Tcom mreza

poruka: 10
|
čitano: 2.951
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Tcom mreza

Od negdje 02:00h jutros mi je veza pukla jedno 800 puta, jasno mi je da nije ljude pretjerano briga ima li neta/signala preko noci, na mobu "emergency calls only".... to nesto u kod mene u Zadru ili gore u ZG riknulo? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tcom mreza
Ne brini svima je u Hrvatskoj. I meni u Rijeci nema interneta.
Čudo iz T-Coma se nisu oglasili, niti se javljaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Tcom mreza

Kod mene ista stvar, da poludis....

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tcom mreza
zviznemte kaže...
Ne brini svima je u Hrvatskoj. I meni u Rijeci nema interneta.
Čudo iz T-Coma se nisu oglasili, niti se javljaju.

 Netreba te cudit sto nejavljaju nista... nisu ni znali da pola drzave nema neta dok nisu dosle cistacice oko 05:30 i vidjele da alarmi vriste 

15 godina
offline
Tcom mreza

Vjerojatno je opet pod DDoS napadom HT...

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tcom mreza

Samo promijenite u routeru postavke DNS servera; stavite googlove (8.8.8.8 i 8.8.4.4) umjesto T-Comovih i šljakati će bez problema. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tcom mreza

nazovem 08009000 kaze ovaj broj se nekoristi

13 godina
offline
Tcom mreza

ja nazovem isto 0800 9000 i automat mi samo veli upoznati smo sa problemom, nasi tehnicari rade na tome i to je to... samo tišina nakon toga :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tcom mreza

upravo mi je t-com proslijedio obavijest kako ću dobiri novi uređaj, navodno u sklopu modernizacije mreže

zasad imam onaj stari thompson i radi relativno dobro, jel zna netko što se dobiva, idemo li na bolje ili će mi uvaliti neko smeće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tcom mreza

Dobit ćeš ZTE ili Speedport, ZTE se pokazao boljim, uglavnom oba ti podržavaju VDSL na kojeg sad prebacuju sve koje mogu i ljudima su kojima je moguće umjesto 4 Mbps uključivali 20 Mbps za istu cijenu.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice