Pozicija wireless USB recievera

poruka: 4
|
čitano: 999
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pozicija wireless USB recievera

Prvi put ću da koristim wireless miš. Kućište mi stoji niže nego miš(pored stola) i interesuje me da li će to imati nekog uticaja na kvalitet signala? Ili je to apsolutno nebitno? Između stola i centralne nema nikakvih drugih smetnji.

Izvinjavam se na glupom postu jbg prvi put se srećem sa tim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pozicija wireless USB recievera
Benjy kaže...

Prvi put ću da koristim wireless miš. Kućište mi stoji niže nego miš(pored stola) i interesuje me da li će to imati nekog uticaja na kvalitet signala? Ili je to apsolutno nebitno? Između stola i centralne nema nikakvih drugih smetnji.

Izvinjavam se na glupom postu jbg prvi put se srećem sa tim.

nikakav problem, sa tvojom pozicijom. No obrati paznju na jedno

ja sam imao godinama Logitech proizvode... no u zadnje 2 godine imam konstantan Lag na tastaturama i misevima. do te mjere da su neupotrebljivi.

tako da sad koristim zicane.

uzeo sam si zadnje G703.... a prije godinu i pol MX Master no sve se pocelo desavat sa jednom od zadnjih Windows 10 nadogradnji....

na Windows 8 recimo tih problema nisam imao.

ako malo prosurfas naces dosta komentara na ovu temu. 

 

Mijenjao sam sve USBe na kompu, 2.0 i 3.0 no sve se vrati na isto.

 

Microsoft tehnicari koji odgovaraju na Tech Netu ti pricaju o kojekakvim glupostima (a 110% znam da koriste zicane proizvode).

 

Jako iritantan problem

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
16 godina
offline
Re: Pozicija wireless USB recievera
Benjy kaže...

Prvi put ću da koristim wireless miš. Kućište mi stoji niže nego miš(pored stola) i interesuje me da li će to imati nekog uticaja na kvalitet signala? Ili je to apsolutno nebitno? Između stola i centralne nema nikakvih drugih smetnji.

Izvinjavam se na glupom postu jbg prvi put se srećem sa tim.

 položaj usb wireless transmitera za miša ili tipkovnicu zna utjecati na prijam. imao sam problema sa time dok mi je bio uključen u portove iza kompa, gubio bi se kontakt između transmitera i miša i tipkovnice. nakon što sam ga spojio preko produžnog USB kabla i izbacio transmiter ispred kompa više nema problema. neka komponenta u kompu je utjecala na rad transmitera.

10 godina
offline
Re: Pozicija wireless USB recievera

Na USB od PC se spaja prijemnik (receiver) a predajnici (transmiter) su u mišu i tipkovnici.

Ako prijemnik ima kabal može se podići negdje gore na vidljivije mjesto , ako nema ubodi ga  na prednji USB konektor.

Smetnje bi mogle biti problem samo ako za internet koristiš WiFi umjesto normalnog LAN kabla.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice