Spajanje telef konektora sa žicom

poruka: 5
|
čitano: 5.778
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Spajanje telef konektora sa žicom

Ovako, doma imam 2 telefona, jedan je u dnevnom boravku, a drugi u hodniku. E sad problem je da je jedan tel spojen konektorom u utikač a drugi bez konektora.

Zatim,stavio sam adsl,i ovom jednom kablu treba stavit konektor da bi ga mogao spojit na splitter...jel zna netko kako se ugrađuje taj konektor za telefon na žicu? znate koji konektor mislim,..onaj mikroutikač standardni..HELp:)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Spajanje telef konektora sa žicom

Dakle.

 

Moraš kupiti set za krimpanje ili najbolje odnesti nekom elektičaru ili serviseru telefona. Set za krimpanje košta cca 100 kn.

 

Misliš na konektor RJ 11.


Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Spajanje telef konektora sa žicom
Kublach kaže...

Dakle.

 

Moraš kupiti set za krimpanje ili najbolje odnesti nekom elektičaru ili serviseru telefona. Set za krimpanje košta cca 100 kn.

 

Misliš na konektor RJ 11.


 ee kuzis taj  kabel ide iz jedne prostorije u drugu preko tavana i nemogu ja to samo tako skinut nego trebam na mjesto to rjsit:) fala,,dada taj konektor
16 godina
neaktivan
offline
RE: Spajanje telef konektora sa žicom
Merlo kaže...
Kublach kaže...

Dakle.

 

Moraš kupiti set za krimpanje ili najbolje odnesti nekom elektičaru ili serviseru telefona. Set za krimpanje košta cca 100 kn.

 

Misliš na konektor RJ 11.


 ee kuzis taj  kabel ide iz jedne prostorije u drugu preko tavana i nemogu ja to samo tako skinut nego trebam na mjesto to rjsit:) fala,,dada taj konektor
 Za RJ11 ti je dovoljno i ova klista uzet http://www.chipoteka.hr/www_new/modules/moduli/shop/product.php?sifra=4050009001 , ali ako oces i RJ45 (za UTP), onda ces ipak tribat minimum 100kn potrosit.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Spajanje telef konektora sa žicom
wifi kaže...
Merlo kaže...
Kublach kaže...

Dakle.

 

Moraš kupiti set za krimpanje ili najbolje odnesti nekom elektičaru ili serviseru telefona. Set za krimpanje košta cca 100 kn.

 

Misliš na konektor RJ 11.


 ee kuzis taj  kabel ide iz jedne prostorije u drugu preko tavana i nemogu ja to samo tako skinut nego trebam na mjesto to rjsit:) fala,,dada taj konektor
 Za RJ11 ti je dovoljno i ova klista uzet http://www.chipoteka.hr/www_new/modules/moduli/shop/product.php?sifra=4050009001 , ali ako oces i RJ45 (za UTP), onda ces ipak tribat minimum 100kn potrosit.
 to je to:) zahvaljujem. 35kn samo. idealno.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice