Handsfree slusalice

poruka: 8
|
čitano: 2.389
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Handsfree slusalice

Znaci volio bi znati ako netko ima iskustva sa jeftinim slusalicama sa ebaya tipa za 3-4 dolara?

Narucio bi si jednu znam da je sica i da necu nista izgubit al da ne cekam toliko i onda opet g_vno.stoga ako netko ima ikakva iskustva super

Nesto tipa ovako ako neko ima?

http://www.ebay.com/itm/Universal-Bluetooth-V2-1-Headset-Handsfree-iPhone-Phone-PS3-/180775081505?pt=PDA_Accessories&hash=item2a1708d621

 

Ugl imam Huaweia i treba mi za auto :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Handsfree slusalice

*BUMP*

13 godina
neaktivan
offline
Re: Handsfree slusalice

*BUMP*

13 godina
neaktivan
offline
Re: Handsfree slusalice

Pa da nitko nista nezna?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Handsfree slusalice

Nabavio sam jedan takav jeftini headset (mislim da je bio 4 ili 6 dolara - ne sjećam se koliko točno) - uparivanje radi bez problema, domet je ok (nisam testirao preko cca 5 metara), kvaliteta zvuka je telefonska, ali je mikrofon katastrofalan, gotovo neupotrebljiv. Preporučam da ipak uzmeš neki headset poznatog proizvođača - koliko sam vidio po recenzijama, od dostupnih (jeftinih) headseta dobrim se čini Plantronicsov ML10 (cca 130 kuna) - naručio sam ga u Chipoteci, ali još nije stigao.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
11 godina
offline
Handsfree slusalice

preporuka za neki jeftiniji handsfree?

 

mišljenje o PLANTRONICS M70 za nekih 200 kuna ili nešto drugo do tog iznosa maksimalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice