Kako vi sa prijateljima? zaključana tema

poruka: 223
|
čitano: 32.427
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Evo, zanima me kako vi zivite sa vasim prijateljima.

Nemislim nista ono retardirano nego, moji kad pocnu o kompovima e meni pozli.

Et neki dan kaze A**: Poslao sam komp covjeku da ga pojaca.

A ja gledam u njega i onako pitam sta ce ti pojacat(jer on nekonta da ima integrisani Graficki cip, nezna sta je Dual, Quad,  Hexa i ostali multicore CPUovi).

I kaze 3 ili 3.2 procesor, 512 graficku, 2 GB rama i 160 GB HDD.I idalje misli da je Pentium 4 najjaci {#}

Imate li vi ovakvih prijatelja?

13 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
mirkasvemirka kaže...

Evo, zanima me kako vi zivite sa vasim prijateljima.

Nemislim nista ono retardirano nego, moji kad pocnu o kompovima e meni pozli.

Et neki dan kaze A**: Poslao sam komp covjeku da ga pojaca.

A ja gledam u njega i onako pitam sta ce ti pojacat(jer on nekonta da ima integrisani Graficki cip, nezna sta je Dual, Quad,  Hexa i ostali multicore CPUovi).

I kaze 3 ili 3.2 procesor, 512 graficku, 2 GB rama i 160 GB HDD.I idalje misli da je Pentium 4 najjaci {#}

Imate li vi ovakvih prijatelja?

0 dana ... si ti troll ? 

MasterOdisasteR
14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Podsjeti me na jednu situaciju haha, pricamo mi nesto o kompovima i kaze jedan lik, 'citao sam po forumima da je 64 bitna verzija windowsa bolja' , a drugi ce (da bi ispao faca {#}) 'ja imam 64 bitni os', i ok, pricamo mi dalje kad taj lik koji je rekao da ima 64 bita, rece da ima 1gb rama..

 

http://vukajlija.com/
14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Kad me frend uvjeravo da je ps 2 fat bolji od ps2 slim...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Maharaja kaže...
mirkasvemirka kaže...

Evo, zanima me kako vi zivite sa vasim prijateljima.

Nemislim nista ono retardirano nego, moji kad pocnu o kompovima e meni pozli.

Et neki dan kaze A**: Poslao sam komp covjeku da ga pojaca.

A ja gledam u njega i onako pitam sta ce ti pojacat(jer on nekonta da ima integrisani Graficki cip, nezna sta je Dual, Quad,  Hexa i ostali multicore CPUovi).

I kaze 3 ili 3.2 procesor, 512 graficku, 2 GB rama i 160 GB HDD.I idalje misli da je Pentium 4 najjaci {#}

Imate li vi ovakvih prijatelja?

0 dana ... si ti troll ? 

Jeste da sam tek dosao ali me je mloprije iznervirao pa sam morao napisati da vidim zivim li samo ja sa takvim "genijalcima".

13 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
mirkasvemirka kaže...
Maharaja kaže...
mirkasvemirka kaže...

Evo, zanima me kako vi zivite sa vasim prijateljima.

Nemislim nista ono retardirano nego, moji kad pocnu o kompovima e meni pozli.

Et neki dan kaze A**: Poslao sam komp covjeku da ga pojaca.

A ja gledam u njega i onako pitam sta ce ti pojacat(jer on nekonta da ima integrisani Graficki cip, nezna sta je Dual, Quad,  Hexa i ostali multicore CPUovi).

I kaze 3 ili 3.2 procesor, 512 graficku, 2 GB rama i 160 GB HDD.I idalje misli da je Pentium 4 najjaci {#}

Imate li vi ovakvih prijatelja?

0 dana ... si ti troll ? 

Jeste da sam tek dosao ali me je mloprije iznervirao pa sam morao napisati da vidim zivim li samo ja sa takvim "genijalcima".

Onda oprosti :) ...ma pricaj mi ja imam prijateljicu i njezin otac uzivljen u kompove kao i ja naspram svih nekad pozelim da mi je otac majke mi xD 

MasterOdisasteR
13 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
mirkasvemirka kaže...

Evo, zanima me kako vi zivite sa vasim prijateljima.

Nemislim nista ono retardirano nego, moji kad pocnu o kompovima e meni pozli.

Et neki dan kaze A**: Poslao sam komp covjeku da ga pojaca.

A ja gledam u njega i onako pitam sta ce ti pojacat(jer on nekonta da ima integrisani Graficki cip, nezna sta je Dual, Quad,  Hexa i ostali multicore CPUovi).

I kaze 3 ili 3.2 procesor, 512 graficku, 2 GB rama i 160 GB HDD.I idalje misli da je Pentium 4 najjaci {#}

Imate li vi ovakvih prijatelja?

Ma daaa, ima se, ima... {#}

Eto, ne znam ni ja puno o kompjuterima i komponentama kao većina na ovom forumu, ali trudim se... Do pred 3 godine ni ja nisam znala previše - grafičke kartice, procesori, memorije itd., dok nisam počela čitati BUG i slične časopise pa sam tako čitajući nešto i naučila... Tako da barem znam koji su procesori sada u ''modi'' i koji bi tek trebali stići, a mogu i svojim prijateljicama objasniti neke stvari i eventualno ih savjetovati... {#}

 

Ali za igre sam i dalje Tabula rasa... {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
13 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
MusicWoman kaže...
mirkasvemirka kaže...

Evo, zanima me kako vi zivite sa vasim prijateljima.

Nemislim nista ono retardirano nego, moji kad pocnu o kompovima e meni pozli.

Et neki dan kaze A**: Poslao sam komp covjeku da ga pojaca.

A ja gledam u njega i onako pitam sta ce ti pojacat(jer on nekonta da ima integrisani Graficki cip, nezna sta je Dual, Quad,  Hexa i ostali multicore CPUovi).

I kaze 3 ili 3.2 procesor, 512 graficku, 2 GB rama i 160 GB HDD.I idalje misli da je Pentium 4 najjaci {#}

Imate li vi ovakvih prijatelja?

Ma daaa, ima se, ima... {#}

Eto, ne znam ni ja puno o kompjuterima i komponentama kao većina na ovom forumu, ali trudim se... Do pred 3 godine ni ja nisam znala previše - grafičke kartice, procesori, memorije itd., dok nisam počela čitati BUG i slične časopise pa sam tako čitajući nešto i naučila... Tako da barem znam koji su procesori sada u ''modi'' i koji bi tek trebali stići, a mogu i svojim prijateljicama objasniti neke stvari i eventualno ih savjetovati... {#}

 

Ali za igre sam i dalje Tabula rasa... {#}

Trljam oci ...:) ej nevjerujem xD Drago mi je cut da ima i pripadnica ljepseg spola koje ovo isto zanima :D 

MasterOdisasteR
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 22:11 (Maharaja).
13 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Maharaja kaže...
MusicWoman kaže...
mirkasvemirka kaže...

Evo, zanima me kako vi zivite sa vasim prijateljima.

Nemislim nista ono retardirano nego, moji kad pocnu o kompovima e meni pozli.

Et neki dan kaze A**: Poslao sam komp covjeku da ga pojaca.

A ja gledam u njega i onako pitam sta ce ti pojacat(jer on nekonta da ima integrisani Graficki cip, nezna sta je Dual, Quad,  Hexa i ostali multicore CPUovi).

I kaze 3 ili 3.2 procesor, 512 graficku, 2 GB rama i 160 GB HDD.I idalje misli da je Pentium 4 najjaci {#}

Imate li vi ovakvih prijatelja?

Ma daaa, ima se, ima... {#}

Eto, ne znam ni ja puno o kompjuterima i komponentama kao većina na ovom forumu, ali trudim se... Do pred 3 godine ni ja nisam znala previše - grafičke kartice, procesori, memorije itd., dok nisam počela čitati BUG i slične časopise pa sam tako čitajući nešto i naučila... Tako da barem znam koji su procesori sada u ''modi'' i koji bi tek trebali stići, a mogu i svojim prijateljicama objasniti neke stvari i eventualno ih savjetovati... {#}

 

Ali za igre sam i dalje Tabula rasa... {#}

Trljam oci ...

A što? Pa to je istina...

 

Jednostavno, to me zanima i volim guštat i slinit nad svim tim... Vjerojatno se ne bih htjela ili mogla bavit time profesionalno, ali kao hobi - zašto ne?

 

Ah da, sorry, pa ja sam žena...!!? {#}

 

 

EDIT:

 

@Maharaja

 

Pa eto, tako je to, nisu baš sve pripadnice ljepšeg spola ( kako ti kažeš{#}) iste... Uglavnom, hvala! {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 22:22 (MusicWoman).
13 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Neki dan prican s tipon iz razreda,i on kaze,cim mi garancija na laptop istekne,pojacat cu ga,ja pitan sta ces...kaze pa procesor,ram i grafu,

(Kolko ja znam u vecine laptopa su procovi zalemljeni? to je jos malo siva zona za mene,bolji sam sa desktopima)
Prvo me ismijava zbog toga sta san reka da su zalejmljeni,lol

Pitan ga koju grafu,kaze neku od 150 FPS-a ahahahaha

 

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji.
13 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
insomniac kaže...

Neki dan prican s tipon iz razreda,i on kaze,cim mi garancija na laptop istekne,pojacat cu ga,ja pitan sta ces...kaze pa procesor,ram i grafu,

(Kolko ja znam u vecine laptopa su procovi zalemljeni? to je jos malo siva zona za mene,bolji sam sa desktopima)
Prvo me ismijava zbog toga sta san reka da su zalejmljeni,lol

Pitan ga koju grafu,kaze neku od 150 FPS-a ahahahaha

 

Hahahahah XD ...neki dan pricam s likom kako da je dao popraviti komp ... odnio na servis kad ono da je ispala grafa iz utora xD ... Oderali su ga 500 kn XD ... kad mi je to rekao ja sam se pocea valjat po podu ka kreten ... a on me onako gleda znas ...ja mu objasnjavam da su ga oderali i da mi je moga dat komp da bi mu to i ja napravio besplatno ...a on kao kako bi ti to napravio ali ti imas rezervni dio  ?  lmao

MasterOdisasteR
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 22:26 (Maharaja).
14 godina
moderator
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
insomniac kaže...

Neki dan prican s tipon iz razreda,i on kaze,cim mi garancija na laptop istekne,pojacat cu ga,ja pitan sta ces...kaze pa procesor,ram i grafu,

(Kolko ja znam u vecine laptopa su procovi zalemljeni? to je jos malo siva zona za mene,bolji sam sa desktopima)
Prvo me ismijava zbog toga sta san reka da su zalejmljeni,lol

Pitan ga koju grafu,kaze neku od 150 FPS-a ahahahaha

 

s pravom te i ismijavao, u laptopima procovi nisu zalemljeni i mogu se mijenjat (izuzetak su atom procesori, ali oni su samo u netbook računalima)

jedino je grafička većinom zalemljena, iako ima dosta laptopa gdje nije

 

edit zbog pravopisnih greški...

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 22:31 (XXX-Man).
14 godina
protjeran
offline
Kako vi sa prijateljima?

Idu mi na zivce seljaci iz ruralnih podrucja koji men dodju licno srat preda me i kazu ma neas ti jaci komp od mene...kazem ja kolkos si ga platio i kad on kaze prije 2 godine i platio 1000km ! (4000kn) sa svime monitorom i periferijom i kazu men seljaci e imal dobra cetvorka za 500km ??? Pa dodje mi da se ubijem pa zasto im se toliko urezala ta cetvorka u misli ??????????????????

13 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
insomniac kaže...

Neki dan prican s tipon iz razreda,i on kaze,cim mi garancija na laptop istekne,pojacat cu ga,ja pitan sta ces...kaze pa procesor,ram i grafu,

(Kolko ja znam u vecine laptopa su procovi zalemljeni? to je jos malo siva zona za mene,bolji sam sa desktopima)
Prvo me ismijava zbog toga sta san reka da su zalejmljeni,lol

Pitan ga koju grafu,kaze neku od 150 FPS-a ahahahaha

 

E da dobro je XXX-Man rekao procesori nisu zalemljeni 

MasterOdisasteR
14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Nema mi ništa jače kad pitam nekog "Kakav komp imaš" a on kaže "Pentium 4" ili "Windows XP"... Složim si facepalm da šljivu nabijem, a onda mi on hladno kaže "A šta je, nek ti sve znaš" -.-

Aren't you a little young to be ________? Yes, yes I am...
16 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Moram priznati da me vrijeme pregazilo... do pred 4 godine sam znao nabrojati sve aktualne grafičke/procesore pa i matične, baš sam bio uživljen u to.

A onda jedno po jedno zapostavljas, dođe posao, faks uz to, pa cura itd itd...

Sad da me ubiješ ne znam reć jednu high end grafičku ili procesor.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
13 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Prošli tjedan sam tako frendici uštedjela najmanje 150kn - komp joj se nikako nije mogao uključit, kaže da bi joj se nakon logo ekrana Windows XP-a na sekundu prikazao onaj famozni Plavi ekran i ponovo bi joj se restartao... Rekla sam joj neka uđe u BIOS i jednostavno promijeni ono sa AHCI na IDE ili obrnuto ( ovisno koji joj je bio ) pa neka ga opet uključi... Naravno, proradilo je i tako joj uštedjeh i vremena i novaca, samo jednim savjetom... {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
SpyGi kaže...

Idu mi na zivce seljaci iz ruralnih podrucja koji men dodju licno srat preda me i kazu ma neas ti jaci komp od mene...kazem ja kolkos si ga platio i kad on kaze prije 2 godine i platio 1000km ! (4000kn) sa svime monitorom i periferijom i kazu men seljaci e imal dobra cetvorka za 500km ??? Pa dodje mi da se ubijem pa zasto im se toliko urezala ta cetvorka u misli ??????????????????

I kod mene pocinju izmisljat neki Pentium 5.

15 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Najbolje je gluposti ignorirati.

13 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
MusicWoman kaže...

Prošli tjedan sam tako frendici uštedjela najmanje 150kn - komp joj se nikako nije mogao uključit, kaže da bi joj se nakon logo ekrana Windows XP-a na sekundu prikazao onaj famozni Plavi ekran i ponovo bi joj se restartao... Rekla sam joj neka uđe u BIOS i jednostavno promijeni ono sa AHCI na IDE ili obrnuto ( ovisno koji joj je bio ) pa neka ga opet uključi... Naravno, proradilo je i tako joj uštedjeh i vremena i novaca, samo jednim savjetom... {#}

Taj plavi ekran ... To se zove ekran smrti ... sad ima ih svakakvih ali u svakom slucaju ime mu ne pristaje...obozavam ljude strasit s tim kad me pitaju ...pojavi mi se plavi ekran bla bla bla... A ja : To ti se zove ekran smrti :D 

MasterOdisasteR
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.3.2011 22:39 (Maharaja).
13 godina
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
Maharaja kaže...
MusicWoman kaže...

Prošli tjedan sam tako frendici uštedjela najmanje 150kn - komp joj se nikako nije mogao uključit, kaže da bi joj se nakon logo ekrana Windows XP-a na sekundu prikazao onaj famozni Plavi ekran i ponovo bi joj se restartao... Rekla sam joj neka uđe u BIOS i jednostavno promijeni ono sa AHCI na IDE ili obrnuto ( ovisno koji joj je bio ) pa neka ga opet uključi... Naravno, proradilo je i tako joj uštedjeh i vremena i novaca, samo jednim savjetom... {#}

Taj plavi ekran ... To se zove ekran smrti ... sad ima ih svakakvih ali u svakom slucaju ime mu ne pristaje...obozavam ljude strasit s tim kad me pitaju ...pojavi mi se plavi ekran bla bla bla... A ja : To ti se zove ekran smrti :D 

Hehehe, e da, upravo to! {#}

Vrit, trebala sam ju prije malo dobro isprepadat pa joj tek onda dat savjet... {#}

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
13 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

U nas još ide ona:

-Koliko gigaherca ti je procesor?

-Kolka ti je grafička(misli se na VRAM)?

-Koliko imaš RAM-a?

 

Iako gledajući ako imaš quad,triple,dual ili hexacore procesor likovi će ti zbrojit

radni takt s brojem jezgri.{#}

 

Ma onako najbolje je biti prodavač ovdje-prodaješ gts220 s 1GB VRAMA-a, dvojezgrenog Pentiuma i gotovo.

Imati ćeš više novca od Keruma i Sanadera zajedno.

{#}

I have not failed.I've just found 10,00 ways to do it wrong.
14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

Ma sjecam se davno jos, prije 7 godina cca, skupili se mi, i netko zapoceo pricu o kompovima, i izvali jedan lik: moj je djed prije 10 godina izumio pentium 5,i ladno to kaze, a mi se ostali poceli valjati po podu.

I prosli tjedan me pita frend u vezi igre neke, e kako da ja instaliram igru preko one tvoje ikone (deamon tools ikona, jer je image file, a ima dt na kompu)

http://g.bfbcs.com/4290/pc_Omega_HR.png
15 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

A imam i ja dosta takvih situacija sa prijateljima, ali daleko mi je najbolje kad idem s nima u kupnju, kad kupuju novi komp {#}

Tad čujem takvih gluposti, kako su njima frendovi rekli ovo, kako su rekli ovo pa umirem od smijeha po dučanima ko kreten{#}

 

Evo neki dan me jedan susjed zovne doma, i kaže da mu je bilo crklo napajanje na kompjuteru, ali da je na njemu sve zamjenio, da je kupio novu grafičku i procesor ali da ima jedan veliki problem. Nemože dobiti sliku na ekran.

Dođem ja kod njega, probam upaliti, ali slika starno ne dolazi do ekrana, aj izvadim ja stranicu kučišta, malo pogledam i onda šok{#} skužim da se ventilator na procesoru mrda i da izgleda nije zaljepljen za čip.

Pitam ja njega jesi ti to lijepio, kaže on da je njemu frend, koji inaće radi u nekom servisu, rekao da se novi procesori uopće ne moraju  ljepiti, ali da se ne smiju korisititi više od 2 sata dnevno{#}{#}{#}{#}{#}( e upravo sam se ovako osječao)

Dobro, ja njemu objasnim da to ipak treba, i da on za svaki slučaj to odnese na servis tom "stručnjaku" i da mu slobodno kaže da sam mu ja rekao da je KRETEN!!!

Ali to još nije sve, onako dok sam zatvaro skužim disk-ove dolje na dnu kučište (dolje na "podu" ne u u onim rupama na prednjem djelu kučišta) i pitam zašto ovo, a on meni kaže da mu je isti taj frajer rekao da su to novi harddisk_ovi koji se ne tresu tako jako, i da je samo mit to da se mraju čvrsto šarafiti za kučište, a da im je dolje bolje jer je dolje hladnije{#}{#}{#}

Nakon par dana mi je rekao da su mu na servisu ipak zamjenili procesor, jer nije radio, ali da sad radi sve 5...

 

Osim toga, trebate vidjeti moje frendove,od kako sam im počeo riješavat stvari preko teamview-era, onak gledaju me sa strahopoštovanjem{#}

14 godina
offline
Kako vi sa prijateljima?

- Čiji internet imaš (misleći pritom na ISP-a)?

- Google!

{#}

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
protjeran
offline
Kako vi sa prijateljima?

ili "di mi je internet"

(nestala ikona internet explorera)

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
rooswelt1991 kaže...

A imam i ja dosta takvih situacija sa prijateljima, ali daleko mi je najbolje kad idem s nima u kupnju, kad kupuju novi komp {#}

Tad čujem takvih gluposti, kako su njima frendovi rekli ovo, kako su rekli ovo pa umirem od smijeha po dučanima ko kreten{#}

 

Evo neki dan me jedan susjed zovne doma, i kaže da mu je bilo crklo napajanje na kompjuteru, ali da je na njemu sve zamjenio, da je kupio novu grafičku i procesor ali da ima jedan veliki problem. Nemože dobiti sliku na ekran.

Dođem ja kod njega, probam upaliti, ali slika starno ne dolazi do ekrana, aj izvadim ja stranicu kučišta, malo pogledam i onda šok{#} skužim da se ventilator na procesoru mrda i da izgleda nije zaljepljen za čip.

Pitam ja njega jesi ti to lijepio, kaže on da je njemu frend, koji inaće radi u nekom servisu, rekao da se novi procesori uopće ne moraju  ljepiti, ali da se ne smiju korisititi više od 2 sata dnevno{#}{#}{#}{#}{#}( e upravo sam se ovako osječao)

Dobro, ja njemu objasnim da to ipak treba, i da on za svaki slučaj to odnese na servis tom "stručnjaku" i da mu slobodno kaže da sam mu ja rekao da je KRETEN!!!

Ali to još nije sve, onako dok sam zatvaro skužim disk-ove dolje na dnu kučište (dolje na "podu" ne u u onim rupama na prednjem djelu kučišta) i pitam zašto ovo, a on meni kaže da mu je isti taj frajer rekao da su to novi harddisk_ovi koji se ne tresu tako jako, i da je samo mit to da se mraju čvrsto šarafiti za kučište, a da im je dolje bolje jer je dolje hladnije{#}{#}{#}

Nakon par dana mi je rekao da su mu na servisu ipak zamjenili procesor, jer nije radio, ali da sad radi sve 5...

 

Osim toga, trebate vidjeti moje frendove,od kako sam im počeo riješavat stvari preko teamview-era, onak gledaju me sa strahopoštovanjem{#}

Jaa bih tog strucnjaka ubio majke mi ! 

 

Lika sam jednog pitao sto radi u servisu kao da mi nije nes u redu s grafom ....nesto sam eksperimentirao ...uglavnom lik je mislio da nezz nista o kompovima i sad vam on meni presao sa grafe na ventilatore pa na procesor pa cak i na ram u svakom slucaju izracunao mi je nekih 1500 kuna troska i jos mi kazao da dodem u njega u servis pa da oni to srede ... tako ja njega slusam pustio sam ga da prica i onda nisam vise mogao slusati i samo sam u odjedamput rekao ovim rijecima : Prestani srat ! Znate kako je tip umukao xD kasnije sam ga nekoliko puta vidio u gradu ...cim me vidi okrece glavu i zaobilazi me u sirokom luku... uglavnom da ne idem u offtopic .... IMA LIKOVA 

MasterOdisasteR
15 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

U mojoj ekipi ima ih i što znaju i što neznaju, tako da mi je dobro, ovi što neznaju, njima pomognemo i naravno smijemo im se kad failaju.

Kad mi se priča o takvim stvarima, uvijek se koji nađe, bilo to hardware, igre, ostali software ili što god...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Kako vi sa prijateljima?

Vidiš ja nemolim moje prijatelje da mi pomognu ak nešto neznam oko računala(prave se važni)nego za svaku pomoć tu mi je forum i najbolji prijatelji-Ramboxx,xxx-Man i drugi a ako mi oni nepomognu jednostavno otvorim temu i pomognu mi članovi foruma{#}Hvala!

14 godina
protjeran
offline
Re: Kako vi sa prijateljima?
pandza94 kaže...

U nas još ide ona:

-Koliko gigaherca ti je procesor?

-Kolka ti je grafička(misli se na VRAM)?

-Koliko imaš RAM-a?

 

Iako gledajući ako imaš quad,triple,dual ili hexacore procesor likovi će ti zbrojit

radni takt s brojem jezgri.{#}

 

Ma onako najbolje je biti prodavač ovdje-prodaješ gts220 s 1GB VRAMA-a, dvojezgrenog Pentiuma i gotovo.

Imati ćeš više novca od Keruma i Sanadera zajedno.

{#}

E identican razgovor sam ja cuo od dvojice retarada iz mog razreda....vodio se razgovor moze li komp od tog jednog druga pokrenuti GTA San Andreas :SSS i dosli su do zakljucka da na procu od 2.8GHz gta steka a na onom novijem pentiumu od 3.2ghz ne steka.....doslo mi je da placem..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice