Lan-ne radi

poruka: 8
|
čitano: 5.080
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Lan-ne radi

Stavljao sam si nove drivere na laptop-hp 510,te se vise nemogu spojit na internet preko lan-a,vec sam spojen preko wireless-a,a to me zivcira posto mi je veza normalno sporija, nego prije s lanom,restarto sam modem ali opet nista,prije mi se laptop automatski spojio na internet preko lan-a kad sam ga upalio,neznam sto da na pravim,molim pomoc,ukratko da mi napisete ako mozda trebam promijeniti kakve postavke na laptopu ili nesto slicno,hvala!

martin
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lan-ne radi

Jesi li probao poniviti proceduru za spajanje na internet (New Connection Wizard)? Kontaktiraj ISP-a , vjerojatno ćeš morati ručno unositi IP adresu.

 

Pretpostavljam da su ti (mreži) driveri uredno instalirani - nema upitnika i iuskličnika?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 9:07 (Whalter vT).
14 godina
offline
Lan-ne radi

Sve sam probao,rucno sam unio i ip adresu ali opet nista,mislim da su driveri u redu,jedino mi preostaje da napravim sve ispocetka,drivere sam skinuo za hp 510,i stavio sam si Microsoft Windows XP-SP3-mislim da cu morati sve ispocetka jer sam ocito nesto zeznuo! 

martin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lan-ne radi

A mene muči wireless...neće nikako da mi vidi AP, pokušao sam sa svim mogućim HP-ovim driverima za wireless ali neće pa neće...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Lan-ne radi
ming1654 kaže...

A mene muči wireless...neće nikako da mi vidi AP, pokušao sam sa svim mogućim HP-ovim driverima za wireless ali neće pa neće...

koji je laptop??

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
offline
RE: Lan-ne radi
ming1654 kaže...

A mene muči wireless...neće nikako da mi vidi AP, pokušao sam sa svim mogućim HP-ovim driverima za wireless ali neće pa neće...

Jesi instalirao HP Wireless Assistant? Ako nisi, HP-ovi laptopi često znaju praviti probleme sa spajanjem na bežične mreže upravo zbog nedostatka te aplikacije.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2010 11:18 (cro_blue).
13 godina
neaktivan
offline
Lan-ne radi

pozz...imam pitanje...frendu sam kreno instalirat xp...i kad sam sve napravio nedostaje mi local area network (LAN)....znaci uopce nemam ikonicu za povezivanje na net...probao sam i rucno unosenjem IP aderese i sve ali opet nista...ako tko zna molio bi za pomoc....hvala...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lan-ne radi
ben 10 kaže...

pozz...imam pitanje...frendu sam kreno instalirat xp...i kad sam sve napravio nedostaje mi local area network (LAN)....znaci uopce nemam ikonicu za povezivanje na net...probao sam i rucno unosenjem IP aderese i sve ali opet nista...ako tko zna molio bi za pomoc....hvala...

Jesi instalirao drivere?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice