World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 525.041
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Koliko ja sam shvatio oni pokusavaju i ostale T10 kruzere ugurat vise u competitive, jer svi koriste hindiaa, al neznam koliko ce im to uspjet ako forsiraju gluposti. Gledao sam za Zao, po meni pretjerano, sad ce morat jos vise dignut ostale osim hindia da bi dosli na razinu Zao, i uvijek ce bit van balansa.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Jebote Voodoo, da mene igra živcira upola koliko tebe, davno bi odustao 

 

Hindy spora neokretna kanta? Pa nisu ništa radili po tom pitanju: concealment, brzina, maneuverability, sve je ostalo isto... nerf od jedne sekunde sporiji reload nije ništa posebno, i dalje je jedan od ako ne i najbolji kruzer u igri. 

 

Ne znam po čemu je to zao odjednom, sa 12km torpovima tako OP, a do "jučer" nije bio. I dalje ima katastrofalan torp arc, 12km torpovi imaju 3 minute reload i dalje je mekan, sa najnižim HP poolom, najnižim gun rangeom. Zao je trebao nešto i dobio je u vidu stealth torpanja, sad je napokon konkurentan ostalim kruzerima. 

7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

zao imam već par miseci a nisan odigra s njim 20 partija...jednostavno mi ne leži ka i svi japanski kruzeri...možda zato šta ih je teže igrati nego ostale

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...

zao imam već par miseci a nisan odigra s njim 20 partija...jednostavno mi ne leži ka i svi japanski kruzeri...možda zato šta ih je teže igrati nego ostale

 Ma nebih rekao teže, više, drugačije. Drugačiji stil igre od des moinsa, moskve, hindija... Zato treba "gurati" više tech tree linija, dok ne nađeš brod koji odgovara tvom stilu igre. 

 

Zao se bez WASD hacka ne igra 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Imam Ataga, al neide mi...jednostavno premekan brod za mene...pokazes stranu, gotov si, al zato s druge strane prinz mi je super, jedino sta atago ima bolje je torpeda i fire chance puno veci od prinza.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

ST. Balance changes. French ships.

 

The French cruiser Henri IV. A test variant of the ship will be added to the game. The consumable "Main Gun Reload Booster" has been added with the following characteristics: Reload Time of the Main Caliber -50%; Duration 15 s; Cooldown 120 s and 80 s for Main Gun Reload Booster II; Charges 2 and 3 for Main Gun Reload Booster II; Main goal of the new consumable is to grant players of the ship a temporary boost for a small period of time to reload main guns and fire a final salvo.

 

The French battleship Jean Bart: The tier was raised from VIII to IX. The ship's characteristics are changed to match the new tier. The sigma parameter is increased from 1.8 to 2.0; The reload time of the Main Battery is reduced from 30 to 26 s; The parameters of the consumable "Repair party" have been changed: Number of charges: increased from 1 (2 for Repair party II) to 3 (4); Cooldown: reduced from 120 (80 for Repair party II) to 60 seconds (40 seconds).

 

The French battleship Alsace: Increased the reload time of the Main Battery from 30 to 32 s; Reduced the value of sigma from 1.7 to 1.6. The ship has a rather high average damage rating, while being on the same tier for the other parameters with tier IX battleships.

 

The French cruiser Emile Bertin: Increased the reload time of the Main Battery from 12 to 13 s. Torpedoes 550-mm DT replaced by 550-mm 19D with the following characteristics: Reload time: 84 s; Damage from the torpedo: 12 233; Torpedo speed: 57 knots; Range: 6 km. Possessing a specific armor scheme, guns with good ballistics and torpedoes with a long range, the ship showed excessive efficiency. Changes are necessary in order to bring the ship to balance at its tier.

 

Ukratno Henry je promjenjen, vidjet ćemo da li je nerf ili buff kad saznamo koji consumable mijenja ovaj gun booster, jean bart je promjenjen, niti nerf niti buff, Alsace je nerfan i emile je nerfan.

 

Znaći jedini dobar tier 9 BB nerfaju, umjesto da buffaju izumo i friedricha.  I nerfaju tier 5 kruzer jer je prejak, protiv čega? Tier 7 BB_ova?  Kakvi pacjenti ovi u WG-u 

 

 

12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Jebote Voodoo, da mene igra živcira upola koliko tebe, davno bi odustao 

 

Hindy spora neokretna kanta? Pa nisu ništa radili po tom pitanju: concealment, brzina, maneuverability, sve je ostalo isto... nerf od jedne sekunde sporiji reload nije ništa posebno, i dalje je jedan od ako ne i najbolji kruzer u igri. 

 

Ne znam po čemu je to zao odjednom, sa 12km torpovima tako OP, a do "jučer" nije bio. I dalje ima katastrofalan torp arc, 12km torpovi imaju 3 minute reload i dalje je mekan, sa najnižim HP poolom, najnižim gun rangeom. Zao je trebao nešto i dobio je u vidu stealth torpanja, sad je napokon konkurentan ostalim kruzerima. 

 

 

ma sve ja to znam i bio sam prestao 40 dana i došao sam natrag za klanske jer me ekipa tražila da dođem i ne znam koji me vrag tjerao da random zaigram opet - u biti znam kaj me natjeralo - legendary upgrade za Hindija da bi u klanskima bio još bolji i još 3 ( top 3 xp + pobjeda ) da dobijem ovaj 100 top 3xp amblem -- znam idiot sam, sve je to meni jasno ali nemreš idiotu objanit da je idiot jbg :)

 

A kaj se Hindija tice Hindi je nerfan samom činjenicom da su Francuski BBi došli jer imaju abnormalno brze shellove i Hindi sobzirom da se okrece kao BB ne stigne taj okret izvest za razliku od toga kad Monti ili Yamato pucaju na njega a sa ZAO-om ljudi nisu igrali zato jer su ga "nerfali" kad su ukinuli stealth fireing iz igre i ljudi su ga napustili jednostavno ne zato kaj je loš nego zato kaj su razmaženi i kaj onda WG napravi - Hindiju smanje roload a Zao daju shima torpeda tak da ljudi mogu još 5x debilnije igrat, da ne supportaju Cap i DD u Hnidiju i budu stalno aktivi nego sad moraš ko debos spamat i držat se nigdje i daju Zao-u torpeda umjesto da mu povecaju range ili reload da mogu biti spammeri kaj im i je bila prvotna uloga - sad svi DD-a izigravaju u Zao-u koji ima duplo dorpeda i reload kaj kažeš je trašno bitan kad imaš 2x5 s jedne strane i 2x5 s druge strane možeš stalno spammat

13 godina
offline
Re: World of Warships

ST. Balance changes. British ships.

 

 

Changed the range for the British torpedo MK VII (installed on the cruiser Emerald, Leander, destroyers Jervis, Icarus):
Range increased from 6 to 7km.

 

British cruiser Emerald:
Surface Detectability Range reduced from 11.52 to 10.18 km;
Surface Detectability Range after shooting from smoke reduced from 5.4 to 4.56 km.
Changes are designed to increase the average life time and, accordingly, the overall effectiveness in combat.

 

Researchable British destroyers, II-X tier:
Removed the consumable "Engine Boost". The change is intended to emphasize the role of "defensive" and relatively slow destroyers, that have wide-radius smoke screens and Hydroacoustic Search.

 

British Destroyer Lightning:
Fixed a bug with an incorrect parameter for reloading Main Battery. The indicator was reduced from 6 to 5 seconds.

 

As part of testing the British destroyer Cossack, the following parameters have been changed:
Surface Detectability Range increased from 6.49 to 6.97 km.
Surface Detectability Range after shooting from smoke increased from 2.31 to 2.48 km.
The angles of the guns of the Main Battery were changed:
1 turret - added 58 degrees in total;
2 turret - added the ability to rotate 360 degrees;
3 turret - no change;
4 turret - added 36 degrees in total.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 12:21 (quickr).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ovaj Jean Bart ispada malo manji Republiq, ista konfiguracija, reload i ostalo

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Ovaj Jean Bart ispada malo manji Republiq, ista konfiguracija, reload i ostalo

 

 

 

Ni približno, fali mu kojih 20-30.000 Hp, topovi sa rahatičnim razmještajem kao kod Richi-ija i 2sec i više sporiji reload ( Repka ima legedary modul koji mu skida na 19.6 sec reload sa legendary kapetanom i njegovim abnormalnim adrenalin rush-om to pada na kruzera pri kraju ), da ne pričamo da mu 2nd nisu ni približno jaki ni daleki itd..

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Dobro ili ti ga richeliu na manjim steoroidima sa sigmom skoro kao yamato

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Dobro ili ti ga richeliu na manjim steoroidima sa sigmom skoro kao yamato

 

E to bi već išlo - samo nisam skužio je bude T8 ili su ga na T9 gurnuli !?!?!  ne znam čemu na T9 i to onda znači da će on biti sljedeći 750.000 free xp brod ili 180.000 coal 

13 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
TheDarkSide kaže...

Dobro ili ti ga richeliu na manjim steoroidima sa sigmom skoro kao yamato

 

E to bi već išlo - samo nisam skužio je bude T8 ili su ga na T9 gurnuli !?!?!  ne znam čemu na T9 i to onda znači da će on biti sljedeći 750.000 free xp brod ili 180.000 coal 

 Bit će tier 9 i vrlo vjerojatno free XP brod, što je ok. Neka daju više brodova na izbor za free Xp. 

 

 

13 godina
offline
World of Warships

Neka daju vise free xp destroyera. Opet T9 BB, vec treci.

 

A sto se tice ljudi koji komentiraju da je Iowa losa... po meni najbolji T9 BB (ajd, Missouri je copy-paste s radarom).

Brza - 34 cvora, najbolji stealth - 12,2 km, precizna sa 3M upgrade, najbolji AA na brodovima. Ostavite se tih bow tanking stavova, ako je to nekome zanimljivo, neka uzme Yamato ili Musashi.

BB koji je super brz, precizan, 12,2 km concealment, koristiti za bow tanking? Posve krivo.

Pratite vase krstarice, cekajte prilike i nece biti problema.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Sa Iowom moras bow tankat kad joj je strana uzasna, a da ne pricamo prije onog buffa di su amerima spustali citadel. Ako nisi na prvoj liniji i ne ga

aju tebe onda ok, al ako predvodis grupu, pokazi stranu bilo kojem T8-10 BB-u i izbusit ce te kao sir. Gledam proslu borbu, alabama vs iowa, alabama ostala bow on nasa iowa otvara stranu da koristi zadnje topove, popije 3 citadela od alabame bez problema na 13 km

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Sa Iowom moras bow tankat kad joj je strana uzasna, a da ne pricamo prije onog buffa di su amerima spustali citadel. Ako nisi na prvoj liniji i ne ga

aju tebe onda ok, al ako predvodis grupu, pokazi stranu bilo kojem T8-10 BB-u i izbusit ce te kao sir. Gledam proslu borbu, alabama vs iowa, alabama ostala bow on nasa iowa otvara stranu da koristi zadnje topove, popije 3 citadela od alabame bez problema na 13 km

Tako i treba biti, ako otvoris stranu da te zaboli, a ne kao engleski BBi.

Bow tanking brodovi zasluzuju da ih Zao i ekipa spale.

U svakoj normalnoj formaciji, ide DD, pa jedna-dvije krstarice i onda BB. Treba malo i procijeniti situaciju, gdje si potreban, gdje su neprijatelji, mozes li se maknuti na drugu poziciju da dobijes dobar kut.

Ja sam vec imao 150tak partija s Missourijem kad sam dosao do Iowe, tako da sam znao kako se igra i sto ocekivati.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
13 godina
offline
14 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

Kakvi pacjenti ovi u WG-u 

VooDooZg kaže...
quickr kaže...

Jebote Voodoo, da mene igra živcira upola koliko tebe, davno bi odustao 

 ma sve ja to znam i bio sam prestao 40 dana i došao sam natrag za klanske jer me ekipa tražila da dođem i ne znam koji me vrag tjerao da random zaigram opet -  -- znam idiot sam, sve je to meni jasno ali nemreš idiotu objanit da je idiot jbg :)

 mislim da je svima nama (barem je meni, onak iskreno) zabavno vidjet tebe kak "zivcanis" na forumu zbog firme koja je povecena lovi

a onda se sjetim da ja tak zivcanim na poslu, a igra mi sluzi da me odzivcani, ali cesto neuspjesno

kolicina ljudske gluposti je neizreciva brojkama

a kvikr ima pravo, trebas bit kompenziran za svoje zivce, mi s foruma cemo skupa s bug-om trazit da te zaposle u "balansingk dipartmint" u wg-u, da budes kao drill sergeant svim onim bubuljicavim ruskim programerima, vices na njih cjeli dan i placa ide

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Mene zanima zasto alaska ima 10k HP-a manje od kronhstada, obadvoje su heavy kruzeri, tj battlecruiser, prakticki moglo bi ih se i svrstat sa BB-ovima jer povrsinom i tezinom su kao jedan TIRPITZ koji je punokrvni BB. Naci konr ima 71k, alaska 60k, opet russian bias ili xd.

 

Ovo sa tim battlecruiserima mi nema bas neke logike, zasto ne napravit jos jednu kategoriju, battlecruiser, jer recimo sharn je svrstan kao BB-a al topovi mu nisu od BB-a..jedan hood je isto BB, al zapravo je bio battlecruiser jer nema ni priblizno armor kao ostali BB-i al englanje ga spasava. Alaska i Kron po karakteriskima onda mogu komotno stavit pod BB, al ne oni su kruzeri, imaju veci kalibar od sharna, al opet sharn je dobio BB vjerovatno radi armora, dok oni ne. Ovo govorim sa tocke igre, ne povjesno, da nebi bilo, jer sharn je trebao dobit iste topove kao i gneisenau, al nisu stigli ili imali ih trenutno pa su nabili najvece koje su imali tad.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

 mislim da je svima nama (barem je meni, onak iskreno) zabavno vidjet tebe kak "zivcanis" na forumu zbog firme koja je povecena lovi

a onda se sjetim da ja tak zivcanim na poslu, a igra mi sluzi da me odzivcani, ali cesto neuspjesno

kolicina ljudske gluposti je neizreciva brojkama

a kvikr ima pravo, trebas bit kompenziran za svoje zivce, mi s foruma cemo skupa s bug-om trazit da te zaposle u "balansingk dipartmint" u wg-u, da budes kao drill sergeant svim onim bubuljicavim ruskim programerima, vices na njih cjeli dan i placa ide

 

Meni su klanske bitke "spasile" igru. Da to nisu uveli odustao bi vrlo vjerojatno. Ovako, kako u stvarnom životu živim od plaće do plaće tako u WOWSU igram od klanskih do klanskih 

 

 

 

TheDarkSide kaže...

Mene zanima zasto alaska ima 10k HP-a manje od kronhstada, obadvoje su heavy kruzeri, tj battlecruiser, prakticki moglo bi ih se i svrstat sa BB-ovima jer povrsinom i tezinom su kao jedan TIRPITZ koji je punokrvni BB. Naci konr ima 71k, alaska 60k, opet russian bias ili xd.

 

Ovo sa tim battlecruiserima mi nema bas neke logike, zasto ne napravit jos jednu kategoriju, battlecruiser, jer recimo sharn je svrstan kao BB-a al topovi mu nisu od BB-a..jedan hood je isto BB, al zapravo je bio battlecruiser jer nema ni priblizno armor kao ostali BB-i al englanje ga spasava. Alaska i Kron po karakteriskima onda mogu komotno stavit pod BB, al ne oni su kruzeri, imaju veci kalibar od sharna, al opet sharn je dobio BB vjerovatno radi armora, dok oni ne. Ovo govorim sa tocke igre, ne povjesno, da nebi bilo, jer sharn je trebao dobit iste topove kao i gneisenau, al nisu stigli ili imali ih trenutno pa su nabili najvece koje su imali tad.

 Beacouse Russian bias, ovaj... balance, commrade! 

 

Negdje sam čitao da je battlecruiser izmišljen pojam, isto kao pocket battleship. Nema službene definicije za te brodove. Nacije koje su proizvodile brodove su definirale da li je taj brod battleship,cruiser ili destroyer.

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Kruzeri sa 305 topovima povrsine i tezine jednog tirpitza, je to je kruzer sigurno da :D Sta bi onda trebao bit kurfurst i yamato po toj njihovoj logici super battleship :D

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
World of Warships

Poz. svima.

 

Dakle sad odigro 7 partija( ukupno 23) sa Des moins i mogu komotno reč da taj brod nije za mene. Brod je papir i da nema radara ne bi ga nitko igro. Također ne preporučam da igrate brodove iznad lev8 ako ne koristite premium jer če te izgubit sve credite. Ja u ovih 7 partija sa DM sam izgubio 390k. Bolje da su mu dali dim nego radra. Prelazim na britance (sad sam na lev8) barem mogu u dimu pucat , a  ne tražiti najbliži otok da čučićim i doslovno samo radar da palim.  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...
quickr kaže...

Kakvi pacjenti ovi u WG-u 

VooDooZg kaže...
quickr kaže...

Jebote Voodoo, da mene igra živcira upola koliko tebe, davno bi odustao 

 ma sve ja to znam i bio sam prestao 40 dana i došao sam natrag za klanske jer me ekipa tražila da dođem i ne znam koji me vrag tjerao da random zaigram opet -  -- znam idiot sam, sve je to meni jasno ali nemreš idiotu objanit da je idiot jbg :)

 mislim da je svima nama (barem je meni, onak iskreno) zabavno vidjet tebe kak "zivcanis" na forumu zbog firme koja je povecena lovi

a onda se sjetim da ja tak zivcanim na poslu, a igra mi sluzi da me odzivcani, ali cesto neuspjesno

kolicina ljudske gluposti je neizreciva brojkama

a kvikr ima pravo, trebas bit kompenziran za svoje zivce, mi s foruma cemo skupa s bug-om trazit da te zaposle u "balansingk dipartmint" u wg-u, da budes kao drill sergeant svim onim bubuljicavim ruskim programerima, vices na njih cjeli dan i placa ide

 

    

- Tužit ću ja WG za PTSP hebo me pas ako neću :)))))

Ja kad bi im tam uletio prvo bi tražio da mi u ured dođu ljd koji su radili Conqueror i pogotovo mamlaz koji je balance radio, nakon toga bi pozvao onog ko radi balans MM i ko je izumio čuvenu formulu MM da vidim da li zna i tajnu za smisao života kad zna takvu formulu frustracije za povačanje dobiti napraviti .., ma strašno sve u svemu..

 

Ta prokleta igra je droga za dnevnom dozom duboke frustracije onako iskonske jer ne znam kak vi ali meni je zanlo i zna biti da kad mi nejde onda nikak da pustim i samo ide poraz za porazom a ono uredno si prvi ili među prva 3 i imaš više xp solo nego zadnjih 5 u tvom timu zajedno i ne nebi prestao nego samo bi još i još -- a onda s druge strane kao npr jučer, super mi ide, pobjeđujem 3 partije 3 pobjede i od toga sam u te 3 bio prvi u jednoj i dva puta drugi i kaj se desi,,, neda mi se više i ugasim i odem TV gledati ili yt  -- pa sam sebi ne verujem, da sam gubio u 2 ujutro bi prestao igrati :)))) 

12 godina
offline
Re: World of Warships
Hrvoslav kaže...

Poz. svima.

 

Dakle sad odigro 7 partija( ukupno 23) sa Des moins i mogu komotno reč da taj brod nije za mene. Brod je papir i da nema radara ne bi ga nitko igro. Također ne preporučam da igrate brodove iznad lev8 ako ne koristite premium jer če te izgubit sve credite. Ja u ovih 7 partija sa DM sam izgubio 390k. Bolje da su mu dali dim nego radra. Prelazim na britance (sad sam na lev8) barem mogu u dimu pucat , a  ne tražiti najbliži otok da čučićim i doslovno samo radar da palim.  

 

 

Odigraj si test server kad bude aktivan i isprobaj si tamo brodove koji misliš da te zanimaju jer glupo ti je farmat neki t10 da skužiš da to nije za tebe ;)  btw ja ga isto imam i ne volim ga ali brod je zvjer, npr u klanskima to je uredno najjači brod

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Hrvoslav kaže...

Poz. svima.

 

Dakle sad odigro 7 partija( ukupno 23) sa Des moins i mogu komotno reč da taj brod nije za mene. Brod je papir i da nema radara ne bi ga nitko igro. Također ne preporučam da igrate brodove iznad lev8 ako ne koristite premium jer če te izgubit sve credite. Ja u ovih 7 partija sa DM sam izgubio 390k. Bolje da su mu dali dim nego radra. Prelazim na britance (sad sam na lev8) barem mogu u dimu pucat , a  ne tražiti najbliži otok da čučićim i doslovno samo radar da palim.  

 Zato ja ni nemam otkljucan ga, jednostavno ne pase mi takav stil igre, island hugging i cijelo vrijeme bow on i sakrivat se. Planiram otvorit Hindenburga..punokrvni heavy kruzer, dobar armor, ok rof, cak i dobar fire chance, prakticki svicarski noz.

 

U pravilu ako oces puni potencijal broda, onda idu i premium consumables sa njim, a to jedino sa premiumom mozes izvuc pozitivu.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...
Hrvoslav kaže...

Poz. svima.

 

Dakle sad odigro 7 partija( ukupno 23) sa Des moins i mogu komotno reč da taj brod nije za mene. Brod je papir i da nema radara ne bi ga nitko igro. Također ne preporučam da igrate brodove iznad lev8 ako ne koristite premium jer če te izgubit sve credite. Ja u ovih 7 partija sa DM sam izgubio 390k. Bolje da su mu dali dim nego radra. Prelazim na britance (sad sam na lev8) barem mogu u dimu pucat , a  ne tražiti najbliži otok da čučićim i doslovno samo radar da palim.  

 Zato ja ni nemam otkljucan ga, jednostavno ne pase mi takav stil igre, island hugging i cijelo vrijeme bow on i sakrivat se. Planiram otvorit Hindenburga..punokrvni heavy kruzer, dobar armor, ok rof, cak i dobar fire chance, prakticki svicarski noz.

 

U pravilu ako oces puni potencijal broda, onda idu i premium consumables sa njim, a to jedino sa premiumom mozes izvuc pozitivu.

 

 

još 40.000 base xp-a i onda ću imati superHindija :)  mislim da će sa legendary modulom napokon dobiti jednu stvar koja mu fali - okretnost, odnosno mogučnost da te ne kazne na apsolutno svakom okretu i da uspiješ izbjec fatalne daleke šutove na koje se počneš anglat i izbjergavat ćem krenu ali nažalost kod njega ovako je i to prekasno pa makar to bili i najsporiji shell-ovi od Montija ili Yamata ..

 

Kako god koliko god pričao i srao ili ga hvalio i dalje mi je najdraži i najigraniji brod od svih 10ki, samo novi Republique mi je možda sad po novom draži jer ima previše BB-a već mjesecima a kad na repki skinem legendary modul to će biti kaos :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Loyang na prodaji za 147 kn jos 21h.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Loyang na prodaji za SAMO 147 kn jos SAMO 21h.

 evo kolega, "ispravljeno" ™

tak sam ja kupil ataga i atlantu kaj su bili "samo" jos do kraja zatvorene bete na prodaju i povlacili su se iz shopa "na neko vrijeme"

dobro da nisam jos i warspitija uzel koji je isto bil na "zadnja prilika da se kupi" akciji

a mislil sam si "ko zna kace opet se moc kupit bolje sad uzet da ne ostanem bez njega  zauvjek..."

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

ja nigdje nisam rekao da se povlace, ovo je summer sale, warspite je bio 50% off, loyang je 30%, svaki dan jedan brod na vecem popustu. loyanga i warspitea imam od prije pa mi prodaja ne igra nikakvu ulogu, cekam dal ce se pojavit kakav brod na prodaji a da ga nemam i da vrijedi kupovine. Volio bi belfasta, kutuzova i tako to, al vidit cemo...proslo ljeto sam kupio bio ataga za sicu isto u summer sale.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships

Volio bih si čopiti nekog tier 6 kruzera za operacije. Tipa Duca D'Aosta ili Spee. A volio bih i Romu čopiti na popustu 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice