T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

poruka: 23
|
čitano: 8.479
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

 

Da li ima tko kakve informacije o povećanju paketa ili smanjenju cijena DSL-a  (T-com) ?

 

Bilo je prije par mjeseci nekih priča.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

pa bilo je povecanje brzina prija "par mjeseci", ne ide to tako brzo, ipak je to tshum jel


ostrim zube
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena

Ako se šta i prića, ništa im ne virujem, zato sam 01.03. preša na B.net  i jako sam zadovoljan !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse !
16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

Možeteli mi reći kako se kod vas kreću cijene T Com ADSL paketa?

Za primjer ja imam T Com (jedino oni kod nas nude ADSL) M ADSL paket. Plaćam ga 25 eura, brzina je 3Mb/s, protok 10GB. Recimo Flat je 40 eura.


More, more...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena

Ja imam Iskon Duo za 200kn mjesečno dobim 3MBs flat i telefonsku pretplatu uključenu u tu cifru. Mislim kako je to dosta povoljno i dovoljno mi je za sve 'kućne' potrebe.


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

T-com 8Mbps FLAT - 320kn!

Skroz sam zadovoljan jer kad god imam neki problem sa ADSLom ili MAXTVom tehnicari mi uvijek dolaze slijedeci dan i rjesavaju to!! Mislim da jos dugo vremena niti jedan provajder nece moci pruziti uslugu kakvu pruza T-com, ali smatram da su cijene ipak malo previsoke!!

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 23:13 (Styxx).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena

Negdje u 12. mjesecu prošle godine sam bio na nekom seminaru gdje je gost bio glavni t-comov menađer za ADSL i kazao je kako planiranu povećanje paketa, i to bi trebalo biti, ako se ne varam, u 4. mjesecu.

Ja koristim Optimin DSL i super sam zadovoljan. Brzina nije nešto 1Mbit/256Kbit , ali imam FLAT za 88 kn. Da se bezbrižno surfati, a i skidanje nije problem. Još ako slučajno podignu brzinu nema kraja mojem zadovoljstvu.Cool

16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

Ma ja sam na T-Com, flatu - 2Mbit/s, i tih 219kn mjesecno mi je malo puno pa zato i pitam da vidim da li da se prebacim ili ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena
Vanja kaže...

Ma ja sam na T-Com, flatu - 2Mbit/s, i tih 219kn mjesecno mi je malo puno pa zato i pitam da vidim da li da se prebacim ili ne.

 
svi "alternativni" provideri su ti jeftiniji od njih.
imas kod skoro svih za nekih cca 200 kn flat 1-3 Mb + telefonska pretplata.
evo npr. iskon duo..  3 Mb flat + tel. pretplata = 200 kn
ja nakon preseljenja jos nisam ni uveo tel. liniju.. cekam da dodje iskon ili netko drugi posto se slazem da je previse placati 219 Kn samo za adsl 2 Mb flat

Reg: But apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, the fresh-water system, and public health, what have the Romans ever done for us?
Xerxes: Brought peace?
Reg: Oh, pea-- Shut up!
16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

Nece oni jos skoro spustati cijene. Najrašireniji su imaju najveću bazu korisnika. Radim preko studentskog servisa u teleprodaji metroneta i cuo sam sve i svasta od ljudi.


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

Ja sam na Metronetu već 5 mjeseci i zasad je odlično!Prvih 6 mjeseci plaćam 120 kn i to:-flat-internet,flat-voice(neograničeni razgovori prema fiksnim mrežama),pretplata,brzina  ADSL-a  je super,nema naknade uspostave poziva za ovu opciju koju ja imam....Nakon 6 mjeseci sve ovo ću plaćati  220 kn ali možda i to snize ili najvjerojatnije dignu brzinu na 4mb.Ma da je 400 kn, spasio sam se!!

Na T-com- u sam probao sve da snizim račune,ali uzalud.Deru ti kožu za svaku sitnicu.Jadni Mudrinić....loše mu je.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

Ma fora je da u Puli (drugi operateri) nisu jos razvukli svoje kablove, pa uz njihovu cijenu moras i dalje placati pretplatu T-comu.

Tako da do daljnjeg u Puli nema bas puno izbora. Nakraju mi ispadnje cijena ista.

Ma, jos cu se raspitati pa vidim sta dalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena

Provjeri što plaćaš Optimi, a što T-comu ukoliko uzmeš Optima Traffic. Ukoliko Optimi plaćaš promet, a T-comu brzinu, onda bi mogao za nekih 150 kn imati Flat na najmanjoj T-comovoj brzini.


E6750 2,66 GHz | MB Gigabyte P35C-DS3R | 2 GB RAM | ECS GeForce 8500 256 MB | Seagate 500 GB + 250 GB
16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

tračak nade...


Intel E6750 2666MHz | MB Gigabyte P35-DS3P | 2GB RAM | NVIDIA GeForce 8600 GT 256 MB | Seagate ST3500630AS 500 GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena

Kako je rekla Ivana Šoljan na zadnjoj presici (onoj prije dvadesetak dana kada su objavljeni poslovni rezultati i kad je objavljena odluka o dividendi), u budućnosti se mogu očekivati i daljnja povećanja brzine i smanjenja cijena, otprilike ritmom kojim je to išlo i do sada. Logično - što imaju veću korisničku masu, mogu si priuštiti manju marginu...


drpetric
16 godina
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena

Malo strpljenja, pa ćemo svi surfati brzinama od preko 8MB/s za sitne novce   Belji se


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

Ja mislim da je trenutno T-comov Flat rate preskup, a ne znam kako cu bez njega, uskoro moram nac neko rijesenje.


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

 

Idu dole cijene paketa T-Coma Osmijeh

 

http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=85945

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena
Vanja kaže...

 

Idu dole cijene paketa T-Coma Osmijeh

 

http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=85945

Najs sad imam 10 gigi Smijeh

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

Mislim da bi mogli lokat ovu temu ?

 

Cijene su isle dole, paketi gore, svi sretni i zadovoljni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

cek koliko sad kosta startni paket od 1 gb i jel ima jos uvjek 1 gb ili su ga povecali


What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena
crozoki kaže...

cek koliko sad kosta startni paket od 1 gb i jel ima jos uvjek 1 gb ili su ga povecali


 http://www.t-com.hr/privatni/internet/maxadsl/
16 godina
offline
T-Com - Povećanje paketa ili smanjenje cijena ???

hvala,ja kad sam bio na t-comovim stranicama prije nekih 50 min nije tog bilo,a mamu im defragmentiram mogli su barem na start paket staviti 5 gb prometa ovako te tjeraju da uzmes skuplje pakete


What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice