Periferija - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 1.426
|
čitano: 600.767
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Mad Ant kaže...

 Rode NT-USB ili AT2020USB+. Mislim da je jedino Blue Yeti omnidirectional (na prekidač), ali to jedino ako ti baš treba omni, druga dva kardioidna su bolja.

 

Ja osobno imam Rode NT-USB i kvaliteta zvuka te 0ms lag za monitoring slušalica (port direktno na mikrofonu) su jako dobri. Plus što je metalni i dođe sa malim stalkom, lulicom za montiranje i tvorničkim pop-filterom. Nije toliko za muziku koliko za govor, ali za snimanje instrumenata ipak treba nešto drugo (uglavnom još skuplje).

 Uzela na kraju AT, tenks :)

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
13 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Ukulele kaže...
Mad Ant kaže...

 Rode NT-USB ili AT2020USB+. Mislim da je jedino Blue Yeti omnidirectional (na prekidač), ali to jedino ako ti baš treba omni, druga dva kardioidna su bolja.

 

Ja osobno imam Rode NT-USB i kvaliteta zvuka te 0ms lag za monitoring slušalica (port direktno na mikrofonu) su jako dobri. Plus što je metalni i dođe sa malim stalkom, lulicom za montiranje i tvorničkim pop-filterom. Nije toliko za muziku koliko za govor, ali za snimanje instrumenata ipak treba nešto drugo (uglavnom još skuplje).

 Uzela na kraju AT, tenks :)

 Ah, već si kupila, ali OK :-)

 

Htjedoh još dodati ovaj review:

 

 

12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

nesta si razmisljam uzeti iRacing na tri mjeseca, pa me zanima da li ima kakvih dobrih jeftinih volana? ili se mora bas ici 1000kn+ da bi se uzelo nesta kvalitetno? Rekli su mi da se moze i joystickom igrati, ali ipak volan je volan, posebno kadnije kako napredujes?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Jel zna netko di se moze ovakav nosač za kučište kupiti, slika dolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Ima netko ideju gdje uzet donekle kvalitetan USB mikrofon kojega mogu ukljucit u PS4? 

Prosao sam sve nase shopove, sve i jedan mikrofon je 3,5mm. Neki do 150-200kn.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Ovo je već creepy. Imam G603 Wireless već barem 11 mjeseci, u endurance modu non stop, malo ispod max DPI postavke - i još nisam baterije mijenjao. Znam da je Hero senzor jako energy-efficient, al malo i pretjeruje 

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Kolko često koristiš miš i koje baterije imaš??? Imam isti miš i mijenjam baterije cca jednom u 2-3 tjedna, ali koristim Eneloop Lite AAA Ni-Mh samo 1 komad po korištenju radi manje težine miša, relativno su malog kapaciteta od 550 mAh. DPI postavke sumnjam da utječu na bateriju. Također ih koristim u endurance, odnosno low modeu. Pretpostavljam da koristiš neke heavy duty baterije, mozda neke Energizer?

 

Osobno mi se najviše sviđa dizajn, ergonomija i veličina koja je taman između popularnog G203/G305 i npr. oldskul G700 kojeg imam, a dodir s gornje strane je sličan kao kod G700, silky smoth :) Plastika je čini mi se kvalitetnija. G203 se bio izlizao u god dana, a G603 mi je isti kao i kad sam ga kupio polovno prije drito god dana. G700 i stariji Logitechi su imali lošu plastiku sa strane, dok ovaj ima bome dobro odrađenu plastiku koja se izgleda ne guli.

5 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Inače je bio u funkciji 3-4 sata na dan, a sad kako imam predavanja i sve vezano za faks online zadnja 3 mjeseca, i do 10 sati dnevno. U njem su 2 Duracellke koje su došle zajedno s njime, OEM partovi... Također mi se sviđa kvaliteta, G znak na vrhu se naravno već izlizao skoro potpuno, al je plastika kvalitetna i na dodir ugodna.. Ne igram ništa, pa mi brzina i to ne igraju ulogu, al nikakvih roblema nije bilo. Stari ga je uspio jednom nepažnjom lansirati na drugi kraj sobe al ništa mu nije hahaha

Za 400kn na akciji Linksa, najbolje pare koje sam potrošio u zadnje vrijeme 

Apoc
10 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Moguće da sam ja onda učestalim punjenjem malo smanjio kapacitet ovim Eneloop baterijama, makar bi se navodno trebale puniti 3000 puta. To su jedne od najlakših baterija na HR tržištu pa sam ih zbog toga uzeo, samim time imaju i dosta malen kapacitet, a koristim ih pomoću AAA->AA convertera. Ne znam, izgleda da koristiš miš više od mene. OEM Duracellke su dobre da, ne sjećam se više kapaciteta. Ja sam ga polovnog kupio za 250kn :) Ali sam zato popušio prodajom G203. Možda imaš neki novi batch, Hero Hero senzor :D

 

G603 ima trenutno u Megastoreu za 420kn povodom njihovog rođendana -30%: https://megastore.hr/proizvod/gaming-mis-logitech-g603-lightspeed/ + 15% na Visa Premium, tj. 356kn. Ne bih ni primjetio da tamo ne gledam DVB-T2 prijemnik za kupit.

7 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Bok,

trebao bih preporuku za USB hub do 250 kn! Kakva su vam iskustva sa 7- portnim hubovima s napajanjem? Zanima me, jer ga mislim koristi na laptopu, koji ima samo dva usb 3.0 porta. Hvala vam na odgovorima.

 

Što mislite o ovom USB hubu

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 10:49 (thekeyofdestiny13).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Itko?

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Cini se oke, usb hub ko usb hub, ne znam ima li iceg sto bi te trebalo brinuti, osim cijene. Imas ga i malo jeftinije u nekim dr. ducanima inace: https://www.nabava.net/search.php?q=7-portni+USB3.0

15 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav ekipa, trebao bih preporuku miša za laptop. Koristio bi se za surfanje i office. hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
NoOne1 kaže...

Pozdrav ekipa, trebao bih preporuku miša za laptop. Koristio bi se za surfanje i office. hvala

 Veliki, mali, žica, bežićni, 100kn, 1000kn..?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Koristim G915 Lightspeed wireles i zadovoljan sam.

A takodjer i sa  G502 Lightspeed wireles

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2020 14:19 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Triban preporuku za prijatelja za web kameru i slušalice sa mikrofonom koje će se korisiti samo za video pozive.Ukupni budžet mu je do 400-500kn. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2020 7:36 (Jolckan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

posto igram sa kauca i komp je spojen na TV trebala bi mi tipkovnica i mis po mogucnosti bezicni da ne moram zice provlacit preko sobe posto je stan i ovako malen. Sto se tice mehanicke, obicne tipkovnice, cijeli zivot sam imao govno od tipkovnica tako da mi je to svejedno, gledam Corsair Lapboard i da li netko ima ovo ili ima iskustva, da li se isplati itd. I jel imate neku bolju ideju.

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Periferija - ultimativna tema
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Rjeseno.. sry izbrisite poruku

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 11:20 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Rjeseno.. sry izbrisite poruku

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 11:21 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Sta mislite dal bi Logitech BT adapter radio spojen samo na 3.5mm AUX direkt u zvucnike Logitech Z5500 i dal bi simuliralo 5.1 zvuk kroz AUX znaci bez RCA prikljucaka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Periferija - ultimativna tema

Poz ljudovi, treba mi preporuka za dobar kontroler u Xbox stilu za laptop(može i Xbox kontroler). Bitno mi je da se mogu dva odjednom spojiti na laptop(BT ili WiFi). Poželjno da ima punjivu bateriju i/ili da ide preko žice.

Trenutno koristim DualShock 2 preko adaptera s eBaya.

 

Šapa mi je onako srednja do velika.

Zahvaljujem

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 11:06 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav,

 

nakon dugo godina kupio sam gaming racunalo i sada mi treba neka tipkovnica. Mislio sam do 300kn za BF ako ima negdje da mi preporucite neku mehanicku.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozz ekipa imate za preporuciti bezicni miš sa izmjenjivom baterijom do 200kn ?

ergonomski i velicinom slican logitechu m705 pozeljan thumb rest.


ne neki sitan, malen ipak ce ga koristit 8h dnevno

namjena office, surfanje, ( ženi, majci, kraljici ) za posao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 10:08 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Brisi, karastrofa. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 10:20 (Pegaz2507).
5 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Brisi. 

 

7 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav, u potraznji sam za stolicom, u oko mi je zapela Markus stolica iz IKEE, imate li iskustva s njom, vidim dosta pozitivnih review-a. Hvala.

PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Koristim tu stolicu na poslu. Okej je ako imaš dobru naviku sjedenja(što ja nemam), no svakako bi htio da ima dodatnu podršku za lumbarni dio.

Za gaming nije(pretpostavljam) - osim ako pauziraš multiplayer mečeve :D. Za posao definitivno je. 

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
11 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
bloodborne kaže...

Pozz ekipa imate za preporuciti bezicni miš sa izmjenjivom baterijom do 200kn ?

ergonomski i velicinom slican logitechu m705 pozeljan thumb rest.


ne neki sitan, malen ipak ce ga koristit 8h dnevno

namjena office, surfanje, ( ženi, majci, kraljici ) za posao.

Ovako?

 

link: hp-x4500-bezicni-laserski

 

lps

Survivor - eye of the tiger
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice