Pro Ping

poruka: 9
|
čitano: 4.648
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pro Ping

Momci, zna li itko išta o ovome? Ima li iskustava?


https://www.pro-ping.hr/paketi?tip=fizicke

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pro Ping
Kod mene sve bez greške, u 3 i pol godine ne znam jel sam 3-4 puta ostao bez neta na pol sata-sat. Imam paket 10/2 mbs. Čekam optiku, postavljena je, ali znamo kakva je hrvatska administracija pa se čekaju hrvatske ceste da stave potpis.
13 godina
offline
Pro Ping

Ja sam od prvoga dana. Bio sam do sad na 10 Mbit, a sad sam na 150 Mbit. Radi super, kao što kolega veli, možda sve skupa nije radilo 1-2 sata.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pro Ping
David87 kaže...

Ja sam od prvoga dana. Bio sam do sad na 10 Mbit, a sad sam na 150 Mbit. Radi super, kao što kolega veli, možda sve skupa nije radilo 1-2 sata.

 Sve to super, al previdia sam da tog nema u ST :D

13 godina
offline
Pro Ping

da, to je samo gore za kontinentalnu Hrvatsku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Ping

Usluga pristupa internetu im je ok. No, pojavio se (ozbiljan) problem s tom uslugom. Nemaju više flatrate, već su uveli fair usage flat. Vidi ovo. A limiti su, pogotovo na internetu preko optike, smiješni. Na optici se ti limiti vrlo brzo dostignu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pro Ping
Jesi siguran da to vrijedi za optiku? "Obični" net im je ipak wireless, a optika je povučena direkt sa stupa, tak da mislim da jedno s drugim nema veze i malo je korisnika optike tak da teško može doći do zagušenja, bar sam takvog mišljenja.

Edit: ups sad vidio tablicu dolje. Optika 150 mbs se smanjuje nakon 600 gb skinutih. Ne znam jesam kad to uspio potrošit, ali sa streamanjem bi se i moglo, mada ne vjerujem.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 13:44 (kbenzema).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Ping

Nekome ovi limiti neće smetati, nekome hoće. Ovisi od kućanstva do kućanstva (broj članova koji se spajaju na internet, koliko dnevno su na netu, kako koriste internet, skidaju/ gledaju li video sadržaj visoke kvalitete...).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Ping
Ja sam stucem oko 600+ mjesecno i to 1080p sadrzajem. Da imam opciju uzet optiku vec bi uzeo 4k tv, a u tom slucaju 600 ode za tjedan dana. Taj fair usage je glupost u 2018. Imas optiku a nemres gledat streamove u 4k npr jer bus potrosio paket lol..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice