Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.284
|
čitano: 1.119.663
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
drexcya kaže...

Te Youth izgledaju kao i ove, na Aliexpressu su mogli barem u nazivu staviti "Youth" ovako lako dođe do zabune, hvala na info!

 

Naručio bih odmah s GearBesta ali piše "Out of stock" za Piston3, ne znam treba li im dugo da popune zalihe ili da naručujem s neke druge stranice? Hybrid imaju na stanju, sad ne znam, neki su napisali ovdje da imaju lošiju kvalitetu zvuka od trojke...

 probaj i na banggoodu

 

ako ti je bitniji bas za tvoju vrstu muzike onda hybrid, ako nije onda piston 3

12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Slušam glazbu s više basa, često elektronsku... onda vjerojatno Hybrid. Piston3 nigdje nema na stocku, pregledao sam Gearbest, Honorbuy, GeekbuyingTinydeal. Na upite kad će popuniti zalihe našao sam ovaj odgovor:


P: Hi! Just a quick question: Is this product expected to be in stock in the near future?
O: We regret that this item is out of stock, factory won't produce it any more.

 

..i upućuju na kupovinu Hybrida. Izgleda da se Piston3 više ne proizvodi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 10:49 (drexcya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Imas na aliexpressu... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Imas na aliexpressu... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
PiXeLsss kaže...
Imas na aliexpressu... :)

Jesu to ove? Ili pak ove skuplje, 25 baksa... Ima ih hrpa, jako su slične... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 17:08 (drexcya).
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
drexcya kaže...
PiXeLsss kaže...
Imas na aliexpressu... :)

Jesu to ove? Ili pak ove skuplje, 25 baksa... Ima ih hrpa, jako su slične... 

 ove skuplje, samo sto su bile 15$ manje prije god dana

13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Koje su best buy in ear slušalice? Vidim da svi pišu Piston 3, ali očito je da ih više nema. Kakve su njihove Hybrid? Di ih je najsigurnije kupit, a da ne dobim fake? Nek neko baci link ako nije problem. Šta je sa SoundMagic E10? Sjećam se da su one nekad bile best buy i kupio sam ih i stvarno su bile odlične, nikakvih problema i onda ih posijem u autobusu :((

Sad sam koristio originalne Sony koje dođu sa Xperiom Z1, ali mi se jedna slusalica razdvojila i pukle žice. Bile su mi isto odlične pa ciljam na nešto kvalitetno, a jeftino (kao što su nekad bile E10) pa ako vam nebi bio problem da mi neko da link di mogu kupit, a da ne dobim neke fake. Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Bazinga kaže...

Koje su best buy in ear slušalice? Vidim da svi pišu Piston 3, ali očito je da ih više nema. Kakve su njihove Hybrid? Di ih je najsigurnije kupit, a da ne dobim fake? Nek neko baci link ako nije problem. Šta je sa SoundMagic E10? Sjećam se da su one nekad bile best buy i kupio sam ih i stvarno su bile odlične, nikakvih problema i onda ih posijem u autobusu :((

Sad sam koristio originalne Sony koje dođu sa Xperiom Z1, ali mi se jedna slusalica razdvojila i pukle žice. Bile su mi isto odlične pa ciljam na nešto kvalitetno, a jeftino (kao što su nekad bile E10) pa ako vam nebi bio problem da mi neko da link di mogu kupit, a da ne dobim neke fake. Hvala!

 https://audiobudget.com/product.php

 

meni je ova stranica nekakav orijentir

11 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Mozda Shozy Zero ljudi ih dosta hvale, a soundmagic osobno koristim i vrhunske su za te novce :D

 

http://www.head-fi.org/products/shozy-zero-iem

 

vjerovatno cu ih i ja uzet cim se malo oparim ili ako prije ne dodu HiFiMAN RE-00 na massdrop

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2016 17:53 (Fr0st).
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Evo, naručio Piston Hybrid s Geekbuyinga za 17.99USD... Piston 3 ili nema na stanju ili trenutno nisu akcije s popustima pa cijena ide preko 25 dolara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav ekipa!

Odlučio sam kupiti nove sluške i za oko su mi zapele ove Superlux HD681 EVO.

E sad odakle ih nabaviti najjeftinije?

Meni se čini na gearbestu da su najjeftinije, ali eto ako netko ima kakav drugi izvor, biti ću zahvalan.

Dakle obavezno moraju biti over-ear sluške.

Također prije nego sam naišao na ovu temu razmišljao sam uzeti Sennheiser HD 451.

 

Prijedlozi, komentari su dobrodošli. Tnx

Bit će!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav.

 

Triba bi preporuku on-ear slušalica do 500 kn po mogućnosti s mikrofonom, nešto i tipa AKG Y30. Imali uopće šta pristojno? Imam Denon AH-D340, ali on nije baš portabilan jer nemoš okrenit drivere, a i dosta je velik pa su mi u biti over-the-ear.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav.

 

Ako možete preporučiti neke slušalice za glazbu do 550 kn. Ne kužim se apsolutno ništa u slušalice, samo si hoču kupiti neke naglavne, tako da ako imate kakve preporuke slobodno dajte. Planiram si ove kupiti https://www.svijet-medija.hr/art/naglavne-slusalice-sennheiser-hd-451/71480 pa me zanima vaše mišljenje, jel imaju kakve bolje.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

poz ljudi ,moze neki prijedlog za slusalice do cca  450 kn ? vidio sam ath sj55 ,m20x,sony v55 ali nemam pojma sto da odaberem ,moze i prijedlog nekih drugih slusalica samo da nisu glomazne,hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ljudi Gearbest ima akciju, sluške Superlux HD681 za 19$, ako nekog zanima...

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Stigle mi jučer Xiaomi Piston Hybrid, moram reči da sam razočaran zvukom, očekivao sam daleko bolje baseve, pa i visoke i srednje... Previše su ljudi nahvaliti te slušalice, tipa "u rangu onih od 800kn" i sl. izjave. Pa bolji zvuk imaju sluške što dolaze uz Sonyjeve flagship modele... deftinitivno nisu vrijedne 18 USD, mogao sam sličnu kvalitetu dobit i za 5-7$ (jedino mi materijali djeluju kvalitetno).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

I moj dojam je bio sličan nakon prvih nekoliko dana, daj im vremena da se malo ''uigraju'', bez zajebancije. Dobro, meni ulogu odigrala i kvalitetnija aftermarket zvučna od one stock na matičnoj tako da....

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2016 8:57 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Po vama, koje od ovih slušalica uzeti:

 

House of Marley Roar

 

ili

 

Numark HF150

 

Tražim slušalice kvalitetnog zvuka i manjih dimenzija, on-ear. Naravno, prihvaćam i ostale sugestije.. :)

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

poznato je inače da slušalice puno bolje zvuče nakon razdoblja burn in-a

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Del_Boy97 kaže...

poznato je inače da slušalice puno bolje zvuče nakon razdoblja burn in-a

Po svemu sudeći, burn-in je mit. https://www.wired.com/2013/11/tnhyui-earphone-burn-in/

 

Posrijedi je prilagodba uha ili placebo.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ako namjeravaš kupovati kod nas, ovdje si možeš usporediti cijene https://www.nabava.net/slusalice__830?se=83583 Razlika među trgovinama zna biti ogromna, pa zašto platiti 500 kuna za slušalice koje su negdje drugdje 100 kn jeftinije :D

 

Za on ear ne znam, ali ja imam Corsair Raptor over the ear i super mi je, najbolje potrošenih 400 kn 

 

16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Bazen21 kaže...

Po vama, koje od ovih slušalica uzeti:

 

House of Marley Roar

 

ili

 

Numark HF150

 

Tražim slušalice kvalitetnog zvuka i manjih dimenzija, on-ear. Naravno, prihvaćam i ostale sugestije.. :)

 

Mislim da ti ta trgovina na proizvide ispod 500kn naplacuje 100kn postarinu.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
online
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
OwlEye kaže...

Ako namjeravaš kupovati kod nas, ovdje si možeš usporediti cijene https://www.nabava.net/slusalice__830?se=83583 Razlika među trgovinama zna biti ogromna, pa zašto platiti 500 kuna za slušalice koje su negdje drugdje 100 kn jeftinije :D

 

Za on ear ne znam, ali ja imam Corsair Raptor over the ear i super mi je, najbolje potrošenih 400 kn 

 

 Krivo si skonta. Meni tribaju slušalice za mob(zato mikrofon iako nije nužan), a ne gaming headset. U međuvremenu kupio JBL T300A za 280 kn, uglavnom meh....  Tako da još tražim, ove idu ženi. 

16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Moze neka preporuka bluetooth slusalica ?

 

Do cca 300kn ak se moze kaj solidno nac za taj iznos.

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

 Vrijedi li ovo kupovat? aliexpress: VSONIC VSD1S Professional Noise US $25.79 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Može preporuka slušalica do 500 kn za slušanje glazbe na kompu ? Imao sam prije AKG K512 al majke ti to su više zvučnici neg slušalice, na sve strane ispada zvuk a niti su dovoljno glasne po mom ukusu.

Neke od karakteristika koje treba zadovoljiti su da se ne čuje van, da imaju uravnotežen frekvencijski spektar (da nema previše bassa) i da su dovoljno glasne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
luckyluke kaže...

Može preporuka slušalica do 500 kn za slušanje glazbe na kompu ? Imao sam prije AKG K512 al majke ti to su više zvučnici neg slušalice, na sve strane ispada zvuk a niti su dovoljno glasne po mom ukusu.

Neke od karakteristika koje treba zadovoljiti su da se ne čuje van, da imaju uravnotežen frekvencijski spektar (da nema previše bassa) i da su dovoljno glasne.

Ako ti je zvuk bio pretih, možda bi bilo bolje da uložiš novce u neko pojačalo za slušalice. Inače, traži closed back slušalice, zatvorene, samo povedi računa o tome da su još glomaznije od otvorenih.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

https://www.reddit.com/r/Zeos/comments/3ttvhy/guide_headphones_general_music/?st=iud01ezx&sh=525faf76

 

Gledaj CLOSED jer, koliko sam skužio, tražiš slušalice zatvorenog tipa.

Twitter: @191x7
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice