Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.661.247
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Može preporuka nekog stolnog mikrofona da me kolege preko Team Speak-a uredno čuju, a da ne košta kao suho zlato? 

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Scorp21 kaže...

Može preporuka nekog stolnog mikrofona da me kolege preko Team Speak-a uredno čuju, a da ne košta kao suho zlato? 

 BM 700 ili 800 + neki Phantom Power 48V.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Citao sam par stranica unatrag i jos uvijek se dvoumim, izmedu Cloud Alpha i Cloud 2 ili nesto trece da ima u nas za uzet?
Ovo mi je maticna
https://www.asrock.com/mb/AMD/AB350%20Pro4/index.asp

 

8 Cloud Alpha
6 Cloud II
0 Nesto trece
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Molio bih preporuku slušalica s mikrofonom za dijete 8. razred. Igra poneke igrice, ali glavna mu je fora da svjetle, marka nebitna. Ako je moguće do 200kn. Links, elipso, pevec....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ovako nešto možda? link

FC Bayern Munchen
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Hm, ali ako je dijete u pitanju razmisli o malo većem buđetu. Ipak je tu i zdravlje ušiju u pitanju.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Da li se gubi kvaliteta zvuka ako usb zvucnu spojim na usb produzni pa u maticnu ili je ista stvar ako je spojim na front panel

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Grom kaže...

Citao sam par stranica unatrag i jos uvijek se dvoumim, izmedu Cloud Alpha i Cloud 2 ili nesto trece da ima u nas za uzet?
Ovo mi je maticna
https://www.asrock.com/mb/AMD/AB350%20Pro4/index.asp

 

 Nakraju su pale Cloud Alpha, kroz skorije vrijeme uzmem i brainwawz jastucice :)

9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Crosgok kaže...

Da li se gubi kvaliteta zvuka ako usb zvucnu spojim na usb produzni pa u maticnu ili je ista stvar ako je spojim na front panel

Najkraći mogući put...

IIII
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Brainwavz daje 15% Božičnog popusta ako je netko zainteresiran za ugrabiti jastućiće.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Dobra vecer,

trazim neke dobre sluske za PS4 do nekih 500kn,ako biste mi mogli nekoliko dobrih preporuciti.

mac
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
predator198 kaže...

Dobra vecer,

trazim neke dobre sluske za PS4 do nekih 500kn,ako biste mi mogli nekoliko dobrih preporuciti.

 Može. HyperX Cloud ili Cloud Core.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imam Alpha već duže vrijeme i mislim da mi treba neko pojačalo ili DAC. Igram PUBG i primijetio sam da suigrači puno ranije čuju korake npr. S druge strane neke su mi stvari pretjerano naglašene, npr. zvuk vozila dok sam u njemu ili eksplozije. Koristite li vi kakvo pojačalo/DAC? Imate li kakve preporuke?

Hvala!

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Odlucio sam se za Reddragon Scylla 901 pa stp bude.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Fox Mulder kaže...

Imam Alpha već duže vrijeme i mislim da mi treba neko pojačalo ili DAC. Igram PUBG i primijetio sam da suigrači puno ranije čuju korake npr. S druge strane neke su mi stvari pretjerano naglašene, npr. zvuk vozila dok sam u njemu ili eksplozije. Koristite li vi kakvo pojačalo/DAC? Imate li kakve preporuke?

Hvala!

Vjv ti je zvučna na matičnoj $hit. Razmisli o ASUS Xonar U5! ;)

 

EDIT: ako još imaš PC iz rubrike, čestitam, epic oldschool grafa rista!

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 11:28 (metallic).
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Sta je bolje Asus Xonar U5 ili Asus DGX?

 

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
ja sam uzeo dgx i prezadovoljan sam
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Crosgok kaže...

Sta je bolje Asus Xonar U5 ili Asus DGX?

 

Kao bivši vlasnik 2 komada DG, bio sam jako zadovoljan. No sad bi sigurno uzeo U5 radi funkcionalnosti i kompatibilnosti.

Nisam čuo u5 uživo, ali sumnjam da je razlika u cijeni, identična razlici u zvuku.

 

Odluči po svojim prioritetima i buđetu.

coffe,coffe,coffe.....
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Citam da da je u5 plug&play da li je i sa dgx ili.moram instalirat program

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Za punu funkcionalnost moraš, iako je driver znao zezat sa win10...ne znam kako je sada...

coffe,coffe,coffe.....
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Narucio sam Hyperx Cloud Alpha pa sad gledam da si cak uzmem XONAR U7 MKII ili U5 ili DGX 

imam asus maximus VIII Hero

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 12:34 (Crosgok).
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pardon na blagom offtopicu iznad i ovaj.

 

Kak se kupuje audio sekcija, tu volim ići na najbolje što mogu u datom trenutku, ionako se ne mijenja prečesto.

 

U biti, mislim da je u5 dosta, ali ako možeš riješi u7mk2.

To je zgodno imat na stolu i lako se seli na laptop ili novu konfu.

 

Btw, ako si u mogučnosti probaj kod frenda/kolege.

 

 

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pitanjce za vlasnike HX Cloud II;

muci me sto mi je Mic preosjetljiv te mi ekipa cuje svaki prde.. ovaj šuškanje po stolu, kako to podesiti/smanjiti ? nema nikakve on screen skale i sl kao kod glasnoce slušalica pa uopce neznam na koliko mi je podešeno dok ne dobijem od nekog feedback a to radit svakit put ide pomalo na zivce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
bik kaže...

Pitanjce za vlasnike HX Cloud II;

muci me sto mi je Mic preosjetljiv te mi ekipa cuje svaki prde.. ovaj šuškanje po stolu, kako to podesiti/smanjiti ? nema nikakve on screen skale i sl kao kod glasnoce slušalica pa uopce neznam na koliko mi je podešeno dok ne dobijem od nekog feedback a to radit svakit put ide pomalo na zivce.

 ti mozes u sounds settingsima, u propertiesima od tog mikrofona da ti zvuk bude tiši, tj. da te slabije čuju...
ali npr. u discordu mozes staviti da se aktivira tek kad dođe glasnoća do određenog decibela, tj, da se takva sitna šuškanja ne cuju, nego da se mikrofon tek aktivira kada pokupi dovoljno glasan zvuk-

lp

6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Fox Mulder kaže...

Imam Alpha već duže vrijeme i mislim da mi treba neko pojačalo ili DAC. Igram PUBG i primijetio sam da suigrači puno ranije čuju korake npr. S druge strane neke su mi stvari pretjerano naglašene, npr. zvuk vozila dok sam u njemu ili eksplozije. Koristite li vi kakvo pojačalo/DAC? Imate li kakve preporuke?

Hvala!

 Koristim Alphe duže vrijeme također, koristim ih na samo 30 posto, jako su glasne.
Provjeri je li ti najveća glasnoca na: onom kotačiću za kontroliranje glasnoce na samom headsetu (tj. na zici od headseta), da je glasnoca najveca na Windowsima i naravno, in game

6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
DeeKay kaže...

Molio bih preporuku slušalica s mikrofonom za dijete 8. razred. Igra poneke igrice, ali glavna mu je fora da svjetle, marka nebitna. Ako je moguće do 200kn. Links, elipso, pevec....

iskreno preporučam da pricekas do Bozica, Nove Godine, ili kad vec i da pokupis nesto sto je na akciji. to je samo 10ak dana, bude dosta popusta ovdje, a i na Amazonu i slično

15 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Matek27 kaže...
bik kaže...

Pitanjce za vlasnike HX Cloud II;

muci me sto mi je Mic preosjetljiv te mi ekipa cuje svaki prde.. ovaj šuškanje po stolu, kako to podesiti/smanjiti ? nema nikakve on screen skale i sl kao kod glasnoce slušalica pa uopce neznam na koliko mi je podešeno dok ne dobijem od nekog feedback a to radit svakit put ide pomalo na zivce.

 ti mozes u sounds settingsima, u propertiesima od tog mikrofona da ti zvuk bude tiši, tj. da te slabije čuju...
ali npr. u discordu mozes staviti da se aktivira tek kad dođe glasnoća do određenog decibela, tj, da se takva sitna šuškanja ne cuju, nego da se mikrofon tek aktivira kada pokupi dovoljno glasan zvuk-

lp

 Stvar je u tome sto Cloud II ima usb zvucnu sa kontrolama te jacina mikrofona nema veze sa propertisima u control panelu iako se moze i tamo dodatno podesavat. Slider se ne mice dok podesavam na usb zvucnoj niti znam na kojoj sam razini mica (na usb zvucnoj).

Za discord mi je poznato, zanimlo me opcenito jer nekad ne koristim doscord.

9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Poz,ispovracao sam se po slusalicama ko deva. Da cistim to ili da bacim i kupim druge? 

 
4 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Kolacic kaže...

Poz,ispovracao sam se po slusalicama ko deva. Da cistim to ili da bacim i kupim druge? 

 

Ovisi o kvaliteti bljuvotine :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Kolacic kaže...

Poz,ispovracao sam se po slusalicama ko deva. Da cistim to ili da bacim i kupim druge? 

 Dosli ti muka kad si vidio koje te njubare rasturaju?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice