World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.359
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: World of Warships

Ma ja samo udaram po TYL kontejnerima. Krediti mi ne trebaju (missouri), premium consumables kupujem, a zastavice čuvam za kompetitive pa nekako uvijek imam (trošim samo one economical zastavice za bonus kredite, xp, free xp, itd...)

 

Ima perioda kad češće baca SC tipa jednom tjedno,a ima perioda kad ga ne vidim po par mjeseci. Premium brod u SC-u još nisam dobio. Samo u onim santa crates. 

14 godina
offline
World of Warships
Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Ja sam dobio dosta SC-a, neki dan je uletio jedan sa 1000 golda, to je drugi ukupno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships

 

ovo je staro od tada su ga nerfali 3 puta i još ubacili gluposti tipa upgrade modula od kojih 2 vrjede necem ostali su shit, nerfali su golde i premium vrijeme tak da sad dobiš tipa 1000 golda ( nekad je 2500 bio minimum ) i 7/14/31 dan prem ( nekad je bilo mjesec, 3, 6 )  i tak, WG way :)  

13 godina
offline
World of Warships

Ja dobio Duca D'Aostu iz superkontejnera, cak nisam isao ni po TYL nego po flags & camos.

Inace u SC standardno moduli, zastavice, dublooni, davno 2x50k free xp.

Nisam dobio SC mjesec dana pa sam se s TYL prebacio na flags&camos opet.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

najbolje sta sam dobio u signals and camos je bilo 1000 doblonsa i ja mislim 150k free xp. Nikakvi brodovi ni nista zasad...a i sumljam da bude :D

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

najbolje sta sam dobio u signals and camos je bilo 1000 doblonsa i ja mislim 150k free xp. Nikakvi brodovi ni nista zasad...a i sumljam da bude :D

 

 

to si od jednom dobio 150.000 xp ??

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Odjednom, uopce ne otvaram vise one try your luck, samo signals and camos. Zadnji SC mi je bio mozda prije mjesec dana kad sam dobio 1k doblunsa, ovo ostalo sve vrijedno zaborava. Kad su tek uveli bili kontenere dobivao sam puno puno vise SC-ova...poslje su to nerfali do te mjere da dobim SC svakih par mj mozda jedan lol

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Evo vam kodovi za misije - mislim da je nagrada 10x zastavica ( svaka misja različito )

 

 

 

120218OUESTLESHIP

150715NOTHSFSHIP

230217VERYCOLDSHIP

230817GUNSFORANYSHIP

160217GOTOUSSRSHIP

050117BETWEENERSHIP

020316SUCHABUZZSHIP

040117BETWEENSHIP

210815SUCHABIGSHIP

301116REVOLUSHIP

Moj PC  
5 0 hvala 8
14 godina
offline
World of Warships

120218OUESTLESHIP
230217VERYCOLDSHIP
230817GUNSFORANYSHIP
160217GOTOUSSRSHIP
050117BETWEENERSHIP
040117BETWEENSHIP
150715NOTHSFSHIP
020316SUCHABUZZSHIP
301116REVOLUSHIP
210815SUCHABIGSHIP
150715NOTHSFSHIP
120218OUESTLESHIP
230217VERYCOLDSHIP
230817GUNSFORANYSHIP
160217GOTOUSSRSHIP
050117BETWEENERSHIP
020316SUCHABUZZSHIP
040117BETWEENSHIP
210815SUCHABIGSHIP
301116REVOLUSHIP

dobio sam neke misije za zastavice i 6 kontejnera al neam pojma jel to od tog jer se nikakvi info ne pokazuje

https://worldofwarships.eu/en/news/videos/naval-secrets/

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
World of Warships

neznam jel greska u igri il ja nisam naso nista na portalu, ALI

 

reset komander skilova i skidanje opreme je MUKTE

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Bilo ti je na forumu da je reset free zbog cw-a, uglavnom ... danas je zadnji dan ...

https://forum.worldofwarships.eu/topic/96388-psa-reset-of-commander-skills-and-upgrades-for-clan-battles/

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 9:16 (brijalec).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo Montanu, i mogu rec da sam ugodno iznenađen, i mogu rec da mi ide bolje od ocekivanog, cak bi se usudio rec na razini mog kurfursta pa mozda cak i bolje. Pase mi medium to long range combat, iako mi nekad bude cudno kad mi se netko priblizi na 11 km odma trazim secondary pa se sjetim da to nije kurfurst :D Dosta precizan brod, i doslovno se moze brisat kruzere, a bome i citovi redovito padaju na druge brodove, zacuđujuce na njemce isto dosta citova.

 

Netko tko igra aktivno montanu da preporuci capitan skillove i koje upgrade uzet. Ja sam nesto iskemijao po svom gustu i malo analizirao od notsera i flamua, al svaka preporuka je dobrodosla.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ovaj setup ima kao najviše glasova, ali imaš ih dolje desno par komada ... pa vidi koji ti najviše odgovara.

Btw, za sve brodove si ovdje mozes vidjeti preporuku za setup, samo u izborniku odaberes brod i to je to ...

http://shipcomrade.com/captcalc/0000100010100000100010000100100019?sid=4277090288

13 godina
offline
Re: World of Warships

1st perk: priority target / preventive maintanance - po želji

2nd perk: expert marksmen

3rd perk: superintendant

4th perk: concealment expert

 

To je prvih 10 pointova koje bi preporučio za jedno 90% brodova bez obzira koji tier i koja nacija

 

Dalje, s obzirom na fire metu koja je trenutno aktualna išao bih sa fire prevention (4points) umjesto AFT jer su carrieri rijetki na high tierovima te vigilance (3 pointa) i adrenalin rush (2 pointa)

 

Sveukupno 19 ako me matematika služi. 

 

14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Uzeo Alabamu (mjesec dana + 13500 zlata). Neloša tvornica novca. Totalno drugačiji playstyle od Bismarcka kojim sam prao do sada...

Iznenađujuće neprecizna za amere doduše...

 

Edit:

Pitanje za tIX EXP premium:

Missouri ili Musashi

6 Missouri
0 Musashi
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 14:47 (Dala).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Dala kaže...

Uzeo Alabamu (mjesec dana + 13500 zlata). Neloša tvornica novca. Totalno drugačiji playstyle od Bismarcka kojim sam prao do sada...

Iznenađujuće neprecizna za amere doduše...

 

Edit:

Pitanje za tIX EXP premium:

Missouri ili Musashi

Nema tu pitanja. Missouri, i pozuri jer ga micu za nekoliko dana i vise nece biti prilike kupiti ga.

Musashi jedino ako

- vec imas Missouri

- nemas Yamato ili obozavas Yamato a htio bi razbijati T7 brodove

- imas 2M free xp ili vise i nemas pojma sto s njim

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
16 godina
moderator
offline
World of Warships

Ja sam tek na pola puta do Mighty Mo, nema šanse da stignem, a ne dam im centa.

Skupljaću lagano free XP za Musashi, vjerujem da će mu buffati koeficijent zarade kad maknu Mo. A možda i vrate Mo na nekim specijalima za 1.000.000 free XP-a :)

Imam Iowu i ne uživam igrati s njom, tako da mi nije neki gubitak što nemam Misery.

Planirao sam Nelsona ali pored Scharnija i Đuke stvarno mi ne treba treći T7 premium BB.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Ja nemam pojma sta sam kupio,ali znam da sam izgubio puno toga!

 

Kliknuo sam na komandera i isao na accelerated training,ljepo mi je napisao da za kupnju 10 skill bodova trebam dati oko 15 000 onih zelenkastih EXP i 12 000 srebrenih EXP.

Ja sam potvrdio,bodove nisam dobio,a sav exp izgubio!

Onda sam vidio onaj REDISTRIBUTE ispod kommandera koji je trazio 135 doubolonsa za to,ja posto vec 2 godine imam 150 doubolonsa-jebat ga kliknem ja i to!

Sada sam izgubio i tih 135 doubolonsa i nista nisam dobio!

Šta sam ja to kupio ustvari?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: World of Warships
Milka30 kaže...

 

Šta sam ja to kupio ustvari?

 Bitcoine 

12 godina
offline
Re: World of Warships
DrNasty kaže...
Milka30 kaže...

 

Šta sam ja to kupio ustvari?

 Bitcoine 

Ne,zaista,znas li odgovor?

Pola sata sam po profilu trazio sta sam to dobio i nista nisam nasao

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Mislim da si konvertirao XP sa drugih brodova u Free XP koji ti se onda uracunao uz sve ostalo kod acelerated traininga xd Not sure

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Mislim da si konvertirao XP sa drugih brodova u Free XP koji ti se onda uracunao uz sve ostalo kod acelerated traininga xd Not sure

Pod one zelenkaste XP sam mislio na Free  XP.Alio ja sam potrošio i zelenkaste i one srebrene(one koje su vezane za pojedinu naciju)-i nista nisam dobio-u biti dobio sam gubitak!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Imas elite commander XP i free exp koji se trose kod acelerated treninga, zbunjujuca ti je situaicja malo kako si izgubio doblonse zapravo, jedino ako nisi switchao commandera izmedju dva broda pa ti je uzelo te doblonse kod retraina, al koliko znam tad je 500 doblonsa, ne 125 ili koliko vec

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Imas elite commander XP i free exp koji se trose kod acelerated treninga, zbunjujuca ti je situaicja malo kako si izgubio doblonse zapravo, jedino ako nisi switchao commandera izmedju dva broda pa ti je uzelo te doblonse kod retraina, al koliko znam tad je 500 doblonsa, ne 125 ili koliko vec

Evo na slikama je puno jasnije:

Prva slika je bila situacija kada me trazilo i free i personal EXP,a na drugoj sam potrosio doblonse!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 22:11 (Milka30).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Pa eto sad znas na sta se potrosilo, iso si resetirat capitain skillove, i eto :D

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Pa eto sad znas na sta se potrosilo, iso si resetirat capitain skillove, i eto :D

Barem da jesam-ali nisam,u tome i je kvaka!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
World of Warships

onda si jedino mogo konvertirat expe u free expe i s tim dignut kapetana za jedan skil bod, a falilo ti je free expa do tog skill pointa

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Warships
Milka30 kaže...
Kliknuo sam na komandera i isao na accelerated training,ljepo mi je napisao da za kupnju 10 skill bodova trebam dati oko 15 000 onih zelenkastih EXP i 12 000 srebrenih EXP.

Ja sam potvrdio,bodove nisam dobio,a sav exp izgubio!

Onda sam vidio onaj REDISTRIBUTE ispod kommandera koji je trazio 135 doubolonsa za to,ja posto vec 2 godine imam 150 doubolonsa-jebat ga kliknem ja i to!

Sada sam izgubio i tih 135 doubolonsa i nista nisam dobio!

 mozda si dropal skilove sa free expima kojih nisi imal dovoljno pa su dabluni osli na pretvaranje expa u free expe s kojima si dropal skil pointe?

i kad si to tocno radil, jer je u jedno doba to bilo besplatno, dropanje skilova

pa da ti nije neki bug uzo golde a nije trebo?

 

ak nije nista od toga, onda je neko na pomorskoj akademiji uzeo MITO da odma izda kapetanu diplomu za iducu godinu fakulteta

 

tj platio si ISPIT , znas kak je na prometnom faksu, a ovo je pomorski promet

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
World of Warships

ili popušiš njihove pederske fore pa staviš ocean camo ( onaj sa +100% xp ) kojih imaš tipa 6kom i zaboraviš se i nastaviš i 7 i 8 i 9 i 10 partiju i onda skužiš da ti je uzeo 200 dublona za 4 camo-a 

Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice