T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.369
|
čitano: 6.305.981
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
T-Com Internet

Evo pitao i njih, rekli mi, sad znam sve, neću uzet, zbog ovog prvog. Ostajem na dobrom staru ADBu dok mi ne poprave infrastrukturu u ulici, kaj su najavili. (bez zezancije, meni je ADB odličan; je da mi je jedan već riknuo, al sam kupio drugi novi prek Njuškala i samo kopirao postavke xml, a ovaj kaj su mi oni donijeli mjesto njega spremio na tavan, neki bijeli Siemens čini mi se).

 

Evo ak još koga bude zanimalo, službeni odgovor:

 

 

1. Nakon 100 GB se brzina spušta na osnovnu od 4 Mbit/s.

2. Na našim modemima imate automatski postavljanje IP adrese što znači da se konstantno mijenja ali u svakom trenutku samo Vi imate navedenu i nitko drugi s obzirom da su kod nas podaci zaštićeni.

3. Modem sadrži admin mod i možete ući u njega ali svakako to ne Preporučujemo i ne pružamo podršku ako Vam nešto neće raditi nakon što sami počnete mijenjati parametre.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Jel ima tko broj prodajnih predstavnika?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Tehpowa kaže...

Jel ima tko broj prodajnih predstavnika?

 Ja ti imam broj prodajnog ali samo je zadužen za područje ZG i bližu okolicu ZG znači ne dalje od toga.

Napad je najbolja obrana :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...
Tehpowa kaže...

Jel ima tko broj prodajnih predstavnika?

 Ja ti imam broj prodajnog ali samo je zadužen za područje ZG i bližu okolicu ZG znači ne dalje od toga.

 Eh, treba mi podrucje Split/okolica.

13 godina
offline
T-Com Internet

Planira li se tko žaliti na račun zbog problema s maxtvom 28.12. , pošto su računi došli kao da je sve bilo u redu. Ja planiram čisto iz principa poslati prigovor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Dobiti ces par kanala od 15. Do 31 gratis
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Mogu li ja tražiti paket za veću ADSL brzinu iako njihov sustav kaže da mi parica to ne podržava, jer već jednom su mi tako govorili u nazad nekoliko godina da nemože pa uz puno muke odjednom moglo? Dali se išta promjenilo po tom pitanju . I dali mogu tražiti da mi dode tehnićar pa pregleda na liniji gdje signal "zapinje" pa nema veću propusnost?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Svakako mozes. Lako moguce da su se stvari promjenile od tada jer su masovno stavljani fttcovi.  Uglavnom, nista se nece dogodit ako pitas :) I eventualno postavis stanje iz routera da se vidi da nisi vec i sad mozda prespojen blize.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Imali smo do sada internet + telefon za 169kn jer je vlasnik 65+ godina. Evo sad nam je istekao taj ugovor i bez ugovorne obveze plaćamo 199kn.

Međutim, za produženje ugovora nude mi sve isto... ali za 239kn mjesečno?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
T-Com Internet

Dakle, vrijedi li još cijenik posebnih i proteklih usluga..

Taj tajni dokument opjevan po forumima po kojem samo odabrani mogu ugovorit usluge sa obveznim trajanjem..

 

I meni ističe dvogodišnji ugovor ovaj mjesec..

Slijedi borba za iste ili bolje uvjete..

 

Jednostavno je neprihvatljivo recimo plaćati max2 više od 149,50 kn, kad znaš da su nekome prodali ugovor za dvije godine po toj cijeni..

A tebi nude po preko 200kn ili više..

 

Sa studentima u SZK i pustim kooperantskim firmama koje nazivaju u svako doba nudeći nebuloze, nema smisla uopće razgovarati..

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 10:37 (boatenga).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

Nama je ugovor istekao, no nikakve obavijesti niti ista drugo, da nisam sad pitao na njihovoj FB stranici, ne bi ni znali. Internet mi je katastrofalan, mijenjao mi serviser 2 rutera, ne radi, odspaja mi se non stop, kad igram online, to me najvise razjebe onda.

Tako da, t-com, hvala sto si nas zajebavao silne godine, al radije cu dati negdje 50 ili cak 100kn vise, al da mi radi kako spada. (posto sam iz Međimurja, selim se najvjerojatnije na Novi-net, radit ce se nova infrastruktura po cijeloj zupaniji i bit ce mi i centrala najvjerojatnije nova blize, a ne ko sad 2200m, 10 Mbps jedva vucem...)

Kovačić
10 godina
offline
T-Com Internet

Idem im poslati mail sa gore navedenim u prijašnjem postu..

Da vidim što će odgovoriti..

lol

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Vkm996 kaže...

Imali smo do sada internet + telefon za 169kn jer je vlasnik 65+ godina. Evo sad nam je istekao taj ugovor i bez ugovorne obveze plaćamo 199kn.

Međutim, za produženje ugovora nude mi sve isto... ali za 239kn mjesečno?

 

 

  trazi prodajnog na HT portalu koji će te nazvati i dogovori sa njim sve. ja max2 mini odnosno hibridni router, flat, i 1000 min razgovora na fiksnoj liniji sa svim pokretnim i nepokretnim mrezama, i placam 158 kn. rekao sam predstavniku da zelim produžiti ugovor po istim uvjetima i nema problema

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Stuleni kaže...
Vkm996 kaže...

Imali smo do sada internet + telefon za 169kn jer je vlasnik 65+ godina. Evo sad nam je istekao taj ugovor i bez ugovorne obveze plaćamo 199kn.

Međutim, za produženje ugovora nude mi sve isto... ali za 239kn mjesečno?

 

 

  trazi prodajnog na HT portalu koji će te nazvati i dogovori sa njim sve. ja max2 mini odnosno hibridni router, flat, i 1000 min razgovora na fiksnoj liniji sa svim pokretnim i nepokretnim mrezama, i placam 158 kn. rekao sam predstavniku da zelim produžiti ugovor po istim uvjetima i nema problema

 Na websiteu mogu naći jedino ovu stranicu a to je za posjet kući. Ne može telefonski?

8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Pa ostaviš svoj kontakt broj mobitela on te svakako prije mora nazvat i kontaktirat a onda postoji mogučnost i telefonskog dogovora.

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

to da, nazvat će te na broj koji ostaviš za par dana i doći doma sa ugovorima. prije dvije godine to sam riješio telefonski vjerojatno iz razloga što sam u T centru podnio zahtjev za raskid ugovora

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...
Dobiti ces par kanala od 15. Do 31 gratis

 A naravno da će ponuditi to da ne moraju umanjiti račun.

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1362

Imam li pravo na obeštećenje jer nisam mogao koristiti usluge zbog kvara, a kojeg sam prijavio?

Operator je dužan ponuditi umanjenje naknade ili obeštećenje računa ako zbog tehničke smetnje i/ili smanjenja kakvoće usluge za koje je odgovoran te ih nije otklonio u roku od 24 sata od prijave, u pravilu, razmjerno broju dana nemogućnosti korištenja usluge. Također, ako je kvar bio na opremi koja je u najmu korisnika, a operator isti nije otklonio u roku od 5 dana od prijave kvara (osim ako za prekoračenje roka nije odgovoran korisnik), korisnik može raskinuti ugovor bez plaćanja penala.

 

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
sosta kaže...
Ag008 kaže...
Dobiti ces par kanala od 15. Do 31 gratis

 A naravno da će ponuditi to da ne moraju umanjiti račun.

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1362

Imam li pravo na obeštećenje jer nisam mogao koristiti usluge zbog kvara, a kojeg sam prijavio?

Operator je dužan ponuditi umanjenje naknade ili obeštećenje računa ako zbog tehničke smetnje i/ili smanjenja kakvoće usluge za koje je odgovoran te ih nije otklonio u roku od 24 sata od prijave, u pravilu, razmjerno broju dana nemogućnosti korištenja usluge. Također, ako je kvar bio na opremi koja je u najmu korisnika, a operator isti nije otklonio u roku od 5 dana od prijave kvara (osim ako za prekoračenje roka nije odgovoran korisnik), korisnik može raskinuti ugovor bez plaćanja penala.

 

 Čisto informativno pitanje, za kolko bi ti da oni tebi umanje račun zbog nedostupnosti MAXTV-a tih par sati?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 20:05 (Reedy).
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

a najmanje 50kn manji Rn jer ovo smeće i nevalja onih 209 kn koliko plaćam max3 za 209kn

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

a najmanje 50kn manji Rn jer ovo smeće i nevalja onih 209 kn koliko plaćam max3 za 209kn

 

Sereš za medalju.

Lp 😉

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

a najmanje 50kn manji Rn jer ovo smeće i nevalja onih 209 kn koliko plaćam max3 za 209kn

 I osobna isprika direktora firme! 

Telefonski ne dolazi u obzir.

8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Momci malo sarkazma nekužite pfftt... čudi me to mislio sam da ste inteligentniji 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Reedy kaže...
sosta kaže...
Ag008 kaže...
Dobiti ces par kanala od 15. Do 31 gratis

 A naravno da će ponuditi to da ne moraju umanjiti račun.

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1362

Imam li pravo na obeštećenje jer nisam mogao koristiti usluge zbog kvara, a kojeg sam prijavio?

Operator je dužan ponuditi umanjenje naknade ili obeštećenje računa ako zbog tehničke smetnje i/ili smanjenja kakvoće usluge za koje je odgovoran te ih nije otklonio u roku od 24 sata od prijave, u pravilu, razmjerno broju dana nemogućnosti korištenja usluge. Također, ako je kvar bio na opremi koja je u najmu korisnika, a operator isti nije otklonio u roku od 5 dana od prijave kvara (osim ako za prekoračenje roka nije odgovoran korisnik), korisnik može raskinuti ugovor bez plaćanja penala.

 

 Čisto informativno pitanje, za kolko bi ti da oni tebi umanje račun zbog nedostupnosti MAXTV-a tih par sati?

 Nije par sati, već je bilo više od 24h. A kao drugo, ako znaš koliko ti iznosi mjesečna pretplata za 30 dana, onda znaš koliko ti je jedan dan, uostalom tako pretplatu i obračunavaju ako si neku uslugu aktivirao tokom mjeseca. A kad bi svatko od 200 000 korisnika podnio prigovor za neizvršenje usluge, skupila bi se lijepa cifra, iako to po korisniku ispadne možda 10kn. Uostalom, i oni si zaručanavaju zatezne kamate od par lipa ako nisi na vrijeme platio račun.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 10:05 (sosta).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jel HT ima neki drugi router sa gigabitnim lan portovima osim Speedporta W 724V?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jel HT ima neki drugi router sa gigabitnim lan portovima osim Speedporta W 724V?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ne

 

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
display name ivo kaže...
Jel HT ima neki drugi router sa gigabitnim lan portovima osim Speedporta W 724V?

 ima i Speedport Plus

A i neki ZTE. ali tehnicar mi nije rekao  o kojem se radi....meni je dao doticni Plus verziju.

 

EDIT      Sad sam se sjetio. za korisnike Terrastreama ide Inteno g400 (oprosti ak sam koje slovo oznake profulao, nije bas 100 posto, znas ono Domestos  s 99.9 posto bakterija, e to i ovaj ruter sto sam napisao, nema neke razlike u tocnosti, da tako laicki kazem) ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 20:16 (Jebodiah).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nemam sreće s ovim speedportom, već sam 3 promijenio i ista stvar se događa: u slučaju nestanka struje router poblesavi i ode u neku petlju, upali se power lampica i gori par sekundi, onda sve zablinkaju i resetira se i ispočetka. Reset na tipku iza ne pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Ja riješenje svog problema potencijalno vidim stavljanjem ovog t-com-ovog u brigde mod i korištenjem drugog routera. Sada već koristim za wifi ap spojen na taj router, ali na njemu ne mogu podesti pristupne podatke za internet pa ne mogu koristiti tu mogućnost stavljanaj t-com-ovog routera u bridge mod, a i nemam na AP-u dovoljno lan portova niti su gigabitni a sve to su mi must have stvari.

 

Koji bi mi router preporučili za tako nešto? Znači da se može koristiti kao glavni nakon stavljanja t-com-ovog routera u bridge mode, da ima 4 gigabitna lan porta i dual ban wifi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Jel netko na optici kod HT-a? Kakve su brzine? Cijene? Zadovoljni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice