World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.956
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: World of Warships
Dala kaže...

Nitko nema komentare na CV promjene? Nekak mi je naaah, sve mi se čini da ću ga se riješit, a taman došao blizu tX CV-a... Ajde vidjet ću kako će se stvarno ponašat u igri kad dođu.

 

Ponasati ce se kao hebeni World of Airplanes

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
Re: World of Warships

Gameplay mi u biti izgleda jako zanimljivo i zabavno. Puno bolje nego RTS upravljanje kakvo imamo sada. Kako će to biti izbalansirano, još je prerano reći. Daleko su oni od gotovog proizvoda. 

 

Definitivno je pozitivno što guraju taj CV/plane vs. ship gameplay. Trenutno se CV igra svodi na CV vs CV a brodovi su tamo neke mrlje na ekranu koje treba očistiti. 

Nema više dominacije nad mapom, pošalji 4-5 squadrona i scoutaj cijelu mapu. Ako hoćeš spotati DD-a morat ćeš cijelu igru provesti kružeći oko njega. Pa ako smatraš da je to zanimljivo, neka ti bude :) 

Također, izgleda mi da idu više na dmg over time nego na massive alpha strike kakav imamo sada. Nešto slično su napravili sa artijem u WOT-u. 

 

Sa negativne strane bit će puno, puno teže izbjeći CV drop. Avioni dropaju sa point blank range-a. Nemoguće promašiti. 

Također, torpedo dropovi su 3x3, svaki drop ide u mid section. Trenutno je 6x1, uglavnom izbjegneš većinu, a zakačiš jedan ili dva. 

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
World of Warships

ok, smanjili su alphu drastično, možda češće napadaju, ali koliko sam vidio 1500 damage po bombi?! (ne računam vatru). To će svest ko udare komarca... Ako će imati damage output kao barem CA ok, inače niš od toga.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Dala kaže...

ok, smanjili su alphu drastično, možda češće napadaju, ali koliko sam vidio 1500 damage po bombi?! (ne računam vatru). To će svest ko udare komarca... Ako će imati damage output kao barem CA ok, inače niš od toga.

 Ništa od viđenog nije gotov proizvod. Još nisu ni počeli balansirati game play. Samo su pokazali novu mehaniku CV igre. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo yamata, i bome, zadovoljan sam, zao mi je cak sta ga nisam prije uzeo. Sad mi fali jos Conqueror da imam sve T10 BB-ove.

 

Bow on yamato, jedino mu protivnicki yamato moze onesposobit turete, ostali mogu puhat u guzicu, neidem bas anglan previse jer znam za slabost njegove octagonalne citadele di se ispod prve kupole moze probit, sta i sam ciljam i trazim kad igram protiv yamata. Topovi dosta precizni, vise nego sta sam ocekivao, malo se sporo rotiraju tureti al boze moj nemoze sve savrseno bit, al vidim da je kljucko sa yamatom dobro se postavit i pozicionirat, tad taj brod doslovno moze sam dobit partiju. Dobra stvar mi je kad me netko pokusava chargat bow on, 460 probija bilo koji brod bow on, imao mec, republiq kao ide bow on na mene, nema problema, 26k kroz kompletan pramac :D brzo se poceo englat kad je shvatio :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Uzeo yamata, i bome, zadovoljan sam, zao mi je cak sta ga nisam prije uzeo. Sad mi fali jos Conqueror da imam sve T10 BB-ove.

 

Bow on yamato, jedino mu protivnicki yamato moze onesposobit turete, ostali mogu puhat u guzicu, neidem bas anglan previse jer znam za slabost njegove octagonalne citadele di se ispod prve kupole moze probit, sta i sam ciljam i trazim kad igram protiv yamata. Topovi dosta precizni, vise nego sta sam ocekivao, malo se sporo rotiraju tureti al boze moj nemoze sve savrseno bit, al vidim da je kljucko sa yamatom dobro se postavit i pozicionirat, tad taj brod doslovno moze sam dobit partiju. Dobra stvar mi je kad me netko pokusava chargat bow on, 460 probija bilo koji brod bow on, imao mec, republiq kao ide bow on na mene, nema problema, 26k kroz kompletan pramac :D brzo se poceo englat kad je shvatio :D

Vidim da se jos nisi sreo s Kurfurstom kojem ne mozes probit pramac, niti conquerorom koji ce te sprzit u minut i pol ako stojis na mjestu.

Nijedan brod niti igrac ne moze sam dobiti partiju ako su ostalih 11 totalno nesposobni (nazalost ili nasrecu).

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Moze se probit kurfursta kroz pramac, al iz par scenarija samo, kurfurst je bow on jak, al on zato ima problema protiv yamata ako mu je yamato bow on. Imam kurfursta, p aznam kako je protiv yamata, al i jedan i drugi su kompetitivni protiv sebe a i protiv drugih, conqeror je op sranje od broda, po salvu je minimum jedna vatra, a i dvije su ceste, pa znaju i tri cak past, totalno nelogicno da te neki brod moze zapalit iz svakog salva koji ispali na tebe

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Moze se probit kurfursta kroz pramac, al iz par scenarija samo, kurfurst je bow on jak, al on zato ima problema protiv yamata ako mu je yamato bow on. Imam kurfursta, p aznam kako je protiv yamata, al i jedan i drugi su kompetitivni protiv sebe a i protiv drugih, conqeror je op sranje od broda, po salvu je minimum jedna vatra, a i dvije su ceste, pa znaju i tri cak past, totalno nelogicno da te neki brod moze zapalit iz svakog salva koji ispali na tebe

 

Kao sto je totalno nelogicno da postoji brod koji moze LOLPenat stagod...  dva razlicita produkta dvije potpuno drugacije mete (ne meta kao target :D).

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 10:21 (Jovanka).
10 godina
offline
World of Warships

Imam pitanje vezi superkotenjera. U zadnja 3mj. dobio sam ih 4 +1 sad kao za njihov rođendan. I uglavnom sam dobio 3 (50kom)puta zastvice i 2 (50kom) kamuflaže. I vidim  ako igraš kampanje da isto dobiješ suprekotenjere . Dali je ko dobio šta iz njih (mislim na kampanje) nešto dobro ili su uglavnom zastave ili kamuflaže???

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...
TheDarkSide kaže...

Moze se probit kurfursta kroz pramac, al iz par scenarija samo, kurfurst je bow on jak, al on zato ima problema protiv yamata ako mu je yamato bow on. Imam kurfursta, p aznam kako je protiv yamata, al i jedan i drugi su kompetitivni protiv sebe a i protiv drugih, conqeror je op sranje od broda, po salvu je minimum jedna vatra, a i dvije su ceste, pa znaju i tri cak past, totalno nelogicno da te neki brod moze zapalit iz svakog salva koji ispali na tebe

 

Kao sto je totalno nelogicno da postoji brod koji moze LOLPenat stagod...  dva razlicita produkta dvije potpuno drugacije mete (ne meta kao target :D).

 Nebi ja nista rekao da je to kruzer, pa radi ROF te pali cesto, al jedan tier 10 battleship, to je po meni malo previse. Znaci s kojim god da BB-om igram, sve je super dok ne naletim na conquerora..znaci, nemam problema sa drugim BB-ovima, al taj BBQ OP shit...uzas...planiram i ja odkljucat Conquera, cisto da vidim kako je to kad si na "toj" strani pa kad palis svih zivih i kad te materinjaju po chatu.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...
 

Kao sto je totalno nelogicno da postoji brod koji moze LOLPenat stagod...  dva razlicita produkta dvije potpuno drugacije mete (ne meta kao target :D).

 Nebi ja nista rekao da je to kruzer, pa radi ROF te pali cesto, al jedan tier 10 battleship, to je po meni malo previse. Znaci s kojim god da BB-om igram, sve je super dok ne naletim na conquerora..znaci, nemam problema sa drugim BB-ovima, al taj BBQ OP shit...uzas...planiram i ja odkljucat Conquera, cisto da vidim kako je to kad si na "toj" strani pa kad palis svih zivih i kad te materinjaju po chatu.

 

Kao Yamato, isto sranje drugo pakovanje. Isto kao sto RNG Conqeroru baca kockicu za vatru u svakom tanetu; tako i Yamatu za svako tane da li ce LOLpenat (u principu kutevi u kojima si anglan, ali Yamato tane just dont care :)). Mene dusa boli kad jedan Yamatov LOLpen uzme koliko i 2 vatre; iako priznajem za Yamato ipak treba minimalno veci skill level jer ipak TREBA naći citadelu.

 

Conqeror izgrajndan prije par dana, i da. OP je :D prosjek 120k (5-6 partija), ili ti ga maltene 3x veći nego sveukupni DMG prosjek koji imam Samo u kite, dok u pozadini svira Johnny Cash i Ring of fire 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 9:33 (Jovanka).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ovaj yamato je komedija...42k kurfurstu u jednom salvu, bez citadela xd..tip se nakon toga samo okrenuo i run forrest, run :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
World of Warships

I da pucate HE s drugim high tier BBima (Montana, GK, Rep, Alsace itd) palili bi vatre i gomilali damage.

Ali gubite mogucnost opaliti 20-40k salvo po broadside BBu ili po krstarici, Minotaure da ne spominjem.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...

I da pucate HE s drugim high tier BBima (Montana, GK, Rep, Alsace itd) palili bi vatre i gomilali damage.

Ali gubite mogucnost opaliti 20-40k salvo po broadside BBu ili po krstarici, Minotaure da ne spominjem.

 Aj ti fino pucaj HE s GK pa vidi koliko ćeš štete radit.

12 godina
offline
Re: World of Warships
Dala kaže...
Andor kaže...

I da pucate HE s drugim high tier BBima (Montana, GK, Rep, Alsace itd) palili bi vatre i gomilali damage.

Ali gubite mogucnost opaliti 20-40k salvo po broadside BBu ili po krstarici, Minotaure da ne spominjem.

 Aj ti fino pucaj HE s GK pa vidi koliko ćeš štete radit.

 

 

Rekao ti je da bi isto palio - nisu problem HMB Brainless-a vatre kak svi ste općinjeni s tim nego 3-4 druge stvari - problem je 1/4 pen, 11.6 km consil ( ili 13.1 sa legendary ) i Zombieheal ...  Taj brod bi bio 10x zanimljiviji i bolji da su debili dali da mu je sa 458mm topovima pen kao kak Yamato ima ili bar 80% toga onda bi pametni igrali s tim i uživali u brodu a ostali bi palili - ja sam za to da ga nerfaju ali njemu uredno treba nerfat 1/4 HE pen jer on je problem, istraži ga, odigraj s njim 15ak partija pa ćeš vidjeti koliko ja beznačajan brod -- to je brod koji je dosadan i to je to, brodu treba dat normalan citadel i ukinut mu 1/4 HE pen ali mu dat na 4x2 458mm normalan pen i dam da može biti kao malo slabiji Yamato..

 

e sad kad smo se dotakli AP- IJN IDGAFAYA iliti IJN I don't give a fuck about your angle - on je kak jovanka kaže isto brainless jer se sparkaš i stišćeš kom hoćeš uzeti na random 10-14-17-23-40k dam, znaći u Republique-u ja da koji god kut svemira stavim taj brod Yami će me deknut za 11-14-17k da ga hebeš, nos, guza, na bok valjda i više, malo od bow-on, srednje od bow-on, dosta od bow-on kako god a ti njemu nebuš ništa napravio nego ti je jedina opcija da ga rushas i prođeš bočno do njega i imaš jedan pokušaj da ga cit-aš ak preživiš do toga kaj je kvantna fizika za preživjeti, imaš taj jedan pokušaj i to je to, npr Conquerora u toj poziciji ću pojest sa 2nd + normalni penovi i rjetko kad će CQ stjati tak bow-on i dovuć se uopce u tu sitaciju ...

 

btw Repka ti ima isti fire ch sa 20sec reload-om - ali ja možda  svaku 15tu partiju puknem jednu-dve salve sa repkom sa HE po nekom jer mi je sve žao ga ne dobiti na normalan način ..  za fire na repki imam 2nd kaj je jedno 500x zabavnije i timu korisnije nego čubit na 20km i palit pomalo kak sa CQ npr radiš i te vater - to ti uredno bude fora rokneš ga odmah 2 vatre, to pogasi i onda 3-4 salve nebi vatru zapalio nema šanse i do tad mu se vrati dam.con. za vatru i opet ispočetka - sa CQ vecinom ti ga natheraš da koristi dam.com a ostali farmaju, npr divizija CQ i Henri je bolest ..

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Republiqu ima neki cudan sistem pogodaka, malo manji kalibar je od yamata, al opet, nemas osjecaj da su to gotovo pa topovi kao na yamatu, dosta su nekonzistentni, nekad pogodis full broad side nekog, i nista, nekad ti je polu englan netko, ode mu 10-15k stete, znaci nikad neznas sta ocekivat od broda i u kojoj situaciji, kod yamata to nije toliko slucaj, naravno znaju se desit isto slicne stvari, al u pravilu yamato broadside probija bez problema, onda je jedina dilema dal ce bit pen i citadel ili ce bit overpen i nista, u pravilu vecinom bude pen.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
World of Warships

Republique ima uzasno nekonzistentne topove.

Nekad puknem na 12 km, jedan ili 2 shell hita, overpeni.

Onda na 16 km opalim Yamata za 40k, a disperzija bude da ti oci zasuze.

Rep je cjelokupno pokriven s 32mm armorom - a Yamato lolpena 32mm i zato s Repkom ne mozes rushati Yamata.

Da pucam HE s GKom, kao prvo imam 2k damage po shell hitu, kao drugo palit cu BBe jer cu na njih i pucati, zaboli me za vatru na cruiseru ili na DDu. I eto gomile beskorisnog damagea.

I concealment na Conqu, kao sto je Voodoo rekao, je sranje. 11,8 km je debelo prenisko za BB od 82k hpa. Superheal cak i nije toliki problem jer conq jede damage iz svakog kuta, a cooldown je dosta velik.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Republiqu ima neki cudan sistem pogodaka, malo manji kalibar je od yamata, al opet, nemas osjecaj da su to gotovo pa topovi kao na yamatu, dosta su nekonzistentni, nekad pogodis full broad side nekog, i nista, nekad ti je polu englan netko, ode mu 10-15k stete, znaci nikad neznas sta ocekivat od broda i u kojoj situaciji, kod yamata to nije toliko slucaj, naravno znaju se desit isto slicne stvari, al u pravilu yamato broadside probija bez problema, onda je jedina dilema dal ce bit pen i citadel ili ce bit overpen i nista, u pravilu vecinom bude pen.

 

Ovo mislim ima veze sa "upaljacima" (fuse time?) na tanadi od Republiquea; neka me netko ispravi ako sam u krivu. KAd radi damage, radi grdi damage iz grdih kutova, kad ne radi damage onda radi overpen.

 

Andor kaže...

I concealment na Conqu, kao sto je Voodoo rekao, je sranje. 11,8 km je debelo prenisko za BB od 82k hpa. Superheal cak i nije toliki problem jer conq jede damage iz svakog kuta, a cooldown je dosta velik.

 

pustis neka ti naprave 3 vatre, okrenes i odes. repairas,  rehealas; rinse and repeat. Ako se nadjes u capu okruzen sa vise od 2 broda, e onda je problem u vozacu :D

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 12:31 (Jovanka).
12 godina
offline
World of Warships

Ako neko hoće kupiti account nek mi se javi na pm

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Primjera radi, sa yamatom full broadside minotaur, blapnes ga bez problema, sa republiqom, overpen ili bude nekakav pen, al rijetko da ga bas blapnes, al recimo englan mino, sa republiqom ga mozes blapnut, kao da francuzu je potrebno "vise" mesa za istu stvar kao yamatu, i mislim da nije u kalibru topa jer primjera radi mino je od papira tako da je sasvim svejedno dal je 460 ili 430 trebalo bi ga busit bez problema

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

znal li ko oćemo li i ove godine omastit brk sa superkutijama za svaki tier-10?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...

znal li ko oćemo li i ove godine omastit brk sa superkutijama za svaki tier-10?

Jos se ne zna, 17.09. je blizu.

Imam 12x T10, i dovoljno free xpa da zgrabim Haruguma i Des Moinesa ako zatreba.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...
rodjo1608 kaže...

znal li ko oćemo li i ove godine omastit brk sa superkutijama za svaki tier-10?

Jos se ne zna, 17.09. je blizu.

Imam 12x T10, i dovoljno free xpa da zgrabim Haruguma i Des Moinesa ako zatreba.

 hmm,valjda nas neće zajebat :-)

 

harugumo nije loš ali sigurno ide među one koji će skupljati ruzinu u portu

13 godina
offline
World of Warships

Potvrdio WG, od 14. do 28. ovog mjeseca, odigraj partiju s T10 i dobijes superkontejner.

Jedino ne znamo dal se broje training room ili ne.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
Andor kaže...

Potvrdio WG, od 14. do 28. ovog mjeseca, odigraj partiju s T10 i dobijes superkontejner.

Jedino ne znamo dal se broje training room ili ne.

 

To je to - taman to poberem sutra i bye bye bar do klanskih

13 godina
offline
World of Warships

Ne broji se training room, znaci co-op tko zeli sve pobrati i pootvarati odmah danas.

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

2 x 50000 xp i scharnhorst,ostalo zastavice i camo za početak...kažu da ima i coala u kutijama,to bi bilo dobro

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warships

Da se ne cudite, jer mi se cini da ce nagrade biti umjereno "goFno" :/

 

Kaze frend iz klana slijedece...  :/

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
World of Warships

4 x 50 camos (Ocean Soul, Restless fire, Haloween, Anniversary)

4 x 15k coal for a total of 60k - now sitting on 280k coal

100x India Xray flags

100x Zulu Hotel flags

100x Detonation flags

1x T6 ship De Grasse ;)

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...

Da se ne cudite, jer mi se cini da ce nagrade biti umjereno "goFno" :/

 

Kaze frend iz klana slijedece...  :/

 Ljudi su dobivali belfaste i kutuzove, ovaj gore je dobio Scharnhorsta, andor degrassea... Uostalom, kako možeš reći govno ili ka*ina na džabe coal, steel, prem dane, zastavice i camo..... ja kažem, daj šta daš..... 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice