Iskon "iskustvo"! izdvojena tema

poruka: 3.293
|
čitano: 1.157.930
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Problem ti je sto sve smetnje HT grupe otklanja HT, VI od iskona protestiraju zbog toga vecinom ili nestignu.
A HT sa is5om kolicinom ljudi i jos poslom od optime i iskona nestigne.

Za najbrze riješavanje kvara kad imaš HT.

Svi ostali su 0 bodova i natezanje oko dolaska nekoga.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
8 godina
neaktivan
offline
Iskon "iskustvo"!

HT mjenja opremu isti dan od prijave, ili odmah sutra ako prijaviš predvečer. Ali je zato i skuplji, koliko para toliko muzike.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iskon "iskustvo"!

Pozdrav, razmišljam preći sa t-coma na iskon (internet samo) mene zanima koliko je ograničenje internet prometa u iskonu ukoliko postoji, u vip i bnetu to nazivaju kodeks ponašanja na internetu. Ne mogu nigdje naći taj podatak na iskonovoj stranici

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Ne postoji ograničenje.
6 godina
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
PC - stručnjak kaže...
Problem ti je sto sve smetnje HT grupe otklanja HT, VI od iskona protestiraju zbog toga vecinom ili nestignu.
A HT sa is5om kolicinom ljudi i jos poslom od optime i iskona nestigne.

Za najbrze riješavanje kvara kad imaš HT.

Svi ostali su 0 bodova i natezanje oko dolaska nekoga.

 Uz sve mane Iskona ovo je jedna koja nije točna.

Iskon ima "vanjske" firme koji izlaze na teren zbog reklamacija, nikakvi tu ne postoje HT "tehničari", super su brzi, tehničar mi je čak ostavio i broj mobitela, ako što trebam zvrcnem ga i sve 5.

Bar je tako kod mene.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!
Ima jedno 3 mjeseca da su HT tehničari preuzeli greške od Iskona. Provjereno 100 %.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Istina, ali samo za Zagreb + par lokacija. I to isto polako vraćaju na svoje tehničare jer HT poprilično kasni sa intervencijama, a sam HT to gura kao nešto što bi trebalo zamjeniti sve "lokalne" tehničare u grupaciji.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Da na zalost je tako, HT tehnicari ne stignu, jer uz isti broj ljudi su natovarili jos i iskon i optimu.

Projekt se inace zove Sinergy

Kao sinergija tehnike svih operatora u HT grupi.

Ali ne funkcionira ofc s istim brojem ljudi povecat proj zadataka.

Optima i iskon su dobrim djelom vratili poso na svoje vanjske izvođace.
Ali dobrim djelom ide kroz taj komercijalni dio otklona od strane HT-a, a tu se kasni žestoko jer ima i HT smetnji da boli glava od razni grmljavina.

Al HT ko HT nikad se nezna ko pije a ko placa.
Oni uzimaju u obzir da ima dosta ljudi kad nema grmljavina i sve.
A cim malo zagrmi, neko na godisnjem ili na bolovanju, tehnika se raspada od posla.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Antoniio22 kaže...
Istina, ali samo za Zagreb + par lokacija. I to isto polako vraćaju na svoje tehničare jer HT poprilično kasni sa intervencijama, a sam HT to gura kao nešto što bi trebalo zamjeniti sve "lokalne" tehničare u grupaciji.

 Ja sam pisao konkretno za Split.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Krenilo se je pilot u ZG, pa je onda prosireno na cjelu slavoniju i baranju e i sad se lagano odustaje dok ne nađu još gluplju ideju.
Jer onak u HT-u se sve što valja mora razjebat da se vidi da nest nevalja.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Ima li tko postavke za internet od iskon mobile?

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Iskon "iskustvo"!
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Meni je istekao ugovor u Tcomu.
Gledao sam VIP, ali mi ne mogu ponuditi optiku. A niti TV im nije bas nesto.
Skroz zaboravio na ISKON, a oni su:
1. od Tcoma, zar ne? - vidim da mi je moguca optika 200/100.
2. Kakav je ovaj iskon.mobile? Ide -30 kn na paket ako uzmem i to, a cini se skroz oke (istu stvar, bez +1GB za chat na tele2 sad placam 74 kn/mj). Ako se ne varam, taj iskon.mobile je kao da sam na Tcomu?
13 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
x360gamer kaže...
Meni je istekao ugovor u Tcomu.
Gledao sam VIP, ali mi ne mogu ponuditi optiku. A niti TV im nije bas nesto.
Skroz zaboravio na ISKON, a oni su:
1. od Tcoma, zar ne? - vidim da mi je moguca optika 200/100.
2. Kakav je ovaj iskon.mobile? Ide -30 kn na paket ako uzmem i to, a cini se skroz oke (istu stvar, bez +1GB za chat na tele2 sad placam 74 kn/mj). Ako se ne varam, taj iskon.mobile je kao da sam na Tcomu?

Kao korisnik Optime, Tcoma i sada Iskona, preporučujem Iskon, definitivno najbolji odabir od ta tri.

Koriste Tcom infrastrukturu i najmanje su opterećeni, tako je rekao i jedan Tcom-ov bivši djelatnik kojega znam.

14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
zoharbizo kaže...
x360gamer kaže...
Meni je istekao ugovor u Tcomu.
Gledao sam VIP, ali mi ne mogu ponuditi optiku. A niti TV im nije bas nesto.
Skroz zaboravio na ISKON, a oni su:
1. od Tcoma, zar ne? - vidim da mi je moguca optika 200/100.
2. Kakav je ovaj iskon.mobile? Ide -30 kn na paket ako uzmem i to, a cini se skroz oke (istu stvar, bez +1GB za chat na tele2 sad placam 74 kn/mj). Ako se ne varam, taj iskon.mobile je kao da sam na Tcomu?

Kao korisnik Optime, Tcoma i sada Iskona, preporučujem Iskon, definitivno najbolji odabir od ta tri.

Koriste Tcom infrastrukturu i najmanje su opterećeni, tako je rekao i jedan Tcom-ov bivši djelatnik kojega znam.

 Pa definitivno mi se svida ponuda optike i odnos brzine/cijene.

A sta je s ovom mobilnom mrezom od njih? Jel to valja / jeli to standardno dobar Tcom takoder?

Cisto da prenesem 2 broja njima i da ubirem dodatnog popusta :)

8 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
x360gamer kaže...

 Pa definitivno mi se svida ponuda optike i odnos brzine/cijene.

A sta je s ovom mobilnom mrezom od njih? Jel to valja / jeli to standardno dobar Tcom takoder?

Cisto da prenesem 2 broja njima i da ubirem dodatnog popusta :)

 To ti u biti i je T-com, samo ti je to tarifa za Iskon korisnike, tako da bi ti sve trebalo biti isto što se same mreže tiče.

13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

E za to drugo ćeš morati pitati nekoga drugoga, nisam se susreo s tim još, koristim samo internet kod njih, čak ni telefon nemam.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Hvala kolegama iznad na ekspresniim odgovorima.
Odlicno! 99% da idem kod njih. Narucio sam Prodajnog predstavnika, cekam da me kontaktiraju - mozda daju jos neku bolju ponudu.
Ako ne, i ova standardna je dobra!
Jos jedno pitanje, s obzirom da je to sveod Tcoma, kako to da nemaju bolju ponudu TV programa - arena sportove? One su exkluzivne za HT ili?
Samo to mi igra ulogu, da mogu pratiti sve nogometne lige.
8 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
x360gamer kaže...
Hvala kolegama iznad na ekspresniim odgovorima.
Odlicno! 99% da idem kod njih. Narucio sam Prodajnog predstavnika, cekam da me kontaktiraju - mozda daju jos neku bolju ponudu.
Ako ne, i ova standardna je dobra!
Jos jedno pitanje, s obzirom da je to sveod Tcoma, kako to da nemaju bolju ponudu TV programa - arena sportove? One su exkluzivne za HT ili?
Samo to mi igra ulogu, da mogu pratiti sve nogometne lige.

 U biti da, Arena je baš rezervirana za sam HT, koliko znam. Oni su zapravo njihovi vlasnici, uz Telekom Srbije.

6 godina
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
x360gamer kaže...

 Pa definitivno mi se svida ponuda optike i odnos brzine/cijene.

A sta je s ovom mobilnom mrezom od njih? Jel to valja / jeli to standardno dobar Tcom takoder?

Cisto da prenesem 2 broja njima i da ubirem dodatnog popusta :)

 Sve OK, nemaš brige.

 

nogomete imaš na Iskonu Sport klub 1,2,3 i s njima prijenos europskih nogometnih liga, imaš i fight channel za UFc i slične priredbe i sport 4,5,6

 

Jedino meni nedostaje ta arena zbog formule 1 i još nekih sportova koje ima samo arena

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 12:26 (Anđeo bez falinge).
10 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Zasad preporucujem iskon.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!

Ja sam dogovorio s prodajnim ISKONA predobru ponudu, tako da radi bezobrazluka Tcoma (ne postivanje cijenika koji je na njihovim stranicama, 4x odje*a s tim da ce me "zurno" nazvati netko tko moze dati mi bolju ponudu (cekam vec 2 tjedna od prvog zurnog poziva, ali nista) sam presao na ISKON!

Cekam samo da me prikljuce, i nadam se da ce sto prije biti.

 

Net: 200/100 mbps optika, flat

tel: 1500 min prema fiksnima (uspostava 0.2 kn)

TV: osnovni + prosireni + regionalni + HBO premium paket

mobitel: 4+1* GB + 1000 min i SMSova + 10h mjesecno iskonTV

+ homeplug free

 

*-1GB koji se trosi samo na chat aplikacije

----------------------------------------------------------------------------

=294,90 kn/mj tijekom svih 24 mj.

 

Stvarno vrhunska ponuda, nadam se da ce sve biti ok s njima!

Sve sto imaju u ponudi sam dobio, fiksni ionako ne koristim, a net i TV bolje ne moze :) HBO premium paket sam kosta 50+ kn mjesecno, a ja ga dobio dzabe :)

Takoder, cilj mi je jos bar jedan mobilni broj prenjeti kod njih buduci da onda i ja i ta osoba dobivamo sve duplo (8GB+1GB + 2000 min/sms)

13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!
Super. Fale samo HD kanali.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Mogao sam i to umjesto homepluga za +10 kn/mj. Ali budući da živim u kamenom dobu i nemam fullHD tv odlucio sam ovo. Lako dokupim ako dođe novi TV :)
15 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Planiram s T-Coma prijeći na Iskon (optika) (mogao bi do sutra o tome kakvi su to nevjerojatni lopovi ali tome ovdje nije mjesto) pa me zanima par informacija. Vidim da je netko već gore pitao prije 20-ak dana da li postoji fair usage ograničenje na promet kod Iskona (čitaj, dali je flat stvarno flat) i da je odgovoreno da nema ograničenja. Ja bi malo proširio pitanje: zanima me u globalu kako Iskon šljaka s "onim" stvarima :) da li postoji mogućost da trackaju promet ili nešto ili se može derati nemilice? Radim pozamašan promet mjesečno pa zato pitam. Naviknut sam na potpunu slobodu na T-Comu, gdje mogu raditi što me volja.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Injection kaže...

Planiram s T-Coma prijeći na Iskon (optika) (mogao bi do sutra o tome kakvi su to nevjerojatni lopovi ali tome ovdje nije mjesto) pa me zanima par informacija. Vidim da je netko već gore pitao prije 20-ak dana da li postoji fair usage ograničenje na promet kod Iskona (čitaj, dali je flat stvarno flat) i da je odgovoreno da nema ograničenja. Ja bi malo proširio pitanje: zanima me u globalu kako Iskon šljaka s "onim" stvarima :) da li postoji mogućost da trackaju promet ili nešto ili se može derati nemilice? Radim pozamašan promet mjesečno pa zato pitam. Naviknut sam na potpunu slobodu na T-Comu, gdje mogu raditi što me volja.

 Slobodno možeš raditi što si i do sad radio. Nisi jedini koji radi veći promet. Moj kolega isto ima optika i redovito više od terabajta i pol prometa, pa problema nema.

12 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Injection kaže...

Planiram s T-Coma prijeći na Iskon (optika) (mogao bi do sutra o tome kakvi su to nevjerojatni lopovi ali tome ovdje nije mjesto) pa me zanima par informacija. Vidim da je netko već gore pitao prije 20-ak dana da li postoji fair usage ograničenje na promet kod Iskona (čitaj, dali je flat stvarno flat) i da je odgovoreno da nema ograničenja. Ja bi malo proširio pitanje: zanima me u globalu kako Iskon šljaka s "onim" stvarima :) da li postoji mogućost da trackaju promet ili nešto ili se može derati nemilice? Radim pozamašan promet mjesečno pa zato pitam. Naviknut sam na potpunu slobodu na T-Comu, gdje mogu raditi što me volja.

 Evo moje od iskona.

ispis spajanja ispis spajanja
Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
x360gamer kaže...

Ja sam dogovorio s prodajnim ISKONA predobru ponudu, tako da radi bezobrazluka Tcoma (ne postivanje cijenika koji je na njihovim stranicama, 4x odje*a s tim da ce me "zurno" nazvati netko tko moze dati mi bolju ponudu (cekam vec 2 tjedna od prvog zurnog poziva, ali nista) sam presao na ISKON!

Cekam samo da me prikljuce, i nadam se da ce sto prije biti.

 

Net: 200/100 mbps optika, flat

tel: 1500 min prema fiksnima (uspostava 0.2 kn)

TV: osnovni + prosireni + regionalni + HBO premium paket

mobitel: 4+1* GB + 1000 min i SMSova + 10h mjesecno iskonTV

+ homeplug free

 

*-1GB koji se trosi samo na chat aplikacije

----------------------------------------------------------------------------

=294,90 kn/mj tijekom svih 24 mj.

 

Stvarno vrhunska ponuda, nadam se da ce sve biti ok s njima!

Sve sto imaju u ponudi sam dobio, fiksni ionako ne koristim, a net i TV bolje ne moze :) HBO premium paket sam kosta 50+ kn mjesecno, a ja ga dobio dzabe :)

Takoder, cilj mi je jos bar jedan mobilni broj prenjeti kod njih buduci da onda i ja i ta osoba dobivamo sve duplo (8GB+1GB + 2000 min/sms)

 

Normalno da te nisu nazvali, pogotovo ako si im rekao da na iskon ideš. 

 

Ovako će preko iskona i dalje na tebi zarađivati kao da su te zadržali kod sebe, a još si im prenio i dva mobilna broja od konkurencije, pa im je dodatno isplativije.

 

Da si podnio zahtjev za prelazak na vip, došao bi na željenu cijenu kroz dan dva.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 17:29 (wAlpha).
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Bilo je svačega, "išao" sam i na VIP pa ništa.
Neka su oni mene zadržali kod sebe, nije me briga pošto je po meni ono i više nego dobra ponuda :)
Tko više ponudi za manje novaca, idem tamo. Nema tu filozofije
14 godina
neaktivan
offline
Iskon "iskustvo"!

Pozdrav,

 

Odnedavno posjedujem Innbox V45 ruter od iskona. Postoji li mogucnost da ga u postpunosti eliminiram i stavim DIR655 (kojeg sam sam kupi) kao glavni ruter (dakle da mu na WAN stavim DSL). Je li to teoretski moguce, i koji su problemi? Pretpostavljam da sam s ovim innbox crackerom medu ostalom dobio i DSL password...

 

DIR655 mi ima gigabit, bolji wifi (iako na zalost ne i 5GHz), vise opcija i sveukupno mi se pokazao uistinu pouzdan, pa bi ga volio stavit umjesto ovog drekeca kaj sam dobio...

 

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice