problem s passwordo

poruka: 5
|
čitano: 1.401
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
problem s passwordom

Kad sam dobio internet, dobio sam i pismo di mi pise username i password.Namjestio sam ga na laptop i na komp, ali sam reinstallirao windowse na kompu, pa opet moran namjestit ali sam izgubio password.Pokusao sam neke porgrame za otkrivanje passworda na laptopu, ali ne rade zato sto kad pokrenem taj connection pise mi"to change saved password click here"i kad kliknem bude mi prazno polje da upisem password.eh sad oce mi t-com reci password ako im kazem samo username?


Jedite voće i povrće.To je zdravo!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: problem s passwordom

Telefonski nece, ali ako odes osobno u t-centar sa vlasnikom tel./int. linije, onda ces dobit podatke. MORA ic vlasnik linije!

 

BTW, kako ti se moze desit da izgubis takve podatke Iznenađen

16 godina
neaktivan
offline
RE: problem s passwordom

...probaj ih kontaktirati i mislim da će ti poslati novi pasword a ja sam kod drugog operatera preko telefona sve riješio,pismenim putem to traje.Na temelju tebe kao imena nosioca pretplate i adrese i emaila oni ti sve mogu ponoviti(tako je bar kod mene).Zato i tvoj username može proći ali ako ih kontaktiraš.


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: problem s passwordom

nazoves sluzbu za korisnike, ali moras ih zvati sa telefona na kojem imas internet, i velis striceku sta se desilo i on ti ti odma promjeni password u nesta tipa 123456 ili abcd koji naravno odma promjenis u nesta sta neces zaboraviti!

16 godina
neaktivan
offline
RE: problem s passwordom

Hvala na pomoci.I cesto zaboravljam vazne papire poput moje diplome.Belji se


Jedite voće i povrće.To je zdravo!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice