Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

poruka: 72
|
čitano: 7.301
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Na dan sveukupno niti sat vremena.

Nemam nikakve igre,Wi-Fi.čak ni 0facebook a i netreba mi (jedino bih samo htio taj 0facebook tek toliko da mogu kontaktirati nekoga kad nisam doma).

 

Jedina iznimka mi je kad mi prijatelji dođu u posjet ili odemo negdje pa onda slušamo pjesme,ovako ga ni ne koristim za zabavu...

Daniel
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 14:45 (Shumy).
12 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Mob je uvijek uz mene, 3G non stop on kad sam van ( radi fb messengera ), 50ak sms-ova, 1-2h razgovora, sat vremena igre ( ovo je kad sam na faxu ).

http://forum.pcekspert.com/member.php?u=18841
11 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Imam iphon5 i samsung galaxy s2 mini niti jednog ne koristim više od 5 min jer mi jednostavno još netrebaju,prijatelji mi govore zašto ih ne nosim u školu ja im kažem ne trebaju mu a oni kako ne igrice ,muzika,surfanje,ja im kaem kada dođem kući iz škole imam tablet,laptop,komp pa ču onda surfat, igrati igre,slušat muziku,kada idem na put s klubom ili kada se trebam javiti roditeljima naravno da ga nosim.

12 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Najjaca mi je ekipa sa Iphone-om 5 / Galaxy S4 / Xperia Z / HTC One i ostalim bijesnim mobitelima koje posjeduju a ne nose ih van radi straha da se ne ostete {#} 

A jos jace mi je kad oni "hrabriji" ( citaj sto se vole qrcit ) izvade taj bijesni mob na stol pa okolo zicaju za SMS = Epic fail! {#}

To je kao da u garazi imate Ferrarija a ne vozite ga -.- 

http://forum.pcekspert.com/member.php?u=18841
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 16:04 (QuidZz).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
QuidZz kaže...

Najjaca mi je ekipa sa Iphone-om 5 / Galaxy S4 / Xperia Z / HTC One i ostalim bijesnim mobitelima koje posjeduju a ne nose ih van radi straha da se ne ostete {#} 

A jos jace mi je kad oni "hrabriji" ( citaj sto se vole qrcit ) izvade taj bijesni mob na stol pa okolo zicaju za SMS = Epic fail! {#}

To je kao da u garazi imate Ferrarija a ne vozite ga -.- 

Kolega mi ima iPhone 3gs i ne nosi ga u školu zbog straha da će se razbit ili da će mu neko maznut..

Ja ga prvenstveno u školu nosim jer mi je dosadno pod nekim satovima, pa odigram koju igru.. Koristim ga za SMS, pozive, fb, igre i naravno glazba..

Baterija traje dan ipo - dva ako ne igram igre..

14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

24h mi je u dzepu,mob mi treba jer dnevno posaljem preko 20 tak sms-ova i pola sata razgovora,ponekad Wi-fi i igre(ali igre rijetko jedino ako mi je dosadno,ako nesto cekam).

Ali sad da buljim po cijele dane na njemu,visim na fbu ne dolazi u obzir(niti imam fb :) ).

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2013 16:40 (tpg).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
Mobitel dosta koristim, najvise dok sam u skoli. Dok putujem u skolu slusam glazbu, listam forum... Na malom odmoru pogledam ima li kakva poruka na fejsu jer vecina ljudi mi salje na fb.. Preko nekih satova ubijam dosadu pa surfam xD a kad sam kod kuce i vikendom ga gotovo i ne koristim, subotu ujutro ga skinem sa punjaca i nedilju vecer ga opet stavim punit. A ostalim danima mi baterija taman doceka vrime za spavanje :D
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

prije par godina na mobu visio barem 12h dnevno(muzika,igrice,naslikavanje,pozivi,sms) dok danas mozda vuru-dve dnevno

14 godina
neaktivan
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Morat ću i ja sebi uzet neku tarifu za internet samo još nisam odlučio koju.

Softwer
13 godina
offline
Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?

Definitivno Smart ako si na Tele2, dobiješ 1GB interneta, 1000min besplatnih poziva i SMS za 0,35 kn / SMS, to platiš 35 kn mjesečno (bonovi)

Mes que un club
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
sinkee kaže...

prije par godina na mobu visio barem 12h dnevno(muzika,igrice,naslikavanje,pozivi,sms) dok danas mozda vuru-dve dnevno

Strasno.

The only thing I put before me is do re.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko ste dnevno na mobitelu i što radite?
david7 kaže...

Definitivno Smart ako si na Tele2, dobiješ 1GB interneta, 1000min besplatnih poziva i SMS za 0,35 kn / SMS, to platiš 35 kn mjesečno (bonovi)

Iz Bosne sam!..{#}

Softwer
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice