sve sto si napisao stoji ali mi se ne da ponovo prolazit nesto sto sam vec prelazio puno puta, jednostavno je tada bila posebna čar u tome sto ne znam sta ce biti, sve sam otkrivao prvi puta i bio sam totalno uzbuđen, sada ne mogu biti uzbuđen na nešto sto sam stotine puta prešao, sada ne mogu biti uzbuđen i sretan ako ubijem 4 moba solo i nemam nikakve volje igrati wc i takve instance po 500 -ti put.. nije to to.. ne znam kako da objasnim da u meni se ne javlja neki izazov , ne zanima me jer sve znam sta ce biti, imam uzasno malo vremena u zivotu za igre i da sad idem jedinih sat dva u danu provodit na neku instancu koju sam presao 50 puta 2005-te godine ne zelim, želim nove izazove, želim nove engine, želim novu grafiku, nove ideje , nove instance. 

NE znam da li ce wow classic bit besplatan ili ce se placat ali ako to budu naplacivali to je dno dna, da svi koji smo dali toliko novaca za sve prepaide i expanzije sad ponovo plaćamo igru i prepaid bilo bi suludo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
njuskac kaže...

Sve sto si napisao stoji ali mi se ne da ponovo prolazit nesto sto sam vec prelazio puno puta, jednostavno je tada bila posebna čar u tome sto ne znam sta ce biti, sve sam otkrivao prvi puta i bio sam totalno uzbuđen, sada ne mogu biti uzbuđen na nešto sto sam stotine puta prešao, sada ne mogu biti uzbuđen i sretan ako ubijem 4 moba solo i nemam nikakve volje igrati wc i takve instance po 500 -ti put.. nije to to.. ne znam kako da objasnim da u meni se ne javlja neki izazov , ne zanima me jer sve znam sta ce biti, imam uzasno malo vremena u zivotu za igre i da sad idem jedinih sat dva u danu provodit na neku instancu koju sam presao 50 puta 2005-te godine ne zelim, želim nove izazove, želim nove engine, želim novu grafiku, nove ideje , nove instance. 

NE znam da li ce wow classic bit besplatan ili ce se placat ali ako to budu naplacivali to je dno dna, da svi koji smo dali toliko novaca za sve prepaide i expanzije sad ponovo plaćamo igru i prepaid bilo bi suludo. 

Slažem se.

Šta je bilo, bilo je.

Izguštao sam se davno u vanilli, najbolji dio WoW-a mi je to, ali kako si rekao 500 puta sam prešao uzduž i popreko.

Ako i zaigram, sigurno neće biti isti gušt i doživljaj kao nekoć.

PSN: Muskarcina77
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
njuskac kaže...

Sve sto si napisao stoji ali mi se ne da ponovo prolazit nesto sto sam vec prelazio puno puta, jednostavno je tada bila posebna čar u tome sto ne znam sta ce biti, sve sam otkrivao prvi puta i bio sam totalno uzbuđen, sada ne mogu biti uzbuđen na nešto sto sam stotine puta prešao, sada ne mogu biti uzbuđen i sretan ako ubijem 4 moba solo i nemam nikakve volje igrati wc i takve instance po 500 -ti put.. nije to to.. ne znam kako da objasnim da u meni se ne javlja neki izazov , ne zanima me jer sve znam sta ce biti, imam uzasno malo vremena u zivotu za igre i da sad idem jedinih sat dva u danu provodit na neku instancu koju sam presao 50 puta 2005-te godine ne zelim, želim nove izazove, želim nove engine, želim novu grafiku, nove ideje , nove instance. 

NE znam da li ce wow classic bit besplatan ili ce se placat ali ako to budu naplacivali to je dno dna, da svi koji smo dali toliko novaca za sve prepaide i expanzije sad ponovo plaćamo igru i prepaid bilo bi suludo. 

 ali problem je sto nisu "novi izazovi" nego nova prelagana dosada :D

 

i cek pokusavas mi rec da se sjecas svega od pred 14 godina? ja sam proveo tisuce sati u WoWu i opcenito imam jako dobro pamcenje pa svejedno priznajem da se ne sjecam jako puno toga... naravno da nece biti bas kao da prvi put igram, ali nakon sto zadnjih skoro 10 god igramo u potpuno redizajniranom svijetu, vjerujem da se ne sjecam ni 10% questova u zonama iz Kalimdora i Azerotha...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
njuskac kaže...

Sve sto si napisao stoji ali mi se ne da ponovo prolazit nesto sto sam vec prelazio puno puta, jednostavno je tada bila posebna čar u tome sto ne znam sta ce biti, sve sam otkrivao prvi puta i bio sam totalno uzbuđen, sada ne mogu biti uzbuđen na nešto sto sam stotine puta prešao, sada ne mogu biti uzbuđen i sretan ako ubijem 4 moba solo i nemam nikakve volje igrati wc i takve instance po 500 -ti put.. nije to to.. ne znam kako da objasnim da u meni se ne javlja neki izazov , ne zanima me jer sve znam sta ce biti, imam uzasno malo vremena u zivotu za igre i da sad idem jedinih sat dva u danu provodit na neku instancu koju sam presao 50 puta 2005-te godine ne zelim, želim nove izazove, želim nove engine, želim novu grafiku, nove ideje , nove instance. 

NE znam da li ce wow classic bit besplatan ili ce se placat ali ako to budu naplacivali to je dno dna, da svi koji smo dali toliko novaca za sve prepaide i expanzije sad ponovo plaćamo igru i prepaid bilo bi suludo. 

 

Za classic ce trebati platiti pretplatu,tj ako imas aktivnu wow pretplatu,moci ces igrati i classic.

16 godina
offline
World of Warcraft

Većinu kvestova se sijećam jer ih iz godine u godinu odigram sa raznim svojim likovima.

S te strane, skoro pa ništa novo i zanimljivo.

 

A i the Seeker ach sam više puta dobivao.

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 17:12 (Virty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...

Većinu kvestova se sijećam jer ih iz godine u godinu odigram sa raznim svojim likovima.

S te strane, skoro pa ništa novo i zanimljivo.

 

A i the seeker ach sam više puta dobivao.

 Wut? Ti questovi koji su danas u WoWu (od Cate 2009. g.) nemaju veze s questovima koji su bili u Classicu.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
Virty kaže...

Većinu kvestova se sijećam jer ih iz godine u godinu odigram sa raznim svojim likovima.

S te strane, skoro pa ništa novo i zanimljivo.

 

A i the seeker ach sam više puta dobivao.

 Wut? Ti questovi koji su danas u WoWu (od Cate 2009. g.) nemaju veze s questovima koji su bili u Classicu.

A igrao sam sve kvestove uzduže i popreko u ovih 13-14 godina bili oni prije ili poslije Cate.

Neki se nisu ni promijenili.

PSN: Muskarcina77
14 godina
offline
World of Warcraft

Sva sreca pa nisam igrao Classic pa cu ga zaigrati sigurno.BfA do.izdio u manje od 2mj... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ma classic je nabolji proizvod bio i jedva cekam te orginalne servere bez dbm i ostalog shita sto se tice addona hardcore lgranje ovo od blizzarda je pun pogodak.Evo igrao bfa cak sam imao i progres u dobrom guildu ali mi je smaranje i postalo je dosadno sto se tice pvp-a najgori do sad.Sto sam vidio sad samo se dobro odluciti koju classu napraviti jer ce mi inace pvp biti primarni dio od raidanja razmisljam se rogue, lock ili hunter
AMD AntiBoy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Tesko je biti objektivan kad nesto igras 12 godina. I danas se sjecam svih zona iz orginala, i hrpe questova. Dok sam recimo vec sve zaboravio iz WoD ekspanzije, Pandarije (osim Timeless Islanda ofc.) itd. Ali kao sto su neki napisali tada je bilo sve novo. Ja sam igrao aktivno i raidao dok nisu uveli LFR u Cataclysm. Kad je dosao taj zadnji patch bilo je totalno razocaranje, hrpa ljudi je prestala igrati. Dungeoni su bili nabrzinu sklepani a raid je bio uzasno dizajniran. 

Nakon toga sam dolazio i igrao, takoder godinama, ali nikad vise u takvom kontinuitetu.

 

Danas ima hrpa stvari koje su super i svidaju mi se. Levelanje na zalost nije jedna od tih stvari. 

Ne znam koliko su ljudi danas spremni igrati classic. Nekad smo provodili sate u instancama a danas jedna pogreska ili wipe i pola ljudi se odspoji. Community je bio drugaciji, grindalo se za cijelu guildu a danas je vise manje svatko za sebe. Ja kao alchemist i vise pozicionirani clan guilde smatrao sam osobnom sramotom ako guild tab sa potionima nije krcat. Znao sam satima farmati matse samo za guildu. Profesije su nekako imale vise smisla i znalo se tko ima koji recept.

 

Danas ima puno vise stvari za raditi na max levelu, prije je igra vise bila exploring. Acchivmenti su imali nekog znacenja. Znali bi browsati achivmente i onda odluciti danas dizemo reputaciju sa tim i tim. I provesti 4-5h samo da bi dobili achivment. Sada se radi vise manje samo ono sto ti treba za progress. 

 

Sve u svemu ima dobrih i losih stvari. Osobno mislim da je super da cemo imati priliku ponovno igrati classic. Mozda kad zaigramo budemo zahvalni na promijenama danas, mozda nam se svidi i zadrzi nas tako, tko zna, budemo saznali. :) 

http://www.rabbits-clan.com
 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav Sparklystars ovdje lider najveceg communitija u wowu s vise od 10 godina iskustva igranja , raidanja , hardcore-a boostanja itd. Mogu reci da sve sta sam zelio sam napravio u ovom retailu ili da nazovem mrtvom wowu,igrica je postala mrtva iskreno i nije vise zanimljiva ,classic dolazi i to mozda vec ranije za 2 mjeseca. Svi ga jakooo jako iscekujemo , kada znate osjecaj da vam se stara ekipa iz rl vraca igrati ,nema voljeg osjecaja nego igrati zajedno i prisjetiti se najboljih vremena u world of warcraft svijetu.Na  sljedecem linkovima se mozete prispojiti s svojim battlenetom accountom u grupe , prva EX YU grupa je puna sa 1000 clanova druga je vec na 109 , veliki su planovi kako za sve tako i za nas u vezi classica i servera koji cemo igrati , server s najvise nasih igraca, tako da ljubitelji alliance biti ce vrijeme :) btw jos uvijek se prodaje swift spectral tiger ako je tko zainteresiran neka mi posalje pm ili doda u igri ! Zivjeli.

 

Linkovi se nalaze ispod .

 

 

 

 

 

https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4

 

 

https://blizzard.com/invite/MmzEaAUjmm

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 12:47 (Sparklystars).
 
3 3 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

World of Warcraft

I N F I N I T Y - Kazzak

 

Balkanski guild sa stabilnim vodstvom i dobrom atmosferom!

Horda

 

http://www.wowprogress.com/guild/eu/kazzak/I+N+F+I+N+I+T+Y

 

Tražimo aktivne igrače spremne na dobru zabavu, druženje i naravno progres.

 

 

Potražite nas ingame....

Svetica (BattleTag Svetica #21859)...o/

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Bok, da ne otvaram novu temu, malo sam se zasitio BfA pa sam složio neki svoj server (moj private) sa meni najdražom WoW exp, WotLK, pa ako neko žali malo tarabit nek mi pošalje na PP poruku. 

 

p.s. nadam se da me admin neće kartonirati zbog ovog ....

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 19:54 (Taraba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Mislim da sam jedan od rijetkih koji ce slabo ili nikako igrat classic. Ne zato sto ga ne volim, dapace, vanilla mi je uz wotlk najdrazi dio wow-a iako sam tab bio prljavi alija jer nisam znao bolje (sta zna djete sta je alliance ;)). Te 2005-e sam bio zadnja godina srednje skole, bez brige i pameti, vikende i slobodno vrijeme provodio levelajuci paladina, huntera i magea koje i dan danas imam na lvl60 na serveru na kojem ne igram od pocetka TBC-a. Zasto necu igrat classic? Zato jer jednostavno nemam vremena za levelanje i konstantno grindanje za raid kao nekad. Posao, obitelj, obaveze... I ovako imam max 5-6 sati tjedno i 2-3 sata vikednom za igranje a svi (koji smo igrali vanillu) znamo da tim tempom do 60 (a gdje jos gear) necu doci tako skoro.
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
dark_wizz kaže...
Mislim da sam jedan od rijetkih koji ce slabo ili nikako igrat classic. Ne zato sto ga ne volim, dapace, vanilla mi je uz wotlk najdrazi dio wow-a iako sam tab bio prljavi alija jer nisam znao bolje (sta zna djete sta je alliance ;)). Te 2005-e sam bio zadnja godina srednje skole, bez brige i pameti, vikende i slobodno vrijeme provodio levelajuci paladina, huntera i magea koje i dan danas imam na lvl60 na serveru na kojem ne igram od pocetka TBC-a. Zasto necu igrat classic? Zato jer jednostavno nemam vremena za levelanje i konstantno grindanje za raid kao nekad. Posao, obitelj, obaveze... I ovako imam max 5-6 sati tjedno i 2-3 sata vikednom za igranje a svi (koji smo igrali vanillu) znamo da tim tempom do 60 (a gdje jos gear) necu doci tako skoro.

 Slicna stvar i kod mene, ali cu igrati. Jednostavno sam se pomirio da necu biti progress raider, nego lijepo polako gustanje uz levelanje s ekipom pa polako dokud stignemo :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
dark_wizz kaže...
Mislim da sam jedan od rijetkih koji ce slabo ili nikako igrat classic. Ne zato sto ga ne volim, dapace, vanilla mi je uz wotlk najdrazi dio wow-a iako sam tab bio prljavi alija jer nisam znao bolje (sta zna djete sta je alliance ;)). Te 2005-e sam bio zadnja godina srednje skole, bez brige i pameti, vikende i slobodno vrijeme provodio levelajuci paladina, huntera i magea koje i dan danas imam na lvl60 na serveru na kojem ne igram od pocetka TBC-a. Zasto necu igrat classic? Zato jer jednostavno nemam vremena za levelanje i konstantno grindanje za raid kao nekad. Posao, obitelj, obaveze... I ovako imam max 5-6 sati tjedno i 2-3 sata vikednom za igranje a svi (koji smo igrali vanillu) znamo da tim tempom do 60 (a gdje jos gear) necu doci tako skoro.

 Slicna stvar i kod mene, ali cu igrati. Jednostavno sam se pomirio da necu biti progress raider, nego lijepo polako gustanje uz levelanje s ekipom pa polako dokud stignemo :)

 Ma ja cu samo pvp 

AMD AntiBoy
8 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav svima,

 

odlučio sam ponovno krenuti u WoW nakon stanke jer mi se baš vratila želja uz to još i vanilla dolazi ma di ćeš bolje :)

Vremena za igranje imam većinom navečer nakon posla jer kao što su kolege napisali nije to više ono vrijeme kada smo bili bez brige i pameti :)

 

Ono što me zanima do sada sam igrao Alliancu , a sada kada kupim BFA imam jedan boost i volio bi uzet Hordu.

 

Na kojem serveru ima dosta ekipe sa balkana i da je guild community dobar i da se lijepo igra i da ima aktivan discord ili što se već danas koristi za voice chat :)

 

Lp

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice