T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.324.109
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
T-Com Internet

Gdje vi pronalazite kartu pokrivenosti, odnosno gdje će se izdrađivati a gdje neće. Za Rijeku me zanima konkretno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Pa kakve veze ima to što cijelo selo ima max. 4mbit. Ako si 1.5km od DSLAM-a moraš moći više od toga. Ili nisi 1.5km kao što kažeš, ili ti nije propuštena veća brzina.

 Rekoh da sam neuk.

Logika mi kaze, kad covjek mjestanin ima tu brzinu i da je udaljen toliko daleko/blizu kako kome. i svi mjestani imaju takvu brzinu.

I oni blizu centrale i oni dalje od njega. A da ne velim i iz razlicitih operatera.

PO toj logici shvatih da tom seocetu nije obnovljena centrala.

Nadam se brzom dolasku boljih dana tehnickim poboljsanjima, naravno svim seocetima.

 

 

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
matrix777 kaže...

Gdje vi pronalazite kartu pokrivenosti, odnosno gdje će se izdrađivati a gdje neće. Za Rijeku me zanima konkretno.

 Evo:

http://www.t.ht.hr/objave-gradnje-opticke-mreze

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Zanima me jeli neko mozda zna, ako prelazim sa optime na tcom i zelim se dogovorit sa prodajnim predstavnikom za max3 paket, jeli vrijedi ona ponuda od 209 kn ili to vrijedi samo za one sto prelaze na tcom sa bneta,vipa ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vrijedi,ja sam isto prešao sa optime na tcom i dobio te uvjete.
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Super :)  Sta si tocno sve dobio za koju cijenu ako smijem znat? 

8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

U  tom MAX3 paketu za 209kn ti je osnovni paket Maxtv+osnovna turbo brzina interneta i fikisni telefon besplatni pozivi prema svim fiksnim mrežama i 1000min prema mobilnim bez uspostave poziva i CliP prikaz broja pozivatelja.Dalje možeš još nadograđivat i dobit za 5kn prošireni paket onda za 15kn Sport plus paket i za 10kn povisit turbo brzinu net-a.

Samo je meni prodajni naglasio da ova ponuda max3 209kn vrijedi za one koji prelaze sa Bnet i Vipa a pošto je optima u HT vlasništvu neznam kako če ti to dati takvu ponudu.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 13:44 (Seki001).
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Zato sam i pitao ove sta su presli s optime, al sve jedno hvala na odgovoru. I ta turbo brzina, jel to npr za 10 kn povisim brzinu za 10 mbit ili  za 10 kn mogu povisit sa 20 na 50 mbit?  I ako uzmem optiku onda mi je pocetna brzina 50 ako se ne varam?

8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Tako je.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ja sam prešao sa optime zato sam i napisao to.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
T-Com Internet

Dobio sam od poslovnog partnera informaciju da u mom kraju(zadnja kuća u selu) nadograđuju ormariće i savjetovao me da ostanem na THT jer će se prvo prebacivati korisnici THT, a za koju godinu možda ostali korisnici drugih mreža.

To će biti brzina VDSL, samo moram nekako, nekoga, zatražiti da me prebaci na tu bolju vezu.

Ne znam što da kažem na sve to, ali našao sam se u situaciji da nemam izbora.

 

Bio sam u nedjelju zatražio da me nazove služba za savjetovanje (oni koji nude onu najbolju cijenu) ali eto još ništa. Prošlo je više od 48h.

I to me muči što ja njih moram zvati da zadrže korisnika.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sale03 kaže...
Ja sam prešao sa optime zato sam i napisao to.

 Tebi je i bilo upuceno pitanje ali je drugi forumas na njega odgovorio :) 

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
U tom MAX3 paketu za 209kn ti je osnovni paket Maxtv+osnovna turbo brzina interneta i fikisni telefon besplatni pozivi prema svim fiksnim mrežama i 1000min prema mobilnim bez uspostave poziva i CliP prikaz broja pozivatelja.Dalje možeš još nadograđivat i dobit za 5kn prošireni paket onda za 15kn Sport plus paket i za 10kn povisit turbo brzinu net-a,ja sam još uzeo pickbox 5kn.
Znači imam osnovni,prošireni,sport plus i pickbox . Računi mi iznose oko 234kn.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sale03 kaže...
U tom MAX3 paketu za 209kn ti je osnovni paket Maxtv+osnovna turbo brzina interneta i fikisni telefon besplatni pozivi prema svim fiksnim mrežama i 1000min prema mobilnim bez uspostave poziva i CliP prikaz broja pozivatelja.Dalje možeš još nadograđivat i dobit za 5kn prošireni paket onda za 15kn Sport plus paket i za 10kn povisit turbo brzinu net-a,ja sam još uzeo pickbox 5kn.
Znači imam osnovni,prošireni,sport plus i pickbox . Računi mi iznose oko 234kn.

 Hvala :)

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Jeli se treba prebacit tel. broj u njih da bi dobio sve te pogodnosti u max3 paketu ili mogu ostavit broj na optimi?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Mora ić broj na njih nemože ostat na optimi ako uzimaš max3.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Jeli trebam mijenjat broj kad ga prebacivam u njih ili broj mogu prebacit u njih a zadrzat postojeci?

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Sve ti ostaje isto.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Imam jedno pitanje pa bih vas molio za savjet. 

 

Naime, prilikom popravka kvara na modemu zamolio sam tehničara da testira paricu te je uspio izmjeriti 18 Mbit/s - 2 Mbit/s. Potom sam zvao SZK gdje sam htio povečati brzinu sa 4 na 20, ali oni su mi govorili da nemogu imat tu brzinu i da im sustav ne dopušta povečanje brzine. Nakon svađa i prepirki odjednom sam mogao imati tu brzinu bez problema.

 

No sad bih zbog potrebe želio imati veću brzinu. Pa me zanima kako je mogu dobiti ili kako provjeriti dali je  parica dovoljno propusna? Te dali ima propusnost do kutije mi na kući ili je neki drugi faktor u pitanju ako je ovo maximum.

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
sale03 kaže...
U tom MAX3 paketu za 209kn ti je osnovni paket Maxtv+osnovna turbo brzina interneta i fikisni telefon besplatni pozivi prema svim fiksnim mrežama i 1000min prema mobilnim bez uspostave poziva i CliP prikaz broja pozivatelja.Dalje možeš još nadograđivat i dobit za 5kn prošireni paket onda za 15kn Sport plus paket i za 10kn povisit turbo brzinu net-a,ja sam još uzeo pickbox 5kn.
Znači imam osnovni,prošireni,sport plus i pickbox . Računi mi iznose oko 234kn.

 bok,

 

da li se na tuh 234kn nadoplacuje os uvijek onih cca 30kn za osiguranje opreme ili su to ukinuli i ovih 234 je konacno?

sport plus od 15kn ukljucuje arene i cijela ponuda je na 2 god (nije da ce nakon godinu dana sport plus se placat 50kn i sl)?

osnovna turbo je pretpostavljam 20Mb/s a za 10kn ide do 100?

 

tv i telefon su ip? kako ste zadovoljni maxtvom?

 

hvala

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2018 7:29 (simeparanoja).
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Sve ti je to u tih 234kn i da u sport plus paketu za 15kn na dvije godine su ti sve Arene i SK.

Osnovna na bakru ti je brzina 20Mb/s a onda za 10kn + nadoplaćuješ za turbo brzine za sad najviše do 50Mb/s dok ne ukljuće vectoring onda će bit i veće dok ti je za optiku druga priča tamo je osnovna mislim 100/20 Mbp/s.

da tv i telefon su ip i fino to funkcionira ali bitno je da imaš dobru propusnost ako si na bakru optika nema nikakvih problema.

Ja sam prešao sa Bnet-a nedavno na max3 za 209kn +ovi neki paketi za 5kn i 15kn i ja požalio nisam imam dosta sporta šta me zanima na arenam i Sk falit će ta liga prvaka ali to ču se snaći tako da neću bit bez toga.Meni je izbor kanala trenutno bolji ovdje na maxtv nego kad sam prije bio na Bnet.u i to dosta.

 

nakon isteka ugovora pregovaraš i kažeš da ćeš otić od njih ako ti povise ovaj max3 paket i nema šanse onda da ti naplaćuju taj sport plus kasnije 50kn samo se tvrdo postaviš prema njima i imaš velike šanse da i dalje imaš taj max3 po sličnoj cijeni.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2018 7:36 (Seki001).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

Sve ti je to u tih 234kn i da u sport plus paketu za 15kn na dvije godine su ti sve Arene i SK.

Osnovna na bakru ti je brzina 20Mb/s a onda za 10kn + nadoplaćuješ za turbo brzine za sad najviše do 50Mb/s dok ne ukljuće vectoring onda će bit i veće dok ti je za optiku druga priča tamo je osnovna mislim 100/20 Mbp/s.

da tv i telefon su ip i fino to funkcionira ali bitno je da imaš dobru propusnost ako si na bakru optika nema nikakvih problema.

Ja sam prešao sa Bnet-a nedavno na max3 za 209kn +ovi neki paketi za 5kn i 15kn i ja požalio nisam imam dosta sporta šta me zanima na arenam i Sk falit će ta liga prvaka ali to ču se snaći tako da neću bit bez toga.Meni je izbor kanala trenutno bolji ovdje na maxtv nego kad sam prije bio na Bnet.u i to dosta.

 

nakon isteka ugovora pregovaraš i kažeš da ćeš otić od njih ako ti povise ovaj max3 paket i nema šanse onda da ti naplaćuju taj sport plus kasnije 50kn samo se tvrdo postaviš prema njima i imaš velike šanse da i dalje imaš taj max3 po sličnoj cijeni.

 Osnovna je brzina 50/10 Mbit/s uz doplatu 10 kn/mj je brzina 100/20 Mbit/s govorim o optici.

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Jeli iko uspia dobit jos i maxtv to go u tom max3 paketu (209 kn)

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Nemoš to dobit đabe u tom max3 za 209kn nepostoji ta opcija.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

Nemoš to dobit đabe u tom max3 za 209kn nepostoji ta opcija.

 A nisam mislio đabe, nego samo opcenito jeli se uopce moze uzet i koliko bi doslo ako neko zna

8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

25kn osnovnih kanala u maxtv to go ako bi htio dodat još i oni sportski još onda 50kn ma neisplati se to najbolje da to svima otvore koji imaju njihove pakete a ne ovako kome oni tamo odluče ko u onoj magneti1 oni imaju možda još neki za đaba.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Ako imas neku mobilnu u ht, preko toga je osnovni 5kn i mozes ga spojit sa ovim maxtv-om ako su na istoj adresi kucnoj i otvori ti sve kanale koje imas na tvu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ima tko kakvih novosti oko 100Mbps na vdsl-u tj da su kome aktivirali?

Ja ovo radim svaki dan par puta pa me nitko nije zvao :D

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Ima tko kakvih novosti oko 100Mbps na vdsl-u tj da su kome aktivirali?

Ja ovo radim svaki dan par puta pa me nitko nije zvao :D

 Ima ja sam danas dobio 100/40Mbps na bakru! Napokon mi uključena veća brzina preko bakra...

Napad je najbolja obrana :)
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Vjerojatno zezaš, stavi parametre parice http://192.168.1.1/html/engineer/ro_dsl.htm

ili speedtest. Volio bi da je istina.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice