Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice izdvojena tema

poruka: 4.797
|
čitano: 1.216.711
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Dobar odabir, uzivaj.

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Za te pare ja osobno bi uzeo Fnatic Rush sa cherry mx switchevima, za 690kn cak imas i silent switcheve ako ti je to npr zelja.

13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

A razer ornata chroma je mehanicko mebransks mozda mi ja malo  za sta nju nisam

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
To je i dalje membranska tj neusporediva sa mehanickom tako da bolje da nisi tu uzeo (+razer kvaliteta). Te memhanicke bih preporucio jedino onima koji imaju budzet ili planiraju uzeti one katastrofa ms nehanicke...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

. . .

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 12:01 (Riki19).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
augi80 kaže...

uzea roccat soura fx rgb za 650kn jel sam moga šta bolje od toga da  smeđi switch ... mislia se to ili ms tunder 500kn 

 mi mozes molim te reci gdje si uzeo RGB verziju toga za 650kn?

13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Instar sinoc u mall of split ... zadnji komad...samo me muci ttc switch smedi jel puno losiji od cherry mx ... cak se mislim vratit i dat 300kn i logitech g810 uzet

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ne znam jel se isplati dat 350kn vise za logitech g810 .. imam mis g402 fury i nakon 3 miseca liva tipka je tvrda nema klika nekad .. tako da ne znam kolilo je logitech kvalitetniji

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ajde ljudi hica je da vratim roccat soura rgb i dam 300kn za logitech g810.. ili ostavim ovu sluzi samo za igre ali mora bit mehanicka

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Sto ce ti ljudi, ako zelis dat 300kn, daj i budi na miru.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Pa mislim jel ima razlike roccat i logitech ... obe su mehanicke

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
augi80 kaže...

Pa mislim jel ima razlike roccat i logitech ... obe su mehanicke

 ja imam doma cherry mx brown, bratu smo za rođendan kupili suoru sa ttc brown

probao sam ju malo koristiti dok sam bio kod njega u zg, malo je drugačiji feeling tipke i zvuk dok se tipka po njoj (što može bit i do razlike u unutarnjoj konstrukciji i popunjenosti unutra, veličini tipkovnice, pa se zvuk više upije), ali mehanički feeling je gotovo pa isti

možda je na ttc prekidaču smeđi bump malo slabiji, i nije toliko naglašen kao na cherry prekidaču, ali čim je to mehanika, neće to biti lako kvarljivo

a i sa druge strane, danas sutra, sa otvaranjem tipkovnice se prekidač skine dolje nakon odljemljivanja i novi se zalemi nazad na to mjesto, meni je to velika prednost jer možeš zamjenit prekidač koji te zeza samo, pa nema potrebe da se mora mijenjat i cijela tipkovnica 

moje mišljenje  je da nema potrebe da dodaješ novce i uzmeš logitech tipkovnicu, mehanika je mehanika, ali ako sam smatraš da bi ti ona bila bolja, slobodno, ipak su tvoji novci

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ja još uvijek nisam dobio ovu Fnatic tipkovnicu koju sam naručio direktno iz njihovog shopa na Black Friday.

Likovi mi rekli da čekam da prođe 12 rednih dana od nadrudžbe pa da im se onda javim, što sam danas i napravio.

Kolega s foruma koji je naručio istu tipkovnicu ju je dobio za 3 dana.

Ajd kontam ono BF i to gužva je, al da tolka razlika bude.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
augi80 kaže...

Pa mislim jel ima razlike roccat i logitech ... obe su mehanicke

Što je teško otiči probati, btw g810 mislim ima romer-g switch koji je malo posebniji.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Cak se mislim corsair strafe rgb 1300kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Nemoj se šokirati nakon te što sad imaš!

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Kako zasto sokirat ovo nije losa opce rocckat ... sada vas iskreno molim uzea sam je na blef rocckat brend kakvi je 600kn dat za corsaira jel  tolika raulika kvaliteti i svemu

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Uf sori, mislia san staru sharkoon!

 

Gledaj, uvik možeš fulati ako ti se ne svidi switch, moj frend je vratia black nazad npr., a meni je bia fantazija.

 

Na kraju završim na brown...

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Od logitecha odusta danas mi se drugi g402 fury mis pokvaria tipka nema klika... sad rocckat nisam ima mislim se ostavit ovu tipkovnicu i uzet rocckat  kone emp ili uzez corsair i mis i tipkovnici ... razlika 600kn...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Uzea sve corsair .. mis glaive i tipkovnicu strafe rgb 1900kn oboje .. i prezadovoljan mis malo se moram naviknit nakom g402 fury a tipkovnica je top uzea sam s cherry red nisam tia cherry silance

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
djigibao kaže...

Da li je tetko narucivao sa ove stranice (bilo sta)?

 

https://www.armyourdesk.com/collections/mechanical-keyboard

 

Jel ide PDV/Carina?

 

Izgleda da je ova trgovina u Kini, znači ide +25%pdv i +?kn carina?

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
augi80 kaže...

Od logitecha odusta danas mi se drugi g402 fury mis pokvaria tipka nema klika... sad rocckat nisam ima mislim se ostavit ovu tipkovnicu i uzet rocckat  kone emp ili uzez corsair i mis i tipkovnici ... razlika 600kn...

nemoj uzimat logitech tipkovnicu, overrated su za pare niti nemaju cherry mx switcheve

 

corsair ti je ok ali preskupo, alloy fps od HYPERX ima jako dobre recenzije a ne kosta previse u odnosu na druge, samo je lose sto nema rgb

14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
AmonZero kaže...

Ja još uvijek nisam dobio ovu Fnatic tipkovnicu koju sam naručio direktno iz njihovog shopa na Black Friday.

Likovi mi rekli da čekam da prođe 12 rednih dana od nadrudžbe pa da im se onda javim, što sam danas i napravio.

Kolega s foruma koji je naručio istu tipkovnicu ju je dobio za 3 dana.

Ajd kontam ono BF i to gužva je, al da tolka razlika bude.

 Kolega da te utješim i ja sam u istoj situaciji. Jesu ti se javili iz fnatica?

Ujutro ću baš vidjeti u da nije paket u pošti zaglavio jer tamo je očito nekakav raspad sistema na nacionalnoj razini. 

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Je javio se lik iz supporta odmah nakon par sati.

Rekli su da su imali brdo narudžbi i da su prodali sve živo. Sve narudžbe od 21-30 su shippane u datumima 5-8.12. Rekli su mi da se još strpim i da je paket na putu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Evo došla danas. I sad ti pišem na njoj. 

Bacim neku recenziju nakon tjedan dana korištenja. Zasad je dojam odličan.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 17:50 (AmonZero).
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Kupujem tipkovnicu, mis i podlogu do 1000kn sve skupa. Tipkovnicu bi htio mehanicku i to je najbitnija stavka za koju bi dao oko 70% budzeta. Preporuke?
As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
lucky_look kaže...
Kupujem tipkovnicu, mis i podlogu do 1000kn sve skupa. Tipkovnicu bi htio mehanicku i to je najbitnija stavka za koju bi dao oko 70% budzeta. Preporuke?

 Preporuka je da proširiđ budget jer ti za tipkovnicu treba barem 600-800 Kn, za miš 300-500 i podlogu 150-200.

Twitter: @191x7
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
lucky_look kaže...
Kupujem tipkovnicu, mis i podlogu do 1000kn sve skupa. Tipkovnicu bi htio mehanicku i to je najbitnija stavka za koju bi dao oko 70% budzeta. Preporuke?

 nesto ovako mozda:

 

Tipkovnica  449kn

 

Miš 349kn

 

Podloga  149kn

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
X3M kaže...
lucky_look kaže...
Kupujem tipkovnicu, mis i podlogu do 1000kn sve skupa. Tipkovnicu bi htio mehanicku i to je najbitnija stavka za koju bi dao oko 70% budzeta. Preporuke?

 nesto ovako mozda:

 

Tipkovnica  449kn

 

Miš 349kn

 

Podloga  149kn

 Od to troje samo podloga možda valja.

 

Lucky_look, daj nam navedi ove stvari:

- Primarna namjena računala i periferije (gaming, programiranje, pisanje općenito, ...)

- Dimenzije ispružene ruke (od zapešća do vrha srednjeg prsta, širinu dlana od lijeve do desne strane malo iznad palca, duljinu palca i prosječnu duljinu prstiju)

- Miš koji trenutno koristiš i način držanja istog

- Preferencije (ako si probao koju meh tipkovnicu, koji miš itd, uključujući i jel voliš lakše ili teže, jel ti smeta zvuk pri pisanju, omiljene boje itd)

Twitter: @191x7
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
lucky_look kaže...
Kupujem tipkovnicu, mis i podlogu do 1000kn sve skupa. Tipkovnicu bi htio mehanicku i to je najbitnija stavka za koju bi dao oko 70% budzeta. Preporuke?

 Tipkovnica

 

Miš

 

Podloga

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice