Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.652.928
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

strgan je 3.5mm plug od HxperX Cloud Stinger.. što mi je činiti? Gdje kupiti zamjenski plug in?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Uzmi neke najjeftinije slusalice i odrezi i sastavi opet, ili pogledaj u chipoteki sta imaju. Jesi siguran da je bas jack potrgan? mislim da ti je najvjerojatnije u slusalici se zica odlemila, spalis je i onda opet zalemis ako je to to. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imam Roccat Cross slušalice i za gaming su dosta dobre, ali za muziku zvuk je očajan. Zbog čega bi to bilo tak? Postavke windowsa? Na CSGO zvuče predobro, dok se upali muzika kao da sam stavio one jeftine od 20kn..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

koje sluške imaju najbolji mikrofon ,a da nisu preko 400kn. Trebao bi za youtube kanal. Ili ako netko zna neki dobar mikrofon ,a da je jeftinjara ,a radi odlično

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
gamer88 kaže...

koje sluške imaju najbolji mikrofon ,a da nisu preko 400kn. Trebao bi za youtube kanal. Ili ako netko zna neki dobar mikrofon ,a da je jeftinjara ,a radi odlično

 Odi na eBay i traži BM-700 ili BM-800.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

hvala

6 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

poz, ima neko iskustva sa plantronics rig400 sluškama 236kn u linksu,da li vrijede taj novac ili nisu ni do koljena hyperx cloud stingeru[njih koristim al treba mi za drugo računalo]?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Molio bi preporuku za druge rezervne slušalice, jedino je bitno da su over ear i da nisu skuplje od 70kn. Ove mi se čine najpovoljnjije  Zalman ZM-HPS300, jesam li u pravu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

imate li preporuku nekih slušalica do 200kn da su dovoljno glasne kad se uštekaju u PS4 gamepad?

 

 

 

Pitam zato šta imam od kompa Superlux HD662 slušalice,i kad se spoje na gamepad od plejke su baš pretihe,ko da su pojačane na 30% svoje snage(a nemaju kotačić volume control,i na plejki je pojačan zvuk do kraja)...

Tako da mi je bitno da su sluške glasne dovoljno da mogu na PS4 quick meniju stavit slider i na manje od 100%,i da se lijepo čuje glasno igra. Igram pretežito samo SP igre.

 

Kakve su neke Sharkoon Skiller SGH1,one vidim imaju kotačić za volume? oko 200-injak kn koštaju

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 20:28 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
sendjo kaže...

strgan je 3.5mm plug od HxperX Cloud Stinger.. što mi je činiti? Gdje kupiti zamjenski plug in?

 mislim da hyperx salje besplatno zamjenske djelove, kontaktiraj im support

12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Trebao bi preporuku gaming headseta do 500kn. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
miško95 kaže...

Trebao bi preporuku gaming headseta do 500kn. Hvala.

 HyperX Cloud serija. Core, obični, Cloud II, Cloud Pro, Cloud Alpha, ...

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav ekipa,

 

S obzirom da mi dosta smetaju kabeli na mojim slušalicama, razmišljam se na kupovinu LOGITECH Gaming G933 wirless slušalica, pa me muči jedna stvar.

 

Igram Fps igrice većinom (CSGO), zanima me s obzirom da slušalice nisu spojene žično,  dosta sam skeptičan oko toga hoće li se osjetit nekakvo kašnjenje zvuka ili sl. " Bitan mi je svaki korak ".

 

Cijena nije bitna, ako imate također neku preporuku  za best buy wirless headset, te ako slučajno ima nekakav problem sa slušalicama što se tiče fps gaminga, stvarno onda ne bih uzeo ove, već bi se odlučio za hyperx Cloud II.

 

Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 18:07 (Cervinjo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Cervinjo kaže...

Pozdrav ekipa,

S obzirom da mi dosta smetaju kabeli na mojim slušalicama, razmišljam se na kupovinu LOGITECH Gaming G933 wirless slušalica, pa me muči jedna stvar.

Igram Fps igrice većinom (CSGO), zanima me s obzirom da slušalice nisu spojene žično,  dosta sam skeptičan oko toga hoće li se osjetit nekakvo kašnjenje zvuka ili sl. " Bitan mi je svaki korak ".

Cijena nije bitna, ako imate također neku preporuku  za best buy wirless headset, te ako slučajno ima nekakav problem sa slušalicama što se tiče fps gaminga, stvarno onda ne bih uzeo ove, već bi se odlučio za hyperx Cloud II.

Hvala unaprijed.

 

 

Nema ama baš nikakvog kašnjenja.

 

Uzmi G933 SAMO ako ti služe isključivo za igranje.

Ako voliš uživati i kvalitetnoj muzici i filmovima, onda razmisli i o drugima.

Odličan video, pogledaj cijeli:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
IIII
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imam neke starije sony bežične slušalice koje mi služe za gledanje tv (navečer) dok djeca spavaju i igranje na ps4. Imaju onu kutijicu za punjenje i kabel koji ide u tv na ulaz za slušalice. Dosta dobar zvuk, ali znaju se ugasiti same od sebe tj. kao da izgube konekciju. Tada pojačam zvuk preko daljinskog od tv i zvuk na slušalicama se vrati. Ajd, to i nije neki veliki problem već su dosta teške i nezgodne za malo duže držanje na glavi. Ima li neka preporuka takvih koje imaju tu stanicu za punjenje i da su udobne. Bežične, do nekih 800 - 1000 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

mob, wireless, 4g mreza.. a vi bi jos i bezicne slusalice... spalit ce vam mozak

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav

Gledam hyperx slušalice i vidim da novije serije imaju tu neku audio leakage grešku i da je na hardverskoj razini pa ako je netko kupio u skorije vrijeme da čujem kakve su i jel imaju te probleme...

I usput ako može neka preporuka headseta do nekih 500-600 kn...dosta se spominju te hyperx pa ih zbog toga gledam. Znači bitno je da imaju okej zvuk i mikrofon, da su žične i da ne izgledaju ko svemirski brod (i da čim manje svjetle ako je izvedivo) ..dakle za igre i glazbu.

Hvala

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

arctis-3

 

Uzmeš ih na akciji negdje i uživaj.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ispričavam se ako sam fulao temu, ali molim za pomoć. 

Uzeo sam si Roccat Syva headset (jer mi se neda imati ništa na glavi), i sad s obzirom da imaju samo 1 port mikrofon ne radi. Taj jack valjda imaju samo mobiteli i neki laptopi pa me zanima di se taj adapter/splitter može kupiti kod nas i kak se točno zove. 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
metallic kaže...

arctis-3

 

Uzmeš ih na akciji negdje i uživaj.

 Eto uzeo sam ih danas u instaru i bolje su nego šta sam očekivao. Izgledaju čvrsto i kvalitetno (nadam se da stvarno i jesu kvalitetne), kontrole uvijek na istom mjestu tj. na lijevoj slušalici umjesto da ih tražim po kablu.

Samo još trebam testirat mikrofon ali s ostalim sam zadovoljan. 

 

11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Samo najbolje za kolege!!

 

Namjenio sam ih sebi nakon tone teksta recenzija i vizualne inspekcije.

Mikrofon im je forte, a za glazbu su kao show.

Ja sam iznenada dobio cloud2 na poklon i ostalo je prošlost...

 

p.s. ajde daj mini osvrt ako budeš imao volje, jer mislim da su kod nas bez veze zapostavljene.

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 18:58 (metallic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
metallic kaže...

Samo najbolje za kolege!!

 

Namjenio sam ih sebi nakon tone teksta recenzija i vizualne inspekcije.

Mikrofon im je forte, a za glazbu su kao show.

Ja sam iznenada dobio cloud2 na poklon i ostalo je prošlost...

 

p.s. ajde daj mini osvrt ako budeš imao volje, jer mislim da su kod nas bez veze zapostavljene.

 Da, napisat ću nešto kad mi sve to malo sjedne samo šta nisam neki ekspert za te stvari pa će to bit onako grubo napisano :)

Vidim da šljakaju i na ps4 pa ću i tamo isprobat..

Eto za sada je super jedino sam nekako skeptičan oko onog porta šta izgleda kao micro usb, nekako mi labavo izgleda, vidjet ćemo jer na kraju krajeva mobitel uštekaš i izštekaš 500 puta na godinu pa traje valjda će ovaj na slušalicama trajat i više kad se to neće izštekavat stalno.

 

12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav,

tražim headset za komp do 350 kn. Koristio bih ga za gledanje filmova/videa, igranje igrica i slušanje muzike. Mikrofon mi i ne treba.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Onda trebas sluse! Mikrofon ionako mozes uzet naknadno ako zatreba.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

dobro, ako su samo sluse puno bolje od 300 kn od headseta za 300 kn onda bih htio slusalice. Imas kakav prijedlog mozda? Ne bih narucivao preko amazona/ebaya ... 

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Darkdevill kaže...

dobro, ako su samo sluse puno bolje od 300 kn od headseta za 300 kn onda bih htio slusalice. Imas kakav prijedlog mozda? Ne bih narucivao preko amazona/ebaya ... 

 https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/slusalice-glazbu-tema-izbor/175858.aspx?jumpto=5841634&sort=asc&view=flat

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
8 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozz

Kupio sam hyper x cloud stinger za cca 450kn

 

I kad igram, ljudi mu govore da se slabije cujem, a i mikrofon mi kupi zvuk tipa ako smo u igri i pustim nesto na yt, oni mogu cut pjesmu... Prijatelj mi je reko da imaju isti problem u rank up igraonici jer oni imaju iste slusalice... 

11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Preporuka nekih bluetooth gaming slusalica do 70-100 eu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav ekipa!

Kupio sam Logitech g933, sad me zanima koje postavke koristi ekipa koja ima te slušalice, igram csgo i opcenito sve mi se nekako čuje kao u hodniku, od glasa na teamspeaku do svega ostalog..Molim pomoć !

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice