World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.359.456
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
World of Warcraft

mage   na razorgore 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

Ekipa trazimo hilere i huntere za daljnji progess trenutno se nalazimo na Gehennasu serveru, igramo alliance ime guilda je paparazzi semi guild progress je 9/10 MC 1/1 onyxia . Prijave za guild su https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform

 

 

 

Sreca mi se nasmjesila u mom pugu danas ! Idemo samo jako dodi i igraj s najludom i najboljom ekipom na balkanu. Mislis da domaci guildovi ne uspijevaju varas se dodi i uvjeri se ! 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Yo guys, dugo ne posjetih temu...

 

Sad nešto čitam po WoW forumima (učim Marksman Huntera, svi tipovi i savjeti su dobrodošli, na Kazzaku sam), i skužio sam kako u zadnjih par godina fale Blizzardovi Eventovi prije novih ekspanzija, tj. nisam ih primijetio niti za Warlords of Draenor, niti za Legion a bome ni za Battle for Azeroth. U WotLKu smo imali one retardirane crateove kaj su te infectali, za Burning Crusade je to bio sam Dark Portal, hell, čak i za Ahn'Qiraj je bio masni event otvaranja vrata. Zkj se to više ne događa? Budimo realni, Blizzard završi priču current ekspanzije cca. godinu dana nakon kaj izađe, nakon toga imamo godinu dana praznoće di nam dopizdi sama ekspanzija, sve dok nova ne dođe...

Take it easy lads! | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
luxxxfromhell kaže...

Yo guys, dugo ne posjetih temu...

 

Sad nešto čitam po WoW forumima (učim Marksman Huntera, svi tipovi i savjeti su dobrodošli, na Kazzaku sam), i skužio sam kako u zadnjih par godina fale Blizzardovi Eventovi prije novih ekspanzija, tj. nisam ih primijetio niti za Warlords of Draenor, niti za Legion a bome ni za Battle for Azeroth. U WotLKu smo imali one retardirane crateove kaj su te infectali, za Burning Crusade je to bio sam Dark Portal, hell, čak i za Ahn'Qiraj je bio masni event otvaranja vrata. Zkj se to više ne događa? Budimo realni, Blizzard završi priču current ekspanzije cca. godinu dana nakon kaj izađe, nakon toga imamo godinu dana praznoće di nam dopizdi sama ekspanzija, sve dok nova ne dođe...

 Ocito nisi bas pratio :) Ja retail igram vrlo slabo do nikako, al mogu ti rec da je def bio pre-expansion event prije WoD (odvijao se u Blasted Landsu - morao si suzbiti invaziju iz dark portala), te prije Legiona (legion invazije po cijelom azerothu). Za BFA pretpostavljam da je isto nesto bilo (burning of teldrassil?), al me toliko malo zanimao jos od najave da nemam pojma.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
luxxxfromhell kaže...

Yo guys, dugo ne posjetih temu...

 

Sad nešto čitam po WoW forumima (učim Marksman Huntera, svi tipovi i savjeti su dobrodošli, na Kazzaku sam), i skužio sam kako u zadnjih par godina fale Blizzardovi Eventovi prije novih ekspanzija, tj. nisam ih primijetio niti za Warlords of Draenor, niti za Legion a bome ni za Battle for Azeroth. U WotLKu smo imali one retardirane crateove kaj su te infectali, za Burning Crusade je to bio sam Dark Portal, hell, čak i za Ahn'Qiraj je bio masni event otvaranja vrata. Zkj se to više ne događa? Budimo realni, Blizzard završi priču current ekspanzije cca. godinu dana nakon kaj izađe, nakon toga imamo godinu dana praznoće di nam dopizdi sama ekspanzija, sve dok nova ne dođe...

 Ocito nisi bas pratio :) Ja retail igram vrlo slabo do nikako, al mogu ti rec da je def bio pre-expansion event prije WoD (odvijao se u Blasted Landsu - morao si suzbiti invaziju iz dark portala), te prije Legiona (legion invazije po cijelom azerothu). Za BFA pretpostavljam da je isto nesto bilo (burning of teldrassil?), al me toliko malo zanimao jos od najave da nemam pojma.

 Moguće da mi je promaklo. Nekako u zadnjih par godina igram WoW, pa mi dopizdi uvijek u to nekakvo vrijeme od par mjeseci prije nove ekspanzije... Baš ću sad se potrudit bit tu do releasa nove ekspanzije :D

Take it easy lads! | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
luxxxfromhell kaže...

Yo guys, dugo ne posjetih temu...

 

Sad nešto čitam po WoW forumima (učim Marksman Huntera, svi tipovi i savjeti su dobrodošli, na Kazzaku sam), i skužio sam kako u zadnjih par godina fale Blizzardovi Eventovi prije novih ekspanzija, tj. nisam ih primijetio niti za Warlords of Draenor, niti za Legion a bome ni za Battle for Azeroth. U WotLKu smo imali one retardirane crateove kaj su te infectali, za Burning Crusade je to bio sam Dark Portal, hell, čak i za Ahn'Qiraj je bio masni event otvaranja vrata. Zkj se to više ne događa? Budimo realni, Blizzard završi priču current ekspanzije cca. godinu dana nakon kaj izađe, nakon toga imamo godinu dana praznoće di nam dopizdi sama ekspanzija, sve dok nova ne dođe...

 Marksman je težak za levlanje...
Beastmaster je zakon za levlanje, pogotovo u classicu
A Survival je smijurija, ne znam jel to uopće neko igra
Survival je bio pvp set u Burnig Crusade, i bio je zakon, ali nakon toga su ga uništili u WOTLK
Uglavnom 31/20/0 raspored talenata

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 17:11 (Darky).
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Igra netko na Tarren Millu Hordu? Retail verzija ;)


- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

https://www.twitch.tv/stars007 GM Paparazzi Guild , server Gehennas , sutra semi guild run MC 9/10 min , mogao bi i raggy past.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

WoW classic

Nethergarde Keep (PVE)
Ima koga od naših ?

if only you knew the power of the dark side
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Darky kaže...

WoW classic

Nethergarde Keep (PVE)
Ima koga od naših ?

 

Ja sam tamo, alliance.

 

Samo ne igram previse, tek sam lvl 41, filthy casual :D

15 godina
offline
Re: World of Warcraft
geronimo4661 kaže...
Darky kaže...

WoW classic

Nethergarde Keep (PVE)
Ima koga od naših ?

 

Ja sam tamo, alliance.

 

Samo ne igram previse, tek sam lvl 41, filthy casual :D

 ja sam l31 sa hunterom...
isto igram polako

if only you knew the power of the dark side
14 godina
offline
World of Warcraft

Evo i ja polako igram 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 21:54 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft

Ima li za Classic addon koji će pokazivati na minimapi kao u retailu gdje se nalze materijali za farmanje?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
ParaNO1d kaže...

Ima li za Classic addon koji će pokazivati na minimapi kao u retailu gdje se nalze materijali za farmanje?

 GatherMate2 + dodatni addon s podacima koje onda importiras

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
4 godine
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav svima, prodaje li netko možda koji CE ( wotlk, cata, bfa nisu potrebni), slobodno se javite porukom...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

https://www.twitch.tv/stars007 uzivo smo levelanje priesta :) aplikacije su otvorene za guild , Server Gehennas Guild Paparazzi

 

aplikacije su na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0N9q4D3bzITEvpUSngqyRyGIJ30rpp9XjleTRyqqTZkFmmQ/viewform dodi i postani dio najbolje domace ekipa na trenutno najboljem serveru u EU 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Ima li neki aktivni domaći guild na Kazzaku? Horde naravno

Take it easy lads! | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
luxxxfromhell kaže...

Ima li neki aktivni domaći guild na Kazzaku? Horde naravno

 

WoWprogress kaze da ih ima par aktivnih

https://www.wowprogress.com/pve/eu/kazzak?faction=&raids_week=&lang=hr&class=&spec=

 

 

Kad je vec  o domacim gildama rijec, sta se onaj domaci  wow classic guild Paparazzi vec raspao?

12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav ,

Ima li ne5ko od Horde na Stonespineu ,jucer poceo igrat i bas uzivam, lagano questam. Teski chill :)

DeaathDealer
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 17:45 (MasterOdisasteR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
geronimo4661 kaže...

 

Kad je vec  o domacim gildama rijec, sta se onaj domaci  wow classic guild Paparazzi vec raspao?

 lol, ne znam, ali znam da me ne bi ni malo cudilo, svaki "balkanski" guild je osuđen na tako nesto prije ili kasnije, obicno cim padne prvi vrijedni item ako ne prije. osobno nikad vise :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
geronimo4661 kaže...

 

Kad je vec  o domacim gildama rijec, sta se onaj domaci  wow classic guild Paparazzi vec raspao?

 lol, ne znam, ali znam da me ne bi ni malo cudilo, svaki "balkanski" guild je osuđen na tako nesto prije ili kasnije, obicno cim padne prvi vrijedni item ako ne prije. osobno nikad vise :D

 

A da, ozbiljna domaca gilda na duzi rok nema sanse. iz hrpe razloga. A i cim je nas domacih previse na jednom mjestu, odmah krenu sranja, dovoljno se osvrnuti okolo :D

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Malo sa svojim mageom
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...
Malo sa svojim mageom

 Pravi si heroj, kao i svaki mage

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...
dreadmoore kaže...
Malo sa svojim mageom

 Pravi si heroj, kao i svaki mage

 hahah pa da vidim nevolis magea sigurno igras warr 

 

15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...

 Pravi si heroj, kao i svaki mage

 ne, pravi heroji su oni koji igraju Rogue

if only you knew the power of the dark side
14 godina
offline
World of Warcraft

Ovakvi igraci su mi najdraži kad misle da su zaštićeni od strazara

Moj PC  
0 4 hvala 0
8 godina
offline
World of Warcraft

https://www.twitch.tv/stars007 PUG APES/SALAD GEHENNAS EU :) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
World of Warcraft

Dugo je trajao guild

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

vec ste se raspali zato vise nikad ne idemu u balkanske guildove

15 godina
online
World of Warcraft

Ja nisam bio u domaćem guildu od 2005.-te :P to nema šanse preživjeti mjesec.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice