T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.324.109
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bolje neka snimi video teže je varati. Ovako može isfotošopirati screenshot.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

 Ima ja sam danas dobio 100/40Mbps na bakru! Napokon mi uključena veća brzina preko bakra...

 Jel nas to zezaš ili je za ozbiljno?

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Odeon kaže...

Imam li sanse uz 14-20 mbit uz maxtv? dal je moguce tako zagusiti vezu, kad ne radi maxtv imam full brzinu ili to ne funkcionira tako?

 

 

 ej, ljudi sta je ovo, znaci zamijenio sam kablove od interneta i telefona, tj. sad je obrnuto i digla mi se brzina za cca 4mb?? max att

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2018 13:29 (Odeon).
8 godina
offline
T-Com Internet

Danas sam pričao sa službom za zadržavanje. Nisu mi htjeli spustiti cijenu, već su mi nudili 209 kn i "samo danas vrijedi ta ponuda" jer inače je 239 kn.

Rekao sam joj da neću tu cijenu, da mi ponudi nešto bolje jer imam ponudu od Iskona za 139 kn i ne.
Kao, na magenti imam 2 mobitela i ako prođem na Iskon, onda mi se ne isplati uzimati jer će mi cijene za mobitele biti veći.

Oni su odlučili za mene da se ne isplati uzimati i zato mi nije dana bolja ponuda. Rekao sam da ću sve raskinuti sa njima i dalje ne. Još mi je na kraju osoba pitala želim li ostati rekao sam da ću vidjeti.

Što da radim? Da probam opet dobiti nekoga ali da nije ta ista osoba?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Odeon kaže...
Odeon kaže...

Imam li sanse uz 14-20 mbit uz maxtv? dal je moguce tako zagusiti vezu, kad ne radi maxtv imam full brzinu ili to ne funkcionira tako?

 

 

 ej, ljudi sta je ovo, znaci zamijenio sam kablove od interneta i telefona, tj. sad je obrnuto i digla mi se brzina za cca 4mb?? max att

 

 

 Kako misliš zamijenio kablove od interneta i telefona? 

Da download ti je veći ali vidiš da ti je i upload manji. Mislim da nema veze zamjena kablova već se sad modem sinkao sa malo drugačijim parametrima pošto si ga iskopčao/ukopčao. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
froxie24 kaže...
Odeon kaže...
Odeon kaže...

Imam li sanse uz 14-20 mbit uz maxtv? dal je moguce tako zagusiti vezu, kad ne radi maxtv imam full brzinu ili to ne funkcionira tako?

 

 

 ej, ljudi sta je ovo, znaci zamijenio sam kablove od interneta i telefona, tj. sad je obrnuto i digla mi se brzina za cca 4mb?? max att

 

 

 Kako misliš zamijenio kablove od interneta i telefona? 

Da download ti je veći ali vidiš da ti je i upload manji. Mislim da nema veze zamjena kablova već se sad modem sinkao sa malo drugačijim parametrima pošto si ga iskopčao/ukopčao. 

 

Onaj kabel koji je iso u telefon sad ide u uticnicu i obrnuto. Al sad se vratilo se sve na staro :( 

Sto kraci kabel bi trebao ic, ako za to postoji mogucnost

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
TheFuryCro kaže...

Danas sam pričao sa službom za zadržavanje. Nisu mi htjeli spustiti cijenu, već su mi nudili 209 kn i "samo danas vrijedi ta ponuda" jer inače je 239 kn.

Rekao sam joj da neću tu cijenu, da mi ponudi nešto bolje jer imam ponudu od Iskona za 139 kn i ne.
Kao, na magenti imam 2 mobitela i ako prođem na Iskon, onda mi se ne isplati uzimati jer će mi cijene za mobitele biti veći.

Oni su odlučili za mene da se ne isplati uzimati i zato mi nije dana bolja ponuda. Rekao sam da ću sve raskinuti sa njima i dalje ne. Još mi je na kraju osoba pitala želim li ostati rekao sam da ću vidjeti.

Što da radim? Da probam opet dobiti nekoga ali da nije ta ista osoba?

 Ako pricas za max3 ne postoji ti bolja cijena od 209 i one nadoplate 15+5 i 10 za brzinu i kanale.

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
TheFuryCro kaže...

Danas sam pričao sa službom za zadržavanje. Nisu mi htjeli spustiti cijenu, već su mi nudili 209 kn i "samo danas vrijedi ta ponuda" jer inače je 239 kn.

Rekao sam joj da neću tu cijenu, da mi ponudi nešto bolje jer imam ponudu od Iskona za 139 kn i ne.
Kao, na magenti imam 2 mobitela i ako prođem na Iskon, onda mi se ne isplati uzimati jer će mi cijene za mobitele biti veći.

Oni su odlučili za mene da se ne isplati uzimati i zato mi nije dana bolja ponuda. Rekao sam da ću sve raskinuti sa njima i dalje ne. Još mi je na kraju osoba pitala želim li ostati rekao sam da ću vidjeti.

Što da radim? Da probam opet dobiti nekoga ali da nije ta ista osoba?

 koja usluga? max2 ili max3?

Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
8 godina
offline
T-Com Internet

Max 2, net + tel. Želio sam onu cifru od 149,00 kn.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

no krasno. i mene uskoro čeka produženje i sve mi se čini da idem na iskon. da mi i ne daju po tih 149, nego po sadašnjoj cijeni (169+10) bio bih zadovoljan. ovako, 239kn jednostavno ne dolazi u obzir. pa to je 60kn više za _istu_ uslugu!?! di toga ima.

 

ugl, malo sam pričao sa kompare.hr, i pitam čovjeka što ako preko njih zatražim prelaz na drugog operatera i nekim čudom mi t-com javi kako ipak mogo dobiti neku prihvatljivu cijenu, kaže, ugovor se može raskinuti u roku od 14 dana bez da te itko pita zašto i zbog čega. znači, čak i ako se pokrene prijelaz, još uvijek postoji još dva tjedna da ovi reagiraju i odluče nam dati nešto povoljnije cijene.

Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Svi ugovori sklopljeni telefonom se imaju pravo raskinuti u 14 dana. Nije to njihova ( operatera) želja, nego Zakon o potršačima. Evo citat iz jednog takvog ugovora :

''Obzirom da ste pretplatnički ugovor sklopili putem sredstava daljinske komunikacije, sukladno članku 72. Zakona o zaštiti potrošača, imate pravo na jednostrani raskid ugovora u roku od 14 dana od primitka ove potvrde o sklopljenom ugovoru. ''

Ja sam to dva puta koristio i nisam imao nikakvih problema. Ne sa T-Comom, ali trebalo bi biti isto sa svima. I ne treba navoditi nikakav razlog prekida.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 15:21 (stipest).
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
viking.software kaže...

no krasno. i mene uskoro čeka produženje i sve mi se čini da idem na iskon. da mi i ne daju po tih 149, nego po sadašnjoj cijeni (169+10) bio bih zadovoljan. ovako, 239kn jednostavno ne dolazi u obzir. pa to je 60kn više za _istu_ uslugu!?! di toga ima.

 

ugl, malo sam pričao sa kompare.hr, i pitam čovjeka što ako preko njih zatražim prelaz na drugog operatera i nekim čudom mi t-com javi kako ipak mogo dobiti neku prihvatljivu cijenu, kaže, ugovor se može raskinuti u roku od 14 dana bez da te itko pita zašto i zbog čega. znači, čak i ako se pokrene prijelaz, još uvijek postoji još dva tjedna da ovi reagiraju i odluče nam dati nešto povoljnije cijene.

 

Imam ti i ja ponudu iz Kompare za Iskon, sa boljim uvjetima i cijenom. Zadnju cijenu smo dogovorili za 139 kn za njihov duo paket.

 

To sam i spomenuo službi za zadržavanje, ali žena s kojom sam pričao je bolio kuki. Ali to moj specifičan slučaj jer sam na Magenti 2 i dva THT mobilna broja imaju dodatne popuste.

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

onda smo ili pričali sa istim agentom ili svi imaju iste ponude. meni kaže, 139,90 (na dvije godine), telefon 1500min/mj ali samo prema fiksnim mrežama i uz uspostavu poziva od 20lp. prikaz broja i flat net 14-50mbps. 

 

sve tu relativno dobro izgleda, no ova zadnja stavka da internet nije točno određena brzina, nego govorimo o priličnom rasponu 14-50. 

 

ali, čak i da bude nešto sporije od sadašnjih 50mbps, razlika u cijeni je 50kn. a to nije za baciti.  po meni. 

Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
8 godina
offline
T-Com Internet

Imamo istu ponudu od Kompare.

 

Želio bih napomenuti da ako ti ne isporuče brzinu od minimalno 14mb ti možeš bez problema raskinuti ugovor.

To piše u ugovoru i agent mi je rekao da nemam što izgubiti.

 

Trenutačno imam brzinu od 1mb. RIP

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

da ista je ponuda. nisam išao u detalje, ne znam kako hendlaju sa minutama prema mobitelima. ovo sada je melem. zoveš zapravo mukte. ono, 1000minuta, pa to treba izrazgovarati.

 

do ovog dijela sa isporučenom brzinom još nismo došli. naime, tek smo na tome što ako mi tc-om ponudi ipak istu (ili bolju) cijenu, a proces prelaska je započeo.

 

 

a o ovih 1mbps fakat nemam riječi. pa svaki mobitel bi trebao povući toliko na 3g. nekako mi se čini da biš ti trebao početi razmišljati o nekom drugom načinu pristupa netu. možda onaj hibridni ili pak pokućni?

1mbps.... tuga i žalost za današnje vrijeme. prestrašno.

Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Jel neko ima na optici max3 paket (209 kn)?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Imam ja.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Negdje sam nasao informaciju da je putem optike taj paket zapravo jos jeftiniji. Jel kod tebe tako ili?

11 godina
offline
Re: T-Com Internet

da moze se dobiti za oko 180kn preko predstavnika za nove korisnike

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Lfcynwa1892 kaže...

Negdje sam nasao informaciju da je putem optike taj paket zapravo jos jeftiniji. Jel kod tebe tako ili?

 Mislim da ima da, ali su bili neki jos uvjeti. Prvo su mi nudili 239, ali sam pitao za 209 i onih +5kn prosireni/hbo.

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

A jel neko zna koliko bi doslo preko prodajnog da uzmem samo internet i tv  (bez telefona)?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Neisplativo. Meni je unutar 149 kn uz flat net i fon sa neogranicenim zivkanjem prema fizickim i 1000 min prema mobilnim, i sve bez naknade za uspostavu poziva...

Za 209 kn su mi nudili jos i maxtv u tom paketu ali nisam to uzeo jer mi je cist dosta ono kaj ulovim antenom plus sve ono kaj imam kroz net....
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 18:24 (bunker).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...
Neisplativo. Meni je unutar 149 kn uz flat net i fon sa neogranicenim zivkanjem prema fizickim i 1000 min prema mobilnim, i sve bez naknade za uspostavu poziva...

Za 209 kn su mi nudili jos i maxtv u tom paketu ali nisam to uzeo jer mi je cist dosta ono kaj ulovim antenom plus sve ono kaj imam kroz net....

 Produžio ugovor ili prešao na t-com?

7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Presao tada sa amisa na ht i dobio te uvjete , 07/2017 .
15 godina
offline
T-Com Internet

superzadovoljan sa brzinom instalacijr (potpisa ugovor u ponediljak danas instalacija)

 

no ono sta me cudi je da nisam nikakav papir dobio,ne znam master sifru od tv-a a brzina mi je trenutno 4 

rekli su mi da treba nekih 24h da se primjeni novi profil

jel ima tko ovakva iskustva ili cu sutra,osim sifre za tv,morat se natezat i za brzinu?

 

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Čudi me da nisi dobio šifru i sve papire za maxtv meni je sve kod instalacije donjeo ht tehničar koji je bio ljubazan pa mi sve objasnio pošto sam nakon 8-9godina sa bnet-a prešao na tcom i sve šta mi nije bilo jasno objasnio.Dobio sam odmah sve šifre,složili fino naziv wifi mreže i password sa centralom on to fino iskomuniciro.Zovi ih za tu TV šifru.

Da, prvi dan ti treba bit tako samo 4mbit/s brzina ali ako ti nebudu u 24h digli na turbo moguće brzine odmah zovi i traži da ti puste veće brzine kako si sa njima i dogovorio.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 19:11 (Seki001).
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

Čudi me da nisi dobio šifru i sve papire za maxtv meni je sve kod instalacije donjeo ht tehničar koji je bio ljubazan pa mi sve objasnio pošto sam nakon 8-9godina sa bnet-a prešao na tcom i sve šta mi nije bilo jasno objasnio.Dobio sam odmah sve šifre,složili fino naziv wifi mreže i password sa centralom on to fino iskomuniciro.Zovi ih za tu TV šifru.

Da, prvi dan ti treba bit tako samo 4mbit/s brzina ali ako ti nebudu u 24h digli na turbo moguće brzine odmah zovi i traži da ti puste veće brzine kako si sa njima i dogovorio.

 hvala za info

ne brine me ova sifra toliko,bio sam prije kod njih pa mi nije bas sve nepoznanica,jedino brzina

al valjda puste kroz 24h

CARPE DIEM
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
simeparanoja kaže...

superzadovoljan sa brzinom instalacijr (potpisa ugovor u ponediljak danas instalacija)

 

no ono sta me cudi je da nisam nikakav papir dobio,ne znam master sifru od tv-a a brzina mi je trenutno 4 

rekli su mi da treba nekih 24h da se primjeni novi profil

jel ima tko ovakva iskustva ili cu sutra,osim sifre za tv,morat se natezat i za brzinu?

 

 Registriraj se na moj telekom.

5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Moze li mi netko objasnit kako se optika spaja, tj. koji kabel trebam za spojit PC sa tim optickim modemom ili cime vec, ethernet kabel ili neki opticki ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Lfcynwa1892 kaže...

Moze li mi netko objasnit kako se optika spaja, tj. koji kabel trebam za spojit PC sa tim optickim modemom ili cime vec, ethernet kabel ili neki opticki ?

 

t-com tehnicar uzme opticki kabel zgrade i onda ga usteka u jedan mali uredjaj i onda iz tog uredjaja ti ide obicni ethernet kabel u router i iz routera u tvoj PC

 

 

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice