[RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core

poruka: 43
|
čitano: 20.372
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core
Najbrži kaže...

@vlasnici G502

Da li ste imali kakvih problema sa "infinite scroll" na G502? Možda neke druge zamjerke? Navečer ću opisati svoj G502 proteus spectrum na koji imam par zamjerki.

 Tipa? 

Evo, miš je kod mene 2 godine i 7 mjeseci, sve savršeno. Jedino se boja s wheela počela ljuštit pred cca mjesec dana. Da sutra krepa, opet bih uzeo G502.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
12 godina
neaktivan
offline
[RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core

gledam ovaj redizajn https://www.logitechg.com/en-us/product/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse pa sam u hrpi videa sa jutuba negdje vidio da se ne može programirati tipka scroll kotačića, tipa kad stisneš kotačić da ti to u igri bude npr reload ili nešto drugo, jeli to stoji ili je netko to meni krivo prezentirao? Vidim da kotačić ima i lijevo i desno klik, da li ima i dolje uz to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core

Mislis na scroll? Ja imam G402 hyperion mozes raditi macros, te se loadaju kad naravno ukljucis igru. Sano pazi neke igre smatraju to cheatom kao cs:go bunny hop i sranja. Za WoW odlican.

Mebi je nedostatak sa lijeve strane ima promjenu DPI te je cesto klikcem usred neke fps igre, dpi varem dvaput stisnem u 30 min, jer imam velike "ruke" neznam jeli isto tako sa g502 ali izgledaju mi skoro 1-1.

everyday i'm shuffling...
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core
bojan111111 kaže...

gledam ovaj redizajn https://www.logitechg.com/en-us/product/g502-proteus-spectrum-rgb-gaming-mouse pa sam u hrpi videa sa jutuba negdje vidio da se ne može programirati tipka scroll kotačića, tipa kad stisneš kotačić da ti to u igri bude npr reload ili nešto drugo, jeli to stoji ili je netko to meni krivo prezentirao? Vidim da kotačić ima i lijevo i desno klik, da li ima i dolje uz to?

 Možeš, ja koristim lijevo i desno za smanjivanje i pojačavanje zvuka.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
[RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core

hvala, i još jedno pitanje, da li i ova 3 gumba dpi switch i dpi up/down isto mogu zamjeniti drugom naredbom? npr stavim si dpi 1500 preko njegovog softvera i više to uopće ne diram već si te gumbe programiram za nešto drugo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core
bojan111111 kaže...

hvala, i još jedno pitanje, da li i ova 3 gumba dpi switch i dpi up/down isto mogu zamjeniti drugom naredbom? npr stavim si dpi 1500 preko njegovog softvera i više to uopće ne diram već si te gumbe programiram za nešto drugo?

 Možeš štogod poželiš. Npr. na jedan staviš narudžbu za pizzu, na drugi da ti mama donese piće, a middlebutton da pozoveš hitnu za revive.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
[RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core

ma to je bez veze, ja bi da mi se na dpi down pojavi lidija bačić ispod stola, šalu na stranu, jel se može ili ne i ti gumbi promijeniti? Na mom starom mišu se moglo pa ako na ovom ne može nebi ga kupovao

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core
bojan111111 kaže...

ma to je bez veze, ja bi da mi se na dpi down pojavi lidija bačić ispod stola, šalu na stranu, jel se može ili ne i ti gumbi promijeniti? Na mom starom mišu se moglo pa ako na ovom ne može nebi ga kupovao

 pa mores jebo ga ti...u ovom redizajnu je samo dodano svijetla da se mijenjaju,ostalo je isto.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core
bojan111111 kaže...

šalu na stranu, jel se može ili ne i ti gumbi promijeniti?

 Šalu na stranu, već sam ti odgovorio.

Najbrži kaže...

 Možeš štogod poželiš.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core

Bok!

 

Pokusavam misa G502 natjerati nekako da mi uhvati staklenu podlogu (stakleni stol) ali nikako mi ne ide, ne ocitava, valjda mu se klize! :) Dali je nekom uspijelo da mu radi na staklu!? Thx!

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 16:30 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core

Naravno da ne. Laser se odbija od stakla. Nabavi podlogu!

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
9 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core
Bernard Huky Hux kaže...

Naravno da ne. Laser se odbija od stakla. Nabavi podlogu!

 Imam podlogu, ali sam mislio da je maknem pa da bude na staklu, lijepse bi bilo!:)  Hvala!

Odmori se u Istini!
13 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G502 Proteus Core
Bernard Huky Hux kaže...

Naravno da ne. Laser se odbija od stakla. Nabavi podlogu!

Bernard Huky Hux

 Optički je nije laserski.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice