Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

poruka: 12
|
čitano: 3.148
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

Dakle ako niste primjetili hrvatski telekom već 24 sata ima problema sa cloudflareom, a da nisu bili ni svjesni da imaju problema. Dakle sve stranice koje koriste cloudflare (i sam cloudflare) se ili jako sporo učitavaju ili se uopće ne učitavaju.

 

Kao što je i za očekivati mnogi servisi su praktični nedostupni, mnogi downloadi ne rade (npr firefox, discord etc), a HT tek istražuje problem.

 

Ako ste primjetili zašto vas zeza internet, evo vam razloga.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

Čitam sad po njihovoj FB stranici. Ljudi se žale na probleme, a oni tvrde da nemaju nikakvih problema, te da kod njih sve normalno radi. Također, savjetuju korisnicima da se jave službi za korisnike. 

10 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom
Marko :D kaže...

Čitam sad po njihovoj FB stranici. Ljudi se žale na probleme, a oni tvrde da nemaju nikakvih problema, te da kod njih sve normalno radi. Također, savjetuju korisnicima da se jave službi za korisnike. 

 I ja sam to vidio. Nevjerojatno nesposobni su. 

Samomrzeći hrvat
13 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

Ma nisu nesposobni, znaju oni za problem, ali ne žele priznati problem jer bi onda morali ljudima smanjivati račune.

9 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom
Marko :D kaže...

Ma nisu nesposobni, znaju oni za problem, ali ne žele priznati problem jer bi onda morali ljudima smanjivati račune.

 Tocno tako :P

 

Iako, nije samo u cloudflareu problem, primjecujem i na drugim stranicama. Toliko problema imam zadnjih dana s otvaranjem stranica da sam cak poceo trazit kako na ovom speedportu promjenit dns servere kako spada jer je surfanje u trenucima neizdrzivo.

13 godina
offline
Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

Napravite tracert prema gp1.hr ili bilo kojoj drugoj stranici koja je na CloudFlare-u pa da vidite gdje se guši...

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 12:12 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

Vidim da je Tonči Jukić lud na njhovoj face stranici, gdje se ovi prave mutavi da ne znaju o čemu se radi i još govore ljudima da se jave tehničkoj službi 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

Meni se  od jucer taj problem pojavio(Vinkovci).Kontaktirao sam danas Hrvatski telekom i naravno pravili su se da ništa neznaju.Probali su da restartaju ruter i na kraju su mi rekli da je to do tih stranica kao što je jutarnji,index i mnoge druge.Nisam povjerovao u to te sam znao da je nešto do njih.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 14:41 (TonyM).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom
TonyM kaže...

Meni se  od jucer taj problem pojavio(Vinkovci).Kontaktirao sam danas Hrvatski telekom i naravno pravili su se da ništa neznaju.Probali su da restartaju ruter i na kraju su mi rekli da je to do tih stranica kao što je jutarnji,index i mnoge druge.Nisam povjerovao u to te sam znao da je nešto do njih.

 Naravno da student u korisničkoj službi ništa ne zna, a ni ništa neće reći kao ni HT službeno. Pa neće se odreći zarade. Za njih je sve super i sve radi. Računi će biti ispostavljeni na točan datum u punom iznosu. Nije njih briga što nekim ljudima posao trpi.

Samomrzeći hrvat
10 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

A nije samo cf problem, i ftp transfer ne šljaka kako spada preko tcoma ovih dana.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom
Marko :D kaže...

Napravite tracert prema gp1.hr ili bilo kojoj drugoj stranici koja je na CloudFlare-u pa da vidite gdje se guši...

 

vrti 5 min jbt

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 21:19 (Silent horror1992).
14 godina
offline
Hrvatski Telekom problem sa cloudflareom

Izgleda da su popravili kod men za sada sve radi ok :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice