World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.365.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...
Ja sam 57 sutra će ding pasti na 60 odmah hc i mythic.Ma igram paladina tank spec, doduše radim q kao tank pola mape pulam.Još nijedan item nisam zamjenio od ilvl 130.

 Imao si ilvl130 od prije?To je negdje 20+ mythic?

Ja sam sa ovim hunterom dosao do m11 i stigla ekspanzija

14 godina
offline
Re: World of Warcraft
15+ vecinom najveći 19 odradio
11 godina
offline
World of Warcraft

Apsolutno uzivam,za sad ilvl 144,pridruzio se covenantu,zone su odlicne

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

Ja dingao 60 u 2 popodneva (nisam stigao više igrati)... krenuo heroice trenutno, 158 ilvl :) ide lagano. Igra ima vrhunski art... ostalo je meeeeh kao i BFA 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

hahah u 16:00 kad čekaš ulazak u igru danas i ja dingao na lvl 60 ali sam ilvl 142 kako otvortit world questove

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2020 16:07 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
mrsmith kaže...

Ja dingao 60 u 2 popodneva (nisam stigao više igrati)... krenuo heroice trenutno, 158 ilvl :) ide lagano. Igra ima vrhunski art... ostalo je meeeeh kao i BFA 

 Po čemu je kao BFA?

Pitam zato jer me BFA poprilično umorio s grindom essenca i ostalih gluposti. Razmišljam da uzmem, ali nemam volje opet sve gulit da bi mi lik bio "spreman" za mitik plus , pvp i slično.

I'm very large!
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Nos kaže...
mrsmith kaže...

Ja dingao 60 u 2 popodneva (nisam stigao više igrati)... krenuo heroice trenutno, 158 ilvl :) ide lagano. Igra ima vrhunski art... ostalo je meeeeh kao i BFA 

 Po čemu je kao BFA?

Pitam zato jer me BFA poprilično umorio s grindom essenca i ostalih gluposti. Razmišljam da uzmem, ali nemam volje opet sve gulit da bi mi lik bio "spreman" za mitik plus , pvp i slično.

 Opet ćeš grindati na žalost, danas sam dingao 60 i otključao covenanta, odmah se vidi da će se gridnati i to hebački.... iso kao u bfa za armor i ogrlicu, slažem se s kolegom, ostalo je sve gotovo kao bfa...

16 godina
offline
World of Warcraft

Mene nije briga za šta bržem dizanju levela.

Radim svaki kvest, čitam svaki kvest, te ne idem iz mape dok sve kvestove ne obavim.

Usput rudarim, kožarim i pecam te lagano dižem golde na aukciji.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: World of Warcraft
Kaj trebam kupit da igram taj zadnji nastavak wow-a?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
mislioc kaže...
Kaj trebam kupit da igram taj zadnji nastavak wow-a?

 Samo zadnju ekspanziju ako imaš orginal i prije kupnje uplatiti mjesec dana.

I'm very large!
11 godina
offline
World of Warcraft

Digao ilvl na 155 i rijesio prvi heroic i niti jedan item za mene lol,padaju lvl 171 ako sam dobro zapamtio....u bfa nije bio ovako los drop rate....

Apsolutno me ne zanimaju heroici,zelim krenut mythice a mislim da je za njih minimum negdje oko 170 po onome sto ekipa pise...

Kako vi ostali napredujete?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
MEGATAMA kaže...

Digao ilvl na 155 i rijesio prvi heroic i niti jedan item za mene lol,padaju lvl 171 ako sam dobro zapamtio....u bfa nije bio ovako los drop rate....

Apsolutno me ne zanimaju heroici,zelim krenut mythice a mislim da je za njih minimum negdje oko 170 po onome sto ekipa pise...

Kako vi ostali napredujete?

Ja nisam još krenuo s mythic 0 iako kažu iz guilda da se fino rade na 160-165 ilvl (ja sam 162 trenutno). Dakle najprije moraš završiti sve kampanje da bi otvorio sve covenante, pa onda levelanje covenenta i njihov campaign da bi otvorio sanctum / world quests / torghast, dalje sanctum ima adventures, pa soulbindsi od covenanta (cijeli tree za farmanje i otključavanje s renownom). Da ne spominjeom farmanje torghasta svaki tjedan za legendarije.. samo Torghast sam radio jucer skoro 4 sata dok nisam zavrsio oba winga sva 3 layera (3. layer je jebacki, to je max. prvi tjedan što ide) - i sve to samo da bi sljedeci tjedan imao dovoljno soul asha da craftam prvi legendary power.

 

Uglavnom :) grind je do bola as usual.. mislim ne smeta mi, ubijam vrijeme do Naxxa sljedeći tjedan u WoW Classicu i onda CP 2077...

 

P.S. Kad s jednim charom završiš cijeli story, altovi se mogu levelati kao u Diablu (adventure mode) - Threads of Fate i sve kampanje budu završene, svi flight pathovi otvoreni i odmah na 50 biraš covenant nakon Maw intro-a. Dižeš levele radeći dungeone, world questove, side questove, pa se vratiš kod lika iz područja predat sve i pokupit brdo XP.. onako, nije loše :)

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 8:10 (mrsmith).
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
mrsmith kaže...
MEGATAMA kaže...

Digao ilvl na 155 i rijesio prvi heroic i niti jedan item za mene lol,padaju lvl 171 ako sam dobro zapamtio....u bfa nije bio ovako los drop rate....

Apsolutno me ne zanimaju heroici,zelim krenut mythice a mislim da je za njih minimum negdje oko 170 po onome sto ekipa pise...

Kako vi ostali napredujete?

Ja nisam još krenuo s mythic 0 iako kažu iz guilda da se fino rade na 160-165 ilvl (ja sam 162 trenutno). Dakle najprije moraš završiti sve kampanje da bi otvorio sve covenante, pa onda levelanje covenenta i njihov campaign da bi otvorio sanctum / world quests / torghast, dalje sanctum ima adventures, pa soulbindsi od covenanta (cijeli tree za farmanje i otključavanje s renownom). Da ne spominjeom farmanje torghasta svaki tjedan za legendarije.. samo Torghast sam radio jucer skoro 4 sata dok nisam zavrsio oba winga sva 3 layera (3. layer je jebacki, to je max. prvi tjedan što ide) - i sve to samo da bi sljedeci tjedan imao dovoljno soul asha da craftam prvi legendary power.

 

Uglavnom :) grind je do bola as usual.. mislim ne smeta mi, ubijam vrijeme do Naxxa sljedeći tjedan u WoW Classicu i onda CP 2077...

 

P.S. Kad s jednim charom završiš cijeli story, altovi se mogu levelati kao u Diablu (adventure mode) - Threads of Fate i sve kampanje budu završene, svi flight pathovi otvoreni i odmah na 50 biraš covenant nakon Maw intro-a. Dižeš levele radeći dungeone, world questove, side questove, pa se vratiš kod lika iz područja predat sve i pokupit brdo XP.. onako, nije loše :)

Do sad sam isao 2 puta u Thorghast radi questova i svaki put solo,kasnije se ide u grupama zar ne?....

Svidja mi se kako tamo mogu natrpat hrpu poboljsanja na sebe 

14 godina
offline
World of Warcraft

unpopular opinion: Iako mi je Shadowlands za sada odlican, super kvestovi, story, gameplay, znaci za sada nemam zamjerke - moj problem je što mi je ukupni dojam malo "meh" i nisam toliko zapaljen za igrati jer mi cjelokupna ekspanzija nema nikakav warcraft vibe.

 

Jasno, trebalo je dodati noviteta u prici i svemu u content recikliran preko 20 godina, no ipak, nekako mi to nije u warcraft điru.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...
MEGATAMA kaže...

Digao ilvl na 155 i rijesio prvi heroic i niti jedan item za mene lol,padaju lvl 171 ako sam dobro zapamtio....u bfa nije bio ovako los drop rate....

Apsolutno me ne zanimaju heroici,zelim krenut mythice a mislim da je za njih minimum negdje oko 170 po onome sto ekipa pise...

Kako vi ostali napredujete?

Ja nisam još krenuo s mythic 0 iako kažu iz guilda da se fino rade na 160-165 ilvl (ja sam 162 trenutno). Dakle najprije moraš završiti sve kampanje da bi otvorio sve covenante, pa onda levelanje covenenta i njihov campaign da bi otvorio sanctum / world quests / torghast, dalje sanctum ima adventures, pa soulbindsi od covenanta (cijeli tree za farmanje i otključavanje s renownom). Da ne spominjeom farmanje torghasta svaki tjedan za legendarije.. samo Torghast sam radio jucer skoro 4 sata dok nisam zavrsio oba winga sva 3 layera (3. layer je jebacki, to je max. prvi tjedan što ide) - i sve to samo da bi sljedeci tjedan imao dovoljno soul asha da craftam prvi legendary power.

 

Uglavnom :) grind je do bola as usual.. mislim ne smeta mi, ubijam vrijeme do Naxxa sljedeći tjedan u WoW Classicu i onda CP 2077...

 

P.S. Kad s jednim charom završiš cijeli story, altovi se mogu levelati kao u Diablu (adventure mode) - Threads of Fate i sve kampanje budu završene, svi flight pathovi otvoreni i odmah na 50 biraš covenant nakon Maw intro-a. Dižeš levele radeći dungeone, world questove, side questove, pa se vratiš kod lika iz područja predat sve i pokupit brdo XP.. onako, nije loše :)

Do sad sam isao 2 puta u Thorghast radi questova i svaki put solo,kasnije se ide u grupama zar ne?....

Svidja mi se kako tamo mogu natrpat hrpu poboljsanja na sebe 

Možeš ići uvijek solo ako želiš.. ako više voliš group play - ideš s grupom. Uvijek su isti rewards - naravno, težina se povećava što je više ljudi u grupi.

 

Yvan kaže...

unpopular opinion: Iako mi je Shadowlands za sada odlican, super kvestovi, story, gameplay, znaci za sada nemam zamjerke - moj problem je što mi je ukupni dojam malo "meh" i nisam toliko zapaljen za igrati jer mi cjelokupna ekspanzija nema nikakav warcraft vibe.

 

Jasno, trebalo je dodati noviteta u prici i svemu u content recikliran preko 20 godina, no ipak, nekako mi to nije u warcraft điru.

Slažem se :) točno tako i ja to vidim. Hype = 0, igram jer mi je "fora" ali ne vjerujem da ću dugo - kao ni BfA.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 11:06 (mrsmith).
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Nema druge nego remote desktop
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Planiram se opet vratit wowu, shadowlands mi se cini super

Na kojem serveru i strani ima nase ekipe? 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Horda kazzak
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
13 godina
offline
World of Warcraft

https://www.wowhead.com/news=319531/free-character-transfers-now-available-for-certain-high-pop-realms-in-shadowland#comments

 

Free transfer sa ovih najvećih servera su ubacili (do kada će točno trajati nije poznato). Ja sam prebacio sve svoje charactere sa kazzaka na drugi manje popunjeni server 

 

 

Serveri sa kojih se je moguće prebaciti na mid/low populated servere: https://prnt.sc/vsbeqj

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 17:11 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ja danas išao sa pala prot 2 mythic ilvl 162 dobio head i legse
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav, krenuo sam sa wowom nakon 10 godina. Cini se da je retail vise casual friendly pa sam krenuo zajedno sa burazom. 

Ugl, krenuo sam jucer na Silvermoonu, human paladin, dosao sam do 20tog levela pa cu sada uzet sub. Kad dodjem na 50ti uzeti cu Shadowlands. To je ok plan ili bi mogao imati poteskoca?



Planiram i napraviti Void elf priesta no moram otkljucati tu rasu kroz quest koliko sam skontao?


Također me zanima jel se sub kupuje na blizardovim stranicama ili postoji neko povoljnije rijesenje koje je legit? Ne zelim nista ilegalno sto bi mi ugrozilo acc

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Sve što si napisao štima.

 

Za void elf-a trebaš otključati, naravno.


Nekada je bilo povoljnije uzimati negdje drugdje, ali sada se svodi na razliku od par kuna, tako da ja uzimam direkt od njim ili za Gold.

 

 

Anyway, 180 Prot Paladin ovdje, sve lockano, sve što mi iz HC treba sam nafarmao, nemam što više raditi.

 

 

 

- d(-_-)b -
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 15:53 (mommmistake).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

Napravio ruski account prije par godina.Cijene sve u pola.Igram normalno bez ikakvih problema 
jer i dalje sve kupujes preko blizzarda samo ti treba vpn kad kupujes da stavis na Rusiju.

Shadowlands- 140kn (eu 300kn)
3mj gametime- 120kn (eu 270kn)

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ja nisam par hc odigrao i odmah mythice sve sam ih završio ilvl 174 sad samo pitanje koje sholdere da kupim za legendary 235 ilvl ili moze i 220.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
dreadmoore kaže...
Ja nisam par hc odigrao i odmah mythice sve sam ih završio ilvl 174 sad samo pitanje koje sholdere da kupim za legendary 235 ilvl ili moze i 220.

 Kako to misliš?
Kupiš BiS legendary odmah prvi tjedan ako imaš BiS recept.

Ako nemaš, čekaj do kada ne dobiš.

Nije ti važno kada ga kupiš, jer se da upgrade-ati, i košta identično.

 

Npr.
Kupiš rank 1 legendary i baciš upgrade na njega kasnije na rank 4 dođe isto ash-a kao da si čekao i odmah uzeo rank 4.

Važno je da napraviš BiS legendary za tvoj playstyle, bilo to Mythic, raid, general ili nešto slično i shodno tome prilagodiš talente.

- d(-_-)b -
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 10:33 (mommmistake).
14 godina
offline
World of Warcraft

Koliko sam vidio svi high end raideri čekaju  s craftanjem leggosa tjedan kad će izaći mitik raid. Jer  će blizzard mijenjat , rebalansirati efekte

I'm very large!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Warcraft

Jucer i danas mi igra svakih 20-30 sekundi stane na sekundu dvije takodjer i zvuk steka svakih dvadesetak sekundi,poslao sam ticket Blizzu ali je jadno platit igru platit pretplatu pa slat tickete i to nakon sto je igra 16 godina vani.....

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
MEGATAMA kaže...

Jucer i danas mi igra svakih 20-30 sekundi stane na sekundu dvije takodjer i zvuk steka svakih dvadesetak sekundi,poslao sam ticket Blizzu ali je jadno platit igru platit pretplatu pa slat tickete i to nakon sto je igra 16 godina vani.....

 

 

 Svaka ekspanzija ti dođe kao nova igra.

I'm very large!
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Kupio 225 ilvl sholdere i ostale matse jos samo skupiti 3200 onih ashi i to je to za legendary.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Pozdrav! Ma samo rokaj do 50og levela a onda, kako si i naveo, idi kupi shadowlands..

 

Jedino preporucam preko blizzarda da kupujes subscription, ne vrijedi za eventualno par eura manje s neke opskurne stranice pokupiti malware ili account theft.. vecina toga u 2020 je scam. samo blizzard. a kasnije ako budes u goldima mozes i s in game goldima kupovati sub.

 

Uzivaj u igri i ako imas jos koje pitanje samo rokaj

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice