T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.312.761
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Dali netko zna kako se moze iskljuciti brzi internet na određeno vrijeme na Huawei HA35-11 routeru ako je uopce moguce.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

godinama plaćam 280kn za internet i telefon iako telefon i ne korisitm.Možete li mi preporučiti neku t-com uslugu gdje se nudi samo internet bez telefona.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 12:38 (alexspalato).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

ne znam što se događa ali t-com nek ide u k... u zadnjih tjedan dana internet puca pa ga nema po par sati. telefon naravno ne radi, 2 max tv.... zovemo službu za korisnike, nešto se resetira pa proradi. drugi dan opet, dolazi tehničar i mijenja router. dan nakon opet dolazi i mijenja onaj adapter za struju jer nešto cvrči iz njega. internet puca i dalje, wi-fi se uopće ne pokazuje više. pa wtf, već tjedan i sitno se ne rješava ništa. isti k.. cijelo vrijeme. a doslovce zadnjih godinu dana mi veza nije pukla niti 1 jedini put

9 godina
offline
T-Com Internet

Stavi podatke iz routera.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

I dalje nema pomaka glede vectoringa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
toncek333 kaže...

I dalje nema pomaka glede vectoringa?

 A što bi bilo kad i ovako ogromno zarađuju prodajući nam muda pod bubrege. A vlast im ništa ne može.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
10 godina
offline
T-Com Internet

koja je fora sa ovim trenutno imam turbo 10 i pitam ih za brzinu,kazu mogu imati 20

odem pod moj telekom portal da promjenim brzinu pise mi da aktiviram 10 jer imam 2-4? a imam 10 dali ih moram zvati jer se to ne moze online rijesiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Bok, može li se iz ovoga vidjeti dali je ovo max brzina koju mogu imati

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: T-Com Internet
toma20 kaže...

koja je fora sa ovim trenutno imam turbo 10 i pitam ih za brzinu,kazu mogu imati 20

odem pod moj telekom portal da promjenim brzinu pise mi da aktiviram 10 jer imam 2-4? a imam 10 dali ih moram zvati jer se to ne moze online rijesiti?

 reci im da početni paket je 14-20 brzina a ne 10kn za turbo 10 smanjit će ti 10kn račun i dignut brzinu na 20 meni jesu neki dan sretno

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Paket vam je 4-10-20 za iste pare bez doplate 10 kn.
E onda za 30-40-50 se doplacuje 10 kn pa kolko moze
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
offline
T-Com Internet

Ma muljatori ko i obicno,pitam na chatu lik mi kaze mogu imati 20,javim se za sat vremena da bih prebacio na 20,da bih dobio odgovor da trenutno imam 2-4 sta nemam vec  ne znam koliko godina,i ne mogu imati 20 nego 10....ne znaju ni oni koliko mogu imati

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Dobio danas optiku 100/20 ,spoji sa kablom iz ruter u komp i brzina nemre prec 68mbps,sad ne kuzim jel oni pustaju brzine kako im se sprdne ili bi cijelo vrijeme trebo imat 100 ili oko 100?

https://ibb.co/b3YgsHY

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 12:13 (granazg).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Daj provjeri tu

http://speedtest.ht.hr/

 

I meni na speedtest.net daje svakakve rezultate. Malo su se preopteretili cini mi se.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Isti vrag znaci 66 max,pocne sa oko 250 pa sam ide prema dole,imam filing da traje duze da bi jos dole otislo.
https://ibb.co/k3bxd01

Veli mi neki lik na forum.hr da prvo pustaju slabije pa tek onda maxsimalnu brzinu do 100,ne kuzim zakaj koje su im to fore.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 13:01 (granazg).
9 godina
offline
T-Com Internet

Pa ne bi ti pustili 66. Zovi da vide o cemu se radi. Meni je odma sve islo. Samo zna zadnjih mjesec dana na speedtestu bacat 100 max na nekim serverima, a ujedno na drugima baca 200, tako da ocito malo throtlaju put vani. Ne zabrinjava me previse pa nikog ne zovem jer mi sve sto mi treba bit 200 bude 200.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

Kod mene je ovakva situacija, a nije mi zbog konkretnih očitih razloga baš prebajna 

 

Unazad dva tebi tjedna, imao sam 30 Mbps dl i do 6 Mbps ul, nisam previše obadao na aplikacije "MAX TV to go HD" makar sam ju imao na gadgetima skinutu, niti na "Moj Telecom portal" dok nisam saznao da se može plaćati preko nje, što je vrlo super, iznimno pohvalno! 

U jednom trenutku prvo se interesiram za plaćanje računa, gdje dobivam jasne upute što i kako, i plaćam račune sav sretan kao zaljubljeni tetrijeb, uz povratnu informaciju kroz nekoliko dana da je obavljena uplata na korist T-Com-a od moje strane. 

Nekoliko dana kasnije, pogledam ja aplikaciju "MAX TV to go HD", i primjetim kako od ponuđenih 115 ako sam dobro upamtio, ja imam na dispoziciju gledanja ako 35, niti skorom jedan HD sportski kanal, pa da se interesiram kažem ja sam sebi. 

Zovem ja SZK i javi se jedan "Bing", koji mi vrlo dobro objesni neke stvari, pa mi i ponudi bolji jači veći paket usluga, uz istu cijenu, valjda me nije i tu slagao sada se pomalo pitam ?!?! 

Obzirom neke stvari se NE MOGU realno realizirati odmah, shvaćam ja da trebam biti coooool i ne talasam dok se ne srede poslovi, pa ja polagano puštam vremenu da laganini ide, do prekjučer! 

 

Na programu je bio jedan film iza 00.00, a kako sam imao rano ujutro posla, ne isplati ga se gledati kada se prikazuje, budem si ga snimio pa ću ga pogledati kada stignem. Sutradan, malo se izjalovilo sa obvezama pa sa imao priliku i vremena pogledati onaj film od noćas, i idem sav prpošan pokrenuti snimalicu i opustiti se dok čekam poziv za pokret! 

Ja u snimalicu, a ono, ja NEMAM SNIMALICE, uopće ?!?! Haloooo WTF?!?! 

Pokušam pogledati film unatrag, jer se to na nekim kanalima može do 48 sati unazad. 

Malo morgen, kaže kupi snimalicu!!!! 

 

Zovem je SZK, kažem još jednom "BINGU" momak, imam te i te, takve probleme, a još sinoć je bilo sve u najboljem redu! 

Vidi on, nešto na štima, pokušava popraviti manualno preko terminala, ako me nije varao, kaže odjednom kako je noćas bilo problema na mreži, da on nije u mogućnosti popraviti problem, ali da će otvoriti radni nalog da se popravi tijekom radnog dana! 

Do 21.45 ništa nije vilo popravljeno pa ja ne budi lijen zovem ponovno, i doznam da je nalog otvoren tek u 12.45, tu negdje, ali da svejedno nitko nije ništa poduzeo u svezi, ili nije tehnički bilo moguće, što ti ga ja znam. 

Porazgovaram sa čovjekom, koji se ispričava samo tako, a ponudio mi ništa još nije u nadoknadu, pa i nije prošlo baš nešto previše vremena, ne zamjeram mu. Dogovaramo da ću se malo strpiti, no u međuvremenu saznajem da mi niti aplikacija "MAX TV to go HD" isto ne dela?! Pitam što to ne radi, čovjek nezna kuda bi bez nekakvog konsteuktivnog odgovora! 

 

Trenutno sam preko 36 sati bez snimalice, bez svih programa na aplikaciji, ali isto tako imam povećanu brzini na 50 Mbps / 12 Mbps, makar me sve ide. 

Sada me baš zanima kada isteknu 48 sati, kako će se ponašati T-Com, ako to bude dulje od 96 sati, kome se i kako žaliti, da u svakom slučaju malo mi stanje račun za veljaču?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Snimalica na maxtvu je u lroblemima vec par dana. Ali danas sto sam ja time shift isprobvo radi dobro.

A maxtv to go je vezan uz cjeli sustav.

Ak se je nes pojebalo, na kraju ce bit jednostavnije obrisat account i kreirat sve ponovo, jer nac di je sta oslo kvragu je naloptavanje sa xyz odjela.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
granazg kaže...

Dobio danas optiku 100/20 ,spoji sa kablom iz ruter u komp i brzina nemre prec 68mbps,sad ne kuzim jel oni pustaju brzine kako im se sprdne ili bi cijelo vrijeme trebo imat 100 ili oko 100?

https://ibb.co/b3YgsHY

 Probaj nešto skidati sa microsoft-ovog servera neki sp za office ili slično pa da vidiš brzinu DL meni je to najmjerodavnje.

5 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
granazg kaže...

Dobio danas optiku 100/20 ,spoji sa kablom iz ruter u komp i brzina nemre prec 68mbps,sad ne kuzim jel oni pustaju brzine kako im se sprdne ili bi cijelo vrijeme trebo imat 100 ili oko 100?

https://ibb.co/b3YgsHY

 sve zavisi kakve imas instalacije ja imam od 50 ako ide preko veza puca.. prvjeri sa T-com kolika ti je propusnost ako ide preko 100 onda toliko moras dobit od njih a ako zelis provjerit punu brzinu to mozes preko steam ili origin tamo se uvijek na max skida ili mozes preko RU torrenta tamo ima puno seedersa meni uvijek na max tamo skida bilo sto.

10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Za koliko je moguce dobit TV+internet kod T-coma, na njihovoj stranici za te 2 usluge traze 300kn dok je kod Bneta trenutno za 3D 188kn kod mene, jedino sto me veze za T-com je sto su uveli G-fast internet al ipak nebih isao povise 190kn za te 2 usluge, dali je itko dobio nesto slicno za tu cijenu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Da li netko možda zna, postoji li kakva suradnja između operatera u smislu čija je infrastruktura? Konkretno: A1 provuče optičke kablove, da li se mogu svi na to spojiti ili je to samo za korisnike A1 mreže?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav gospodo!

 

Zanima me slijedeća informacija, kako dobiti od Tcoma onu ponudu za

170 kn sto svi pricaju internet i telefon, istekao nam ugovor na 2 godine i placali smo do sada

flat net i telefon 241 kn mjesecno. Net je bio do 30 mbita za down i 10 za up.

 

Tražiti raskid ugovora potpuno(jer i dalje smo kod njih) i čekati poziv?

 

Nemam neke alternative a net trebam, tele 2 pokucni sam uzeo na probu

ali mi brzina padne na 3 mbita cim ga spojim kablom na PS4.

Kao da mu smeta.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kada sam zatražio prekid svih usluga, tj. popunio onaj njihov obrazac, zvali su me telefonom i ponudili internet+telefon za oko 140 kn. To je bilo prije godinu dana, kakve su sada cijene nije mi poznato.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav svima

 

Zanima me koliku cijenu plaćaju oni koji imaju int+tel,  200/100 brzinu neta, ja trenutno imam 100/20, int+tel max2, i plaćam to oko 205 kn.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Optika je u pitanju, zaboravio napisati..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Int+tel+maxtv (neki prosireni paket) 200/100 placam 239kn.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
T-Com Internet

optika 100/20, max tv +prošireni, sportski i hbo, i telefon 284kn

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
T-Com Internet

optika 100/20, Tel+int (UltraMax2 ) ,free pozivi prema svim( fix+mob) 180kn

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: T-Com Internet
Internet, telefon i Max Tv sa Sportskim +paketom, Proširenim i Regionalnim 239 kuna...neloše!
 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
display name ivo kaže...
Da li netko možda zna, postoji li kakva suradnja između operatera u smislu čija je infrastruktura? Konkretno: A1 provuče optičke kablove, da li se mogu svi na to spojiti ili je to samo za korisnike A1 mreže?

 
Ovo što A1 vuče preko betonskih stupova, to je samo za A1 korisnike.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice