Paranormalno

poruka: 2.051
|
čitano: 389.986
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Paranormalmateria

Svi ljudi imaju parazit unutar sebe.
Parazit vam dopušta samo živjeti fizički život, iako se u vašem snu, vaš parazit kreće po petoj dimenziji percepcije, ali ga nikada nećete otkriti.
Imate sve ovo pokrete za obične snove.

 

Osjetilna percepcija duše kao:
 
Tri D svijeta:
 
strah
bol
instinkt
smrt
 
Peti svijet D:
 
bez vremenskog ograničenja - (vječnost)
sloboda kretanja (bez prepreka i granica)
kontakt s energijom
uplitanje na fizička bića (njihova energija)
moguća vječna obnova povezane energije (ljudi koji umiru)
reinkarnacija
Svijest o matičnoj stanici (svijesti)

 

Nalazimo se u blizini pete dimenzije:
 
Kvantna fizika postoji u petoj dimenziji i koristi se u beskonačnim operacijama sve dok se sjećam.
 
Da biste kvantificirali i razumjeli "kvantnu fiziku", morate rezati u petu dimenziju, a ne sjediti na stolcu i zajedno sa starimi knjigami.
 
"Nano Robotics" i njegova funkcionalnost nedavno su otkriveni.
 
Koristio sam tu tehniku za liječenje živih bića više od 40 godina.
Ali ne koristim mehaničku nano-robotiku; Koristim prirodne biološke podrijetlo jer jednostavno postoje!

 

 

 

 

Lucidne sanje  - Reinkarnacija
 
Kromosomski oblik ili zapis duše svakog pojedinca također se primjenjuju nakon smrti.
Lucidni snovi tek su hodali po tankoj liniji pod nazivom "tanka linija života ili smrti".
 
Ne možete mijenjati ovu tanku liniju ili ga promijeniti svjesno ili namjerno.
 
Tanka linija u oba smjera i opstanak mijenjaju se samo oni koji su se nekoć reinkarnirali u neko fizičko tijelo i živjeli u njoj (kao neka vrsta parazita)
 
Reinkarnacija se događa 1: 100 000 000 ljudi.
Zato je to samo iluzija za većinu ljudi.

 

 

nastavak slijedi :  Reinkarnacija -konstantni čas

12 godina
offline
Re: Paranormalmateria

Tebe je baš puklo,jelde?

Ne vjeruj ženi koja laže!
5 godina
protjeran
offline
Re: Paranormalmateria
Milka30 kaže...

Tebe je baš puklo,jelde?

 Kad če mene puknit,sigurno češ to i ti osječat !

5 godina
protjeran
offline
Paranormalmateria

Svako tijelo ima prirojeno dušo,koja se preko života uči i razvija.
Ja moram za povratak u fizički ponovni život dobiti tijelo u koga se uštekam.
To tijelo mora biti evolucijsko razvito isto kao iz dobe moga početka obstoja. ( primer : ta pretvorba REINKARNACIJE je isto kao pretvorba ANALOGNO - DIGITALNO isto kao svaki štekar mora biti Usb ide samo u Usb vtikač.)
Kad nemam fizičkog tijela se vratim u prošlost ,gde nađem tijelo sa pravim uklopom ; I tako se dogodi reinkarnacija i ponovni život.

 

Ne plaši se ,reinkarnacije se skoro niko nije svjestan ili celi život to ne zna ( pita se samo - imam osječaj,da sam več to nekad radio .)

 

1.Putujete odmah,kad staro tijelo umre. ( umreti u bolnici nije priporočljivo za nadaljno transformacijo)

2.Važno je ,da čovek umre tamo kde je navikao živjet (to znači u krugu domačih i svoga stana ili kuče.) ( to je vrlo važno zbog svoje Antimaterije kde se utisne u atmosferu.)

3.Kad umreš i ideš iz tjela te odmah napadnu duše za njihovo oziroma svoju nadgradnjo. ( kao kažem,uvijek te netko jaše i lovi ) 

4. Da se to dogodi da preživiš posle smrti in se reinkarniraš ima više tajni,koje ču pisati u produžetkih.

 

 

 

 

 

Fizičko tijelo živi u trodimenzionalni percepciji ; kad tijelo pogleda u svemir vidi okrugle planete koji su na pogled skoro slični.
Posle smrti uđeš u petu dimenziju ,kde imaš posve drugu sliku ,kad pogledaš u to smeru kde su ti planeti u svemiru.
Sve što vidiš nije u tvrdom stanju ,nema boja i linija - vidiš samo prepletanje antimaterijskih djelca ,isto ko magla , nekdje je gusta pa opet prosojna sve je u črno-sivi boji.
Ima drugih biča nekdje na planetu daleko od nas i zbog daljine ne možemo kod njih na kafu jer tijelo to ne dozvoljava ni nama ni njima.
Sve što zaznavaju zemljani noču ili po danu i imaju za nezemalce , ne mogu rastolmačiti ,izvira iz nas samih ljudi i to sve posle smrti -to je naša nadgradnja naših duša,koje niko ne more uniči.

13 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Poslje ovog događaja sam počeo vjerovati paranormalno  prije tri godine kupim VW passat B3 1990 godina nakon tri mjeseca ode motor promijenim motor i vozim par mjeseci opet ode motor ja kupim drugi i promijenim nije prošlo 4_5 mjeseci opet ode motor  slučajno sretnem čovjeka od kojeg sam kupio auto i kaže mi da je prije nego mi je prodao taj auto promjenio dva motora nakon toga ubacim još jedan motor i prodam auto ne prođe par mjeseci čovjek me zove da je otišao motor ja mu kažem ja sam ti rekao da kupuješ ono što si vidio i tu više razgovora nema, sretnem ga danas psuje mi sve redom kaže da je promjenio još dva motora i dao auto na otpad znači da taj auto mora biti na neki način uklet ?

9 godina
offline
Paranormalno

Ja ne vjerujem u nikakve duhove i slična sranja. Kad umremo jednostavno postajemo ništa kao i prije rođenja.

8 godina
offline
Paranormalno
Mene progone duhovi, naime dogodilo mi se par puta da vidim davla u tanjuru ili pak nekoj drugoj posudi. Znam jedanput kada sam bio u sauni, sa mnom su bila jos 2 covjeka i ja vec malo zadrijemao i kad ono najedanput me probudi lupanje drveta, ja se probudim i vidim da sam sam u sauni, odjedanput nikoga, kao da su nestali u onoj pari koja mi se nakupljala oko ociju. Od tog dana shvatio sam da davao moze biti u razbim formama. Isto tako dan poslije moj susjed je brao jabuke i doslo je nevrijeme i on je brzo pospremio sav alat a ja sam cuo tu noc kao da je netko u njegovom vocnjaku, neko zavijanje i onda ujutro nema niti jedne jabuke, na 20 drveta niti jedne jabuke, niti na podu sto me najvise zacudilo... ugl imao sam jos slicnih situacija npr u toplicama mi se to najvise znalo dogadat.
5 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.10.2019 0:09 (dani2).
15 godina
online
Paranormalno

Evo imam vam jednu interesantnu "zgodu" za ispričati. U biti nije to nikakva zgoda u pozitivnom smislu, s obzirom što se dogodilo... Par puta sam napisao da sam iz Šibenika, pa evo ponovno kažem. Uglavnom, svi znate što se dogodilo u subotu.

 

A interesantno je to da sam se u subotu ujutro probudio oko 9 "i nešto" iz sna, a san mi je izazvao nelagodu pri buđenju. Sanjao sam sljedeće - usred sam nekakvog sukoba/nereda, još je netko pored mene (ali ne znam tko) i kao da nam se nešto približava, pa čak bi rekao da i više toga nečega nam ide u susret (ali za to nisam siguran - inače su snovi nepovezani, barem naizgled i razne scene "lete"). Nadalje, kao da nešto ispucavamo jedni prema drugima, a nakon toga sam stao pored ruba ceste, puta nekakvog i zalegao ispod. Sljedeća scena je ta da ležim tu u nekakvom "džepu", a to mi nalikuje na recimo to tako jednu razinu ispod zemlje, a ispod sebe vidim još jednu takvu razinu. Vidim da je to oko mene zemlja i to smeđa. Nakon toga, na mene se otkotrljalo tijelo i stalo je pokraj mene, a ja se pomičem u stranu. Vidim da je to tijelo ženske osobe (duža kosa) i to da nije živa, a usred toga "meškoljenja" je to tijelo prešlo preko mene i palo ravno na tu razinu ispod mene. Te razine bih opisao kao usjeke u zemlji, gledajući bočno, sa strane tu cestu tj. put koji sam sanjao. Taj dio sna sam promatrao iz prvog lica, ali i iz trećeg, na trenutke - kažem scene "lete" kada sanjamo.

 

Nakon toga ide sljedeća scena, a ona je ta u kojoj se nalazim u sobi svojih roditelja i iz nekakve dubine izlazi zmaj. Ujedno vidim dvije osobe koje su mi okrenute leđima, ali izgledaju maleno i kao da se penju. Također su mi izgledale bezlično i sivo ili crno, na način kao kada želite najjednostavnije nacrtati čovjeka - kao čovječuljka. Taj zmaj grabi jednu osobu, pa se povlači, ponovno izlazi i grabi drugu osobu i nestaje. A izašao je između proreza, tj. razmaka kreveta i zida. U snu, približavam se tome prorezu, gledam, ali ne vidim ništa.

 

Nakon toga sam se probudio. Kao što sam napisao, osjećao sam ne strah, nego baš nekakvu nelagodu nakon buđenja. Ja sam to odmah povezao sa igrom Horizon: Zero Dawn jer to igram u zadnje vrijeme. Ta približavanja nečega prema meni i toj nekoj osobi koja je uz mene... S obzirom da sam nešto ispucavao, ali nije mi bilo jasno što... Uglavnom, oko 13h sam se zaputio pješice do Tommyja i vidim cestom juri policijski auto pod sirenom, ide prema gradu, centru. Vrlo brzo, valjda taj isti, ide natrag u smjeru gdje sam se ja kretao i mislim se, sigurno je nešto bilo s obzirom da ide amo-tamo pod sirenom. Uglavnom, kupovinu sam obavio, otac je došao po mene, potrpao sam namirnice i što sam već sve kupio i krenuli smo kući. U autu na radiju smo čuli za ubojstva u Ražinama i Vodicama i tada mi je bilo jasno zbog čega sam vidio policijski auto. Tek oko 17:30h sam pročitao tko su nastradali i vidim meni poznate osobe - famozni Danekovi. Poznati iz viđenja, reklo bi se. Tada sam se prisjetio sna i ... Sve ovisi o tumačenju sna, ali ispada da sam sanjao troje nastradalih ili pak svih četvero, ako računam sebe jer sam se nalazio "pod zemljom". I to par sati prije samog događaja. Mama mi kaže da to što sam se vidio pod zemljom i na mene je palo tijelo ženske osobe ukazuje upravo na to stradavanje Danekovih, zajedno u grobu. Što ima smisla kada se prisjetim tih usjeka u zemlji - kao police u grobu na koje se polaže mrtvački sanduk. Što reći na to...?

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 18:10 (Izzy).
7 godina
offline
Re: Paranormalno
Izzy kaže...

1) Evo imam vam jednu interesantnu "zgodu" za ispričati. U biti nije to nikakva zgoda u pozitivnom smislu, s obzirom što se dogodilo... Par puta sam napisao da sam iz Šibenika, pa evo ponovno kažem. Uglavnom, svi znate što se dogodilo u subotu.

 

A interesantno je to da sam se u subotu ujutro probudio oko 9 "i nešto" iz sna, a san mi je izazvao nelagodu pri buđenju. Sanjao sam sljedeće - usred sam nekakvog sukoba/nereda, još je netko pored mene (ali ne znam tko) i kao da nam se nešto približava, pa čak bi rekao da i više toga nečega nam ide u susret (ali za to nisam siguran - inače su snovi nepovezani, barem naizgled i razne scene "lete"). Nadalje, kao da nešto ispucavamo jedni prema drugima, a nakon toga sam stao pored ruba ceste, puta nekakvog i zalegao ispod. Sljedeća scena je ta da ležim tu u nekakvom "džepu", a to mi nalikuje na recimo to tako jednu razinu ispod zemlje, a ispod sebe vidim još jednu takvu razinu. Vidim da je to oko mene zemlja i to smeđa. Nakon toga, na mene se otkotrljalo tijelo i stalo je pokraj mene, a ja se pomičem u stranu. Vidim da je to tijelo ženske osobe (duža kosa) i to da nije živa, a usred toga "meškoljenja" je to tijelo prešlo preko mene i palo ravno na tu razinu ispod mene. Te razine bih opisao kao usjeke u zemlji, gledajući bočno, sa strane tu cestu tj. put koji sam sanjao. Taj dio sna sam promatrao iz prvog lica, ali i iz trećeg, na trenutke - kažem scene "lete" kada sanjamo.

 

2) Nakon toga ide sljedeća scena, a ona je ta u kojoj se nalazim u sobi svojih roditelja i iz nekakve dubine izlazi zmaj. Ujedno vidim dvije osobe koje su mi okrenute leđima, ali izgledaju maleno i kao da se penju. Također su mi izgledale bezlično i sivo ili crno, na način kao kada želite najjednostavnije nacrtati čovjeka - kao čovječuljka. Taj zmaj grabi jednu osobu, pa se povlači, ponovno izlazi i grabi drugu osobu i nestaje. A izašao je između proreza, tj. razmaka kreveta i zida. U snu, približavam se tome prorezu, gledam, ali ne vidim ništa.

 

3) Nakon toga sam se probudio. Kao što sam napisao, osjećao sam ne strah, nego baš nekakvu nelagodu nakon buđenja. Ja sam to odmah povezao sa igrom Horizon: Zero Dawn jer to igram u zadnje vrijeme. Ta približavanja nečega prema meni i toj nekoj osobi koja je uz mene... S obzirom da sam nešto ispucavao, ali nije mi bilo jasno što... Uglavnom, oko 13h sam se zaputio pješice do Tommyja i vidim cestom juri policijski auto pod sirenom, ide prema gradu, centru. Vrlo brzo, valjda taj isti, ide natrag u smjeru gdje sam se ja kretao i mislim se, sigurno je nešto bilo s obzirom da ide amo-tamo pod sirenom. Uglavnom, kupovinu sam obavio, otac je došao po mene, potrpao sam namirnice i što sam već sve kupio i krenuli smo kući. U autu na radiju smo čuli za ubojstva u Ražinama i Vodicama i tada mi je bilo jasno zbog čega sam vidio policijski auto. Tek oko 17:30h sam pročitao tko su nastradali i vidim meni poznate osobe - famozni Danekovi. Poznati iz viđenja, reklo bi se. Tada sam se prisjetio sna i ... Sve ovisi o tumačenju sna, ali ispada da sam sanjao troje nastradalih ili pak svih četvero, ako računam sebe jer sam se nalazio "pod zemljom". I to par sati prije samog događaja. Mama mi kaže da to što sam se vidio pod zemljom i na mene je palo tijelo ženske osobe ukazuje upravo na to stradavanje Danekovih, zajedno u grobu. Što ima smisla kada se prisjetim tih usjeka u zemlji - kao police u grobu na koje se polaže mrtvački sanduk. Što reći na to...?

 1) zapravo si to sanjao sljedeću noć, ali te mozak uvjerava da si sanjao dan prije.

Tak ti to ide inače, svima se događa.

2) dature ili gljive?

(pitam za frenda )

3) da, i ja uvijek sanjam vezano uz ono kaj igram ili npr. film koji sam gledao.

Ali, to je zato kaj smo nemaštoviti i ništa nam se ne događa u životu, pa mozak kreira snove na temelju bilo čega kaj si doživio taj dan.

 

BTW, kad smo već kod snova, ja sam nedavno sanjao do sad najgoru noćnu moru: bio sam u naizgled 2D prostoru i gledao uokolo.

Onda sam pogledao u svoje noge i skužio sam da sam pravokutnik.

Kad sam pogledao izgubio sam ravnotežu i pao, i u tom trenutku sam shvatio da više ne mogu ustati jer sam pravokutnik.

Isti čas sam se probudio obliven znojem i srce mi skoro iskočilo, tresao sam se bar sat vremena.

Ne ponovilo se...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 21:45 (fer-de-lance).
15 godina
online
Paranormalno

Sada ću vam ispričati 2 "zgode". Vrlo, vrlo je interesantno i posebno.

 

28.2.2022., pon. (zapamtio sam datum jer me se dojmilo ), tu večer (21-22h su bila, taj raspon čini mi se) sam otišao do male sestre (niti 10 godina nije tada imala) da čitamo nešto prije spavanja kao što smo i inače imali običaj. Taj put je uzela dječju Bibliju. I čita tako ona, a ja joj u jednom trenutku kažem da ono što piše u Bibliji ne mora točno tako i biti. Iz razloga što se tijekom dugog vremenskog perioda zapisi mogu izmijeniti iz raznih razloga. I da je najvažnije da se vodi savješću i bude dobra osoba. Kao i da je potrebno uvijek preispitivati i promišljati. I ništa, nakon toga idemo mi spavati, "ušuškamo" se i eto. Kad ono, možda minutu nakon što sam joj to rekao, ma i kraće, čujemo oboje kao da vjetar pronosi jednu kratku intonaciju glasova crkvenog zbora. Muškog crkvenog zbora točnije. Jasno se čulo i skoro u isto vrijeme smo rekli - "Što je ovo?".

 

Dakle, to smo čuli u sobi i u sobi smo tada bili samo moja sestra i ja. Znam da sam tada pomislio - OK, vani jako puše (puhala je bura), vrata od balkona i prozori su zatvoreni (u sobi), hladno je vani, što znači da nije situacija kao ljeti kada ljudi znaju u susjedstvu držati otvorene prozore i vrata od kuće, pa da zvuk sa TV-a ili radija "procuri" vani. Vrata od sobe su također bila zatvorena, a između sobe i kuhinje je hodnik i vrata od kuhinje su isto bila zatvorena. Tada sam rekao sestri, idem u kuhinju pitati roditelje, a i vidjeti je li TV uključen i jesu li možda pojačavali zvuk i prebacili na vjerski program. I ništa, odem u kuhinju, vidim tj. čujem kada sam ušao da je zvuk na TV-u skoro skroz smanjen. I na njemu je program koji nema veze sa vjerom. Pitam oca je li maloprije mijenjao kanale i možda tada naišao na neki vjerski? Kaže da nije. I tada sam majci i ocu ispričao to što se dogodilo.

Dakle, u trenu takoreći me je "viša sila" demantirala. Nakon onoga što sam rekao... "Sasjeklo" me bez muke. Što drugo da kažem na taj događaj?

 

Drugi događaj...

23.4.2022., sub., to jutro sam došao kod mojih kući i vidim da mi majka sjedi na krevetu sa malom sestrom i da razgovaraju. Kada su završili, kažem ja sestri neka meni sada ispriča, jer vidim da je pod dojmom. I kaže ona meni da je sanjala Isusa i da su šetali i razgovarali. U tome snu smo također bili moja majka i ja, bili smo iza njih po riječima moje sestre. Također je rekla da nam je ispred kuće bilo brdo Golgota i na njemu je vidjela križeve. I rekla je Isusu da ne želi da on umre, a on joj je odgovorio da to tako mora biti i da ne brine. Također je ispričala da je vidjela neku djecu i odrasle ljude i da su neka od djece bila njezini prijatelji iz razreda. Također je rekla da su bili odjeveni u odjeći iz toga vremena, doba. I dobro, kada je to ispričala, kažem ja njoj, onako iz čista mira, bezveze čak - "Vidi kako nam je plafon/strop ispucan, odnosno boja." I tako se mi okrećemo i gledamo oko sebe, kada uočimo iza sebe na zidu mali križić. Pitam sestru je li ona to nacrtala, kaže nije. Zovem roditelje da vide, divimo se i čudimo. Još stoji i nećemo ga nikada brisati.

Na križiću se vide detalji kao ajmo reći aureola na vrhu križa (iako, ona bi trebala biti na glavi po nekim "pravilima"), crtica koja izgleda kao pognuta glava i još jedna crtica niže, koja izgleda kao stopala.

 

Što da kažem nakon tih događaja osim da Bog i Isus postoje. Nema nikakve sumnje! Svakome na vlastito shvaćanje. Početkom ove godine sam doživio još neke posebne situacije i trenutke, ali ću ih zadržati za sebe.

Vjera ne koči ljude i napredak, ljudi koče ljude. I ljudske težnje i želje. Vjera nikada nije bila uzrok ratova (to je čest "argument" ateista protiv vjere), ljudi su uzrok ratova. A možda bi se moglo reći (ili je najispravnije reći) da je zlo uzrok ratova. Ako postoji dobro, postoji i zlo, a čovjek je podložan i često ide lakšim putem, koji je najčešće varka. Treba se boriti, razvijati u raznim pogledima, smjerovima i biti svjestan toga što je ispravno, a što nije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2023 22:00 (Izzy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice