T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.371
|
čitano: 6.309.223
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 9:33 (lola25).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Elijah01 kaže...

Pozdrav, molim savjet. Uzeo sam max3 paket tj. internet+maxtv+ telefon+ dodatni prijemnik. U starom ugovoru sam to placao 269kn,u srpnju sam produzio ugovor i sada to u novom ugovoru kosta 249kn. Dodje mi racun za 7. mjesec od 275kn. Pomislio sam da će nadalje biti 249kn kao što sam i potpisao. Dodje mi racun za 8. mjesec i iznosi 294kn??? Znaci nista nije onako kako smo dogovorili. Sad se ja pitam, mogu li nekako raskinuti ugovor s njima? Ne želim toliko placati...

 Instaliraj tcom aplikaciju i tamo vidi na sta su dignuli cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 9:36 (lola25).
13 godina
offline
T-Com Internet

Dali ima netko tu tko radi u SZK da mi se javi na PM, nešto u vezi optike me zanima?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav svima, da li je netko upučen u modele opreme sa ovog linka....hvala

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/premium-smart-wi-fi

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Dolazi mi racun za flat internet 30mbps 269kn u t com!!!!
Istekla pretplata, inace valda 240kn.
Umalo sam pao u nesvjest.
Kod koga je najbolja ponuda samo interneta. Vidim optima ima 30mbit za 169kn/mj
Jel se moze tu sto cjenkati jos
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 11:24 (fromilid).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
fromilid kaže...
Dolazi mi racun za flat internet 30mbps 269kn u t com!!!!
Istekla pretplata, inace valda 240kn.
Umalo sam pao u nesvjest.
Kod koga je najbolja ponuda samo interneta. Vidim optima ima 30mbit za 169kn/mj
Jel se moze tu sto cjenkati jos

 Trebao si na vrijeme produžiti ugovor i vjerovatno bi dogovorio cijenu koju daje optima, ali probaj zvat agente i pregovarat ,jer ponude ima...:))

7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Trebali su obavijestit da je istekao ugovor g..na obicna. Za svakakve gluposti salju obavijesti a za istek ugovora ne, e sad ce im otic korisnik.
A1 je 179kn, optima 169kn. Iskon 159kn.
Ova iz tcoma nudi za 239ln, lol.
Ako netko ima povoljniju opciju nek kaze

+iskon ima za 50kn mjesecno svoju 60gb 4g opciju
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 12:02 (fromilid).
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
fromilid kaže...
Trebali su obavijestit da je istekao ugovor g..na obicna. Za svakakve gluposti salju obavijesti a za istek ugovora ne, e sad ce im otic korisnik.
A1 je 179kn, optima 169kn. Iskon 159kn.
Ova iz tcoma nudi za 239ln, lol.

 Nije LOL. Ja plaćam više HT-u, ali sam i prvi u redu za popravak kada dođe do kvara. I tako i jest kada dođe do kvara. Šulkolegica je čekala Bnet tjedan dana da se udostoji nešto napraviti.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
fromilid kaže...
Dolazi mi racun za flat internet 30mbps 269kn u t com!!!!
Istekla pretplata, inace valda 240kn.
Umalo sam pao u nesvjest.
Kod koga je najbolja ponuda samo interneta. Vidim optima ima 30mbit za 169kn/mj
Jel se moze tu sto cjenkati jos

Ako ti treba samo internet pogledaj tele2 za 169kn. Brzina je do 150mbit/s i to navodno bez ugovora. Imas njihov chat pa ih pitaj.

 

https://www.tele2.hr/privatni-korisnici/internet/mobilni-internet-uz-pretplatu/

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 19:01 (lola25).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Narucio sam u T-coma da mi zamijene postijeci standardni wifi router sa novim MESH routerom,usluga ide bez ugovora,15 kn mjesecno..bas me zanima kakav cu wifi signal imat i kakav ce 4K stream bit iz PC u dnevnu sobu na TV!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Koji uopće router ide u tom paketu? Po slikama na reklami, rekao bih Speedport, ako je tako nije dobra ponuda.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

4.9. predan zahtjev za uključnenje usluge i još čekam. Bio sam i dva tri puta zvao, da to ubrzam, da mi internet poslovno treba, ali ništa. Vidjet ćemo, sljedeći tjedan bi morali jer će biti zakonski rok, ali nevjernojatno mi je da su tako spori,a treba od zdenca progurati kabel do zgrade,  a udaljenost je dva tri metra, ne čini mi se da bi tu trebalo biti puno posla 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 13:55 (mmafan).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nezz koji ruter ide,nestrpljivo iscekujem instalaciju!!
AUDIOFIL
10 godina
offline
Re: T-Com Internet

Malo sam istraživao, vjerovatno Speedport Smart 3 + Speed Home WiFi ( pristupna točka ) i sw za naše tržište, ali kad dobijete bilo bi dobro da nam javite neke informaije ;)))

8 godina
offline
T-Com Internet

Ako koristim Hibridbox, mogu li onda zatražiti ovu Mesh opciju?

Vjerojatno ne :/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

U produkciji HT-a su Premium Smart modem Speedport Smart 3 i Premium Smart MESH, koriste se isključivo zajedno. Cijena je 15 kn mjesečno. Moguće je uzeti i dodatne MESH uređaje uz naknadu 5 kn mjesečno. Idući radni dan se izdaje nalog za instalaciju što znači da mora biti instalirano u roku od 7 dana,  broje se i neradni dani. Ovaj modem se ne može koristiti u kombinaciji sa hibrid uslugom več je potrebno prvo deaktivirati hibrid uslugu. Za proritetnu narudžbu, na raspolaganju sam. Potreban mi je samo fiksni broj na pm.

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
T-Com Internet

Kakav je taj Speedport u odnosu na prijašnje koji se baš nisu proslavili

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
T-Com Internet

Zahvaljujem na informacijama. 
Nažalost ništa onda, ne da mi se opet surfati s 9 Mbps. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Koliko ono najranije se moze produljivati ugovor za fiksnu liniju ? Naime, uzeo bih jos jedan maxtv (10kn za 24mj) ali imam osjecaj da ako sad to uzmem cu si pucat u nogu doslovno i onda ove pakete za 209,5,15 mi nece htjet produzit jer ce me drzat u šaci sa ovim dodatnim maxtv-om na 24mj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Vec, kako vrijeme prolazi.

Opet sam na pocetku, u potrazi za Telekom usluge i pakete.

Jos sam traumatiziran, sa svim tim komunikacijama s tetama/stricekima preko telefona.

Nukan nedavnim dogadajem, mojoj majci, slabopokretna i bolesna, nije mogla dobiti Hitnu i Ambulantu Opce Prakse, jer fiksni telefon nije radio kako spada,  zove i javi zauzece. I tako 5 sati u bolovima. Dok nisam dosao i probao dobiti.

Malo testirao... zovem  fix na mob, fix telefon kaze da je zauzeto. Nikako ne moze biti zauzet. Zovem ja mob na fix, mob telefon javi da je zauzeo. Opet nikako ne moze biti zauzet.

Rjesenje je istekati i ustekati. da restartam ruter. Mojoj majci je bilo potrebna telefon za poziv HITNU....

Zovem ja s mob ... SZK .... Tehnicare  da uvide. je li mi problem bio u ruteru ili je u centrali.

Nemamo mi tu sta istraziti. ako vam sad radi. onda radi....(moja krivica sto sam istekao ruter, s time se brise podaci s LOG... o cemu je bilo kvar u samom ruteru

Ali da li mi moja majka mora platiti zivotom i zdravljem, sto ne radi ruter kako spada?

Mrtav hladan, moja krivica je to.

I tako ..... s problema presli smo na trgovanje. Stvartno si mi ogadio zivot.

Detektira (mene iznenadilo da je proslo toliko vremena, pa uskoro istjece UO s optikom) kraj ugovora pa mi nudi jedinstvenu cijenu i paket, koji jos malo traje pa da iskoristim. hm nova cijena 189.- a dosad 149.- placao (internet+telefon)...

Jedva sam ostao pribran, zgovcora, pa rekoh da mi je jos rano za to. Toboze. UO istjece polovicom 12 mjeseca.

 

Opcenito. nisam imao problema s uslugom, onako ugrubo. Zadnji problem s telefonom nedavno, a internet od pocetka imam problem..

Iskreno. cudim se.... dok sam imao bakrenih 10 Mbos mi je bio drazi . brzi nego ovaj optika 100/20.

U 2 godine sam samo 2-3 torrenta, bilo je to milina vidjeti... brzo skida, ali apetita za skidanje nisam imao.

Prije .... bas sam pretjerivao s skidanjem.Cudno....

Moze se reci. kad ukljucim ruter.. radi ko frizider. Ustekaj i radi svoj posao. Ima neke iritirajuce smetnje,ali Telekomu bas briga....Pa mi s te strane ne ulijeva povjerenje . da mi i dalje pruzaju uslugu. Sto je previse. previse je.. Ne dao Bog, da je mojoj majci bilo jos losije s zdravljem kad nije mogla dobiti pomoc.

 

Nemam volje razmisljati a nadati se boljem, je vec luksuz. Pogrijesio sam jedino. sto nisam iskoristio priliku s tehnicarem, upoznati i  probati da mi sredi, da imam svoj ruter.

Uf....kako bi volio da sam opet u 2009. kad sam otisao u Amis.. u ono vrijeme... jednostavno i kvalitetno. Toliko o kvaliteti danas.

Svako dobro.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...
 nije mogla dobiti Hitnu i Ambulantu Opce Prakse, jer fiksni telefon nije radio kako spada,  zove i javi zauzece.

 

 Zvao sam ja sa svog mobitela na fiksni svoju doktoricu i slušao poruku kako sam nazvao broj koji se ne koristi. Par dana prije toga, normalno sam nazvao i dobio. Nije mijenjala broj.

 

Meni je sva ta IP tehnologija goli drek, jer to nije bio prvi put da sam tako nešto doživio. Pa se onda redamo doma, tko ima koju mrežu na mobitelu, da probamo s te mreže nazvati nas doma ili neki broj do kojeg ne možemo doći. Tako da i inače nemam običaj imati sve na istoj mreži (Magenta, Mozaik i sl.). Baš zbog toga da uvijek imam i neki drugi i alternativni kanal komunikacije.

 

A optiku HT gradi prema nekom čudnom planu. Čudnom za mene. Danas je u Jutarnjem listu opet objavljen oglas u kojem najavljuju gradnju optičkih čvorova na 4-5 lokacija. I gledam jednu lokaciju koja je meni blizu. Ali šipak, tamo upravo grade 3 nove stambene zgrade. I oni će dobiti optiku, ni luk jeli ni luk mirisali (čitaj - doselit će se u novu zgradu i odmah preko noći dobiti optiku), a ja koji sam domorodac u kvartu ne mogu godinama dobiti optiku parsto metara dalje ni za lijek. Ali zato stalno zovu s 496540x (zadnji broj se mijenja) i nude Maxtv koji inače nemam kao uslugu i to na istoj jadnoj parici. Bitno je naplatiti što više, a upgrade tehnologije ne nude.

9 godina
offline
T-Com Internet

Jel zna netko da li uz Internet posvuda dolazi maxtv2go pro bono ili ne? U cjeniku piše da se promet ne troši, ali nije jasno definirano da li se dobiva i usluga ili treba plaćati 25 kn. SZK svaki put kaže drugačije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet

ekipa koliko ste čekali na priključenje na optiku (u mojem primjeru spojili su kablove na kuću i stavili mi kutiju) i već mj dana čekam dolazak operatera da donese ruter i pusti u pogon,,,, ŽALOSNO

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...

ekipa koliko ste čekali na priključenje na optiku (u mojem primjeru spojili su kablove na kuću i stavili mi kutiju) i već mj dana čekam dolazak operatera da donese ruter i pusti u pogon,,,, ŽALOSNO

 Evo ovaj tjedan će biti mjesec kako čekam, ali samo da mi spoje podzemno kablove na kutijicu, sramota. Hoće li doći ovaj tjedan ili neće, nemam pojma. Koliko onda još čekati tehničare od tcoma, ma strava. Recimo A1 je kroz tjedan došao, a Tcom kao da ne želi aktivirati mi uslugu.

 

Pitanje, ukoliko ne dodu ovaj tjedan, jel mogu poništiti zahtjev, jer ne mislim ih čekati do Božića. Uzet ću A1 homebox i gotovo.

13 godina
offline
T-Com Internet

Tcom je u opakoj svjetlovodnoj ofenzivi u zg, sad idu i na rezidencijalne kvartove naveliko: http://mapiranje.hakom.hr/hr-HR/SvjetlovodnaMreza

Neki baja iz Tcoma je u intervjuu reko da imaju volje i para za optiku al da im nedostaje radne snage, treba se naoružati strpljenjem. 

Izgleda da su odustali od VDSL i samo dijele hibridboxove onima koji nisu dobili VDSL.

A1 koji je prijašnjih par godina rasturao sa svjetlovodizacijom se sakrio u rupu ove godine izgleda.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
mmafan kaže...
Gale92 kaže...

ekipa koliko ste čekali na priključenje na optiku (u mojem primjeru spojili su kablove na kuću i stavili mi kutiju) i već mj dana čekam dolazak operatera da donese ruter i pusti u pogon,,,, ŽALOSNO

 Evo ovaj tjedan će biti mjesec kako čekam, ali samo da mi spoje podzemno kablove na kutijicu, sramota. Hoće li doći ovaj tjedan ili neće, nemam pojma. Koliko onda još čekati tehničare od tcoma, ma strava. Recimo A1 je kroz tjedan došao, a Tcom kao da ne želi aktivirati mi uslugu.

 

Pitanje, ukoliko ne dodu ovaj tjedan, jel mogu poništiti zahtjev, jer ne mislim ih čekati do Božića. Uzet ću A1 homebox i gotovo.

 Ja evo već čekam mjesec dana da mi donesu ruter i puste, inače sam sa Raba...

i takav slučaj mi je na dvije adrese

8 godina
offline
T-Com Internet

Je, T-com je u takvoj ofenzivi da je danas ispala cijela meža!

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
myroman kaže...

Je, T-com je u takvoj ofenzivi da je danas ispala cijela meža!

 Ako čekali da poprave koliko i meni da aktiviraju uslugu, bome će se ljudi dugo načekati da proradi haha

16 godina
offline
T-Com Internet

i ti meni HT velis, da sam ja kriv sto mi nije funkcionirao teledon.

I jos bezobrazluka da mi banes u razgovor o problematici, nudis mi nesto da mi sluzis jos dvije godine. gamad jedna

DE ambalaza, HR sadrzaj..!! jednsotavno FUJ...!

 

Netko je pîtao koliko traje instalacija OPTIKE.

Meni je trebalo 3 mjeseca, Imaju izlike i opravvdanja na sve.

 

Po mojem saznanju. ruteri su im ZTE, SPeedport v7xx (tako nekako), Speedport Plus (to imam) i Fritzbox (tu postoji nadoplata na mjesecnoj bazi, oko 20.-kn tak nekak )

 

tralalala.... Zivimo zajedno....

jako dobraaaa reklama..

 

svako dobro

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

jel tko zna sta se desava sa telefonima u slavoniji  izgleda neki kvar

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice