Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.178.732
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Oprostite gospodine nisam znao da ste Razer hater.

Osobno sam probao par najboljih aktualnih gaming miševa i DA Elite se pokazao najboljim od svih za mene. Savršena i najbitnije provjerena ergonomija, odlična kvaliteta izrade, lagan, vrhunski senzor. Po raznim recenzija se navodi kao najbolji gamerski miš današnjice, šta više reć.

 

https://www.pcgamer.com/the-best-gaming-mouse/

 

https://www.techspot.com/bestof/mice/

 

Možda cete si i Vi jednog dana moći priuštiti miš koji uistinu želite, pri tome ne mareći za cijenu istog. Do tada sretno sa Vašim Logitechnom g303 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 2:03 (bik).
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bik kaže...

Oprostite gospodine nisam znao da ste Razer hater.

Osobno sam probao par najboljih aktualnih gaming miševa i DA Elite se pokazao najboljim od svih za mene. Savršena i najbitnije provjerena ergonomija, odlična kvaliteta izrade, lagan, vrhunski senzor. Po raznim recenzija se navodi kao najbolji gamerski miš današnjice, šta više reć.

 

https://www.pcgamer.com/the-best-gaming-mouse/

 

https://www.techspot.com/bestof/mice/

 

Možda cete si i Vi jednog dana moći priuštiti miš koji uistinu želite, pri tome ne mareći za cijenu istog. Do tada sretno sa Vašim Logitechnom g303 

 

 Savrsena i najbitnije provjerena ergonomija? Pa tko kaze da ce nekom drugom pasat mis ako tebi pase, ergonomija je valjda oduvijek bila stvar osobnog ukusa i preferencije.

 

Odlicna kvalietta izrade?  Zato Razer i ima najveci RMA od svih vecih proizvodaca i dobro je poznat po tome da skupo naplacuje poluproizvode.

 

Lagan sa 105g? To nikako ne spada u klasu laganih miseva, al ne cudi me da ti to ne razumijes.

 

Deathadderov senzor iako odlican je i dalje najlosiji 33** senzor.

 

Nemoj se sramotiti sa ovim recenzijama, samo dodatno potvrdujes svoju neinformiranost. 

 

Ja sam imao dovoljno Razer proizvoda da zakljucim kako su to osrednji proizvodi, lose kvalitete koji se zbog agresivnog marketinga prodaju naivnim ljudima. Sto se tice mog g303, taj mis je medu gomilom odabran jer bas zadovoljava moje potrebe, jedan je od najlaksih miseva, ima ambidextrous dizajn, tipke su druga dimenzija naspram bilo cega sto sam bio probao i naravno ima trenutno najbolji senzor na trzistu, a ti uzivaj jos par mjesece dok nesto ne rikne na tvom "elitu". 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bik kaže...

drž se deadhadder elita, nema boljeg miša trenutno. sa bezzicnosti ces dobiti samo živciranje oko punjena baterije kad na to zaboravis ili u sred igre.

 Za uštekati kabel treba par sekundi. Bežični miš je ujedno i žični ali i bežični kada i to zatreba ili dok je baterija puna. Također ako imaš naviku uključiti miš na žicu dok ne koristiš komp i isključiti žicu dok koristiš baterija je uvijek puna. Ako si komp primoran koristiti duže od 24 sata u komadu onad imaš puno večih razloga za živciranje od punjenja baterije. S druge strane koristi miš bez žice je oslobađajuće iskustvo, popraćeno orgazmičnim konstantnim filingom premium korisnika

12 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Vidim bik-cina je bio neaktivan jedno vrijeme na forumu sad se probudio poceo opet bulaznit po forumu...koliko vidim docepao se kredita pa si kupio donekle posten PC pa se poceo bahatiti narastao mu napokon malo e penis pa mu se ego odmah popraviolp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 11:13 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
war3_tft kaže...

...

Po nacinu razgovora zvucis kao teski balavac ljubomoran na neku vrtu proizvoda/proizvođača, agrumente tipa "opce poznato" ne kužim pa se povlacim iz rasprave.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Povlacis se ti jer imas 0 argumenata balavcu moj. Pitao bi te da mi objasnis cemu bit ljubomoran na nesto sto sam isprobao 5 puta, ustanovio da je poluproizvod i uzeo nesto drugo sto je u najmanju ruku 5 puta kvalitetnije i bolje, ali sa nekim ljudima jednostavno nema smisla. 

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
war3_tft kaže...

Povlacis se ti jer imas 0 argumenata balavcu moj. Pitao bi te da mi objasnis cemu bit ljubomoran na nesto sto sam isprobao 5 puta, ustanovio da je poluproizvod i uzeo nesto drugo sto je u najmanju ruku 5 puta kvalitetnije i bolje, ali sa nekim ljudima jednostavno nema smisla. 

 Ti bi nekog nešto pitao ne znaš se ni obuć sam, moš se samo skrivat iza tog ekrana.

Moj argument je da ja IMAM navedeni miš i kažem da je predobar.Također sam navero recenzije gdje drugi kažu da je najbolji. Tvoj argument je da nemaš navedeni miš i kažeš da je sranje. Logika tu jasno kaže tko je mutav.

 

 

a ti stjepanjino gledaj svoja ljubomorna posla, meni ne treba kredit za igračke. Vidim i dalje tu po forumu vladju miševi. Cim nešto kažeš protiv njihove igračke iskaču kao uz paštete , jedan drugog nadopunjuju, djecija posla.

7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

DA Elite najbolji miš? Dečko u teškoj si zabludi a te ''recenzije'' si možeš okačiti mačku o rep. Imam iskustva s Razerom i opekao sam se nekoliko puta, kvaliteta kurac, precjenjeno da ne može bolje. Shvatiti ćeš i ti s vremenom. Tko je probao njihove miševe zna o čemu pričam. Isprobao sam i ovog Elite kod kolege, realno 200 kuna max to vrijedi, ni lipe više a i on se slaže da ga je debelo preplatio. 

 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ma pusti dijete, iz nekog razloga misli da sam se ja okomio na razer iz nekih lijevih razloga, a istina je da sam imao 6 njihovih proizvoda i sve je bilo smecem osim prastarog Diamondbacka koji i danas radi kako spada. Mozes misliti sta je prije koristio kad mu je od svega danas najbolji poluproizvod DA. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bik kaže...
war3_tft kaže...

Povlacis se ti jer imas 0 argumenata balavcu moj. Pitao bi te da mi objasnis cemu bit ljubomoran na nesto sto sam isprobao 5 puta, ustanovio da je poluproizvod i uzeo nesto drugo sto je u najmanju ruku 5 puta kvalitetnije i bolje, ali sa nekim ljudima jednostavno nema smisla. 

 Ti bi nekog nešto pitao ne znaš se ni obuć sam, moš se samo skrivat iza tog ekrana.

Moj argument je da ja IMAM navedeni miš i kažem da je predobar.Također sam navero recenzije gdje drugi kažu da je najbolji. Tvoj argument je da nemaš navedeni miš i kažeš da je sranje. Logika tu jasno kaže tko je mutav.

 

 

a ti stjepanjino gledaj svoja ljubomorna posla, meni ne treba kredit za igračke. Vidim i dalje tu po forumu vladju miševi. Cim nešto kažeš protiv njihove igračke iskaču kao uz paštete , jedan drugog nadopunjuju, djecija posla.

 pa ti si se nasao uvrijeden i prvi povukao djeciju raspravu kad si MI budemo MOGLI priustiti takav mis, spavao si u kolijevci dok su ovdje neki promjenili po 5 high-end miseva pa se ne ponasaju odjednom kao da su popili svu pamet svijeta, i najbolji mis NE postoji, postoje 3 najbolja senzora na trzistu ostalo je sve stvar ergonomije kako kome individualno pase neki mis.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
dečki ispričavam se ako sam ja nekog uvrijedio, okacit cu mis macku o rep i amen. laku noc
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
war3_tft kaže...

Lagan sa 105g? To nikako ne spada u klasu laganih miseva, al ne cudi me da ti to ne razumijes.

 

Deathadderov senzor iako odlican je i dalje najlosiji 33** senzor.

 

Nemoj se sramotiti sa ovim recenzijama, samo dodatno potvrdujes svoju neinformiranost. 

 

Ja sam imao dovoljno Razer proizvoda da zakljucim kako su to osrednji proizvodi, lose kvalitete koji se zbog agresivnog marketinga prodaju naivnim ljudima. Sto se tice mog g303, taj mis je medu gomilom odabran jer bas zadovoljava moje potrebe, jedan je od najlaksih miseva, ima ambidextrous dizajn, tipke su druga dimenzija naspram bilo cega sto sam bio probao i naravno ima trenutno najbolji senzor na trzistu, a ti uzivaj jos par mjesece dok nesto ne rikne na tvom "elitu". 

 jedno vrijeme je bio popularan modecom volcano GMX-4 sa svojih 150grama, stjepko ga je uzdizao u nebesa tako da 105g se čini čisto normalno.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
dustydaman kaže...

DA Elite najbolji miš? Dečko u teškoj si zabludi a te ''recenzije'' si možeš okačiti mačku o rep. Imam iskustva s Razerom i opekao sam se nekoliko puta, kvaliteta kurac, precjenjeno da ne može bolje. Shvatiti ćeš i ti s vremenom. Tko je probao njihove miševe zna o čemu pričam. Isprobao sam i ovog Elite kod kolege, realno 200 kuna max to vrijedi, ni lipe više a i on se slaže da ga je debelo preplatio. 

 Sad već pretjerujete. Istina da je razer precijenjen ali nemojte pljuvati bzvz. Stvar je okusa kao i o obliku za koji je ruku i ima drugi niz faktora koji odlučuju. Za svakog je najbolje nešto individualna stvar. Revimo logitech miševi kvaliteta skroz ok ali mi neodgovaraju, roccat također... koristim njihovu tipkovnicu al miš mi je užasan iako je po recenzijama fenomenalan best buy miš. 

 

Što se tiče da će za 2 mjeseca odići neće sigurno! Stari Razer Deathadder 2013 mi je svakodnevno služio oko 2 godine (u prosjeku 20-tak sati igranja tjedno + normalni rad)

 

Ja sam se dvoumio između fnatic miša da promjenim malo ali eto nastavio sam po starom jer nisam imao ga priliku uživo isprobati.

 

Ja nerazumijem kako neko može koristiti ovakvo nešto Mad Catz R.A.T. PRO X Ultimate Gaming Mouse pa opet ljudi koriste.

 

A da se danas može naći jako dobar miš za cca 200-njak kuna to sigurno da može i da ovi no name miševi postaju sve bolji i to pogotovo za casual igrače

14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Isuse... Ja više ne mogu... Pa koju god temu da piknem na ovom forumu, nema smisla, samo svađanje, prozivanje i pljuvanje. Isto kao ispod bilo kogeg članka na našim portalima... Pa dajte više sjašite, radi sebe iskoristite bolje svoje vrijeme nego se tu pumpajući na trivijalnostima ko zna koji je miš najbolji. Ja koji stvarno tražim malo informacije o miševima se tu ne mogu snaći, a kamoli u šumi prepucavanja naći konstruktivni post. Sve se svelo na "moja krava je najbolja". A što mi isto ovo treba, kod da mogu promijeniti ikog u Hrvatskoj...

 
3 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

U pravu si! Više od 80% teme je pokriveno time umjesto korisnim informacijama. No dobro forumi i služe za raspravu.  Ako tražiš neke osnovne informacije o miševima možeš  pogledati ovdje

 

Za neke je GOLF automobil godine, ja u tome se nevolim ni voziti a nedaj bože da bi to ikad i vozio bolje... fiat punto nego golf :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 10:07 (direktoooR).
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ma jasno, ali nemam ja problema sa raspravama nego sa doslovno ne validiranja tuđeg mišljenja. Ako je nekom miš dobar a tebi nije odma se pretvaramo u kromanjonce. A gle čuda, ja koji sam došao malo tu pročitat okvirno neka mišljenja o mišu boli briga "gdje je neko bio 91". Mene zanima i pozitivno i negativno mišljenje, da pače, ali mi se ne prelazi 10 stranica vrijeđanja i negative za takva dva posta.

 

Ode ja oftopic...

 
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Istina, imam DeathAdder vec 6 godina i preko 3 tisuce sati CSGO-a s njim i nikakvih problema, ne mogu vise docekat da crkne da uzmem novi xd. Meni osobno jedino on lezi dobro u ruci zbog toga sto je dugacak i ima dobar palm grip za "veslanje" inace sam low sensitive igrac (400dpi).

11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bik kaže...

drž se deadhadder elita, nema boljeg miša trenutno. sa bezzicnosti ces dobiti samo živciranje oko punjena baterije kad na to zaboravis ili u sred igre.

 Fakat si zabrijo žešće. Al ono totalno. Dakle, evo mjesec dana koristim g603 na JEDNOJ bateriji na performance modu. Bat indikator se NIJE POMAKAO. Senzor prvoklasan. Ergonomija je subjektivna. Ako ne umara ruku, dobra je.

 

Da živciranje oko punjenja... A nije živciranje zajebavanje sa kablom?! Gimme a break... 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
direktoooR kaže...

Za neke je GOLF automobil godine, ja u tome se nevolim ni voziti a nedaj bože da bi to ikad i vozio bolje... fiat punto nego golf :)

 

Golf 2012, punto 2012. Nema šta, punto all the way! Direktor's choice! 

 

edit. golf 7 je već izašao 2012. pa evo da ažuriramo, da se bar malo približimo Puntaču

 

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 19:57 (eywa33).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Hahahahhahaa Ferrari ili Lamborgini? Koji je bolji? :)


Razer/Logitech/kinezi/ostali sve to tu slično malo bolji marketing, bolje finese i bla bla...

 

Normalno da za veće cifre možeš kupiti bolje tj možda bolje :) Ali mislim da je glupo se raspravljati moj je bolji od tvog :)

6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Postoji li kakav pristojan miš za stotinjak kuna, za nekog tko s vremena na vrijeme odigra nešto sat,dva? Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Ja koristim svoj g400 tamo od 2012 i jos radi. A sto se tice prepirki meni je to korisno. Sto bi ja mogao zakljucit iz TD-a? Jedno veliko nista ako nije obrazlozeno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Fulcrum kaže...

Postoji li kakav pristojan miš za stotinjak kuna, za nekog tko s vremena na vrijeme odigra nešto sat,dva? Hvala

 Osobni ti mogu preporučiti ovaj miš jer ga koristim za igranje kao drugi miš i mogu ti reći da za manje novce nećeš dobiti bolji miš. Radi već 2 godine, obzirom da imam veću ruku savršeno mi leži u ruci i neumara. Senzor ok, možeš podešavati brzinu na kotačiću., dodatne tipke... Cijena? smiješna... Da nisam bolestan za brandovima i nekim stvarima koristio bi njega i bio skroz zadovoljan :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 10:00 (direktoooR).
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ekipa help please. Miš mi se precviko!!! Hitno, mi treba prijedlog za mis po mogućnosti bežični do 500kn.5do sada sam imao Kova+

Ne mogu citati na kompu  jer nemrem scrollat, pa sam na mobitelu, pa sorry aka ima kajktu negdje u par stranica 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
MasterG kaže...

Ekipa help please. Miš mi se precviko!!! Hitno, mi treba prijedlog za mis po mogućnosti bežični do 500kn.5do sada sam imao Kova+

Ne mogu citati na kompu  jer nemrem scrollat, pa sam na mobitelu, pa sorry aka ima kajktu negdje u par stranica 

Bez dvojbe: g603. Prvoklasni senzor, baterija traje, i traje... već sam rekao, na jednoj sam bateriji mjesec dana, indikator još na max :O

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RonoN kaže...

Pozdrav,

 

trebam mis za zenu, za WoW. Do sada smo koristili logitech g9, g5, razer nagu, steelseries wow legendary i na kraju logitech g500.

Logitech g9 i g5 su jos uvijek u funkciji kod kolege, kojemu sam prodao nakon sto sam sebi uzimao slijedece... razer naga mi je otkazala taman oko isteka jamstva a ovaj SS nije radio ni 5 mjeseci. g500 sada imam preko 5 godina, s tim da sam nedavno popravio lijevu tipku (korozija na mikroprekidacu).

 

Suzio sam izbor na Logitech g502 Proteus Spectrum i Razer Nagu Trinity.

 

Osobno ne bih puno razmisljao i uzeo bih joj logitech, medjutim izmedju redova citam da zena preferira razer.

 

Dali netko ima iskustva s novom razer nagom? Youtube revjuovi je redovito hvale a klasicnu nagu nema nitko na lageru (samo hex)

Sto mislite dali bi u Linksu dozvolili da se oba misa otvore i isprobaju, pa da si izabere onaj koji joj vise pase?

 

Hvala!

Ljudi, ako nekog zanima - djelatnik Linksa Vinkovci je bez ikakvog ustrucavanja dozvolio otvoriti oba misa i detaljno isprobati koliko god je potrebno.

Pohvala Linksu!

p.s. zena izabrala Razer Nagu Trinity

 

 

and the heavens shall tremble
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Nemoj razer spominjat najebat ces 

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Mis do 400kn iako realno ne bi htio dati vise od 350kn.

Moji favoriti su G402 Hyperion Fury, jer sam bio vlasnik G400 i trenutno sam vlasnik G400s

Drugi favorit je Modecom Volcano GMX4,jer vidim da ga tu ljudi na forumu hvale i vidim da ga je Bug proglasio Best Buy.

Znaci osim moja dva favorita, jel ima jos sta dobro do 400 odnosno 350kn?

Gaming najvise i kupujem u domacim trgovinama samo!
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RedHill kaže...
Mis do 400kn iako realno ne bi htio dati vise od 350kn.

Moji favoriti su G402 Hyperion Fury, jer sam bio vlasnik G400 i trenutno sam vlasnik G400s

Drugi favorit je Modecom Volcano GMX4,jer vidim da ga tu ljudi na forumu hvale i vidim da ga je Bug proglasio Best Buy.

Znaci osim moja dva favorita, jel ima jos sta dobro do 400 odnosno 350kn?

Gaming najvise i kupujem u domacim trgovinama samo!

 kolega je na prosloj stranici linkao jedan odlican mis, svakako jeftinija alternativa

https://www.elipso.hr/informatika/misevi/OZONE-NEON-M50-BK/

ako si osjetljiv na nazive brendova onda gledaj nes drugo!

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 20:10 (Stjepanj).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice