Printer - preporuke izdvojena tema

poruka: 1.764
|
čitano: 782.885
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
vranisimo kaže...

U potrazi sam za multifunkcijskim laserskim printerom u boji u rangu oko 5000-7000 kuna ali izgleda da ih baš nigdje nema dostupnih.

 

U tom rangu sam recimo našao Canon i-SENSYS MF742Cdw ali jednostavno baš nigdje (osim na Amazonu) ne nalazim taj ili njemu slične modele u dućanima kod nas.

 

Imate koju preporuku za printer ili eventualno dućan koji ih upoće imaju na lageru?

LINK  posalji upit za model koji hoćeš ili zatrazi ponudu za modele koje imaju na stanju...

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
14 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Molim preporuku za neki printer za 500-750 kn.
Može Amazon ili bilo koje naše stranice.
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke

jesi uspio nesto naci ili kupiti? ja isto trebam printer u tom cjenovnom rangu, znam da je sve sranje, samo je pitanje do koje cifre je tesko sranje, a od koje nadalje ide malo manje sranje... ja printam mozda jednom, dva put mjesecno nesto, tak da mi ne treba nista posebno.

14 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Iskreno, upit je bio od strane frenda.
Rekao sam mu upravo to što i ti pišeš
Da za te pare svejedno šta se uzme.
Pitat ću što je uzeo, već sam zaboravio na to 🤣
13 godina
offline
Printer - preporuke

Pozdrav, ima li netko preporuku za printer za budžet od 1000kn?

Kućna upotreba, povremeni print stvari za školu i slično.
---

Npr. našao sam Canon Pixma TS6351

Vidim da ima jeftine tinte PGI 580 i CLI 581

---
Ili ima više smisla neki laserski?

3 laserski do 1000kn
0 tintni do 1000kn
★★★★★☆
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
nani_cropes kaže...

Pozdrav, ima li netko preporuku za printer za budžet od 1000kn?

Kućna upotreba, povremeni print stvari za školu i slično.
---

Npr. našao sam Canon Pixma TS6351

Vidim da ima jeftine tinte PGI 580 i CLI 581

---
Ili ima više smisla neki laserski?

 ako je povremeni print onda laserski

 

inkjet treba redovito printanje da bi ostao živ ...

14 godina
offline
Printer - preporuke

onda se bolje protegnuti još 300 kn i uzeti CISS printer:

 

https://www.hardsoft.hr/epson-l1250/145442/product

 

10% ide dolje za gotovinu, a dobiješ boje za 6000 str (3 boje) + 2x 4500 crne

 

to jednostavno nećeš potrošiti u sl. 5-6 g. normalne uporabe

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Printer - preporuke

Pozdrav,

 

žena traži za ured mf print/scan/copy

6-8k stranica mjesečno, dobar dio u boji.

obavezno ladica za minimalno 2 vrste različitog papira., a3 poželjan

 

Lan povezivanje + naravno wifi.

 

Uglavnom traži se nešta sposobnije a da mjesečno održavanje nije horror.

 

Ja nemam blage o printerima pa samo prenosim listu želja :)

 

Jel se tu možda više isplati najam?

 

Hvala za bilo kakav info..

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Printer - preporuke

Pozdrav,

 

nadam se da je ovdje prava tema za tonere?

Imam printer HP M283fdw, sada javlja da je boja prikraju, pa sada, gdje i što kupiti? Kako vidim od zamjenske u HRV su bez čipa i cijena za W2210A (207A) je 200 kn i za ovaj veći malo W2210X (207X) 250 kn. Je li to ok cijena? Imate možda još neku stranicu gdje su možda jeftinije?

http://jeftini-top-proizvodi.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Printer - preporuke

Imali smo Canon i-Sensys MF734Cdw laserski pisač no potrgao se te žele popravak preko 3000 kn što naravno nije opcija.

Može neka preporuka bestbuy do 5000 Kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Preporuka printera za oko 1000kn? Ne printam previše realno ali mora biti ink jet jer mi treba i u boji. 

 

  • Koji bi ste preporučili od recimo navedenih ili neki treći?

 

  • EcoTank L3210
  • Canon Pixma TS6350
  • Canon Pixma G1411
  • Canon Pixma TS705

 

Koliko sam malo čitao okolo, najbolji bi bio od ovih Epson, jedni minus je što nema WiFi. To je cool feature (i preloše mi je što to nema printer koji košta debelo preko 1000kn inače) ali mi nije deal breaker ukoliko je generalno "bolji" izbor nego ostalo što se nudi do 1000kn. Iskreno mi se ne troši previše novca, ali oni jeftini skroz sam ubrzo otpisao, tako da sam došo do ovih nekih printera i cifri gdje se valjda može kupiti ok kućni printer s bojama koje nisu skupe. Ako ima tko iskustva s nekim od ovih modela, ili savjet, dobro bi mi došao. 

13 godina
offline
Printer - preporuke

Pozdrav, jel postoje za ove nove muli printere zamjenske boje? Stari mi ne funkcionira najbolje pa gledam neku relativno povoljnu kombinaciju za povremeni print?

Multifunkcijski uređaj CANON Pixma M - 100.730.329 - Links

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Printer - preporuke

Pozdrav, može li se naći kvalitentan printer do 2000 kn za printanje fotografija? Recimo 100 fotografija mjesecno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
hurem kaže...

Pozdrav, može li se naći kvalitentan printer do 2000 kn za printanje fotografija? Recimo 100 fotografija mjesecno.

 pogledaj ovaj canon:

https://www.instar-informatika.hr/printer-canon-pixma-g640-ciss-ispis-kopirka-skener-usb-wifi-a4-hit-arti/105482/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

 

15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
marxone kaže...

Pozdrav, jel postoje za ove nove muli printere zamjenske boje? Stari mi ne funkcionira najbolje pa gledam neku relativno povoljnu kombinaciju za povremeni print?

Multifunkcijski uređaj CANON Pixma M - 100.730.329 - Links

 najbolje ti je nazvat neku firmu koja se bavi punjenjem ili prodajom zamjenskih boja i provjeriti ... mislim da za taj priter postoje zamjenske tinte te da se i originali mogu puniti ...

4 godine
offline
Printer - preporuke

Molim preporuku malog uredskog printera, planirala sam uzeti Epson L3151, ali možda netko ima bolja iskustva s nekim drugim modelom u tom cjenovnom rangu? Hvala 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 14:11 (buglady).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Printer - preporuke

Može li preporuka za printer molim vas? Treba mi printer za mjesečno printanje računa i sličnih dokumenata. Oko 40 printova mjesečno.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Teško je nešto preporučiti za tako malo printanja...možda ovako nešto:
https://www.links.hr/hr/multifunkcijski-uredaj-canon-pixma-ts3150-printer-scanner-copy-1200dpi-wi-fi-usb-crni-100720125
Mana je to što komplet tinte košta 300 kn ...
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke

onaj gore ima malo veću rezoluciju ispisa, ima wi fi i nekakav mali ekran kao display ... koliko vidim koriste iste tinte...

ako ti to ne igra neku ulogu onda uzmi jeftiniji ...

samo pazi, kad ga kupiš nemoj ga gasiti ... neka ostane upaljen/ u stand-by modu kako se tinta ne bi sasušila

 

ne znam odakle si ... ali ako si blizu kojeg većeg grada progledaj da li ima koja firma koja se bavi punjenjem tinti i nazovi ih za preporuku/savjet tako da znaš što ćeš kad potrošiš inicijalno punjenje

15 godina
offline
Re: Printer - preporuke

To i je glavna stavka, tinta kosta vise od printera ovog. I meni treba, al nisam ziher jel se moze punit i jel podrzava aftermarket punjnja

 

Hrvatska
3 godine
neaktivan
offline
Re: Printer - preporuke
Pozdrav,
ima li netko preporuku za crno-bijeli laserski pisač (može i multifunkcijski) do 300 eura, a da toner ne dode dodatnih 150 eura?
Ono što mi treba je povezivanje putem Wi-Fi i da ima automatski duplex ispis.

Zanimljiv mi je ovaj Brother HLB2080DW (https://www.instar-informatika.hr/printer-brother-hlb2080dw-crno-bijeli-ispis-duplex-usb-wifi-a4/100477/product/). Toner nije preskup, a bubanj se mijenja nakon cca 12000 stranica što će mi sigurno potrajati bar godinu dana.
Ili neka druga preporuka? Mozda propustam nesto lose u vezi ovog printera.
Hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Ako si našao da ima zamjenski toner onda pikni. Ja imam sličan 2300D iz 2015 i još fercera. To jest ne  jer mu treba bubanj zamijeniti pa sam uzeo L3160 jer ženi treba boja, al za ovaj Brother planiram i bubanj i nek nastavi dalje. Zadnji put kad sam gledao je imao 12k ispisanih listova, nikakvih problema..

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 17:12 (simsis).
14 mjeseci
protjeran
offline
Printer - preporuke

Pozdrav, tražim printer za oko 100-150 eura, treba mi za potrebe faksa, crnu boju ću koristiti 90% vremena.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Zena hoce printer i sad neznam kako je stanje sa inkjet-om, jel jos zapekne boja ako se nekoristi?
Nekako naginjem na laserski...
Koji je budget laserski u boji? Da toner nekosta vise od printera...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
jocommb kaže...
Zena hoce printer i sad neznam kako je stanje sa inkjet-om, jel jos zapekne boja ako se nekoristi?
Nekako naginjem na laserski...
Koji je budget laserski u boji? Da toner nekosta vise od printera...

sve je isto ko i prije sa inkjetom ... ako je jeftin onda su boje skupe ... ako se ne koristi redovito onda se zapeče tinta i tako to ...

iz osobnog iskusktva mogu preporučiti epson ciss printer ... ali nikad ga ne gasim, printa se par papira barem jednom sedmično i povremeno provjeri status mlaznica/očisti glava ako treba

komplet tinti nije skup i traje jako dugo, originalne su mi trajale preko godinu i pol dana

14 godina
offline
Re: Printer - preporuke
A sta je dosta jednom tjedno isprintat nesta u boji ili pokrenut ciscenje da nezapekne?
VenAtoR#2231
15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
jocommb kaže...
A sta je dosta jednom tjedno isprintat nesta u boji ili pokrenut ciscenje da nezapekne?

po meni ovo:

- držati u standby-u (ne gasiti printer)

- isprintati par listova jednom tjedno

- provjeriti povremeno mlaznice i pokrenuti čišćenje glave ako je potrebno

 

moj ima wifi pa ove akcije odradim preko mobitela

 

 

13 godina
offline
Re: Printer - preporuke

Šta radi ili ne radi korisno držanje u  standby modu?? Ionako printanjemlaznice ne rade baš ništa i kad je u stand by modu i kad je ugašen, ili nije tako? 

15 godina
offline
Re: Printer - preporuke
Vjerojatno drži neku radnu temperaturu i povremeno napravi neki radnju koja sprečava da se zastopaju

Možda smo se krivo razumjeli... Mislio sam na to da printer ne gasim ..cijelo vrijeme je upaljen
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2023 16:24 (BoTiA).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice