ADSL u BiH izdvojena tema

poruka: 2.539
|
čitano: 860.065
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: ADSL u BiH
soniman kaže...
znači za vdsl treba drugi modem. a ugovor i dalje ostaje na snazi samo uz ovu izmjenu.

 Novi ugovor potpišeš i treba ti modem koji podržaje vdsl, to ti oni donesu i instaliraju.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
5 godina
neaktivan
offline
Re: ADSL u BiH
Može li mi netko reći postoji li konkurencija HT Eronetu u Hercegovini (ŽZH), što se tiče interneta? Znam samo za zona.ba?
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ADSL u BiH
Baki994 kaže...
Može li mi netko reći postoji li konkurencija HT Eronetu u Hercegovini (ŽZH), što se tiče interneta? Znam samo za zona.ba?

 Koliko ja znam ne postoji

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
ADSL u BiH

Ne postoji, Zapadnohercegovački kanton je u isključivoj nadležnosti HT-a. :) Ako šta tješi nije to problem samo tog kantona već svih u Bosni i Hercegovini, ako nisi u nekom od većih gradova "osuđen" si na jednog ili u najboljem slučaju dva ISP-a od kojih je po pravilu barem jedan od njih smeće. :)

Know your world.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ADSL u BiH

Jel ima netko da već koristi HT Eronet 80/8 paket? Vidim reklamiraju ga u letcima a kad sam tamo otišao da promjenim paket samo su mi hladno odgovorili da to ne može.

 

 

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 20:04 (Champollion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
ADSL u BiH

Zar nije Telemach dostupan tamo ? Zivim u sr.Bosni i dostupni su kako u vecim gradovima , tako i u manjim , pa i perifernim naseljima i selima  pojedinim . Ima li kakvih kabelskih operatera  u tom podrucju , jer se spominjalo da ce se siriti jos ? 

Evo nedavno pustili novu brzinu , i sto je najbitnije totalno neovisno o TVu , tj nema padova zbog HD kanala itd . Koliko placam toliko imam (paket 100/8

Nadam se da ce se promjenit situacija ubrzo i u tom dijelu BIH 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 19:02 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
ADSL u BiH

Da ne otvatam novu temu, pitati cu ovde. Naime zanima me da li mi neko ko je iz Bosne a da zna, koji internet provajder nudi bezzicni internet? Roditelji su otisli na selo pa da se mozemo cuti i vidjeti trebao bi nekog provajdera da nudi navedene usluge. Cuo sam za Zonu i Logosoft, jel postoji jos neko? Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ADSL u BiH

global internet n.travnik

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Šta očekivati od ovoga, koliko maksimalno mbps izvući na downloadu/uploadu? Postoji li mogućnost za VDSL? Ako može netko pojasniti, hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: ADSL u BiH

Po atenuaciji ispada da si oko 1700m od centrale tako da na vdsl-u nebi dobio gotovo nista, a na adsl-u bi se mozda dalo jos malo pustiti...

12 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Hoce li biti kakvih povecanja brzina, nista vec par godina ne mrda s mjesta :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ADSL u BiH

ma šta će biti, jad i žalost od firme i ponude. neće da propadnu pa da se netko ozbiljniji i bolji pojavi na tržištu.......

12 godina
offline
Re: ADSL u BiH
O kojem dijelu bih i operateru pričamo? Eronet?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ADSL u BiH
Publicenama kaže...

Hoce li biti kakvih povecanja brzina, nista vec par godina ne mrda s mjesta :(

I ako ti povećaju tehnički nećeš moći imati radi one šugave aluminijske parice.

Imaš li Telemach kao opciju?

16 godina
offline
Re: ADSL u BiH
error_666 kaže...
O kojem dijelu bih i operateru pričamo? Eronet?

 Sranje od Eroneta. Nema Telemacha ni bilo koga drugog osim wireless providera.....

12 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Samo Eronet nazalost

Imam 50/5 da barem hoce povecat upload da mogu stream, za iste pare kod Telemacha bi imao 3 puta brze...

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 11:38 (Publicenama).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ADSL u BiH

Imam Eronet 25/2 vdsl internet, nakon cijelog DESETLJEĆA na 4/0,3 brzini. Ovaj je skuplji internet, otprilike 700kn na godišnjoj razini ali se definitivno isplati. Oklijevao sve ove godine u nadi da će bar malo povećati UPLOAD.

Zanima me, pošto sam od centrale udaljen kažu mi više od kilometra, je li imam dobru brzinu: 19/1,75 ?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ADSL u BiH
Lineman kaže...

Po atenuaciji ispada da si oko 1700m od centrale tako da na vdsl-u nebi dobio gotovo nista, a na adsl-u bi se mozda dalo jos malo pustiti...

 Ma kako je do ovih 1700 došao?? Atenuacija???

12 godina
neaktivan
offline
Re: ADSL u BiH
Home Tv novi paketi su jako zbunjujući....
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice