Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.284
|
čitano: 1.119.791
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav ekipa, Interesira me vaše mišljenje o Sony N3AP. Mislio sam izdvojiti od 2000 - 2500Kn za neke bolje (Inear) slušalice a sa nekom pretragom ove mi izgledaju kao ono što tražim, ako netko ima bolji prijedlog neka sbodno predloži.

Od slušalica očekujem jači Bass i što bolji zvuk s obzirom da se bavim amaterski produkcijom i naravno jer slušam sve vrste muzike pa ne težim nećemu specifičnom. Tokom sljedečih par mjeseci planiram uzeti neki "walkman" od Sony-ja da imam još bolji zvuk. Svaki prijedlog je dobrodošao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Nakon dugog rešetanja interneta, odlučio sam se za nove slusalice. uzeo sam beyerdynamic DT880 poluotvorene slusalice... danas bi trebale stici sa muzikera pa javim kak je sve prošlo..

 

2 radna dana dostavljene.. Vrijede svake kune:)

(G)jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 21:09 (red_bull).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
mdr ex1000, ako ti budžet dozvoljava, ili jeftinija varijanta mdr ex600.
morrisoN
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Upario sam Fiio F9SE sa njihovim Q1 mk2 amp/dacom koji se moze koristiti na kompu kao i mobu i apsolutno sam odusevljen. Ispada da je zvuk koji izlazi iz Xiaomija, a bogme i iz Samsunga dno pošto je ovo baš drastična razlika. Kad se ukljuci hardverski bass boost na Q1 bogme fino lupaju, vrlo su žive i izuzetno detaljne. Do prije dva mjeseca nisam znao za FiiO, a sad imam vec dva njihova amp/daca i sluške te definitivno mogu reći da im je moto Born for Music and Happy pogođen :D

Z je napravil

 radi koje sam zapravo kupil Q1 mk2 :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 16:06 (MewCore).
6 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Gledao sam već MDR EX1000 al kad ih nema u HR, a ne odgovara mi kupovanje preko amazona i pstalih stranih trgovina.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Evo narucio sam ima tjedan dana Takstar Pro82, pa sam se malo bacio u proucavanje samih slusalica a i DAC/ampova. Slusalice bi koristio na kompu za slsuanje muzike, gledanje serija, filmova i gejmanje. Sama zvucna unutar maticne nije nista posebno. Ali planiram uskoro preci na AM4 platformu sa ALC1220 zvucnom, po netu citam da je ona stvarno dobra i u rangu sa bilo kojim entery level DACom. Bi li uopce bilo potrebno uzimati DAC uz takvu zvucnu na maticnoj? S tim da ne planiram bas dati puno novaca na DAC/AMP kombo.

 

Znaci pitanje je bi li mi DAC pomoglo stogod uz novu AM4 plocu, koliko bi mi pomogao samo AMP ako uzmem novu AM4 plocu?

 

Gledao sam entery level modele tipa Fiio E10k kao Dac/amp kombo ili cak Fiio Q1. Ili samo amp tipa Fiio A1 ili A3.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Nema smisla kupovati nikakav "budget" DAC/AMP pored ALC1220; napredak (ukoliko postoji) je zanemariv; ako i postoji sigurno ne vrijedi 100€ ili koliko vec E10K kosta. Po sjecanju, te sluske su 32ohm-a ako se ne varam, a to znaci da ne trebas niti AMP.

49% motherfucker, 51% son of a bitch
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Selverak kaže...

Evo narucio sam ima tjedan dana Takstar Pro82, pa sam se malo bacio u proucavanje samih slusalica a i DAC/ampova. Slusalice bi koristio na kompu za slsuanje muzike, gledanje serija, filmova i gejmanje. Sama zvucna unutar maticne nije nista posebno. Ali planiram uskoro preci na AM4 platformu sa ALC1220 zvucnom, po netu citam da je ona stvarno dobra i u rangu sa bilo kojim entery level DACom. Bi li uopce bilo potrebno uzimati DAC uz takvu zvucnu na maticnoj? S tim da ne planiram bas dati puno novaca na DAC/AMP kombo.

 

Znaci pitanje je bi li mi DAC pomoglo stogod uz novu AM4 plocu, koliko bi mi pomogao samo AMP ako uzmem novu AM4 plocu?

 

Gledao sam entery level modele tipa Fiio E10k kao Dac/amp kombo ili cak Fiio Q1. Ili samo amp tipa Fiio A1 ili A3.

 

 

 Pogledaj/poslusaj (ako vec nisi) ova dva videa:

 

 

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 22:35 (djigibao).
11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav ljudi;

 

prije koji tjedan tražio sam vasu preporuku za slušalice i na kraju sam kupio audio technica msr7 u sonus artu. Naime slušalicama sam prezadovoljan, ogroman pomak naspram starih, ali me jedna stvar smeta a ne znam dali je to tako ili da ih nosim na garanciju pa tražim savjet, dakle slušalice se mogu rotirati i lijeva strana to radi bez greške dok desna užasno škripi dok ju i malo zarotiram, onako bas glasno, i to me naravno živcira i to čuju svi oko mene, zanima me dali je netko do sada imao takvog iskustva, sto mi je činiti dali da ih vratim ili sto drugo, jer ipak plaćene su 1500 kn a škripe kao da su za 100 kn, da se razumijemo zvuk je odličan i sve to ali ovo je nemoguce ne primjetiti. Molim vas savjetujte nešto 😁 hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Možda ti je najbolje kontaktirati sonus.
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
djigibao kaže...

 Pogledaj/poslusaj (ako vec nisi) ova dva videa:

 

 

 Bas radi toga i jesam narucio te slusalice. I procitao sam sve zivo o njima na head-fi forumu. Cine se stvarno dobre za tu cijenu. Ali me zanimalo ovo vidim da dosta njih preporucuje i amp i DAc ali ne znam da li imam potrebe za tim. A ono ako su stvarno dobre slusalice htio bi ih i pogoniti kako treba.

6 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Naručio sam slušalice sa Extream Digitala sinoć, taman neki popust i umjesto standardnih 2500 slušalice su 1900kn. Mislim da je to super cijena pa javim kad stignu. Ako nekoga interesira nek pogleda na ED imaju taman neki popust od 20% na slušalice.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ekipa ako moze pomoc.

Trebam slusalice do 500 kn ( +/- 100) za glazbu. On ear da budu i da ih mogu danas u zg uzest

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Preporuka over-ear slusalica do 800kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav svima, htio bih kupiti headset neki na bluetooth, cijena 500-600kn, molim vas za preporuke neke

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Almin94 kaže...

Preporuka over-ear slusalica do 800kn?

 ATH-M40 X

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
odjavljen
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Kupio sam ove slušalice, no nakon evo nekih mjesec dana preostao je raditi scroll koji služi za prebacivanje pjesama i pauzu. Sad me zanima šta da radim? Dal imam kakvu garanciju? Mislim sluške rade, sve pet, al ide mi na živce što moram bit kod mobitela ako želim prebacit pjesmu a navikao sam šaltati preko slušalica.

Buraz ima iste takve sluške već duže vrijeme i nema nikakvih problema.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Moze preporuka bluetooth slusalica za cca 1200kn? Trenutno je izbor pao na AKG Y50BT, ima li sto bolje u tom cjenovnom rangu?

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Nakon 3 godine crkle su mi superlux hd668B, jako sam bio zadovoljan sa njima i htio bi ih ponovo uzeti. Ima li ih negdje kod nas za uzeti ili moram preko ebay-a?

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 22:10 (gogo17792).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
gogo17792 kaže...

Nakon 3 godine crkle su mi superlux hd668B, jako sam bio zadovoljan sa njima i htio bi ih ponovo uzeti. Ima li ih negdje kod nas za uzeti ili moram preko ebay-a?

 

https://www.conrad.hr/?websale8=conrad-hr&ref=Nabava&subref=article/1244055&pi=1244055&utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
gogo17792 kaže...

Nakon 3 godine crkle su mi superlux hd668B, jako sam bio zadovoljan sa njima i htio bi ih ponovo uzeti. Ima li ih negdje kod nas za uzeti ili moram preko ebay-a?

Što je crklo?

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Desna slušalica, prestala radit odjednom 

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
gogo17792 kaže...

Desna slušalica, prestala radit odjednom 

 otvori, pogledaj, ustanovi kvar, nemaš kaj za izgubiti s obzirom da ne radi jedna

vjerojatno je došlo do nekog prekida u žici ili nešto slično, možda je problem do lema žice na terminal, pa ako možeš probaj zalemit ponovno žicu, možda proradi

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav!

Je netko naletio na nekakav set bežičnih slušalica, ali sa samo jednom bazom. Znači, više bežičnih slušalica se spaja na isti izvor zvuka.

 

Ja sam pronašao Sennheiser RS120 (baza+ jedne slušalice) i HDR120 (beskonačan broj slušalica)

 

Ima nešto povoljnije?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav!

Je netko naletio na nekakav set bežičnih slušalica, ali sa samo jednom bazom. Znači, više bežičnih slušalica se spaja na isti izvor zvuka.

Ja sam pronašao Sennheiser RS120 (baza+ jedne slušalice) i HDR120 (beskonačan broj slušalica)

Ima nešto povoljnije?

 Izgleda nitko nije tražio ništa takvo :D

 

OK, ako kupim ovo javljam dojmove!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

pozdrav preporuka bluetooth slusalica do 20-30$

moze aliexpress,gearbest,ebay... nesto tipa link 1  link 2

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 14:51 (toma20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ne kupovati Audio Technica ATH-AVC200. Zvuče kao da ih se sluša kroz kakvu plastičnu cijev. Inače su udobne, i sjedaju na veliku glavu.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
toma20 kaže...

pozdrav preporuka bluetooth slusalica do 20-30$

moze aliexpress,gearbest,ebay... nesto tipa link 1  link 2

 Netko? Imali tko iskustva sa ovim xiaomievim slusalicama

 

https://neutrinomobile.hr/slusalice-xiaomi-mi-sports-bluetooth-crne.html

12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
toma20 kaže...
toma20 kaže...

pozdrav preporuka bluetooth slusalica do 20-30$

moze aliexpress,gearbest,ebay... nesto tipa link 1  link 2

 Netko? Imali tko iskustva sa ovim xiaomievim slusalicama 

https://neutrinomobile.hr/slusalice-xiaomi-mi-sports-bluetooth-crne.html

 Ja ih imam. I koliko vidim dosta ljudi na Amazfit temi. i Mi Hrvatska.

 

Na žalost, zbog obaveza još nikad ih nisam nosio vani, a kamoli na tračanje ili nešto takvo za što su namjenjene.

 

Odličan zvuk, baterija drugo drži, još nemam pojma kak ih namjestiti iza uha, al imaju jako dobre reviewe po netu, pa valjda nekak ide.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja imam Meizu EP51 i super sam zadovoljan. Trčim s njima, igram košarku i ne ispadaju iz ušiju, a kvaliteta zvuka jako dobra. Čak za klasu bolja nego što sam očekivao od BT slušalica.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice