Predstavite se izdvojena tema

poruka: 898
|
čitano: 271.511
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se

good morning...cheers.....

8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima, zovem se Igor i tek sam krenuo sa izradom mobilnih igrica.

 

8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima, zovem se Juraj i pridruzio sam vam se ne bi li me sprijecili da cekicem stucem nove ram plocice koje sam kupio

 

13 godina
offline
Re: Predstavite se
Allegro kaže...

Pozdrav svima, zovem se Juraj i pridruzio sam vam se ne bi li me sprijecili da cekicem stucem nove ram plocice koje sam kupio

Zašto bi te spriječavali??? Razbiješ jedne, kupiš druge, pa tako jedno vrijeme u krug radiš. Dobrodošao.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav, ja sam veliki ljubitelj CS-a i jedan od admina najveće domaće CS zajednice CSHR (1700 ljudi na fb, 1050 na steamu!) :] 

Pridružio sam se ovdje jer vidim da ima sličnih, pa da ih upoznam s turnirima i kupovima koje radimo i upoznam s domaćom kompetitivnom scenom :D

Counter-Strike Hrvatska - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
9 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav. Imam 16 godina, ucim raditi web stranice ( osnovno zasada html + css ), bavim se sitnim popravcima (ako cita inspektor salim se :D ), pc nemam, koristim TransformerBook t100. Najviše o tehnici pratim na YouTube, jer doslovno je sve u videima ( ozbiljno ), a i iskreno lakse slusat i gledat neko 300 redova teksta koji se opisu u 3 minute. Bug.hr sam poceo citati ( bug online ) prije jedno 1godinu. Idem u elektrotehniku u Ogulinu, i nisam tako sjajan u skoli, al prakticni dio rasturam. Slusam techno ( Fedde Le Grand najj ). Ugl to je to, svatko tko voli racunala eto preporucam vam https://www.youtube.com/channel/UCXuqSBlHAE6Xw-yeJA0Tunw i za one nove koji su u racunalstvu https://www.youtube.com/channel/UC0vBXGSyV14uvJ4hECDOl0Q , jako je ljepo objasnjeno. Hvala i lp :D

Hardwell - Young Again
8 godina
offline
Predstavite se

Pozdrav!

Moje ime je Jure i imam 26god. "Student" sam Studijskog centra za izobrazbu trenera na KIF-u. Sviram bass gitaru, igram australski nogomet i volim se igrati na kompu. Volim sve sto vole mladi i nadam se da cemo se ugodno druziti 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2015 11:48 (Prte).
8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima, starci su me nazvali Ivan, jos malo pa mi je 22. god i izmedu ostalog uzivam u snimanju i editiranju gaming videa. Mislim da je to to ukratko 

8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

pozz, ja sam Tomislav, 28 godina, došao tu malo po savjeta za game design itd.

 

Pozzzzz!

hm hmmm, hm hm hmm
14 godina
offline
Predstavite se

pozdrav svima :)

Zovem se Saša, živim u V. Gorici...

u globalu..... veoma mi je dosadno pa visim po raznim forumima uključujući i ovaj ;)

Bavim se grafikom (sitotisak, tampontisak, cut folije, pripreme...).

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

samo da se predstavm Dragan volm da putujem

[url=http://marcopollo.rs/]letovanje[/url]
8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Evo ja sam našao ovaj forum tako što sam tražio vodič za kupovinu zvučnika. Ne sjećam se imena korisnika ali neko je bio napravio ODLIČAN vodič. Svaka čast. Definitivno će mi pomoći da izaberem kvalitetne zvučnike kada budem kupovao novi PC. 

 

Ne bih da govorim ime(et tako), ja sam iz RS, i prije sam kao manji čitao "BUG". Kad sam dobio internet nije više bilo potrebe da kupujem časopise xD.

 

E jesam se predstavio lol. Uglavnom to je to, nadam se da će mo se slagati!

8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

ništa posebno, klasika, 

Slavonac, slanine i rakie, dobre pisme uz lipe cure i snaše...

...

8 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Bok, Marino iz Zadra. Kad ne taxiram igram igre ili barem skidam igre jer ih imam kisu isusovu na stimu koje uopce nisan ni otvorija. Proba san biti fotografer 23 dana, cak i kupija fotoaparat sad mi sluzi ka stalak za casu. Lipo.

7 godina
offline
Predstavite se

Pozdrav, ja sam Dario, 21 godina, inače se bavim elektronikom, ali čačkam i po računalima što hardverski, što softverski, pa sam se učlanio ovdje da dobijem koji savjet kad me nešto muči u vezi računala. :D

7 godina
offline
Predstavite se

Pozdrav!

 

Ja sam Slaven, inace iz okolice Zagreba ali sada zivim u Dublinu u Irksoj. 

Radim kao IT tehnicar za zastitarsku firmu, u slobodno vrijeme uglavnom pred kompom no ima tu jos hrpa aktivnosti van kuce... Pojma nemam zakaj sam se tek sad regao na BUG forum iako pratim sve redom forume inace...

 

Eto, lijep pozdrav od mene za sada... :)

7 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav, ja sam Dario, ovdje sam zbog savjeta oko kupovine novog TV-a

7 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Zovem se Vanja. Iz Smedereva sam, Srbija. Imam 18 godina. Bavim se programiranjem, početnik sam, tj. učim još uvek. Na ovaj forum me je privukla raznovrsnost, kvantitet, kao i kvalitet sadržaja. Nadam se da ćemo se lepo slagati. Pozdrav.

7 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima iz ZG :)

6 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima iz malog Slavonskog grada Vinkovaca! :D 

 

Nakon dosta godina pracenja casopisa, evo napokon i da na forum udem kako treba da vidim sta se tu dogada :P 

6 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Srdačan pozdrav svimadobila sam pozivnicu od stare ekipe na bug online.Nadam se da ću trajati u vašim bespućima..bay

nina5
6 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav iz Osijeka.

6 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

pozz ekipi iz Dalmacije! 

6 godina
protjeran
offline
Predstavite se

Eto, ja sam Goran, rodjen u Zadru, odakle se nisam mrdno skoro citav zivot. Od malih nogu igram igrice na komodorcu, pa na pc-u, i gutam sve sto mogu o racunalima. Citam bug, pcchip, hacker, master, chaos, byte, pcworld, a ujak mi je u staroj kuci imao povecu zalihu knjiga svih vrsta, od cega sam skoro sve procitao jos kao klinjo. Onda mi se pc pokvario pa sam ucio kako ga popraviti, pa sam primjecivao iste greske kod drugih ljudi i dijelio savjete o popravcima, nakon cega su mi ih poceli donositi doma na popravak, tako da sam neko vrijeme i zaradjivao jurcajuci okolo autom i otklanjajuci kvarove. Razbolio sam se, mentalno oboljenje, poprilicno gadno, i radio niz godina sve i svasta, od dostavljaca, gastarbajtera, zastitara, stvarno svasta. Na kraju se bolest pogorsala, tako da sad uglavnom sjedim doma u svom sobicku i buljim u ekran. Povrsan sam oduvijek bio i ne kuzim se bas u detalje puno stvari, ali osnove znam o vise-manje svemu. Nisam na nicijoj platnoj listi, jedva prezivljavam i primam mirovinu od drzave, nikad nisam bio indoktrinran bilo cime, niti potplacen da nesto kazem ili ucinim, tako da cesto dolazim u sukobe s ljudima, ne zato sto namjerno provociram, nego zato sto imam svoja uvjerenja, stecena osobnim iskustvima, koja branim, a subtle ne znam sto znaci, vise sam poput slona u staklani, plus sto je rijedak slucaj da se moje rijeci protumace onako kako sam ja to zamislio, tako da bas i nisam omiljen gdje god da se pojavim, mada zbilja nisam neka agresija, i uvijek cu prije pomoci nego zabit noz u ledja. 

 

Eto, isprike na poduzem tekstu i kobasici na kraju XD

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 19:16 (Gorstak79).
6 godina
offline
Predstavite se

evo da se i ja predstavin zoven se Nikola iz Splita vec duze vrime pratin forum a sad san se i registrira 

6 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdravljam sve članove foruma :)

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdravim svima, prvi puta sam na Bug forumu pa mi ne zamjerrite na pitanjima. Zelja za registracijom je dosla zbog toga sto bi zelio prodati svoj tabelt. Ne zelim krsiti pravila foruma pa zato pisem ovdje, imam pitanje da li Bug podrzava oglase i gdje se oni tocno nalaze, zahvaljujem unaprijed na pomoci i lijepi dan zelim svima.  I da zovem se Damir i iz Zagreba sam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 12:49 (Veuliahzg).
6 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Novi clan, dosao sam zicat savjete , pozdrav svima :) 

6 godina
offline
Predstavite se

Pozdrav svima,

 

Koristeci liriku Tram11-a:

 

Da se predstavim tko sam, sto sam doso i sto radim

Forumski nasilnik intelektualno radim, kod privatnika

U zadnje vrijeme samo dobri umiru, a ja sam iskvaren do kosti

Prijatelj je hardver, dok ostali su gosti

Pos'o je pos'o, a hardver je okupacija

Bilo mi je bolje nekad kad bila je inflacija

Jedan sam od onih sto voli zaraditi, odraditi svoje pa gejmat doma do mile volje

Nekad bijah bogat, nisam ni sad siromah, legalno za zaradu sam odmah

Zivot je kurva, ja ga karam za papire, pa kupujem komponente da me smire

 

Ne spajam kraj sa krajem, ali nikom nikaj ni ne dajem

Kada krenem ne stajem, ponekad grizem al' uglavnom lajem

Kazu da pare kvare, al' uzasno trebam novce za nove graficke, procesore, kucista i monitorce

Imam stroj za gejmanje i konzolu za gledanje

 

Radim ono kaj hocu, a ne kaj moram

Fino se djiram i jedem hrvatsko voce jer je fora

U boljim danima, zelim zivjeti s Ante Starcevicem I drugim hrvatskim velikanima

Za sve ljude oko mene, zelim vam sto vise hardvera i niske cijene

 

5 godina
neaktivan
offline
Pozzz svima na forumu!!!

Pozzz svima, moje ime je Nenad, živim u Vršcu, radim u zdravstvenom sektoru i obožavam IT, kao i video igre, još od davnog Spectrum-a, preko Amiga-e 500, Amiga-e 2000, ali isto tako i od vremena NES, SNES, PS1, a od skoro i vlasnik BRANDNAME HP OMEN X (zbog koga nisam primao platu godinu dana...) desktopa, kao i PS4Pro konzole, PS VR i svih mogućih gadgeta za igre. Takođe veliki sam filmofil, hedonista, shop-oholičar i 'bloger u pokušaju'... Živim sam, razveden sam, a radim takav posao da imam baš dosta slobodnog vremena i ogroman god.odmor, tako da sam skoro mom sinu, koji ima 9 godina, kupio PS4 1Tb Slim GoW BUNDLE, tako da sada igramo zajedno igre i kada nismo zajedno 

Obožavam igre koje imaju priču, poput Witcher-a, GTA serijala, Detroit Become Human, Final Fantasy serijala, GoW, RDR ali i mojih fave igara The Last of Us i Death Stranding (valjda će izaći početkom sledeće godine....), takođe vidim veliki potencijal u igrama koje više liče na triler film, bez komplikovanog gameplay-a u koje može da se uključi bukvalno svako ko malo bolje poznaje engleski jezik, sa dobrom grafikom i za više ljudi, SONY je odličan posao uradio sa PlayLink igrama koje se igraju preko PS4 konzole ali sa mobilnim telefonima (doduše malo više klase) isključivo u duštvu, poput igre Hidden Agenda!!!

Svi koji imaju PS4 mogu da me dodaju, tamo mi je isti nick kao i ovde samo na našem jeziku (mislim općenito na balkanski jezik i smatram da se svi mi sa prostora bivše YUGE odlično razumemo); dakle PSN nick je besantesteras; dok je mom sinu PSN nick LAZAR_JASON (šta ću kada tako mali obožava horrore iz 80-ih, poput Friday The 13th) io oboje imamo US naloge zbog cena igara koje u $ izađu mnogo jeftinije nego u bilo kojoj dr PS podržanoj valuti...

Na STEAM-u mi je potpuno isti nick kao i na PSN, ali sam u zadnje vreme više na konzoli, jer komp mi služi za neke druge stvari, poput video editinga, montaže, graf. dizajna, i svašta nešto što radim u slobodno vreme...

P.S. Zbog sina sam prinuđen da igram barem dve partije Fortnite-a dnevno, ali moram da priznam da sam užasan u toj igri i da nikako ne mogu da savladam tu *gradnju* 

 

https://card.psnprofiles.com/1/besantesteras.png[/IMG]
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 23:16 (AngryChainsaw).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice