Najbolje zamjenske tinte,toneri?

poruka: 48
|
čitano: 40.197
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?
Robert90 kaže...

Na ovom webu možete pronaći zamjenske tonere za HP i sve ostalo, ima i originalnih. Naručio sam nekoliko puta privatno i za firmu u kojoj radim i mogu kazati da je bilo bez greške.

 Jesi u tom webshopu naručivao i zamjenske tinte?puno se može printati s njima? trebam za Cannon i Lexmark ... što misliš o tome? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?

Imaš li možda digitalnu vagu?

 

Zašto?

 

Zato jer kad kupiš neki novi printer onda  obavezno izvadi toner iz nove kutije. I ljepo uslikaš

 

Kad se potroši toner ponovo ga staviš na vagu

 

I izračunaš kolika je razlika

 

Kad kupiš novi toner napraviš istu stvar

 

I sve ti je jasno. Odnosno odmah vidiš kako te netko laže u lice. Prevario Podvalio. Ili pravi budalom.

 

A ukoliko ti nije još uvjek jasno kupiša za iste novce neki toner refil kil kit i tada ti postane jasno u čemu je kvaka

 

To moraš napraviti i sa tonerima i sa tintama.

 

Zašto?

 

Zato jer jer neki tamo Kinez da bi ušparao par lipa na Chipovima  stavi na neku kazetu  Low Yelid  CHIP ove.  A drugi kinez da bi zaradio koju  kunu više stavi na  Kutiju oznaku XL  ili High Yelild. a domaći uvoznik reve sve u šesnast : kod mene imate  kazete 50% većeg kapaciteta za istu cijenu kao što su standardne kazete.

 

A naš kupupac koji vidi ono što želi vidjeti troši XL kazete a na papiru dobije 50% manje otisaka i jako je zadovoljan jer je uštedio 50%.

 

i nemojte misliti da u praksi  tome nije tako.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 11:19 (InkJet Artist).
6 godina
protjeran
offline
Najbolje zamjenske tinte,toneri?

Gdje mogu najjeftinije naći zamjensku crnu za hp deskjet f2480??  

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolje zamjenske tinte,toneri?

Imam Epson Stylus Office BX610FW, gdje ima jeftinije tinte kupiti u ZG?
U MakroMikro su oko 24kn mislim, a kvaliteta onak...
Ako netko zna neki brand koja je ok kvaliteta i cijena nek se javi. Hvala!

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?

Brend što je to uopće?

 

Ukoliko imaš jednog Kineza koji ima dvije tvornice zamjenskih kazeta. Onda ih tjera jendnu protiv druge da se natječu na tržištu kako se neka od njih ne bi zaljenila. I kako bi on imao kontrolu na tržištu i nad profitom.

I onda svaka od tih tvirnica po istom modelu još izgenerira 5-10 Brenova da se međusobno natjeću po istom principu. 5-10 firmica rastrče se po svijetu i viču IJA IJA. Mi smo proizvođači zamjenskih inkjet kazeta.

 

Kako bi na jednom te istom tržištu dalje natjerali 5 distrbutera da krv p.... kao ko bi opstali na tržištu. I rekalmirali baš taj Brend na svom tržištu. A kad se ispušu, onda ih Kinez zamjeni drugima svježim i agilnim. Naravno uz isti Brend.

.

Zato ti ljepo uzmeš  od Kineza samo trajne kazete i koristiš verificiranu refil tintu Made in Croatia te se onaj Kinez može slikati sa svojim marketingškim Brend trikovima.

 

Inače BX 610 je odličan printer u toj kombinaciji. Drži se ti ljepo njega jer ima 128 mlaznica po kanalu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 9:53 (InkJet Artist).
6 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?
Mirogojček kaže...

Gdje mogu najjeftinije naći zamjensku crnu za hp deskjet f2480??  

 imam identičan uređaj i moj odgovor ti je NIGDJE ako ne misliš printati barem 50 A4 dnevno...

ispod 90 kn inače nema zamjenske iole solidne, preeeeeskupo...moramo mijenjati taj deskjet iako je kvalitetan..  

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?

Pogledaj si ovaj dolje otisak

Otisnut je danas 30 .11. 2018 na printeru starom 8 godina nakon redovitog servisa.

Znači korisnik je prije 5-6 godina uzeo trajne kazete + refil tintu i dan danas kaže



>>>>

Hvala Vam puno. Ne znam što bih bez tog printera. Od cijele moje prastare computerske opreme, taj printer sa scanerom najbolje me je služio. Vama je to smiješno i jadno, ali - ja sam 75. godišnji penzić i mjerila su mi sasvim drugačija nego kod "normalnih ljudi".

>>>>

A ti si razmisli koliko si printera promjenio u tih 8 godina i koliko ti je love izcurilo iz novčanika. Naravno svako zadovoljstvo se plača

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 11:11 (InkJet Artist).
6 godina
protjeran
offline
Najbolje zamjenske tinte,toneri?

dobro kolega.

od kad pratim ovu temu stalno guraš refil tinte, reparirane printere i sl..

vjerojatno ti je to posao...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?
Anđeo bez falinge kaže...

dobro kolega.

od kad pratim ovu temu stalno guraš refil tinte, reparirane printere i sl..

vjerojatno ti je to posao...

No šit šerlok!

Rvat katolik!
6 godina
protjeran
offline
Najbolje zamjenske tinte,toneri?

kve ?

što bi rekao Galić 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?
Anđeo bez falinge kaže...

kve ?

što bi rekao Galić 

Ne kužim se u printere, al lik non stop sere po svemu i gura ono šta on prodaje (i to polovno, za ne falit).

 

Tako da ono... Uzeti sa dozom rezerve.

 

Ne kažem da nije u pravu, al svejedno :)

Rvat katolik!
6 godina
protjeran
offline
Najbolje zamjenske tinte,toneri?

ma , nisam puno gledao temu o printerima ali da je udav, je.... (Garfield tv..slično)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?

Odlući se već jednom

Dali tebi treba mišljenja se pozicije iskustva ili ti treba mišljenje sa pozicije komercijaliste.

E ne može i ovce i novce.

Možda jedino u nekoj reklami a ni to ne drži vodu na dugu stazu.

Komercijalistu sigurno više ne zanima što će se događati sa nekim printerom nakon što ti pobere lovu. Odnosno molit će boga da ga posjetite što prije. Naravno da su komentari svih takvih stručnjaka jednaki bez obzira o kakvom forumu je riječ.

I odmah se prepznaje neki komentar iz te pozicije.  Svi su se ovdje rodili kao komercijalisti. I zato nam je ekonomija u banani jer se drugo ne zna cijeniti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 14:24 (InkJet Artist).
6 godina
protjeran
offline
Najbolje zamjenske tinte,toneri?

jašta...

nisam komerijalist vnego mr. psiholog...

a, nije teško detektirati lovce..štaš...za to ne trebaš imati moju struku, ljudi primjete..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolje zamjenske tinte,toneri?

Nemam ništa s njim, niti sam ikad kupio od njega.

 

Ali čovjek je 100% u pravu što se tiče printera, jer govori Vam riješenja za duzi rok za iste ili manje novce, isto vijedi i za tonere ili tinte.

 

Nudi provjereno i ispitano.

 

Jer sama s...nja se u trgovini prodaju gdje prodavač nema pojma o specifikacija niti o samoj trajnosti što prodaju.

 

U globalu ako se ne potrudiš sam ili da ti neko da savjet, kupuješ mačka u vreći 100%.

 

Jer printer se kupuje na duži rok , a ne da ga baciš nakon par ispisa jer ti se zaštopala glava ili slično.

 

Matematika je tu jednostavna, netko kupi printer, isprinta 50-100 stranica, ne koristi ga par mjeseci i ode u smeće 500kn, dok drugi kupe printer za iste novce i printaju povremeno-stalno godinama.

 

''Ali tko voli nek izvoli, nejgovi novci''.

 

Ja dok ga kupujem sve živo provjerim

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?
kostolomac kaže...

 

 

Jer printer se kupuje na duži rok , a ne da ga baciš nakon par ispisa jer ti se zaštopala glava ili slično.

 

Matematika je tu jednostavna, netko kupi printer, isprinta 50-100 stranica, ne koristi ga par mjeseci i ode u smeće 500kn, dok drugi kupe printer za iste novce i printaju povremeno-stalno godinama.

 

''Ali tko voli nek izvoli, nejgovi novci''.

 

Ja dok ga kupujem sve živo provjerim

 

 imam gornji navedeni HP deskjet, ne kopiram ništa 3 mjeseca , stavim novu tintu i zamisli, radi.

tako je kod većine.

shvaćam da je to biznis, neisplativo je, no taj lik je naporan, gura svoj biznis, najvjerojatnije šalje i pm ljudima, gura refil i popravljane glave...e...i to slično...

samo to sam skontao, mislim da to nije OK

ako ima biznis, neka plati reklamu, neka se oglašava na mjestima određenim za to, ovako je neuvjerljiv, nema poštovovanja prema ostalim forumašima.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje zamjenske tinte,toneri?

Psihilog jelda?

I koji je naj islatljiviji angažan za nekog psihologa?

Onda kad ga angažira neka multi kompanija da im napravi neku prepoznatljivu i efikasnu marketingšku kampanju.

Recimo neki Telekom projekt. Lova do krova za stručnjaka na polju psihologije kupaca

Ili u prijevodu kad netko regira na neki inkjet podržaj onda je reagirao jer je taj podražaj izazvao u njemu određenu rekaciju. Znači prepoznao se je u nečemu

Toliko o psihologiji i inkjet printerima.

Inače vezano za onaj vaš Deskjet, odličana sirovina ili repromaterijal za tisak zlatom na kolače ili kavu. Samo tu je psihologija nemočan alat. Tako da će očito vrlo brzo 100% ispravan završiti u konteineru. Da bi ga onda netko izvadio iz konteinera prodao za 20 kn. A netko treći uzeo kao repro materijal za coffee DTG printer. Znači ista stvar samo drugo pakiranje. I naravno taj isti printer iz konteinera će neki marketing prodavati kao DTG Coffe printer je Made in China. za 10 000 kn.

Dakle netko u Hrvatkoj dobio 20- 30 kn za isti printer koji bude netko drugi u Hrvatskoj platio 10 000 kn. Isti HP draiver iste HP zamjenske kazete. Jedina je kvaka u Coffee tinti u zamjenskim kazetama. Znači 9 980 kn - transportni troškovi - carina - PDV - trgovačka marža završilo u Kini. A kako mi možemo uzeti Kinezima natrag te novce. Pa jedino kroz koju kavu ukoliko se neki od njih zaželi naše kave kad svrati uove prostore.

Kao mr psihologije probajte malo razmisliti o ovoj opciji ukolko vam je ova zemlja na srcu, I što bi mogli napraviti kao stručnjak da nama ipak bude bolje a ne Kinezima. Jer kao što vidite Kinezi su očto nešto izučili što je nama ovdje nepoznato.

Ista stvar je i sa zamjenskim kazetama. Isti mentalitet generira isti profit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 15:10 (InkJet Artist).
13 godina
neaktivan
offline
Najbolje zamjenske tinte,toneri?

koje firme preporučate za zamjenske tonere?  tko je sad trenutno best buy? hp printer laser imam... :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice