Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.655.121
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Kao novi korisnik, pogotovo onaj koji prelazi sa nekog drugog operatera, uvijek se možeš dodatno ''dogovarati''. Koliko znam sada je akcija da ti je za 2D pakete prva tri mjeseca besplatno.
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Zvali me iz službe za "zadržavanje" postojećih korisnika i ponudili mi

 

160Kn mjesečno iduće dvije godine, s tim da su mi pakete aktivirali odmah a obračun ide od 1.10 

 

Do sada sam plaćao prvih 12mj -50% a onda ostalih 12mj puna cijena + 120Mbit net

 

dakle ušteda 119kn mjesečno * 24 mj = 2856kn (pola ljetovanja) 

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Koji paket? Kako si ''isprovocira'' da te oni zovu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 11:30 (stipest).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

Koji paket? Kako si ''isprovocira'' da te oni zovu?

 3D naravno

 

sami me nazvali prošli četvrtak popodne

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Meni ta tvoja taktika nije uspjela da dobijem popust na 24mjeseca iako sam bio u raskidu sa njima pa sam ih od*ebao.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Znaci, zvao me lik iz vipa (nema vip tema pa onda u bnet, mozda bi se trebalo preimenovat skupno u a1 kad promjene svi ime), da se prebacim na bnet/vip, 150 mbita i da ce mi platit penale ugovora i da prvih 6mj ne placam nista. Imam jos godinu i 3 mjeseca ugovora trio usluge. Nisam ga previse slusao da razjasnimo da li oni ovo pod "ne placas 6mj uslugu" spada pod to njihovo podmirivanje penala, ili to ide usporedo, jer mi nije bilo interesantno, ali eto, i takve ponude lete okolo pa vidite.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Seki001 kaže...

Meni ta tvoja taktika nije uspjela da dobijem popust na 24mjeseca iako sam bio u raskidu sa njima pa sam ih od*ebao.

 A što su ti ponudili?

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
sandokan111 kaže...

i da ce mi platit penale ugovora i da prvih 6mj ne placam nista. Imam jos godinu i 3 mjeseca ugovora trio usluge. Nisam ga previse slusao da razjasnimo da li oni ovo pod "ne placas 6mj uslugu" spada pod to njihovo podmirivanje penala, ili to ide usporedo, jer mi nije bilo interesantno, ali eto, i takve ponude lete okolo pa vidite.

Na kojem si sada operateru?

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Seki001 kaže...

Meni ta tvoja taktika nije uspjela da dobijem popust na 24mjeseca iako sam bio u raskidu sa njima pa sam ih od*ebao.

 A što su ti ponudili?

 12 mjeseci 50% manji ugovor na sve usluge i pakete a onda sljedećih 12 full cijena(imao sam papir raskida sa njima) a vidiš da ovdje kolega tvrdi da su njemu sve fino spakirali i ponudili sve niže 50% na 24 mjeseca. 

I onda kao šta znaš prešao na max3 za 209kn + 15kn sport plus + 5kn prošireni + 5kn turbo sve zajedno 239kn. Dok sam prije samo 2D Bnet paket plaćao preko 240kn i kad sam tražio u raskidu na 24mj. 50% nisu htjeli dat iako sam vidio u njihovom cijeniku da imaju tu iznimku da u nekim slučajevima mogu ponudit popuste na 24mj a ako ja nisam bio poseban slučaj u raskidu sa njima onda neznam šta da kažem.

Ali ok rješio sam to fino i brzo i sad sam zadovoljan a za dvije godine idu opet pregovori sa obje strane i sa VIP i T-com prodajnim pa ko da više za manju cijenu ima me na ugovor.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 14:23 (Seki001).
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Hvala. Upravo sam u pregovorima s njima oko 2D paketa.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...

Na kojem si sada operateru?

 Tcom optika.

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
sandokan111 kaže...

Znaci, zvao me lik iz vipa (nema vip tema pa onda u bnet, mozda bi se trebalo preimenovat skupno u a1 kad promjene svi ime), da se prebacim na bnet/vip, 150 mbita i da ce mi platit penale ugovora i da prvih 6mj ne placam nista. Imam jos godinu i 3 mjeseca ugovora trio usluge. Nisam ga previse slusao da razjasnimo da li oni ovo pod "ne placas 6mj uslugu" spada pod to njihovo podmirivanje penala, ili to ide usporedo, jer mi nije bilo interesantno, ali eto, i takve ponude lete okolo pa vidite.

 

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/A-samo-je-zelio-promijeniti-operatera-i-ustedjeti

 

ne postoji mogućnost otkupa penala za 15 mjeseci, niti možeš prijeći kod novog operatera dok ti ugovor ne bude na 23 mjeseca trajanja.

šest mjeseci vrijedi za nove korisnike i tu ne plaćaš ništa baš kao što oglašavaju na promiciji trenutno

 

 

 

8 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozdrav, molim Vas za savjet ... trenutno sam na T-comu, internet + telefon =250 kn. Brzina mi je trenutno oko 30 mbit/s down., više mi ne treba ali je cijena previsoka, ugovor mi ističe u 12. mj. Dostupan mi je VIP optika paket, internet za 149 kn, telefon mi ne treba. Kako da postupim, da pokušam iscimati T-com ako zaprijetim prelaskom na VIP ? Inače sam zadovoljan sa t-comom, osim cijene naravno i želim otkačiti nekako telefon koji uopće ne koristim. Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ja dobio za 167kn na 24mj, 2d paket (internet+tv) i brzina 150

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Neznam kakve veze ima samnom, lik je potpisao ugovor "kao formalnost". Tu sva prica staje.

Ziga kaže...

ne postoji mogućnost otkupa penala za 15 mjeseci, niti možeš prijeći kod novog operatera dok ti ugovor ne bude na 23 mjeseca trajanja.

Wat? Zasto ne bi mogao preci kod novog operatera? Mogu ako hocu nakon 2 mjeseca preci na novog operatera, samo moram platit penale za preostalo trajanje ugovora, ili zbirno popuste koje sam dobio pri potpisivanju novog ugovora, sto mi je povoljnije. Sto se tog tice nista me ne prijeci prelazit kad hocu i kako hocu kod ikojeg operatera, dok god se ispostuje ugovorna obveza.

Ziga kaže...

šest mjeseci vrijedi za nove korisnike i tu ne plaćaš ništa baš kao što oglašavaju na promiciji trenutno  

 Da li postoji mogucnost otkupa penala 15 mjeseci konkretno kod vipa neznam, nisam se interesirao, samo sam prenio sto je ovaj rekao. Naravno da je mogao bacat krafne u zrak i prodavat mi "prvih 6mj vam je besplatno i time smo u biti pokrili vase penale", ali kazem, nisam se raspitao jer me nije zanimalo, kako je on rekao, izgledalo je i jedno i drugo, jer sam mu naglasio da imam ugovor, koliko traje, zna da imam trio uslugu i posebno je obe stvari naglasio, ali da, moguce je naravno da mu je to samo prica. Al eto, kazem, ako sam mu rekao da imam preko godine dana ugovora samo ako je blago retardiran mi moze "6 mj besplatno bneta" prodavat pod "platili smo vase penale".

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Chuck1 kaže...

ja dobio za 167kn na 24mj, 2d paket (internet+tv) i brzina 150

 To i ja čekam da mi se jave. Jeli paket 167 kn, a net besplatan ili net plačaš 15 kn?

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Chuck1 kaže...

ja dobio za 167kn na 24mj, 2d paket (internet+tv) i brzina 150

 To i ja čekam da mi se jave. Jeli paket 167 kn, a net besplatan ili net plačaš 15 kn?

 Ako ste pred krajem ugovora mislim da ne treba cekati da vam se jave jer vam se javiti nece. Evo kako sam ja prosao. Da ne opisujem cijelu proceduru poanta je da u VIP centru dobijete obrazac sa nekim jedinstvenim brojem na koji cete se pozvati kada nazovete tel. broj koji je isto naveden na tom papiru. Na tom broju je agent koji ima ovlasti da vam daje ponude. Ja sam dobio 3D paket za 161 kn + 15 kn za 150 Mb ukupno 176 kuna racun. Meni u biti treba samo internet ali to nisam uspio iskamciti po meni prihvatljivoj cijeni. Ovdje vidim da ih ima koji su dobili i paket bez telefona koji meni apsolutno ne treba ali to se nisam ni sjetio upitati kada mi je ponudio ovakav 3D paket.

Mislim da je netko par stranica prije postao kako izgleda taj obrazac koje se dobije u VIP centru.

A po svemu sudeci u VIP centrima treba imati malo srece pa naletjeti na djelatnika koji zna o cemu se radi i koji je voljan odmah dati obrazac. Prije 2-3 tjedna sam isto ovako uputio frenda da napravi pa je dobio obrazac tek kada sam mu ja dao svoj primjerak (koji slucajno nisam bacio) i on je otisao na salter pokazao ga djelatniku i rekao doslovno: "Evo ovo trebam!".

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Chuck1 kaže...

ja dobio za 167kn na 24mj, 2d paket (internet+tv) i brzina 150

 To i ja čekam da mi se jave. Jeli paket 167 kn, a net besplatan ili net plačaš 15 kn?

 

paket i net 150 je ukupno 167kn

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Eld kaže...
stipest kaže...
Chuck1 kaže...

ja dobio za 167kn na 24mj, 2d paket (internet+tv) i brzina 150

 To i ja čekam da mi se jave. Jeli paket 167 kn, a net besplatan ili net plačaš 15 kn?

 Ako ste pred krajem ugovora mislim da ne treba cekati da vam se jave jer vam se javiti nece. Evo kako sam ja prosao. Da ne opisujem cijelu proceduru poanta je da u VIP centru dobijete obrazac sa nekim jedinstvenim brojem na koji cete se pozvati kada nazovete tel. broj koji je isto naveden na tom papiru. Na tom broju je agent koji ima ovlasti da vam daje ponude. Ja sam dobio 3D paket za 161 kn + 15 kn za 150 Mb ukupno 176 kuna racun. Meni u biti treba samo internet ali to nisam uspio iskamciti po meni prihvatljivoj cijeni. Ovdje vidim da ih ima koji su dobili i paket bez telefona koji meni apsolutno ne treba ali to se nisam ni sjetio upitati kada mi je ponudio ovakav 3D paket.

Mislim da je netko par stranica prije postao kako izgleda taj obrazac koje se dobije u VIP centru.

A po svemu sudeci u VIP centrima treba imati malo srece pa naletjeti na djelatnika koji zna o cemu se radi i koji je voljan odmah dati obrazac. Prije 2-3 tjedna sam isto ovako uputio frenda da napravi pa je dobio obrazac tek kada sam mu ja dao svoj primjerak (koji slucajno nisam bacio) i on je otisao na salter pokazao ga djelatniku i rekao doslovno: "Evo ovo trebam!".

 Kako si dobio taj papir? Samo pitao baš to ili treba nešto ''odglumit'' za doći do njega?

8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Ja sam taj papir dobio u VIP centru samo kad sam potpisao da idem u raskid sa njima nema šanse da ga drugačije dobiješ.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 12:30 (Seki001).
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

Kako si dobio taj papir? Samo pitao baš to ili treba nešto ''odglumit'' za doći do njega?

 Ista stvar ti je kod svakog operatera kod svakog prekida. Zatrazis prekid usluge, ispunis dokument i na njemu ti je broj sluzbe za zadrzavanje + neki kontrolni broj koji ces tamo njima citirat. Tad krece pregovaranje.

12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ja za sada imam 3d paket sa brzinom neta 120.

ugovor mi izlazi u 1mje.jucer sam ih zvao i rekli da mogu produziti ugovor.

ponudili mi kao 10 dodatnih programa (nisam pitao kojih jer mi to nepotrebno) i brzinu 150 za 199kn (sada placam 215).

uglavnom tv mi je ok jer imam na dva tv-a i net mi je ok (brzina konstantna,bez pucanja,itd) znaci planiram ostati na njima OSIM ako ima sta povoljnije (t-com ili baš VIP).

molim preporuke (uvijeti su tv i internet sa brzinom vecom od 100-imam i optiku u stanu od tcoma).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Od sljedećeg mjeseca VIP i B-net postaju A1 i trebali bi imati istu ponudu, tako da ti to ne igra. Jedino ti ostaje T-com, a tu ti je jeftinije gledati Iskon. Kod njih je 3D isto 199,99 kn , ali je net 100/50 Mbit/s u paketu .

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 11:41 (stipest).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozdrav, evo i meni idućeg mjeseca ističe ugovor. Trenutno imam internet 150 kn 120 mbit/nešto,

htio bi ako je moguće produžit ugovor za godinu dana, ali ne znam jeli isključivo moguće samo produžiti za 2 godine?

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Možeš. Imaš mogučnosti, bez ugovora, na 12 mjeseci i na 24 mjeseca. Normalno, najveći popusti su na 24 mjeseca. Svi popusti o kojiima pričamo ovdje se odnosi na ugovor od 24 mjeseca.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...

sami me nazvali prošli četvrtak popodne

 Ja čekam već 5 dana od kada sam poslao mail gdje sam ih pitao imaju li kakvih akcija za produženje ugovora na koji su mi odgovorili da će me uskoro nazvati. Ništa od toga još.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
sandokan111 kaže...

Znaci, zvao me lik iz vipa (nema vip tema pa onda u bnet, mozda bi se trebalo preimenovat skupno u a1 kad promjene svi ime), da se prebacim na bnet/vip, 150 mbita i da ce mi platit penale ugovora i da prvih 6mj ne placam nista. Imam jos godinu i 3 mjeseca ugovora trio usluge. Nisam ga previse slusao da razjasnimo da li oni ovo pod "ne placas 6mj uslugu" spada pod to njihovo podmirivanje penala, ili to ide usporedo, jer mi nije bilo interesantno, ali eto, i takve ponude lete okolo pa vidite.

 Frendu ista stvar ponudjena, i potvrdjeno je 6mj besplatno + placanje penala, on ima slicno kao i ja UO jer smo susjedi pa smo u isto vrijeme potpisali. Znaci definitivno je ponuda tu, jedino treba jos vidjet netko tko pristane na to dal u papirima to i pise.

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Pero Dinamit kaže...
Ziga kaže...

sami me nazvali prošli četvrtak popodne

 Ja čekam već 5 dana od kada sam poslao mail gdje sam ih pitao imaju li kakvih akcija za produženje ugovora na koji su mi odgovorili da će me uskoro nazvati. Ništa od toga još.

 prođe 7-10 dana

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ma samo odgovorili na mejl sa ovom ponudom koja je na netu. Baš hoće zadržati korisnike :)
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Pero Dinamit kaže...
Ma samo odgovorili na mejl sa ovom ponudom koja je na netu. Baš hoće zadržati korisnike :)

 Ako mislis ostvarit neki veci popust za produljenje, onda se to ne radi mailom

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 9:55 (dado16).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice