Čeka se na DSL za ulaz u MP igru?

poruka: 7
|
čitano: 2.395
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Čeka se na DSL za ulaz u MP igru?

Sigurno ima ljudi koji imaju ili su imali slican problem, nije tolko problem kolko živcira..

Kad se spajam na multiplayer igrice tipa CoD4, Quake 4, UT3 itd. cekam koju minutu da mi udje, to me tak zivcira...

Netko mi je spomenuo da bi trebao prebacit se na staticku IP il nesto slicno, neznam nisam bas obracao pozornost jer je spominjao da moram zvat T-Com

a to je pak pravi ubojica živaca (halo bolan, ovdje Mićo, kako mogu pomoc) ;)..

Help me

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čeka se na DSL za ulaz u MP igru?

Kao prvo, svi mi moramo čekati neko vrijeme da se mapa učita, sad ne znam da li je to kod tebe pretjerano dugo. Drugo, ja nemam statični IP adresu pa nemam problema, tako da ne znam da li bi ti to pomoglo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čeka se na DSL za ulaz u MP igru?

nene, mape se ucitavaju u sekundi nego logo screen prije ulaska u igru...

16 godina
offline
Čeka se na DSL za ulaz u MP igru?

Statičku IP adresu zaboravi, osim kaj uopće nema ni malo veze s ovim problemom, za nju bi trebal na T-Comu izdvojiti pravo bogatstvo.
Probaj u COD4 ući u igru (multiplayer) kad si online, pa onda kad si offline, pa javi dali logo onda prođe brže.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čeka se na DSL za ulaz u MP igru?

jok, to mi se vec jako dugo događa, od kada je cod4 izašao ga igram.. događalo se to i kod par mojih frendova ali neobjašnjivo više ne..

ne kužim kaj je, sve živo sam pregledao i nemam pojma.. ziher je router ali ako ga podesim drukčije neg je sada nemam neta..

probao na 3 kompjutera i laptop..

 

16 godina
offline
Čeka se na DSL za ulaz u MP igru?

Sad kad si detaljnije opisao, mislim da ti to nema veze sa ADSL-om, jer COD traži vezu s internetom tek kada klikneš na "multiplayer". Prije će biti da ti disk nije optimiziran ili nešto slično. Probaj defragmentirati disk, a prije toga provjeri da li ti je disk zdrav. Nadalje, ako imaš neki program za čišćenje i defragmentaciju registryja, upotrijebi ga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Čeka se na DSL za ulaz u MP igru?

komp je nov i softver je u savrsenom stanju..

Problem je riješen, trebalo je postaviti TCP/IP postavke manualno a ne na automatski.. sad sve leti kak se spada, ako netko ima takvih problema trebat ce nazvati t-com da mu daju te brojeve, ovise o proizvođaču routera  (ja imam D-Link)..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice