Hsdpa

poruka: 6
|
čitano: 4.527
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Hsdpa
pitanje

Ljudi sestra mi treba internet..trnutno se zaposlila u zg...normalno as laptopom se spajala na net tj. krala je nekom net ili nekom je usla na net kako hocete...zanima me ta utms kartica il kako ves...kako to ide cijena..brzina..ne adsl nego HSDPA veza.da li vip ili t mobile..ustvari da li to t mobile ili ti t com uopce ima jer sam ih zvao pa lik ne zna o cemu ja pricam a ustvar je on glup pa ne zna ni on...prije sam citao za taj vip...daj pomozite sta bi joj najbolje bilo...meni se neda po netu trazit to sve a ovi u t-com izgleda ne znaju nis kao i uvijek kad ih zoves..plz help ko zna nest o tome..

Hvala Unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hsdpa
To je od t-mobile.
Ja imam onaj usb stick sa 3gb prometa=300 kunica.
Malo je puno al trenutno mi je neisplativo/nemoguce uzet dsl.
Brzina je cist ok.
Otprilike ko dsl 1000-2000.
Zavisi dal je HSDPA dostupan i jacina signala.
Ali kad dođeš u UMTS isto ide.
Nije loše sve u svemu.
Samo pazi ako prekoraci promet koji uzme košta ju dodatni 1gb 100kuna
16 godina
neaktivan
offline
Hsdpa

jako dobra stvar al preeskupo

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hsdpa

Ako je već to jedina opcija, preporučio bih VIP, jer koliko znam, uveli su prepaid na tu uslugu, čime se izbjegava ugovorna obveza na određeni vremenski period, lakša je kontrola troškova itd. Ima i neka opcija preko CARNet-a, to je mislim za studente, 50% niža cijena, ali ne znam detalje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hsdpa
autorov komentar

Koliko sam ja prije to gledo treba ti ta njihova neka kartice..potpises pretplatnicki ugovor...normalno mjesecno placas pretplatu za karticu i normalno koliko gb potrosis..koliko gb ulazi u kao fiksno..primjer adls prvi paket 1 gb pa me zanima da li hsdpa ima tak nesta

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hsdpa

 

http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=26984769

 

Vipme Broadband

 

Uvjeti korištenja:

 

''1. Vipme Broadband je vrsta usluge bežičnog mobilnog prijenosa podataka koju pruža VIPnet d.o.o., a obavlja se pomoću Vipme Broadband SIM kartice, Vipme Broadband korisničkog računa i Vipme bona.

Vipme Broadband SIM kartica omogućuje mobilni pristup internetu uz plaćanje usluga unaprijed i bez obveze plaćanja osnovnog iznosa mjesečne naknade. Vipme Broadband korisnički račun predstavlja novčani iznos raspoloživ za mobilni pristup internetu Vipme Broadband usluge, a Vipme bon služi za obnavljanje iznosa na Vipme Broadband računu.'' itd.

 

U ponudi su tri uređaja i dvije opcije...

 

Prouči detaljnije

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice