World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 523.635
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...
Dala kaže...

Navedene ne možeš kupiti za coal, Musashija možeš. Uopće nije loš, meni je odličan za promjenu sa GE BB-ova ;).
Totalno drugačiji način igre i solidan money maker.

 

 

Pa vidi mu u stats - ima Yamata tak da uzeti Musashi uz Yamata je ne znam ko treći testis imati   nego coal skupljaš sam bez obzira na klan, u klanu skupljaš naftu ili kaj već a to je samo klan valuta za zgrade raditi ;)

 

Btw  čekaj Jean Bart za coal ili kaj budu već prebacili kad dođu on i Alaska - da se nebuš za mjesec dva po glavi tukao sa praznim arsenalom ;)

 Ak ima yamato onda naravno da nema smisla... Nemam ga, pa meni ima ;).

 

11 godina
offline
Re: World of Warships

klan POLA javi se davor_zagreb,

bok

11 godina
offline
Re: World of Warships
klan POLA javi se davor_zagreb,

bok
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Izgleda dolaze dva nerfa uskoro. Jedan se odnosi da ce AP od BB-a radit samo 10% stete na DD-a. Druga stvar je, nerf concelment skilla, svi ce imat 10%, znaci BB sa 14% pada na 10% kruzer sa 12 na 10 CV sa 16 na 10. Znaci to su dva udarca na BB, i jedan na svih osim DD-a...Dal je potrebno to? WG ocito pokusava produljit zivotni vijek DD-a koliko god mogu, al zaboravljaju da je to DD i da je nemoguce da moze prezivit koliko i neki BB ili CL...al eto WG je to ipak.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Izgleda dolaze dva nerfa uskoro. Jedan se odnosi da ce AP od BB-a radit samo 10% stete na DD-a. Druga stvar je, nerf concelment skilla, svi ce imat 10%, znaci BB sa 14% pada na 10% kruzer sa 12 na 10 CV sa 16 na 10. Znaci to su dva udarca na BB, i jedan na svih osim DD-a...Dal je potrebno to? WG ocito pokusava produljit zivotni vijek DD-a koliko god mogu, al zaboravljaju da je to DD i da je nemoguce da moze prezivit koliko i neki BB ili CL...al eto WG je to ipak.

 DD-ima nije potrebno nerfat BB-ove, nego smanjit broj radara u igri...
A BB-i ovako teško da će imat šanse 1na1 sa DD-om... Koliko BB-u treba za switchat na HE već je pun torpeda...

 

Edit: bar će GK sa full sekondarcima bit još zabavniji ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 8:35 (Dala).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Taj nerf je tako rec da se BB igrace forsira koristenje HE protiv DD-a..al opet..nece tu bit promjene..BB ce pucat na DD-a s onim sta mu je lodano, a to je AP u 99% slucajeva..tako da nista ne postizu sa tim nerfom osim sta ce BB jos vise zeznut. BB mora ispastat radi toga sta su nakrcali igru radarima.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Taj nerf je tako rec da se BB igrace forsira koristenje HE protiv DD-a..al opet..nece tu bit promjene..BB ce pucat na DD-a s onim sta mu je lodano, a to je AP u 99% slucajeva..tako da nista ne postizu sa tim nerfom osim sta ce BB jos vise zeznut. BB mora ispastat radi toga sta su nakrcali igru radarima.

 

Postići će da će biti još više snipera i da će BB-i koji su i ovako bili pasivni biti još pasivniji - trebali su radar nerfat brutalno jer on je core problem visokih tier-ova,,, problem br1 je radar koji ide preko otoka i br2 da traje preko 30 sec -- da to nerfaju za start bez ovih gluposti već bi popravili 80% problema.. 

 

Ovako su samo napravili da se BB neće ni truditi više pogodti DD jer ćemu muka i ovak ti se trebaju zvjezde poklopiti da ga zvekneš sa više od 3-4 shell-a 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Radar je najveci problem u igri, da se mene pita, ja bi ga skroz maknuo, Hydro je dovoljan. Ovo sta rade sa AP-e na DD je totalna glupost po meni, prakticki BB protiv DD-a nema sanse jedan na jedadan, osim ako mu se ne poklopi dosta stvari.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: World of Warships

Nebi se složio da je radar največi problem u igri. Radar služi da se ne kampa u smoke i samo spama HE. Kao što to rade Hraugumo ili AP kao Mino. Zamisli kombinacije gdje 2 igrača jedan DD drugi cruser tipa Worc. igraju zajedno jedan da smoke i ovaj sljedečih 1:30 spam he. Uzeo sam Salema da vidim kakva je brod pošto svi govore da je isti ko Des M. i mogu reč da nisu slični bar što se radara tiče (Salem ima isto slabiji AA). Salem ima radra koji traje 25sek i range mu je 8,5 dok je kod DM 35sek i range mu je 9,9.  ,a pazi oba broda detec. range je 10,6. Zamisli sad igru gdje nemaš radara i DD spota i još igraš protiv yamata (jedan hit je dovoljan za citidel) cijelo vrijeme si spotan i ti nemozeš ništa napravit jer DD koji te spota ima detc range 5,8. A sa radarom barem za tih 35sek možeš pokušat kaznit DD ili ga čak uništit. 

12 godina
offline
World of Warships

a sad kao ne campaju Wooster i DM ????  svaka partija bar po neki udav je iza otoka i loba cjeli game ili se nastere na sredini veliko otoka i onda drži oba cap-a pod radarom i to minutu -- uredno mu nemreš ništa jer je iza ne otoka nego kontinenta a on ti denay-a 2 capa i onda ili imaš DD-e koji će probat i nahebat ili kažu fuck that i odu na drugi kraj mape štancat damage na usamljenim bb-ima ...

 

Ne valja im princip to cosumb. i kao takav radar je teški defekt igre - to sa smokeom kaj kažeš Haragumo i Wooster itd je WG sam napravio teški iditizam jer ne znaju više kak retarde zaintereisrati da s enauće kanjavati brodove sa AP ili kombinacijama AP + HE kad treba nego samo štancaju brainless damage brodove tipa Conqueror, Haragumo, Wooster itd..itd..  sad još kad nerfaju ovaj ap na dd-ima bit će opći metež, ljudi će počet sve viš Conquerora koristiti jer i mi koji ga imamo ali ga ne igramo jer je pre mutavo OP ćemo pipi i poćet igrati samo s njim i njemu sličnim brodovima ili se prebaciti na t5/6/7 ili čak 4 -- jer već je skoro godinu dana na T10 renesansa reatrda i njihovih umjetnosti sa 28k av dam na 1200 bitaka Yamata ili Midway sa avd dam 50k i prek 1000 bitaka i WR 39% ---- očigledno će se trebat spustiti u niže tierove i sealcubat i tući ih tamo do iznemoglosti da ili odustanu odmah tamo ili da se već tamo nauče igrati  ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

a sad kao ne campaju Wooster i DM ????  svaka partija bar po neki udav je iza otoka i loba cjeli game ili se nastere na sredini veliko otoka i onda drži oba cap-a pod radarom..

 

 Radar služi upravo tome da kontrirat spamere u smoke i one iza otoka. Jedino gdje je radara OP u primjeru Worc. i Mino. gdje je detec. range broda ispod 9 ,a radar ima domet 9.9km (neznam dal je to nerfano sada)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 14:28 (Hrvoslav).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo Vanguarda i bome mogu rec da sam zadovoljan..ima ludo brz rudder prakticki mozes radit slalom, prva borba ikad napravio 160k dmg, druga borba 110k s tim da sam jedno sigurno par minuta bio na doslovno 233 HP-a pod paljbom Zao-a, yamata i hindenburga i uspio sam prezivit bas upravo radi tog ultra brzog ruddera koji pada ispod 7 sec. 

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
World of Warships

Upravo dobio Massachusetts B in containera za black friday a Alabamu prije koji mjesec iz normalnog. :)

mihi
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 23:07 (mihi999).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Warships

Taj RNG je stvarno vrh, ja sam otvorio sigurno preko 300-400 SC i nikad ali nikad nisam dobio brod - čak ni t5, to uključuje i ove black fr i sve ove koje daju gratis  - od bete sam u igri, potrošio ziher 200€ na ovom accountu i ništa, pa jbt ono bar da mi kost bace ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

Taj RNG je stvarno vrh, ja sam otvorio sigurno preko 300-400 SC i nikad ali nikad nisam dobio brod - čak ni t5, to uključuje i ove black fr i sve ove koje daju gratis  - od bete sam u igri, potrošio ziher 200€na ovom accountu i ništa, pa jbt ono bar da mi kost bace ...

 

Trebao si ostati na onom prvom accu gdje te dusa bolila koliko si para utukao :D Ako te tjesi, jucer; BF container = 5k FreeXPa

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Re: World of Warships
Jovanka kaže...
VooDooZg kaže...

Taj RNG je stvarno vrh, ja sam otvorio sigurno preko 300-400 SC i nikad ali nikad nisam dobio brod - čak ni t5, to uključuje i ove black fr i sve ove koje daju gratis  - od bete sam u igri, potrošio ziher 200€na ovom accountu i ništa, pa jbt ono bar da mi kost bace ...

 

Trebao si ostati na onom prvom accu gdje te dusa bolila koliko si para utukao :D Ako te tjesi, jucer; BF container = 5k FreeXPa

 

 

i ja sam jucer 5k freeXP a dobio na 1.250.000 koje vec imam   a za prvi acc se više ne bunim - zašto, ak ti kažem morat ću te 

11 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

i ja sam jucer 5k freeXP a dobio na 1.250.000 koje vec imam   a za prvi acc se više ne bunim - zašto, ak ti kažem morat ću te 

 

Slutim sto se ovdje desilo Mr. Bond ;)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Uzeo Kronshtadta, bolestan brod....90% bitka napravim preko 100-120k dmg-a..dev strike NC sa 18 km i tako to...bolestan pen za "kruzer"

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Uzeo Kronshtadta, bolestan brod....90% bitka napravim preko 100-120k dmg-a..dev strike NC sa 18 km i tako to...bolestan pen za "kruzer"

 

A bokte kaj sam ja onda pokvarenog dobio   ili si tek na 10ak bitaka pa honeymoon faza još nije gotova 

11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Bome nastavlja se...220k dmg predzadnja borba

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: World of Warships
VooDooZg kaže...

A bokte kaj sam ja onda pokvarenog dobio 

 vracaj ga odma i reklamiraj da ti daju novog tek isprokraminkanog, i jos trazi odstetu za zivce, mozes u pivu i vinu dobit naknadu

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...
VooDooZg kaže...

A bokte kaj sam ja onda pokvarenog dobio 

 vracaj ga odma i reklamiraj da ti daju novog tek isprokraminkanog, i jos trazi odstetu za zivce, mozes u pivu i vinu dobit naknadu

 

Tražit ću Stalingrad kao kompenzaciju da imam za klanske, 3 Ukrainske plavuše i par gajbi piva i vina da se opustim od trauma -- to bi bila sasvim soldna terapija za ovu godinu wows-a  

12 godina
offline
World of Warships

Ako nekom domaćem klanu treba prosječan igrač da im dajem skromni doprinos u onim resursima neka se javi. Igram po pravilu solo i bacim u toku dana dvije do tri partije kad uhvatim vremena. Ne igram klanske borbe jer se ne mogu vezati za određeni termin a i da eventualno dolazim na TS/Discord zbog jedne/dvije partije ne isplati se.

Znači bez ikakvih obaveza, javljanja na prozivke i slično  Neka slobodna veza 

Evo podaci i statsi ako su uopće bitni

https://wows-numbers.com/player/524395401,___MRSKI___/?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Arms race se vraca u ranked format 6v6. Engleski CV-i dolaze. Ruska BB linija. Podmornice dolaze isto.

 

Sad CV-i me nezanimaju bas, vise sam gledao ruske BB-e...navodno jako dobar armor i veliki HP pool. Ono sta je zanimljivo sa slika je da dosta tih brodova imaju ogromne torpedo bulgeve. Za T10 ruski BB su rekli da ce bit malo manji od kurfursta al da ce imat veci water displacement od kurfursta i da ce imat 406 ili 457 kalibar izbora na 3×3 konfiguraciji. Ono sta je meni isto zanimljvo je da su oni Sovetsky Soyuz klasu stavili na T9, ocekivao sam je na osmici, to je bila prava BB clasa al nakon pocetka WW2 obustavljena je izrada tih BB-a. Nekakav T8 premium Bb dolazi naziva Lenin, ima 3×3 napred, i nisam siguran dal ima jos jednu kupolu od 3 iza.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

 Daaaaaaa mi je biti, morski pas :)

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

Nakon ovog updata je za ununstall, doslovno mi svaka partija zavrsi tako sto me cv siluje

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warships

HUMBLEGIVEAWAY

 

10 kamuflaza xp itd.

Moj PC  
1 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships
Dragone kaže...

HUMBLEGIVEAWAY

 

10 kamuflaza xp itd.

 ne varaj ovaj napaćeni narod

14 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...
Dragone kaže...

HUMBLEGIVEAWAY

 

10 kamuflaza xp itd.

 ne varaj ovaj napaćeni narod

 https://ritastatusreport.live/

 E rodjo rodjo, malo brži bi trebao biti.

 

12 godina
offline
World of Warships

BTW nikad bolji update - napokon da su unormalili klasu da više CV nije Bog koji sve vidi i sve zna i određuje ko će biti živ a ko mrtav, čak i prije hotfix-a je već bilo ok a sad su ga malo nasilili ali vjerojatno će im vratiti malo ( CV-ima ),, inače u 0.8.1.  će još uvesti novi radar + flood change tak da stvarno svaka čast za tako velike promjene i sve tak odjednom i to sve dobre ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice