H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 455.777
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: H1 telekom?

H1 Trio ide preko njihove infrastrukture dok H1 Trio Bit preko t-com-ove infrastrukture pa je zato i malo skuplji (tj. za isto novaca dobiješ manje)

Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
13 godina
offline
H1 telekom?

Tijekom prošle godine, negdje oko mjeseca listopada, naletio sam na jedan izdvojeni štand H1 operatera u karlovcu, gdje mi je naravno zgodna djevojka {#} ponudila prelazak na njihovu mrežu i usluge. Kada sam počeo razgovor, prvo što sam je upitao bilo je kome plaćam račune, njima ili i nekome, konkretno T Com-u, vežući se na ono o pravima na infra strukturu i ostala slična mulj mulj pitanja i probleme.

Kada mi je kazala da plaćam samo njima, prešli smo na ponudu programa i brzinu interneta, te koja cijena je rezervirana za koji paket ako je internet promet u flat opciji, pa mi je i to sve lijepo se potrudila i objasnila.

A kada smo došli na pitanje, a gdje ste vi sa lokacijom doma, tu je nastao problem, H1 nije mogao tu podržat prodaju svojih usluga i ja sam ostavio podatke da mi se jave kada se ostvare potrbiti uvijeti.

 

Danas oko 15 max 16 sati, zvoni telefon, javljaju se iz H1 da se na području gdje ja živim, znači pravac Karlovac via Plitvice, mogu ostvariti uvijeti za sklapanje ugovora koji ima u paketu televiziju, internet i svu masu programa, ne baš kao MAX TV, ali ima. Uz napomenu kao svi računi su u kompletu 200.00 kuna, a ako želim brzinu od 8 MB da se plaća dodatno 80 kuna, i da su to sva plaćanja.

 

Trenutno sam na MAX TV-u kod T Com-a i na mreži mi je maloprije izmjereno, ping 39, download je 3.441 MB, a upload je 0.312, preko VIP Zagreb servera;

pitanje glasi, kako ste zadovoljni sa H1 uopće, brzine, računi, ponuda TV programa i ovi moji brojevi, što vam se čini, za T Com su u redu, dobri ili su šrot od kvalitete, a kako sam nedavno upitao, optika je blizu, prošla po D1 pored moje zgrade, ali, do daljnjeg na čekanju!? 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: H1 telekom?
iggy81f kaže...

Evo moram ih pohvaliti :) ... danas sam dobio odgovor na žalbu u kojoj sam traži popust od 50% ZA 12.2011. Ali ostao sam ugodno iznenađen kad sam pročitao mail u kom piše da mi daju popust od 50% na 12.2011. i 01.2012  :)

 super i sad nećeš više tolko kenjat jel tak?

14 godina
offline
Re: H1 telekom?
ATJLučko kaže...

Tijekom prošle godine, negdje oko mjeseca listopada, naletio sam na jedan izdvojeni štand H1 operatera u karlovcu, gdje mi je naravno zgodna djevojka {#} ponudila prelazak na njihovu mrežu i usluge. Kada sam počeo razgovor, prvo što sam je upitao bilo je kome plaćam račune, njima ili i nekome, konkretno T Com-u, vežući se na ono o pravima na infra strukturu i ostala slična mulj mulj pitanja i probleme.

Kada mi je kazala da plaćam samo njima, prešli smo na ponudu programa i brzinu interneta, te koja cijena je rezervirana za koji paket ako je internet promet u flat opciji, pa mi je i to sve lijepo se potrudila i objasnila.

A kada smo došli na pitanje, a gdje ste vi sa lokacijom doma, tu je nastao problem, H1 nije mogao tu podržat prodaju svojih usluga i ja sam ostavio podatke da mi se jave kada se ostvare potrbiti uvijeti.

 

Danas oko 15 max 16 sati, zvoni telefon, javljaju se iz H1 da se na području gdje ja živim, znači pravac Karlovac via Plitvice, mogu ostvariti uvijeti za sklapanje ugovora koji ima u paketu televiziju, internet i svu masu programa, ne baš kao MAX TV, ali ima. Uz napomenu kao svi računi su u kompletu 200.00 kuna, a ako želim brzinu od 8 MB da se plaća dodatno 80 kuna, i da su to sva plaćanja.

 

Trenutno sam na MAX TV-u kod T Com-a i na mreži mi je maloprije izmjereno, ping 39, download je 3.441 MB, a upload je 0.312, preko VIP Zagreb servera;

pitanje glasi, kako ste zadovoljni sa H1 uopće, brzine, računi, ponuda TV programa i ovi moji brojevi, što vam se čini, za T Com su u redu, dobri ili su šrot od kvalitete, a kako sam nedavno upitao, optika je blizu, prošla po D1 pored moje zgrade, ali, do daljnjeg na čekanju!? 

 Mene isto zanimaju iskustva TRIO usluge ali na njihovoj infrastrukturi. Kako radi IPTV jel šteka ili ide sve glatko?

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Memphis kaže...
iggy81f kaže...

Evo moram ih pohvaliti :) ... danas sam dobio odgovor na žalbu u kojoj sam traži popust od 50% ZA 12.2011. Ali ostao sam ugodno iznenađen kad sam pročitao mail u kom piše da mi daju popust od 50% na 12.2011. i 01.2012  :)

 super i sad nećeš više tolko kenjat jel tak?

Prvo koristi multi citat ... :p

Drugo potpuno si u pravu, sad ću manje s... o njima :)

Ako zatražite novi broj kod njih onda će vam H1 (T-Com ili drugi kooperant) provesti kablove za novi broj. Ako želite zadržati postojeći broj onda će oni otkupiti vaš broj od T-coma (Optima ili nekog 3.) i samo će vas na centrali prespojiti na H1 ... a kvaliteta usluge ostaje ista jer koristite istu infrastrukturu. Čovik iz Splita mi je rekao da mu je sve isto kao i kad je imao MaxTV, samo što mu je sad jeftinije. A povećanje brzine sa 4 na 8 u Trio paketu je bilo 20kn ... jedino ako sad nešto nisu minjali.

Hasta La Victoria Siempre
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2012 1:21 (iggy81f).
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Pretplata je uračunata i sve je na jednom računu od H1 telekoma :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

H1 telekom ima vlastitu infrastrukturu na pojedinim djelovima Hrvatske. Pošto se radi na proširenju infrastrukture,na tim ostalim djelovima ide preko nacionalne(t-comove). Tako da nisu svi dostupni za sve njihove pakete,ali uvijek možete uzeti nešto :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

To sve ovisi o kablovima i mjestu stanovanja!

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
H1agent kaže...

Pretplata je uračunata i sve je na jednom računu od H1 telekoma :)

 

H1agent kaže...

H1 telekom ima vlastitu infrastrukturu na pojedinim djelovima Hrvatske. Pošto se radi na proširenju infrastrukture,na tim ostalim djelovima ide preko nacionalne(t-comove). Tako da nisu svi dostupni za sve njihove pakete,ali uvijek možete uzeti nešto :)

 

H1agent kaže...

To sve ovisi o kablovima i mjestu stanovanja!

Nema potribe za pisanjem nove poruke kad god se nečega sitiš ... dovoljno je stisnuti samo "UREDI" i editirati post.

Hasta La Victoria Siempre
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Hej agentu h1 telekoma a kad će tvoji počet spajat trio bit korisnike, jer vidim čeka se već mjesecima...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Mene interesira koliko njima treba da pošalju taj modem i to što se već dobije čekam već nekoliko tjedana...

Mjesto stanovanja:Slav.Brod

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
H1agent kaže...

H1 telekom ima vlastitu infrastrukturu na pojedinim djelovima Hrvatske. Pošto se radi na proširenju infrastrukture,na tim ostalim djelovima ide preko nacionalne(t-comove). Tako da nisu svi dostupni za sve njihove pakete,ali uvijek možete uzeti nešto :)

Bolje da ne tratite vrijeme na svakojakim forumima i prodajete i mlatite praznu slamu vec da za to vrijeme idete i ukljucujete korisnike u zakonskim rokovima.

 

A za sve informacije ce korisnici zvat szk  iako je i to kao da razgovaram sa automatom

P: Na svako moje pitanje o kasnjenju odgovor je

O: Jeste li primili pismo isprike u kojem je navedeno besplatno koristenje premium paketa do 2012(ako me ikad ukljuce do tad)

 

P: Na pitanje kada mogu ocekivati uslugu.

O: Ogovor uskoro.

 

P: Uskoro kao 1 tjedan ili mjesec dana

O: Nismo sigruni ali trebalo bi biti uskoro

 

P: Zasto ne postujete zakonske obveze i da li cu tako isto ja moce ne platiti racun 2 mjeseca

O: jako nam je zao no zbog velikog broja korisnika nismo u mogucnosti realizirat uslugu svim korisnicim.

 

Sveukupni dojam

Koju P#$"$ MA$#"inu ste pustali reklame i sva ta srnj ako niste u mogucnosti nabaviti dovoljan broj uređaja ili sta vam je vec izlika

Jako neodgovorno, a od korisnika se trazi svako postivanje ugovora do zadnje milisekunde a oni ga krse u samom pocetku.

 

Tako H1Agent nije ti mjesto na forumu nego idi primaj pozive od prevarenih korisnika.Bez uvrede(znam da radnik nema veze sa tim tako i oni u call centru ali mogu mi barem rec istinu u lice a ne samo izgovori i nista drugo)

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Evo danas spojio trio bit, za sad sve radi odlično i tv i net...čekao oko 2 mj

pozz

15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Meni je uključen samo telefon pa me zanima koliko traje da ukljuce tv i internet i koja je procedura, tj. da li dok oni to prebacuju ostajem bez interneta (mislim na to vrijeme dok me ukljucuju i dok mi jave da se mogu prebaciti na njihovu opremu)

Shoma
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

A što nije zabranjeno reklamiranje na ovom forumu ako nisi platio oglas?????????????......Back on topic...

H1 mi se čini ok pogotovo ako po Zadru razvuku optiku i počnu je korisiti.........čim stigne u moje malo selo prebacit ću se.....

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
H1 telekom?

također potpisan ugovor sa H1 04.02. u pošti, oni ga zaprimili 14.2. uzet je TRIO BIT paket jer nema njihove infrastrukture..

plaća se 199kn + 49kn za FLAT, sveukupno 248kn... dakle 112kn manje od TComa (dobivam 360kn po računu)

brzina od 8Mbit se plaća dodatnih 80kn (pitao par puta)

 

danas sam dobio račun za telefon od H1, po ispisu poziva vidim da su me prebacili 13.3. , dakle, manje od onih 30 dana što kažu, ali ipak to je samo telefon..

račun iznosi 70-ak kuna, što mi malo puno zvuči al ajt..

zvao sam ih jučer kad mogu očekivat paket sa opremom, rekli kroz tjedan-dva.. znači to bude nekih 60-ak dana od zaprimanja ugovora..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

evo da ne otvaram novu temu... koristim h1 usluge interneta i imam smartphone
problem je u tome što sam zaboravio password od wirelessa i nemogu ga naći, a kad uzmem onaj list s lozinkama (passwordima) i upisujem ih, nijedna ne radi

School for money!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom?

hmm evo ja samm prešao prije nekih 2 mjeseca na h1 duo znači internet i telefon i sve mi se čini ok makar mi nije jasno na paketu koji sam uzeo piše da je brzina do 3 mb a download je večinom 300/500 kb po sek a ping je uvijek manji od 100 :D pa me sada zanima dali je to uredu ili je nešto do h1 ili do mene.LP

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 14:39 (Johnny4286).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

to je u redu, ja imam tarifu BIT4 i skida mi po 250max

 

School for money!
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Jako je jeftin, a sad neznam za kvalitetu.

12 godina
offline
H1 telekom?

Ok hvala, a nažalost za ovu šifru ti nemogu pomoči i ja se bunim na tom papiru .... jedino da ih nazoveš i pitaš ak nikaj drugo bar imaju besplatni telefon:D uglavnom što se tiče cijene jeftiniji je u odnosu na druge a i na kvalitetu nemogu se požaliti.... sve je ok nikada mi se ne ruši veza svega jednom je na 10 min u roku 6 mjeseci....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Ja još uvijek čekam na Trio Bit. Zapravo mi je glasovna usluga uključena, a da to nisam ni znao do petka kad sam dobio račun za pola ožujka. Sutra mi ističe onaj krajnji rok od 30 dana za uključenje i danas su zvali da prije 1. 5. ništa. Ljut sam ko ris, ali ne vidim svrhe sad odustajati jer ću se načekati do druge polovice godine.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Jučer mi je stigao samoinstalacijski paket. {#}

 

Imam problem s titlovima u media playeru, sve sam prošao u postavkama, ali ne vidim kako ih uključiti. Nazivi datoteka su identični.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
H1 telekom?

meni nema još paketa.. samo sam dobio poštu sa username i passom..

prošlo je više od 60 dana..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Racoen kaže...

Jučer mi je stigao samoinstalacijski paket. {#}

 

Imam problem s titlovima u media playeru, sve sam prošao u postavkama, ali ne vidim kako ih uključiti. Nazivi datoteka su identični.

 

 

Ako čekaš uslugu da ti uključe pretpostavljam da imaš još uvjek adsl od t-com-a e onda ljepo uštekaj onaj h1 tv uređaj sa mrežnim kabelom u router od t-coma ugasi h1 uređaj  i upali , tada će ti h1 uređaj prokužit internet i ažurirati software na noviju verziju. S novijom verzijom dobiješ titlove, drugo sučelje i vjerojatno još neka poboljšanja. Titlovi se pale sa tipkom OK. Uglavnom nema veze što je onternet od t-com uređaj radi normalno samo nemaš tv programa osim na DVB-t-u

 

Ako su ti već uključili H1 adsl i imaš najnoviju veziju software-a onda ne znam u čemu je caka

Shoma
16 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Sad je OK, nadogradio je firmware i rade titlovi, ali me živcira što ih moram uključiti svaki put, ne mogu ih staviti kao default.

Nažalost, ne reproducira AC-3, samo AAC - a većina materijala koji imam ima AC-3 zvuk.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
H1 telekom?

Evo ja ću vjerovatno kod njih uzet "H1 Trio Bit" paket jer moram ići preko t-com infrastrukture (znači malo skuplje).

Sada plačam masne pare  t-comu za Flat+ telefon, a kod H1 ću za tu cijenu imati i TV i još će mi ostati koja kn u novčaniku.

Prvo sam razmišljao o "H1 Bit 4", ali sada na trio paket imaju 3 mjeseca za 1 kn, tako kad se sve to zajedno uračuna Trio me izađe oko 217 kn/mje.

 

Trio Bit Trio Bit
Bit 4 Bit 4
http://www.youtube.com/watch?v=2vBnjv9tf9M
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Racoen kaže...

Sad je OK, nadogradio je firmware i rade titlovi, ali me živcira što ih moram uključiti svaki put, ne mogu ih staviti kao default.

Nažalost, ne reproducira AC-3, samo AAC - a većina materijala koji imam ima AC-3 zvuk.

 

Rekli su u SZK da će i to ispraviti sa novom verzijom

 

 

Danas su mi uključili trio bit i sve za sada radi ko podmazano...ovo je daleko bolje do Max-tv-a

Shoma
16 godina
offline
H1 telekom?

danas je 70. dan a još nema paketa.. napisao sam im na fejs stranici (mada znam da to nema nikakvog efekta) da ako ne dođe paket ovaj tjedan da ću nazvat i otkazati

otići ću u TCOM, i sve odjaviti..  pa ću nazvat Optimu, telefon + 8mbit + FLAT je 150kn, a TV ko jebe.. frend je prešao sa Tcoma na taj paket i prebacili ga kroz tjedan-dva..

stvarno neodgovorno od H1, nemam više živaca..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

I ja sam cekao....od 27.11. pa sve do negdje 14.1.,nemam pojma kad su dosli jer te dane nisam bio kod kuce.....

 

i onda jos jedno 2 mjeseca zivkanja da mi internet ne radi kak placam,i cistili su liniju ili sto vec jedno 7-8 puta....

 

i sad napokon u kuci,s trecim operaterom,imam posten internet,pa na kraju gledam kao da se isplatilo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice