Jeste li se ikad potukli?

poruka: 29
|
čitano: 16.313
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

Naslov govori sve. Jeste li ikad sudjelovali u nekoj tučnjavi? 
Zbog čega, kako je prošlo?
Ja osobno jesam u nekoliko njih dok sam bio nešto mlađi. Ali to su bile djetinjaste svađe, tako da ne znam jel se računaju.

11 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

ja san se potuka puno puta,nije pohvalno al tako je,prije bi se tukli kvart protiv kvarta,pa pijane glave,pa dosta puta za prijatelje tuca i iz LJUBOMORE-najgora stvar.... {#} slabo se vide slike sry

12 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Sad ce poplava raznih j...ca majki i opasnih tipova,ali iza monitora{#}.sto se mene tice,kad sam bio mladjii tukao sam se dosta...poprilicno dobro,ali sam znao  i doci sav plav  i krvav(ne sa šljivom na licu,nego s cijelim šljivikom{#}).Ali to su bila neka druga vremena,nije bilo klinaca na steroidima od 15 s pistoljima i nozevima kao sad.Pošutas se,ko koga,  i razlaz kucama..

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 1:59 (error_666).
11 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

znan kako je to,splicanska dice se svi dns furaju na mase,nabijanje kila,pelave glave itd,a u stvari su sve supci,nema vise tuca 1v1,dode njih 30 pa trazi jednog,sramotno!! a i nemos se potuc vise bez policije!!!! CAST IZNIMKAMA!!! {#}

12 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Tako je sad svugdje,misici,steroidi nabrijava,a u glavi slama.Neki dan pet njih u kaficu,sjede sto do mog i raspravljaju kako se pise najaci ili najjaci.Sto je najzalosnije,cetvorica tvrde da je ispravno najaci, i govore ovom petom kako je glup{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Jeste li se ikad potukli?
error_666 kaže...

Tako je sad svugdje,misici,steroidi nabrijava,a u glavi slama.Neki dan pet njih u kaficu,sjede sto do mog i raspravljaju kako se pise najaci ili najjaci.Sto je najzalosnije,cetvorica tvrde da je ispravno najaci, i govore ovom petom kako je glup{#}

hahhaahah {#}

13 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

Eh, davni pubertet..{#} Kada se sjetim, dok smo isli uvijek kao jedna ekipa van..Iz cijele ekipe, uvijek je jedan bio unutra koji je "kuhao" vatru nekom i onda se cijela ekipa pocne tuci za njega, a ja normalno, odmaknem se kojih 50-100m dalje {#}, i onda cujes kasnije kada su dobili batine. "Da si se tukao sa nama, pobijedili bi!"..

 

To je samo 1 primjer od njih stotine..

 

 

Uvijek, kada sam primjetio nekakvu tucnjavu ili da se netko pocne svađati, ma "gas"... Bjezi koliko te noge nose..Ne govorim to iz razloga, jer sam kukavica, jer se ne znam tuci, vec citam po novinama, gledam po televiziji, kako ti klinci nose nozeve, palice, lance sa sobom i uvijek ide njih 10-15 u skupini i onda doslovno "skoce" na nekog jadnika..

 

Ukratko, nisam se potukao. {#}

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jeste li se ikad potukli?
Karlovac_047 kaže...

Eh, davni pubertet..{#} Kada se sjetim, dok smo isli uvijek kao jedna ekipa van..Iz cijele ekipe, uvijek je jedan bio unutra koji je "kuhao" vatru nekom i onda se cijela ekipa pocne tuci za njega, a ja normalno, odmaknem se kojih 50-100m dalje {#}, i onda cujes kasnije kada su dobili batine. "Da si se tukao sa nama, pobijedili bi!"..

 

To je samo 1 primjer od njih stotine..

 

 

Uvijek, kada sam primjetio nekakvu tucnjavu ili da se netko pocne svađati, ma "gas"... Bjezi koliko te noge nose..Ne govorim to iz razloga, jer sam kukavica, jer se ne znam tuci, vec citam po novinama, gledam po televiziji, kako ti klinci nose nozeve, palice, lance sa sobom i uvijek ide njih 10-15 u skupini i onda doslovno "skoce" na nekog jadnika..

 

Ukratko, nisam se potukao. {#}

hahahaa, ja sam inace bio taj koji je kuhao sarmu {#}

pero
13 godina
offline
Re: Jeste li se ikad potukli?
Lord Pero kaže...

hahahaa, ja sam inace bio taj koji je kuhao sarmu {#}

+1 :)...u cijeloj karijeri sam "SAMO" jednom imao ozbiljniju ozljedu kada sam dobio udarac bosanskom glavom u glavu i zadobio ožiljak iznad oka 7 cm...inače statistika je na mojoj strani :)...ali sam se davno ostavio tih primitivnih piz*arija

Battlelog : Dom1natoRRR | Xfire : dgrubesa14 | YouTube : dgrubesa1990 | Facebook : p4wner
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 7:03 (p4wner).
13 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Uf bilo ih je, ali ima već dugo da su me te gluposti prošle. Tamo do 20 sam iša redovito na utakmice tako da je bilo i klepanja. Zadnja tuča je bila prije nekih 6-7 godina kad je nas 6 uvalitilo nekih tridesetak torcidaša i doslovno nas satralo. Samo se sićam da sam se probudija u bolnici sa teškim potresom mozga i dva slomljena rebra. Žalosno je da mi je tek onda došlo u glavu da je vrime da prikinem s tim sranj... 

16 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Dvaput u srednjoj školi, jednom sam satrao idiota, a drugi put je idiot satrao mene :) nisam isprve primjetio koliko je lik velik :)))

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jeste li se ikad potukli?
Father_Dougal kaže...

Dvaput u srednjoj školi, jednom sam satrao idiota, a drugi put je idiot satrao mene :) nisam isprve primjetio koliko je lik velik :)))

haha, to je najgore, kad se zaletis pa kad prides malo blize shvatis u sta si se zaletio {#}

pero
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.3.2013 9:05 (Lord Pero).
14 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Nikad, vješto izbjegavan svaki sukob, dijelom zbog svoje žgoljave građe a dijelom zbog toga jer mi to uopće nije nešto napeto.

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

Ja se sjecam kad smo se mi potukli tj. a vs b razred.

 

Ali na kraju nije bilo pobjednika...


Iako je njih bilo više hahaha

 

 

Neznam se potpisat..xDD Ako sam ti pomogao pritisni Hvala !
10 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Uhh! Da jednom... {#}

 

Uglavnom se ne tučem previše. Ponekad se posvađamo i pogurnemo nas par iz razreda i to radi čistih gluposti. Najviše oko nogometa.

 

Pravo se potuko nisam skoro pa nikad. Jedino kada me rođak naživcirao i razbio mi tipkovnicu.

Mi smo se samo zezali,dok ga ja nisam malo jače udario. On poludi i budala mi razbi tipkovnicu al srećom pa sam uspio vratiti tipke,tako da ona i dan danas radi (čak upravo pišem s njom {#})

 

 

Ovako u ozbiljne sukobe ne dolazim.

Čuo sam da tu u susjednim selima,tj. malo dalje od moga,nije baš sigurno.

Pričaju nešta da su tamo Janjevci kojima se nije baš pametno zamjerati.

 

Ja nemam ništa protiv njih,samo neka mene ne diraju. I oni su ljudi ko i svi mi.

Nije sad do toga da se ja bojim svega ali kada bolje pogledam danas se nije pametno nikome zamjerati.

 

Zato me uvijek pitaju zašto ne našamaram nekog tko me cijelo vrijeme živcira i maltretira.

Ja sam malo jače građe i ne volim nikoga tući jer sam se prije jako tukao.

 

Prestao sam se tući kada sam negdje u četvrtom razredu jednog lika gurnuo na radijator. On je pao i počeo plakati a ja sam skoro dobio ukor jer je on bio dosta slabiji od mene.

 

Tučnjavu nikada neželim početi prvi.

Ako me udariš,probat ću razgovarat s tobom,smirit te itd.

Ako ne na taj način onda ti evo šaka i ja se s tobom više nemam šta raspravljat.

 

Bolje je nešto riješit mirnim putem,bez svađe i tučnjave nego nekoga prebiti i/ili ostaviti mu trajne posljedice koje će mučiti i tebe i njega...

Daniel
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 22:34 (Shumy).
12 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

samo u djetinjstvu,mada ništa ozbiljno{#}

 

sjećam se kad smo u 4. osnovnom dogovarali tuću sa drugim razredom,a nikad do nje nije došlo{#}

13 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

Samo jednom, 2012. na danima piva u Karlovcu.

Ja sam s frendom otišao busom i našao se s bratićem i njegovom ekipom(živi tamo).

Uglavnom, grupa nekih klinaca su došli k nama i počeli se unositi u facu. Mi nismo bili pijani osim mog frenda i on je klinca zveknuo u glavu.

Tako je došao njegov stariji brat s prijateljima, i ove sirovine s moje strane su bez riječi nasrnuli na njih. Ja sam stao sa strane i sjetio se što mi je mama rekla:"Izbjegavaj sukobe". Ali, uto su mi tatine riječi došle u glavu:"Ne napuštaj prijatelje" i zaletio sam se i počeo tući koga stignem.

Trajalo je 5 minuta, bilo je izuzetno jêbeno, ali i retardirano.

Usna mi je bila sasječena, šake natučene, oko modro, ali što me zaista šokiralo je slomljena vilica jednome dečku.

To kada sam vidio, shvatio sam da više nikada ne ću ulaziti u tučnjave!

 

Tučnjave su retardirane, jedino ako se braniš, ali bolje pobjeći nego se tući.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

Dakako, ko klinci svakodnevno smo se klatarali i mlatarali, nekad izvukao deblji nekad tanji kraj. Najgore kad bi dobio batina vani, a onda došao u kuću pa me mater oplela po turu zato kaj sam se tukao {#}

I tako iz dana u dan i svi smo bili prijatelji.

 

U srednjoj školi 2 puta. Prvi puta sam stvarno naje*ao, satralo me ko škanicl, slomljena lijeva podlaktica, vanjski lom. U trećem razredu sam podijelio batina, ali sam opet morao u bolnicu jer mi je napukla šaka od mlaćenja {#}

Jbg, to je bilo normlano. Svaki dan bi se netko potrgao oko ili u školi i opet bi svi bili kolege, danas kad ih vidim redovito zastanemo i smijemo se tim glupostima.

 

A danas je druga priča, vidim po mlađem bratu, nekog krivo pogledaš odma digne nos i prekida se prijateljstvo, prijetnje grupnim napadom na fejsu i te bedastoće. A i kad je izlazak vidim kakve su to nebuloze, svi nabildani, ludi i spremni na okršaje. Samo čekam neku cipelarku il paličarku ala GTA.

kuku lele
11 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

Majke ti mile {#} pa šta bilo? jel bilo izbacivanja iz škole?

 

par puta al to je bilo naguravanje i više riječi

osobno ne volim tuću, dijelom jer sam light građe {#} al i ružno mi je to, bolje se povuć nego pokupit batina

Ke?!
14 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

I tukao ali i bio bjen.

Inace kad se treba tuci preferiram 1 na 1 .

3-4 puta sam bio bjen uvijek je razlog bio neka cura(heben ti cure vise) sto je najgore kuzim doce jedan,dva lika dodje njih 20 nema nego se sagnuti i sacekati da odrade svoje ahahah

ali znao sam i istuci al to su sve bila luda vremena,danas pokusavam pricom ako ne ide sto se mora mora il on ili ja.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jeste li se ikad potukli?
chewbacca kaže...

Majke ti mile {#} pa šta bilo? jel bilo izbacivanja iz škole?

 

par puta al to je bilo naguravanje i više riječi

osobno ne volim tuću, dijelom jer sam light građe{#} al i ružno mi je to, bolje se povuć nego pokupit batina

  To ti je dobro jer te pijane budale ne će dirati jer izgledaš slabo.

Moj prijatelj ima problema jer trenira vaterpolo i izgleda jako(i je), pa ga napadaju jer kažu da se 'šepuri'.

Mene isto tako je-bu jer se bavim plivanjem i biciklizmom pa imam dosta 'nabijeno' tijelo. Znaju mi dovikivati da se širim i da se pravim važan(a ne, to mi govore jer imam široka ramena i prsa).

 

Najbolje je kloniti se pijanaca i svih koji se žele tući, a ako napadnu, crta! {#}

 

EDIT: Nemojte maltretirati slabije jer ćete dobiti po pi-čki.

Prijatelj, 80. godište, je trenirao karate i tukao okolo ljude, iz zajebancije. Bio je jedan cigić koji ga je podje-bavao i ovaj bi ga tukao. Jednom, kad je bio vani, pijan, cigo ga je u'vatio i slomio mu vilicu.

Tu ide ona, sve se vraća, sve se plaća :)

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 23:01 (chutac).
11 godina
neaktivan
offline
Jeste li se ikad potukli?

Ma je, nit bilo policije ni socijalne (mislim da bi danas i soa došla na uviđaj), za 2 tjedna obadvojca pred direktora, rukovali se, rasčistili i to je to. Kakvi ukori i izbacivanja. Drugačije se gledalo na te stvari, smatralo se pod donekle prihvatljivo.

 

Jbg, pubertet, hormoni, cure gledaju, ne smiješ se osramotit, ako okreneš leđa ispadneš picica... U uvijetima bez mogućnosti upucavanja preko mobitela i fejsa to je bilo nedopustivo {#}

 

 

kuku lele
14 godina
offline
Re: Jeste li se ikad potukli?
chutac kaže...
chewbacca kaže...

Majke ti mile {#} pa šta bilo? jel bilo izbacivanja iz škole?

 

par puta al to je bilo naguravanje i više riječi

osobno ne volim tuću, dijelom jer sam light građe{#} al i ružno mi je to, bolje se povuć nego pokupit batina

  To ti je dobro jer te pijane budale ne će dirati jer izgledaš slabo.

Moj prijatelj ima problema jer trenira vaterpolo i izgleda jako(i je), pa ga napadaju jer kažu da se 'šepuri'.

Mene isto tako je-bu jer se bavim plivanjem i biciklizmom pa imam dosta 'nabijeno' tijelo. Znaju mi dovikivati da se širim i da se pravim važan(a ne, to mi govore jer imam široka ramena i prsa).

 

Najbolje je kloniti se pijanaca i svih koji se žele tući, a ako napadnu, crta! {#}

 

EDIT: Nemojte maltretirati slabije jer ćete dobiti po pi-čki.

Prijatelj, 80. godište, je trenirao karate i tukao okolo ljude, iz zajebancije. Bio je jedan cigić koji ga je podje-bavao i ovaj bi ga tukao. Jednom, kad je bio vani, pijan, cigo ga je u'vatio i slomio mu vilicu.

Tu ide ona, sve se vraća, sve se plaća :)

A gledaj ima debila svakakvih, mene isto tako znaju nać vani najčešće po klubovima malo okinut pa nešto izigravat ali shvatio sam da je jedino rješenje da se okreneš i pobacaš ih sve, ne završi uvijek dobro za tebe ali jebiga, ako ništa, vidi neka cura da si mačo.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
13 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

nikad se nisam tukao ali sam bio par puta na rubu tucnjave ali sam to rijesio fino ljudski(zato sto nisam lud u glavi da se tucem, mos ti biti nabildan koliko os a ako nemas ono u glavi sto ce te tjerat da se tuces djaba ti sve)

 

ugl to je bilo prije 2 godine, oko neke cure(nebitno sad zasto, duga prica) pozvala ona svoje janjevce zbog neke svadje i nije da je dosao 1 ili 2 nego njih 6-7 i napali mene samog za vrijeme odmora, taj njen neki uletio u ucionicu i nozem mi prijeti kaze cekamo te ispred skole ubit cemo te ovo ono, ja se normalno usro, al jbg stas moras izac is skole sidjem ja dolje i pitaju oni mene sta je to bilo, kako se mogu tako ponasati(i dana danas ne znam sta im je kurva rekla) ugl rekao sam da sam kriv, da se nece ponovit(neam pojma ni sta) pruzili ruku i razisli se. dobro je zavrsilo jer sam prico s njenim burazom koji je donekle normalan dok su mi ovi u pozadini 5 frajera i dalje prijetili da ako me vide negdje da ce me ubiti.

 

ti su mi najjaci, dodju u grupi i onda se bahate okolo, a u svakom od njih nema ni 50 kila s 2 pegle u đepu

 

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Slomljena arkada, napuknuto rebro il slomljeno nisam siguran ali katastrofa je bilo, slomljena saka, plavica po tijelu koliko hoces..

Sta je najbolje nisam skoro ni jednu tucu izazvao jednostano sam ovako jace grade i onda mi se isfuravaju i pricaju neke gluposti pa kad poludim bude svega.

 

Ovaj sta mi je slomio/napuko rebro je imao slomljenu vilicu, ovo s arkadom sam dobio krose od lika koji ima 24 godine , za saku sam se sibo s nekom dvojicom koji su me napali dok sam izlazio iz kluba tj. pitali su za pare ovo ono daj mobitel jos najbolje da im dam i to je to uglavnom, ovo ostalno vise sam dijelio nego dobivao ali da se zna da nisam skoro ni jednom potaknuo na tucu znaci svaki put sam bio izazvan naravno bilo je i slucajeva i gdje sam ja napao ali to je bilo u obranu frendova.

 

Iskreno probavam izbjegavat te tuce jer jednostavno znam da ce mi jednom doci neki manijak i izbost ce me nozem il jos bolje pretuce palicom kakvih danas ima nebiste vjerovali pogotovo ove nase generacije (ja imam 16 godina tek, lol da ) .. 

 

Danas je svima u glavama izac u grad i prebit nekog random jer eto nemaju nista zanimljivo za radit i danas su svi  huligani moraju pred curama isfuravat i tako, mogo bi pisat do sutra o ovoj temi.

 

Inace trenirao sam 6 godina karate, presao na kickbox i MMA imam treninge svaki dan osim nedjeljom.. ali uglavnom kao sta sam rekao najbolje izbjegavat i pokusati rijesiti rijecima ali isto tako nemojte biti bas tolike pikice i dopustati si ponizenja i da vas sprdaju okolo pred svima i tako jer onda ce tako uvijek bit.

 

EDIT: Socijala i po sudovima vjerujte mi ne isplati se:)...

Peace!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2013 0:21 (XVII Mini).
14 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Ma kakva tuča! Uvik san iša vani iz jednog jedinog razloga, a to su žene! {#} Samo mi je bilo na pameti kako ću izbarit neku curu i provesti "lipo" vrime sa njom. Uh kad se sitim. Bilo je mojih bivših prijatelja koji su samo gledali di će se pošibat, kažem bivših. Jedini razlog zbog kojeg bi se sada potuka bi bila moje obitelj, a u tom slučaju ne odgovaram za posljedice.Ili ako mi netko dira moj hardware bez dopuštenja {#} Nema nikakvog smisla tući se, sve se da riješiti kulturno i civilizirano. Dosta mi je bilo rata i tuča. Peace! {#}

Zadar živi vječno!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2013 0:49 (zeko73).
12 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Kakvo je to djetinjstvo ako se nisi potukao {#} 

 

Šalu na stranu.

 

 

Potukao sam se uglavnom jer sam "morao" bio sam napadnut ali mnogo više sam smirio i zaobišao situacija.

 

Protivnik sam toga,pogotovo kako stvari stoje danas.Ne znaš kad te može snaći palica,nož ili metak kao što je već navedeno u prethodnim postovima.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2013 1:23 (darijoman).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Jeste li se ikad potukli?
gamer1511 kaže...
error_666 kaže...

Tako je sad svugdje,misici,steroidi nabrijava,a u glavi slama.Neki dan pet njih u kaficu,sjede sto do mog i raspravljaju kako se pise najaci ili najjaci.Sto je najzalosnije,cetvorica tvrde da je ispravno najaci, i govore ovom petom kako je glup{#}

hahhaahah {#}

{#}

Što hladnije to bolje :)
13 godina
offline
Jeste li se ikad potukli?

Ne, pacifist sam i utopist koji škakljive situacije nastoji riješiti razgovorom ukoliko je to u danom trenutku moguće. Tko tebe kamenom, ti njega kruhom.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice