Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.151
|
čitano: 2.400.456
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Ima jedan Denon 2010 na njuskalo za oko 7000 kn,mozda se jos koja kuna moze skinit,vrlo dobro i potentno pojacalo,izrada vrhunska i izgleda fenomenalno,pravo me rajca da ga kupim iz sentimentalnih razloga kao drugi amp u sistemu!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Ima da ...prava mrcina uzivo...znam covjeka koji ga prodaje ako si zainteresiran  budem ga pitao .... sad za vikend sam gledao denona  ali sam otisao na dozu audiofilije kod njega slusati viennu acoustic...jako fino sviraju...iznenadili me..a ja sam si ujedno na slusanje doma ponio cambridge audio  840 ... ( gledao sam i ja  tog denona..zanima me kakav je naspram mog)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Nista CA,uopce me ne privlace njihovi proizvodi a i pouzdanost im je upitna.A sto se tice Vienna acoustics beethoven,ufff odlican zvucnik u svojoj klasi,omjer ulozeno/dobiveno je fenomenalan.
Btw imao sam Denona 2000AE,vrlo dobro pojacalo,pinku svjetlijeg karaktera u kombinaciji sa mojim Operama.
Virujem da je slicnog karaktera kao 2010
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Ha nekako i mene muci to...ne svidja mi se klikanje potenciometra  i max power cons. 800W lol....a vienna su da...uz to ima svoje sonus fabere  koji takodjer cudo sviraju

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Koje Sonuse ima?
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš audio kutak

Toy one  (kaze po narudzbi su radjeni) 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Vaš audio kutak

testiranje prototipa chipampa u mosnom spoju na niskom naponu od popodne. namjena naravno razglas  ali s fokusom na kvalitetu, bit če 100W po kanalu samo za visokotonce u tri amp sistemu koji bi triba bit gotov kako san krenia za jedno 5-10 godina xD. očekivano zanimljivo svira i s full range zvučnicima.


zeza me preamp na desnom kanalu ima malo dc offseta. pa sam odusta za danas. mjerenja postam tek kad dođe pravi trafo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 21:30 (dabar_solta_V2).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
sseennoonn kaže...

Toy one  (kaze po narudzbi su radjeni) 

 Tesko da ista SF radi po narudzbi pogotovo pocetni Toy model!Slusao kod frenda Toy tower vise puta u kombinaciji sa Prima ProLong one,malo pretamno za moj ukus.

AUDIOFIL
8 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

pa et ne znam kaze da nisu za nase trziste radjeni (nego za aziju) dalje nisam ulazio u detalje..cuo ih jesam i ne mogu nikako rec da sviraju lose ..Ali takodjer kao sto rekoh iznad.. Ovi Vienna acoustic mi se jako svidjaju takodjer ...Rado bi ih udomio 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Vaš audio kutak

Pa da SF su vecinom gladni snage,pogotovo iz viseg segmenta,sto im vise das vise i pruze,lik je gurao  SF Extreme sa Krell FPB 300cx i kaze da su tek onda prodisali kako treba,a radi se o bookshelf zvucniku(pozamasnih dimenzija)

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...

 

Ovo je samo mali primjer kako nikad nije dobro spajati mala, mislim snagom mala pojačala, sa, pogotovo malim zalihama snage na nisko osjetljive zvučnike... to radi na granici životne snage, a korisnici često nisu svjesni što rade time. Mišljenja tipa "ma dosta mi je 25-40 W" za sobu i slušanje (a vole "odvrnuti") nisu ni matematički opravdana, a pogotovo ne realnim stanjima elektronike koja je u pogonu tada (u sprezi sa snagom i zvučničke gladi za snagom).

Davnih dana sam slušao nekakvie zvučnike koji su na vrhu imali bas, i iznad njega nekakvu obrnutu piramidu, te visokotonac uperen u smjeru slušatelja. Sjećam se da je bio izrazito niske osjetljivosti, nekakvih 85 dB, snage 60 W, i još sam se čudio što je čovjek imao te zvučnike spojene na pojačalo 2 x 120 W. Tada još nisam učio elektrotehniku, no poznavao sam fiziku, a vlasnik mi je laičkim jezikom objasnio zašto je tome tako.

Ne znam koji su to bili zvučnici, tražio sam ih online, no nisam uspio naći... takav način izrade nije rijedak :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Father_Dougal kaže...
tajo1960 kaže...

 

Ovo je samo mali primjer kako nikad nije dobro spajati mala, mislim snagom mala pojačala, sa, pogotovo malim zalihama snage na nisko osjetljive zvučnike... to radi na granici životne snage, a korisnici često nisu svjesni što rade time. Mišljenja tipa "ma dosta mi je 25-40 W" za sobu i slušanje (a vole "odvrnuti") nisu ni matematički opravdana, a pogotovo ne realnim stanjima elektronike koja je u pogonu tada (u sprezi sa snagom i zvučničke gladi za snagom).

Davnih dana sam slušao nekakvie zvučnike koji su na vrhu imali bas, i iznad njega nekakvu obrnutu piramidu, te visokotonac uperen u smjeru slušatelja. Sjećam se da je bio izrazito niske osjetljivosti, nekakvih 85 dB, snage 60 W, i još sam se čudio što je čovjek imao te zvučnike spojene na pojačalo 2 x 120 W. Tada još nisam učio elektrotehniku, no poznavao sam fiziku, a vlasnik mi je laičkim jezikom objasnio zašto je tome tako.

Ne znam koji su to bili zvučnici, tražio sam ih online, no nisam uspio naći... takav način izrade nije rijedak :)

 Nesto slicno

AUDIOFIL
7 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
puno bolje sviraju bas jedinice kad ima dovoljno struje s pojacala a pojacala bolje sviraju ako nisu regulirani railovi kad im je manji pad napona. bolji damping itd , ugl uvik je bolje imat puno jace pojacalo, jedino treba pazit na xmax bas jedinice jer ako i ne strze vise nije nimalo linearan zvucnik kad se toliko pretjera.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Vaš audio kutak

Evo da se javim, zamjenio sam svoje Yamahice sa Infinity 81 MK 2. Otišao sam poslušati kod jednog starijeg gospodina koji je imao toliko stvari kod sebe da sam na kraju skoro 2 sata bio u gostima, zbilja je jedno od pozitivnih stvari oko rabljenog kada naletiš na nekog tko to zaista voli pa upoznaš i novu osobu. 

 

Što se tiče zvuka, nebo i zemlja, muzikalniji zvučnici puno - yamahe su malo "vrištale" u manjku boljeg izraza, iako ću danas malo isprobati glasnije jer nisam htio policiju na vratima u 12 navečer. :D 

 

Mislim da sam sada miran neko vrijeme. Evo i slika, stize novi tepih a zvučnike inače izvučem van kada slušam. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 7:49 (nhooydz).
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Ne, ne. Falio mi je izraz, omnidirekcijski zvučnik. Na gornjoj strani kabineta je bio bas driver, iznad njega je bila piramida koja je širila zvuk, a okomito na njega je bio visokotonac, usmjeren na normalan način.
So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
volegradele kaže...
sseennoonn kaže...

Toy one  (kaze po narudzbi su radjeni) 

 Tesko da ista SF radi po narudzbi pogotovo pocetni Toy model!Slusao kod frenda Toy tower vise puta u kombinaciji sa Prima ProLong one,malo pretamno za moj ukus.

Nema veze sa Toy modelom, ali sa SF-om da... Faberi su prve kutije u prvom iskustvu koje sam imao da vidim / čujem (srećom, ne kod sebe) da kutije "bace" pojačalo u clipping... davnih godina (polovinom 90-tih), mali SF Concertino sa dosta niskom osjetljivošću i Electrocompaniet 100W... norvežanin je pao na ispitu pouzdanosti isporuke snage, a 100W po kanalu... kad je puklo iz SF-a kod jednog udarca bas bubnja... ode sva zaliha snage iz piksni i jezgre trafača 100-wataša... uh, kad se toga sjetim, jako neugodno iskustvo, jako nelagodan osjećaj biti u sobi / slušaoni kad se tako nešto dogodi. Trajao je neugodni muk i tišina nekih 5-6 sekundi dok se pojačalo nije povratilo u život i opet prosviralo, ali... brzo je session prekinut i dotična kombinacija raspojena. U slijedeće 2 godine imao sam još jedno slično iskustvo... i opet jako neugodno.

 

Ovo je samo mali primjer kako nikad nije dobro spajati mala, mislim snagom mala pojačala, sa, pogotovo malim zalihama snage na nisko osjetljive zvučnike... to radi na granici životne snage, a korisnici često nisu svjesni što rade time. Mišljenja tipa "ma dosta mi je 25-40 W" za sobu i slušanje (a vole "odvrnuti") nisu ni matematički opravdana, a pogotovo ne realnim stanjima elektronike koja je u pogonu tada (u sprezi sa snagom i zvučničke gladi za snagom).

 

EDIT posta:

Što kolega @sseennoonn kaže za Vienna-accoustics - krasno sviraju, volio bi ih udomiti, ha ha... Vjerujem da da, znam da da, sigurno da bi volio!

Jedna od najdubljih zvučnih slika koje sam u životu čuo (2 izdvajam) je bila baš sa Vienna-acoustics zvučnicima (druga sa Linn kutijama), tako da bi se kolega @sseennoonn zaista usrećio, ali zapravo, ne mislim pod navodnicima. Mislim da bi osmjeh bio od jutra do mraka :-)))  Stara austrijska škola instrumenata ne kiksa samo tako...

 

Stari Hitachi HMA-6500, 50W po kanalu bez ikakvih problema svira sa Toy Tower Sonus Faberima. Snage dovoljno, nema klipinga, ne gasi se ništa, nikad nije nikakve snage nedostajalo. Isprobano i u kombinaciji s HMA-8500, 100 W po kanalu, ista stvar, nema razlike. Bez obzira koliko se pojača, može na slabo, može na maximum, bez distorzije, bez klipinga.

 

Nije ni svako pojačalo od 100W isto...

Live long and prosper.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Ja u zivotu nisam ni jedno pojacalo doveo u clipping da se ugasilo,tjst da se upalila zastita,a svasta sam imao doma i dosta puta volim odvalit malo jace.
EC pojacala su skupa i na glasu kao kvalitetna i potentna pojacala,ne mogu virivat da se tako nesto moglo desit a da nije u pitanju neka falinga u samom pojacalu.
Mislim gitara i bubanj,ne vidim sto je tu problematicnije od recimo full simfonijskog orkestra u kresendu,tu se gace tresu i puno ozbiljnijim pokacalima i zvucnicima.
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Filox kaže...
tajo1960 kaže...
volegradele kaže...
sseennoonn kaže...

Toy one  (kaze po narudzbi su radjeni) 

 Stari Hitachi HMA-6500, 50W po kanalu bez ikakvih problema svira sa Toy Tower Sonus Faberima. Snage dovoljno, nema klipinga, ne gasi se ništa, nikad nije nikakve snage nedostajalo. Isprobano i u kombinaciji s HMA-8500, 100 W po kanalu, ista stvar, nema razlike. Bez obzira koliko se pojača, može na slabo, može na maximum, bez distorzije, bez klipinga.

Nije ni svako pojačalo od 100W isto...

Vidim da nisam bio dovoljno precizan u opisu događaja. Naime, nije u pitanju kontinuirano opterećenje pojačala... ne! U pitanju je bio, sada navodim, recimo, cd album jednog američkog akustičnog gitariste koji ima specifičan način svirke, ali u kombinaciji sa svojim bubnjarom, ali i lik uz svirku udara nogom po nekom drvenom podu prostorije u kojem je snimka nastala. U jednom trenutku je bio i eksplicit zvuka i žica na gitari i bubnja i njegove noge (udarca) o pod. To je rezultiralo clippingom, taj ukupni zvučno-energetski zahtjevni "udar" na trafo i glavne kondenzatore u navedenom pojačalu je rezultirao time što je napisano da se dogodilo.

 

Nije u pitanju bilo do tada manje ili više kontinuirano glasno slušanje. Ne! Kod ujednačene potrebe i "gladi za snagom" i energijom, elektronika pojačala još i stigne napuniti i držati punima skladišta / zalihe energije u istima, ali kad se dogodi ovakah nemili događaj, a direktno je vezan s niskom osjetljivošču zvučnika i njihovom OGROMNOM gladi za energijom (SF u pojedinim ciljanim trenucima), onda se dogodi to što se dogodi.

 

Možda je bio i loš primjerak navedenog pojačala u pitanju, no, to sada više nikako ne mogu znati, iako sumnjam. Pojačalo je bilo novo, kvalitetno, skupo, usvirano, no ipak... kako znamo da su glavni i jedini "držači" zalihe potrebne mu snage - jezgra trafoa i glavni kondoši, a gitarista nije bio konceptualno uklopljen u projekt konstruktora u njegovim zamislima pojačala, događaj clippinga je bio više izuzetak nego pravilo, no, bilo kako - on se dogodio.

I drugi slučaj kojem sam nazočio imao je sličnu povijest.

 

Tvoj Hitachi, ma kako god bio dobro napravljen, ima svoju kvalitetu, ali, budi svjestan da je ta kvaliteta opala tijekom svih ovih godina koje ga posjeduješ i koristiš i da se kondenzatori (i trafo) suše vremenom i gube svoja električna i fizikalna svojstva koja su imali nekad, dok su bili novi.

To što nisi imao prilike čuti clipping na primjeru svog "starca" - ne mora ništa značiti. OK, vjerujem da i nećeš imati. To nikome i ne želim, samo... i onda smo mislili da novi Electrocompaniet od 100W "brda valja", ali... što bi rekli - "drek valja". Pao je na ispitu.

 

 

Pojačalo se upravo nalazi u restauratora, na kompletnoj restauraciji, testiranju i upgradeu... Znam jako dobro šta se s vremenom događa u starim uređajima, jer se samo vintage japancima bavim. Svi uređaji su mi od 1977-1984, osim DAC-a koji ću kupit novi. Svi ti uređaji ili su bili ili tek idu na kompletne restauracije.

 

Za Hitachi uređaje se uvijek govorilo da su rađeni kao tenkovi, a s obzirom na filozofiju Japana u tom vremenu, sve unutra je bilo rađeno više, bolje i jače, nego je predviđeno za pojačala te snage, u ovom slučaju od 50W. Iskreno, baš bih volio isprobat tu snimku, da vidim/čujem kako mali tenk to odrađuje i jeli sposoban...

Live long and prosper.
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Vaš audio kutak

Baš sam osluškujem  jednu izvedbu   dance of the tumblers snow maiden sa CDa exotic dances of opera  od Rimsky Korsakova  .. Odlican test za dinamiku i stage zvucnika a i  pojačala  gdje mislim da snaga ampa dosta igra svoju ulogu 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Filox kaže...
 Stari Hitachi HMA-6500, 50W po kanalu bez ikakvih problema svira sa Toy Tower Sonus Faberima. Snage dovoljno, nema klipinga, ne gasi se ništa, nikad nije nikakve snage nedostajalo. Isprobano i u kombinaciji s HMA-8500, 100 W po kanalu, ista stvar, nema razlike. Bez obzira koliko se pojača, može na slabo, može na maximum, bez distorzije, bez klipinga.Nije ni svako pojačalo od 100W isto...

Pojačalo se upravo nalazi u restauratora, na kompletnoj restauraciji, testiranju i upgradeu... Znam jako dobro šta se s vremenom događa u starim uređajima, jer se samo vintage japancima bavim. Svi uređaji su mi od 1977-1984, osim DAC-a koji ću kupit novi. Svi ti uređaji ili su bili ili tek idu na kompletne restauracije.

 

Za Hitachi uređaje se uvijek govorilo da su rađeni kao tenkovi, a s obzirom na filozofiju Japana u tom vremenu, sve unutra je bilo rađeno više, bolje i jače, nego je predviđeno za pojačala te snage, u ovom slučaju od 50W. Iskreno, baš bih volio isprobat tu snimku, da vidim/čujem kako mali tenk to odrađuje i jeli sposoban...

Ja imam navedeni cd koji je uzrokovao to što je uzrokovao. Doug MacLeod "Come to find" - ime je cd-a izdanja Audioquest na kojem je EC pao na ispitu sa Faberima.

 

Ni ja ni u jednom svom sistemu nisam nikada imao clipping, ali zato što nisam imao kutije osjetljivosti 85/86 dB/2,83V/1m... TO je bitno. Ta osjetljivost kutija tjera pojačalo da poklekne.

 

Možeš ti maštati kao bi tvoj Hitachi suvereno radio sa Faberima i navedenim cd-om, ali, to nije relevantno ukoliko nemaš zvučnike koje sam naveo da su bili akteri nemilog događaja.

 

Ako bi ti svoje pojačalo spario sa nekim drugim kutijama - ništa od kontroliranog događaja / testa. Druga kutija - potpuno druge okolnosti, to valjda razumiješ.

Trebalo bi uzeti tadašnji gladni Concertino i ušarafiti ga za Hitachi, pa pustiti nivo glasnoće koji smo imali tada tamo. Tada bi se vidjela mišičavost starog Hitachija. Vjerojatno bi izdržao onako, bez problema (moja pretpostavka), ali to sada što pišemo sve ostaje na "vjerojatno". Prvo, ti pojačalo sada NEMAŠ, jer je, kažeš, na restauraciji (i bit će još neko predvidivo dulje vrijeme), a drugo, vjerujem da nikada i nećeš biti u poziciji pukog isprobavanja spoja navedenih komponenti. Ako ti se kojim slučajem i dogodi baš ta kombinacija - izvijesti nas ovdje (samo, budi oprezan kod odvrtanja potenciometra).

 Je, dobro govoriš, Toy Toweri nisu isti kao i Concertino serija, Concertino osjetljivost 86, a toy toweri osjetljivost 89. Nisam dobro skuzio da o Concertino pričaš, mislio sam da se o Toy One govorilo. Usput, imam još uvijek Hitachija doma, jer su kupljena 2. Upravo da jedan može na restauraciju dok se drugi sluša, a kako je svaki koštao oko 1500 kuna, cijena je sitnica i isplati se imat više ovakvih uređaja, ako jedan crkne, da ima rezervnih djelova. Ista politika je i sa Sony TA-E86 pretpojačalom, jedno je refreshano i sluša se, a drugo će tek ić na refresh i služit će za rezervu, ako se prvome ikad išta dogodi. Tako se koriste vintage uređaji za ostatak života, restaurirani i uduplo kupljeni.  :)

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Poslušajte ovo kada stignete doma, meni je ovo odlično za čuti dosta toga u audio sustavu:

 

 

Vokal vrlo izazovan  za sustav koji dreči :)

Ima fing masnog, čvrstog i definiranog basa.

Višeglasja, instrumenata a posebno gitare, fino se čuje kada prebire trzalicom po girati, općenito meni jedna od boljih  modernijih stvari na kojima se dosta toga može čuti, dosta toga otkriva :)

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...

Poslušajte ovo kada stignete doma, meni je ovo odlično za čuti dosta toga u audio sustavu:

 

 

Vokal vrlo izazovan  za sustav koji dreči :)

Ima fing masnog, čvrstog i definiranog basa.

Višeglasja, instrumenata a posebno gitare, fino se čuje kada prebire trzalicom po girati, općenito meni jedna od boljih  modernijih stvari na kojima se dosta toga može čuti, dosta toga otkriva :)

 A ima li link za neku bolju snimku od youtubea? Bar na 320 mp3, ako ne wav ili flac...

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Filox kaže...
Zoki B kaže...

Poslušajte ovo kada stignete doma, meni je ovo odlično za čuti dosta toga u audio sustavu:

 

 

Vokal vrlo izazovan  za sustav koji dreči :)

Ima fing masnog, čvrstog i definiranog basa.

Višeglasja, instrumenata a posebno gitare, fino se čuje kada prebire trzalicom po girati, općenito meni jedna od boljih  modernijih stvari na kojima se dosta toga može čuti, dosta toga otkriva :)

 A ima li link za neku bolju snimku od youtubea? Bar na 320 mp3, ako ne wav ili flac...

 Ima ljenguzo:

 

https://www.google.com

 

:D

16 godina
offline
Vaš audio kutak

Kad ste vec spominjali VIENNA ACOUSTIC da li je interesantna SH ponuda:

 

https://www.njuskalo.hr/hi-fi-ostalo/prodaja-hi-fi-sitema-oglas-22963632

 

Opširnije:

- NAIM NAIT 5i -2 integrirano pojačalo
- NAIM CD 5i -2 cd player
- VIENNA ACOUSTIC BACH GRAND - ROSEWOOD - samostojeći zvučnici
- NAIM HI-LINE INTERCONNECT DIN-DIN - interkonekt cd player-integrirano pojačalo
- NAIM NAC A5 - bijele boje, terminirani zvučnički kabel 2 x 5m
- SHUNYATA RESEARCH DIAMOND BACK - strujni kabel CD player, 1,5m
- SHUNYATA RESEARCH COPPERHEAD - strujni kabel integrirano pojačalo, 1,8m

 

25 000kn

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaš audio kutak

Dosta interesantan video (posebno za one s DIY iskustvom)...

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...

Kad ste vec spominjali VIENNA ACOUSTIC da li je interesantna SH ponuda:

 

https://www.njuskalo.hr/hi-fi-ostalo/prodaja-hi-fi-sitema-oglas-22963632

 

Opširnije:

- NAIM NAIT 5i -2 integrirano pojačalo
- NAIM CD 5i -2 cd player
- VIENNA ACOUSTIC BACH GRAND - ROSEWOOD - samostojeći zvučnici
- NAIM HI-LINE INTERCONNECT DIN-DIN - interkonekt cd player-integrirano pojačalo
- NAIM NAC A5 - bijele boje, terminirani zvučnički kabel 2 x 5m
- SHUNYATA RESEARCH DIAMOND BACK - strujni kabel CD player, 1,5m
- SHUNYATA RESEARCH COPPERHEAD - strujni kabel integrirano pojačalo, 1,8m

 

25 000kn

 

Mlogo je, kume 

Reporter: What is your ambition in life? Parvulescu: To become immortal, and then to die.
10 godina
offline
Vaš audio kutak

Ima mišljenja o ovom playeru? Network, sacd, digitalni ulazi, ess sabre 9038, balansirani kome trebaju..

 

Čini mi se isplativije dat 700€ za ovaj player nego 500€ za modul za Nad. Ne znam, nisam vidio za takvu lovu toliko funkcija al kakav je Arcam? Nadam se pouzdaniji od CA 

 

https://www.arcam.co.uk/products,HDA,SACD/CD-Player,CDS50.htm

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak
ne kužim ljude koji slušaju tkzv. audiofilsku glazbu,po meni ima više melodije i ljepote u nekom rock ili pop bandu nego u svim tim takozvanim audiofilskim snimkama koji služe jedino za bolju prodaju skupih sistema,nedavno sam bio na zagreb audio video showu i tamo se uglavnom puštala takozvana audiofiilska vrhunski snimljena glazbe,kako ljudi to smeće mogu slušati,ja sam poslušao par tih sistema sa takvom glazbom ,jednostavno bezveze
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Vaš audio kutak

jeli ima ko prilike slušat ovo?  JBL 4312G

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice