Moje prvo pijanstvo

poruka: 18
|
čitano: 24.152
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Moje prvo pijanstvo

Da čujemo vaše događaje kad ste se prvi puta pošteno napili, kad je to bilo, šta ste pili i kak vam je bilo sutradan Smijeh

 

Ja sam se prvi puta onak jako napio sa 17 godina, išli smo kod frenda u kuću piti (staraca mu nije bilo LOL) i došli smo oko 18h. Pili smo, bar ja hehe, bambus u pola litre krigli, zatim malo Jeggera i onda na kraju rakije iz boce. Kada me to puklo sve...bajo moj...spavao sam u kadi, nosili su me pa sam im ispao na pod, zatim su zvali staru moju koja me našla golog nasred dnevnog boravka kak sjedim prekriven samo dekom i podrigujem ko svinja Smijeh odvezli su me na hitnu, ali nisu mi ispumpavali želudac jer sam se već dobrano izrigao nego sam dobio 2 infuzije i ujutro se osjećao kao novi hehe! Moji čak nisu ni bili ljuti na mene, malo smo popričali i to je to...

 

 

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moje prvo pijanstvo
Jučer hehe
ali nije prvo
Viva la vida
15 godina
neaktivan
offline
Moje prvo pijanstvo

Vjerovali ili ne ja nikada nisam okusio niti mrvicu bilo kakvoga alkohola  Smijeh

Neophyte
16 godina
neaktivan
offline
Moje prvo pijanstvo

A jooooj...bilo je to davno. Možda 7-8 godina u prošlost.

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
neaktivan
offline
Moje prvo pijanstvo

Moje pijanstvo je bilo davno prije, prvo i zadnje. Biti pijan nije nikakav gušt.Namigiva

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor. http://bux.to/?r=pc-haker
16 godina
neaktivan
offline
Moje prvo pijanstvo

haha, s 7 godina.

 

Ostavili nas starci kod mene doma za novu godinu dok su oni isli kod susida cestitat, pa su i dica od susida dosli kod nas ali s bocom Walkera.

 

I eto, ostavite 5-6 djece u samoj kuci s petardama i alkoholom za novogodisnju noc i dobijete sedmogodisnjaka na ispumpavanju.

 

Roditelji su mi se sigurno dobro osjecali dok su me vodili na hitnu.

A tek kad su se vratili doma pa vidili di smo bacali petarde...

wc skoljka je definitivno mjesto gdje ne zelite bacati petarde.

 

PS: jos se sjecam tog pijanstva kao da je bilo jucer... a jucer sam se opio samo malo drugacije, a i vise si ne mogu prisustit Johny Walkera tako lako... eh ti dani mladosti...

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
15 godina
neaktivan
offline
Moje prvo pijanstvo

sa 14 godina prvi put kada sam iso na ekskurziju u osmom razredu. Nakon toga dosta puta XD jedno zesce je bilo u petak za zadnji dan skole.

ASUS STRIKER EXTREME, INTEL Core2Quad Q6600 BOX 4*2.4 + Cooler ZALMAN CNPS9500, PC-6400, 4 GB 2* 500.0 GB SEAGATE, GeForce PCX 8800 GTX, 768MB DDR3, PIONEER DVR-115DBK APLUS CS-188A PC Case. 600W, OCZ StealthXStream. 22'' LCD SAMSUNG SM 2232BW,
16 godina
offline
Moje prvo pijanstvo

Prije par godina, na "vuzmenki" uoči Uskrsa, "ubio" sam se alkoholom.

Onesvijestio se, završio na hitnoj, tamo odbio (nasilno) ispumpavanje želuca i imao pomalo problema sa plavcima.

Poludio, temperament je lud u mene.

 

Prije par godina, u Varaždinu, u jednoj birtiji usllijed provokacija skoro razbil cijelu birtiju.

 

Prije par godina, ostavila me draga, moja Tonka, ubio se alkoholom na par TJEDANA, teško sam to prebolio, udaril sam s rukom u grubo ožbukanu fasadu i strgal si 2 kosti.

 

Prije par dana, poslije tekme Hrvatska-Turska napio se ko majka i još se nemrem strijezniti.

 

Da, pijem, ne tolko da se često da se događaju ovakve gore situacije ali pijem stalno-umjereno.

Ne pušim, ne drogiram se.

 

Nisam čovjek kojeg ćete poželjeti za neprijateja, ja sam prijatelj svakom, ali i mogući najveći neprijatelj.

Neka pati koga smeta.....
16 godina
neaktivan
offline
Moje prvo pijanstvo

Na Bug stranicama bi trebalo staviti anketu pa da vidimo koliko posto ljudi u hrvatskoj često, rijetko ili nikako ne pije alkohol.

Nema pitanja na koje ne postoji odgovor. http://bux.to/?r=pc-haker
16 godina
offline
Moje prvo pijanstvo

s 12-13 godina, išli na izlet u crikvu sa KUD-om, u busu popio 3 pana i bavariu, a prije toga pivu u bircu (neznam koju) i eto veselja....

16 godina
offline
Moje prvo pijanstvo

E ovo ti je stvarno dobra tema,moje prvo pijanstvo je bilo u 1 razredu srednje poslije skole dok smo cekali vlak,ja i 3 frenda smo se napili od samo 2 litre vina i to ko majke bez ikakvog povoda ,jedva smo dosli do vlaka,

a kad smo konacno stigli tada je bio rigoljeto po cijelom wc-u,

 

Sad sam 4 razred i dosta sam se istrenirao u tome,pa mi treba i dosta alkohola da dođe do povracanja.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Moje prvo pijanstvo

Ne sjećam se, mislim da sam "to old for this shit".

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moje prvo pijanstvo
Neophyte kaže...

Vjerovali ili ne ja nikada nisam okusio niti mrvicu bilo kakvoga alkohola  Smijeh

 Ja isto nisam okusio alkohol.Nevinašce
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
protjeran
offline
Moje prvo pijanstvo

Rijetko popijem malo vina, a baš se napio nisam nikad.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
15 godina
offline
Moje prvo pijanstvo

Prvi put sa 15g sam se razbio ko stoka od pelina(pa u nesvijest ali sreca nisam zavrsio u hitnoj),

a dragi moji prijatelji su me ostavili pred vratima moje kuce,pokucali i pobjegliSmijeh.

A zadnji put sam se posteno unistio kad je bila tekma Hrvatska-turka, poslije tekma sam motorom bjezo muriji(na srecu moju pobjego) da bi nakraju se prosuo ko p.... ispred policijske stanice(ali opet na moju srecu nije nikog bilo od pandura)Belji se.

15 godina
neaktivan
offline
Moje prvo pijanstvo

Na burazovim svatovima...imao sam nekih 8 godina...drugi su me napili Smijeh

13 godina
offline
Moje prvo pijanstvo

Ne valja kada si trijezan, ne valja kada si baš razbijen od alkohola. Najbolje  je kada si pripit ( TAMAN ) pa te malo nosa.

10 godina
offline
Moje prvo pijanstvo

Prvi puta sam se napio,al ono baš pošteno dok sam bio 1. srednje,drugo polugodište .

Bio je rođendan jednog mog prijatelja iz gimnazije. Dogovorili se mi da ćemo ponijeti svako koju litricu,a ja ko za inat umjesto vina ponesem rakiju. I tako,mažu oni vino,a ja jedini pio rakiju. Sva sreća i Bog pa nisam sve popio,ne bi ekipi bilo sve jedno. Kad sam osjetio da mi se muti pred oćima,a u glavi pritisak,krenuo sam do trave (pošto smo pili na igralištu) i počeo se valjati po njemu. Sad si trenutno mislim:"Koja sam ja konjina bio",a onda sam si mislio,u tom trenutku:"Sva sreća pa me majka i ljudi ne vide".

 

Uglavnom,meni osobno je bilo zabavno. Kasnije sam kroz par ulica išao pjevajući sa kolegom,i to jedno sat vremena.Drugi dan sam si mislio "Pa koja sam ja budaletina,šta sam to napravio?",još nebi bio samo to problem da mi glava nije bila kao ormar. Poslije toga napio sam se još jedno par puta s ekipom,al nisam pravio neke veće skandale. Sad sam 3. srednje i smanjio sam piće. Izlazak van sam sveo na jedno-dva piva,a mogu reći da mi drugi dan glava bude zahvalna.

John Rambo
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2015 22:23 (Shumy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice