Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.151
|
čitano: 2.396.311
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
14 godina
offline
Vaš audio kutak

KLIK

 

Jel ima itko iskustva sa zvučnicima ovakog tipa. Trebalo bi nešto do 1000kn za neke zabave na otvorenom.

 

Kotačići nisu uvijet ali su velika prednost.

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
nhooydz kaže...

Ima netko savjet za čišćenje potenciometra? Kasni pojačavanje, malo kao da se gubi signal, mislio sam propuhat pojačalo sa kompresorom i potenciometre očistit ali ne znam kako najjednostavnije budući da sam neiskusan do zla boga što se tiče hifi-a. 

Take two. 
BTW; ove bananice.. baš sam našao lika koji prodaje povoljno, koliko se teško nakače na kablove? 40kn za 2 para a baš toliko trebam :D

 

pot našpricaj kontakt sprejom, ima ih po trgovinama elektronike, i proroštaj lijevo desno - otvori pojačalo, jasno. pazi da ne bi slučajno sa wd 40 i sličnim masnim sprejevima špricao. ak to ne pomogne, neki potovi se mogu rastavit i pošmirglat kontakti, al to naravno nije za neiskusne....

inače je simptom pota kojem treba čišćenje obično gubitak jednog kanala, ne znam što bi značilo da "kasni pojačavanje"

Reporter: What is your ambition in life? Parvulescu: To become immortal, and then to die.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 21:24 (goddard).
9 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

To, gubitak jednog kanala sam isto dozivo. No! Pošto sam amater, uspio sam razjebati pojačalo i proklinjem samog sebe što se želim igrati iako nemam pojma šta radim. Mislim da sam slomio potenciometar nekako i nešto će se morati zalemiti. Baš sam panj.

14 godina
offline
Vaš audio kutak

Pozdrav svima.

Imama marantza PM6005 i Dali Zensor 3 ali bi htio zamjeniti zvučnike, gledam Fyne Audio f302

 

https://www.whathifi.com/fyne-audio/f302/review

 

Neko imao prilike poslušati te zvučnike, mogu ih dobiti jako povoljno :)

 

pozdrav

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vaš audio kutak

Meni je Zensor 7 imao fenomenalan zvuk sa Onkyom a sad trenutno, ovi Tannoyi su downgrade kaj se tiče zvuka. Nadam se da je samo do pojačala... U biti trebao sam uzeti ili Zensor 5, gabaritima odgovarajuć zvučnik mojoj sobi ili stepenicu više pa novi Oberon.

 

Btw kaj mislite dal bi vrijedilo uzet rabljene monoblokove Audiolab 8000M sa njuškala? Čitam o njima samo najbolje al ih malo jebe godina. Veli čovjek da su 5 ili 6 godina stari, kupljeni kod nas. Nekako mi se čini da bi mogli biti savršeni za Tannoy, samo onda riješiti pitanje preampa i DACa. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Inače, pošto mi doma soba ječi, nema baš namještaja, radim sam sound absorbere, mediapan i kamena vuna.

5 komada 52cm široki, 122cm visoki, već sam 3 koja sam napravio samo naslonio na zid i odmah je bolji zvuk, nema jeke.

Čak uz malo truda i dobro izlgeda, ukupan trošak za sva 5 je cca 500kn.

Evo slika, ako imate pitanja. pucajte:)

 
6 0 hvala 2
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Kad budu gotovi svih 5 komada idu na zid, nakon radova sa tkaninom i svim jedan je težak 3.1kg, što i nije tako pretjerano :)

Naravno uskoro i zavjesa dolazi koja će pomoći :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 21:50 (Zoki B).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...

Inače, pošto mi doma soba ječi, nema baš namještaja, radim sam sound absorbere, mediapan i kamena vuna.

5 komada 52cm široki, 122cm visoki, već sam 3 koja sam napravio samo naslonio na zid i odmah je bolji zvuk, nema jeke.

Čak uz malo truda i dobro izlgeda, ukupan trošak za sva 5 je cca 500kn.

Evo slika, ako imate pitanja. pucajte:)

 

Sad nacrtaj još gore nekaj... Ili isprintaj pa zalijepi...

12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zasto bih prostor limitirao izbor amplifikacije? Pa nisu mono blokovi napravljeni da napravimo rock koncert doma niti je hifi natjecanje u glasnoci!
Ako ti zvukovno pašu u sistem i imas odgovarajuce pretpojacalo ne vidim razloga zasto ih ne bi kupio.
Koje zvucnike imaš?
AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
spiderhr kaže...
Zoki B kaže...

Inače, pošto mi doma soba ječi, nema baš namještaja, radim sam sound absorbere, mediapan i kamena vuna.

5 komada 52cm široki, 122cm visoki, već sam 3 koja sam napravio samo naslonio na zid i odmah je bolji zvuk, nema jeke.

Čak uz malo truda i dobro izlgeda, ukupan trošak za sva 5 je cca 500kn.

Evo slika, ako imate pitanja. pucajte:)

 

Sad nacrtaj još gore nekaj... Ili isprintaj pa zalijepi...

 Budem nešto smislio što će draga odobriti, imam raznih ideja no budemo videjli što će proći :D

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 9:12 (Zoki B).
10 godina
offline
Vaš audio kutak

Do sada je zaključak da su Tannoyi brutalno oštri i agresivnih visokotonaca. Znači neugodno za slušanje čim pojačam da se dobije neki live ugođaj, ništa over the limit al da bude glasnije. Ona kombinacija Zensor/Onkyo je sferu iznad ovoga sada.

Vele na audiofil forumu (pošto će kablovi bit zadnja stavka) da izbora ima ali kaj ako su zvučnici takvi? Kaj ak im neće pomoći nikakvo pojačalo da uvede reda i integrira sva tri sistema da zvuče kao cjelina? 

 

U dosta sam nezgodnoj situaciji jer ne mogu sada naručivati amp po amp pa mijenjati dok ne nađem nešto odgovarajuće.

 

Tannoyi jesu svjetlog karaktera ali nisam očekivao da će to biti baš tako. Zensori su imali topao zvuk koji je bio ugodan i doslovce se muzika mogla slušat satima a ovo sada, gasim nakon 5 minuta. 

 

Opet, nadam se samo da je problem u pojačalu i ožičenju. 

 

Audiolab 6000A, NAD C368, Marantz 7005 ali nema digitalnu komponentu koja mi je obavezna. Pokušat ću sa Onkyom za sad, opet A9010 i Wolfson, ne znam di sam pročitao da nije par Tannoyu al probat ću pa ćemo vidjet. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Jesi odradio nekoliko dana burn-in?
Znas da se s vremenom zvuk promijeni (dok su zvucnici novi), mozda da probas za pocetak smanjiti Treble na pojacalu ako ti bas tako jako smeta.

...uvijek postoji i opcija prodaje...ja sam tu i cekam ;)
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Može li se znati zašto si mjenjao combo s kojim si bio zadovoljan?

Nitko ti ne može reći ovo ti je bolje ili ono ti je bolje, svatko od nas drugačije percipira sve oko nas, netko voli crvenu boju, neko plavu, isto je sa zvukom, netko voli da mu ronda bas netko tanji bas itd

Nastaviš li ovako nasumice mjenjati komponente brzo ćeš potrošiti brdo para, aj budem ovo, pa još ovo itd.

 

Kada nešto kupuješ onda ostatak opreme nosiš sa sobom, to je jedini i ispravan način, no opet ti neće zvučati kao u slušaoni u trgovini jer nemaš tako tretiran prostor (zvučno)

 

Trebaš zvučnike, imaš cd player i pojačalo, dogovoriš test, poneseš svoje cd, komponente, kablove i ideš slušati.

Trebaš pojačalo, nosiš cd player, cde, zvučnike i  sve kablove i ideš slušati.

 

I slušaš dok ne nađeš odgovarajući karakter, odnosno ono što tebi odgovara.

 

Moguće ti od svega što navodiš ne odgovaraju Tannoyi zvučnici.

Ok, možeš blagu korekciju kablovima dobiti, malo bolju s nekim Marantzom koji je poznat kao topli uređaj, ali neki značajan pomak ako te ovo ubija toliko da gasiš nakon 5 minuta nećeš dobiti...

 

Da li si uopće poslušao zvučnike prije kupnje ili si samo gledao reviewe?

 

Ja recimo imam doma Dali Zensor 3 i Marantza PM6005, radi sasvim solidno, međutim htio bi Fyne Audio F302 samostojeće, ne zato jer sam vidio review (ok malo i to doprinosi da se ne lažemo) nego jer ih je frend slušao i rekao da su odlični, dugo smo u HI FI svijetu i kad on kaže da su fakat ok moram poslušati zvučnike.

Mogu ih dobiiti po cijeni oko 3000kn, ako se odlučim na to prodajom postojećeg će biti mala doplata (stalaka i zvučnika)

 

Budem li to uzeo bez da provedem minimalno sat vremena u trgovini sa muzikom koju dobro poznam i cd playerom i pojačalom te kablovima?

 

NE.

 

Nije problem i ako bi izgubio par stotina kuna, odnosno mogao bi prodati zvučnije koji su kod nas 4000kn za 3500 ne bi izgubio bio bi na dobitku još, ali ne želim se razočarati i divljati doma te u konačnici biti nezadovoljan.

 

Zapamti još jednu stvar, najvažnija komponenta ti je prostor u kojoj je oprema, soba, jer želiš slušati zvučnike, odnosno sve što ti tvoja audio oprema isporučuje kroz zvučnike, ne želiš slušati sobu.

Možeš složiiti opremu i za 10 000eura, u crap sobi ti može zvučati očajno.....

 

Ovo je sve dobronamjerno da ne trošiš pare bezze :)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Je slažem se, u doba Audio Tima u Hainzlovoj itd se tako i moglo, tko će ti danas dati komponentu pogotovo zvučnike doma da testiraš?

Jedino ronis nekad izađe u susret ali da platiš full cijenu pa ti vrate ako ti ne odgovara, ali ni to nije zajamčeno da će ti napraviti.

Stoga, s obzirom kako je kod nas stanje, najbliže željenom može doći da nosi svoje sa sobom.

Znam da je zahebancija ali ne vidim drugi način, bar će čuti na svojoj opremi, a sobe rijetko da ćemo imati kakve imaju slušaone u trgovinama,

 

pozz

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...

Je slažem se, u doba Audio Tima u Hainzlovoj itd se tako i moglo, tko će ti danas dati komponentu pogotovo zvučnike doma da testiraš?

Jedino ronis nekad izađe u susret ali da platiš full cijenu pa ti vrate ako ti ne odgovara, ali ni to nije zajamčeno da će ti napraviti.

Stoga, s obzirom kako je kod nas stanje, najbliže željenom može doći da nosi svoje sa sobom.

Znam da je zahebancija ali ne vidim drugi način, bar će čuti na svojoj opremi, a sobe rijetko da ćemo imati kakve imaju slušaone u trgovinama,

 

pozz

 Šta nije ona fora da ako kupiš preko neta i platiš da mozes vratiti unutar 2 tjedna i dobiti povrat novca?

14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
nhooydz kaže...
Zoki B kaže...

Je slažem se, u doba Audio Tima u Hainzlovoj itd se tako i moglo, tko će ti danas dati komponentu pogotovo zvučnike doma da testiraš?

Jedino ronis nekad izađe u susret ali da platiš full cijenu pa ti vrate ako ti ne odgovara, ali ni to nije zajamčeno da će ti napraviti.

Stoga, s obzirom kako je kod nas stanje, najbliže željenom može doći da nosi svoje sa sobom.

Znam da je zahebancija ali ne vidim drugi način, bar će čuti na svojoj opremi, a sobe rijetko da ćemo imati kakve imaju slušaone u trgovinama,

 

pozz

 Šta nije ona fora da ako kupiš preko neta i platiš da mozes vratiti unutar 2 tjedna i dobiti povrat novca?

Nemam pojma, slobodno probaj:)

Ja nosim svoje sa sobom ako se odlučim na kupnju i dobro, puno bolje nego da kupujem na osnovi nekih reviewa.

 

Sjećam se fame oko Q Acoustics zvučnika, reviewi čudo, spektakularno, ovo ono, poslušao par tih zvučnika, meni je to očaj bilo, dok su reviewi bili wow, fantastično, izvan ovog svijeta.

Svako to drugačije percipira i da, bilo bi najbolje da možeš određenu komponentu full platiti i imati doma 10tak dana te nakon toga vratiti ako ti ne paše.

No, treba i korektno pogledati situaciju, npr:

 

osoba a hoće probati zvučnike

osoba a nakon 10 dana vraća zvučnike

osoba b hoće te zvučnike

ali neće korištene i otpakirane koje imaju na stanju od osobe a koja je testirala par dana, hoće potpuno nove i na to ima pravo.

trgovina prodaje nove neotpakirane

 

šta da radi sa testiranim zvučnicima trgovina, ako ekipa neće kupiti otpakirane 10 dana rabljene zvučnike?

prodat ih na akciji?

 

šta da radi trgovina ako ima takvu praksu pa daje na testiranje, imat će brdo otpakirane opreme koaj je bila u upotrebi, sve prodati na akciji?

 

Ajmo realno sagledati situaciju a ne ono što nama ide na ruku.

 

ako ideš poslušati u tgovinu, vjerujem da će trgovac pažljivo odpakirati i sve uredno spojiti i neće goniti npr zvučnike, te će sigurno biti očuvaniji od onih koje je tko zna tko imao doma i tko zna šta s njima radio 10 dana.

 

Ovo je samo moje mišljenje.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 14:07 (Zoki B).
9 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Ja mogu konkretno reći za Nove boje zvuka da su mi rekli, pošto sam uplatio putem net bankinga, da imam mogućnost vraćati.

8 godina
offline
Vaš audio kutak

Ja sam subwoofer kupovao  u  sonus artu i dali su mi ga doma  na slusanje na  par dana prije kupnje,naravno platio  sam ga  u cjelosti i onda odnesao doma

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Ako se može i tako onda odlično za sve nas, tek sada ne vidim razloga da je kolega išao mjenjati setup s kojim je bio zadovoljan za nešto a da prije toga nije poslušao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
I meni su u ronisu nudili choruse da nosim doma na probu ako zelim. Naravno uz prethodnu uplatu. Isto je vrijedilo i za arie neki dan kad sam bio raspitat se.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vaš audio kutak

Kolekcija komponenti koje želim nabaviti je još malo pa potpuna. Sada je tu još jedno ekstra pojačalo (DCA311).

 

Kada me upitate, što će ti dva pojačala, neću vam reći, ic a sikrit!

 

Sanyo DCA411 Pojačalo
Sanyo DCA311 Pojačalo
Sanyo FMT611 Tuner

Sanyo ET3510 Program Timer

Yamaha CDX-590 - CD Player 

 

Još pronaći Sanyo RD611UM Deck i to je to.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
8 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sale_ds kaže...
I meni su u ronisu nudili choruse da nosim doma na probu ako zelim. Naravno uz prethodnu uplatu. Isto je vrijedilo i za arie neki dan kad sam bio raspitat se.

 kaj ne stima sa chorusima ?  il to ovako bzvz

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Sve stima. Posto je ovo sad placeno razmisljal sam o upgradeu na 948 samo nemam bas mjesta jos za to tak da bu kolko mi se cini pricekalo jos neko vrijeme.

Vazem i opciju focali sib za zadnje, chorus za centar + yamaha sub dok se nekaj ne napravi u vidu prostora. Pa onda to prodat i prec na set aria s vremenom.



------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
5 godina
offline
Vaš audio kutak

Poštovanje,

 

evo i moj prvi post u ovoj temi... Već godinama se smatram audiofilom, pa da kažem i ja par pametnih, valjda. Slike sustava ću postavit kad dođem kući i poslikam, na žalost preselio sam, pa je prostor kompletno neadekvatan, ali šta je tu je...

 

Zvučnici su Mission 773, samostojeći.

Pojačalo je vintage Japan - Hitachi HMA-8500 iz 1984. Dual mono, 100W, AB klasa, MOSFET...

Predpojačalo (trenutno na refreshanju) - Onkyo P-303 - Ultimate Stereophonic Preamplifier - prvi uređaj iz iznimno cijenjene Integra serije uređaja, jedan od najboljih uređaja što je Onkyo ikad napravio, posebno kvalitetna phono sekcija.

Pretpojačalo koje trenutno koristim je fino malo pasivno, transformatorsko predpojačalo, ručni rad iz Hrvatske

Za sada koristim integriranu karticu na Asus Z97-A, ali ću uskoro izbacit digitalni signal na kvalitetni DAC.

Zvučnički kabeli su mi neki jeftini bi-wire, čekam prave Kimber Cable

Interkonekti su za sada jeftiniji Audioquest za pojačalo i predpojačalo, ali kad Onkyo bude gotov, imat će ručno pletene kabele direktno zalemljene na ploču.

Za kraj - stabilizator struje STRAAD Condicio 2.5KW, ručni rad iz Hrvatske, najskuplja komponenta koju imam.   :)

 

Pitanje...

 

Imaju li ASIO driveri ikakve veze s digitalnim izlazom? Ako koristim digitalni izlaz, jeli ASIO išta znače onda?

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 8:50 (Filox).
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...
 

šta da radi sa testiranim zvučnicima trgovina, ako ekipa neće kupiti otpakirane 10 dana rabljene zvučnike?

prodat ih na akciji?

 

šta da radi trgovina ako ima takvu praksu pa daje na testiranje, imat će brdo otpakirane opreme koaj je bila u upotrebi, sve prodati na akciji?

 

Ajmo realno sagledati situaciju a ne ono što nama ide na ruku.

 

ako ideš poslušati u tgovinu, vjerujem da će trgovac pažljivo odpakirati i sve uredno spojiti i neće goniti npr zvučnike, te će sigurno biti očuvaniji od onih koje je tko zna tko imao doma i tko zna šta s njima radio 10 dana.

 

Ovo je samo moje mišljenje.

 

 

Trgovina može dati popust (a to i rade) na izložbene, otpakirane primjerke. Moj brat je tako jednom kupio Sonus Fabere samostojeće, dobio je popust zato što su bili izložbeni, pa još popusta jer je bio zadnji komad stare serije, pa još malo popusta jer je platio sve u gotovini. Na kraju je uštedio preko 20% na zvučnike od oko 14.000 kuna, što nije bilo malo. Oko 3000 kuna uštede. Zvučnici savršeni, kao novi, zvuk besprijekoran, cijena solidno manja nego je trebala bit. Treba znati iskoristiti ono što se nudi, treba znat trgovati, ali ako netko želi extra platiti neraspakirano, to je opet njegova sloboda. Tko ima, taj može što hoće. 

 

A trgovine nemojte žaliti, njihove marže su tolike da i nakon 30% popusta, opet zarade. Ni jedan trgovac nije propao zbog poštenja.   :)

10 godina
offline
Vaš audio kutak

Mislim da mi je ovdje najbolje za postavit pitanje,ovaj imam krk rokit 5 g3 zvucnike i koji mi je najbolji nacin za spojit ih na tv?

Trebam li nabavljat neki jos dodatak posto su to aktivni zvucnici i u sebi imaju pojacalo.

Zelio bih nesto preko ceg mogu na oba kontrolirat glasnocu u isto vrime,a ne da se ustajem pa svaki posebno pojacavam,inace ih na kompu koristim ali sam planirao prebacit to na tv jer u zadnje vrime vise vrtim filmove i glazbu preko tv-a.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Gdje je moguće isprobati više modela slušalica u Zagrebu?

Htio bih probati Shure SRH 840 ali i slične modele oko te cijene.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Pa teoretksi, trebao bi moći spojit zvučnike u izlaz za slušalice na TV-u. Možda nije najbolje rješenje za kvalitetu zvuka, ali ionako mi ne djeluje pretjerano audiofilski sustav, pa nije ni važno toliko. S takvim načinom spajanja ostavljaš mogućnost pojačavanja/smanjivanja preko daljinskog od TV-a. Sve što ti treba je običan "jack to chinch" kabel, s tim da se moraju moć odvojit lijevi i desni kabel (crni i crveni) od zvučnika, ako misliš da ti stoje odvojeno. Valjda razumiješ na što mislim.

 

Zvučnike namjesti na malo glasnije, ali nemoj do kraja pojačat, pa smanjuješ i reguliraš dalje na daljinskom od TV-a.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 12:30 (Filox).
10 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Filox kaže...

Pa teoretksi, trebao bi moći spojit zvučnike u izlaz za slušalice na TV-u. Možda nije najbolje rješenje za kvalitetu zvuka, ali ionako mi ne djeluje pretjerano audiofilski sustav, pa nije ni važno toliko. S takvim načinom spajanja ostavljaš mogućnost pojačavanja/smanjivanja preko daljinskog od TV-a. Sve što ti treba je običan "jack to chinch" kabel, s tim da se moraju moć odvojit lijevi i desni kabel (crni i crveni) od zvučnika, ako misliš da ti stoje odvojeno. Valjda razumiješ na što mislim.

 

Zvučnike namjesti na malo glasnije, ali nemoj do kraja pojačat, pa smanjuješ i reguliraš dalje na daljinskom od TV-a.

To znam,to mi je jasno tako mi je i na pc-u spojeno,samo sto na njem koristim smanjivac suma prije ulaza u pc i unutar pc-a se nalazi kvalitetnija zvucna...Mislio sam na neko drugo rijesenje,ali posto su aktivni mislim da tu ne ide pojacala i ostale pizdarije.

A nezz,mozda ih prodam pa nabavim pojacalo i neke zvucnike,ali mi se svidja kako zvuce ovi kad na pc-u navijem stvarno su odlicni.Nisam neki ekspert ni nista ali eto kad ih vec imam da ih iskoristim sto bolje mogu.

Origin_Steam: hrka11
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice