Slike vaše zvučne i ostale opreme

poruka: 7
|
čitano: 8.338
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Slike vaše zvučne i ostale opreme

Primjetio sam da se temi Slike Vašeg Hardvera nađe tu i tamo netko s novim pojuačalom,zvučnicima,RC autom ili avionom i ostalime.I onda još usput iako je ta gadget ili oprema izvrsna pokupi dosta TD-ova od onih koji se u to nerazumiju nego samo gledaju kako to izgleda a znate onu poznatu "Nesudite kjigu po koricama",to što je neko pojačalo,zvučnik,RC auto..itd ružno iliti neesteski privlačno nemora nužno značiti da je zadnji shit i da neradi  kako treba.Stoga bolje u ovu temu postavlajte vaše slike opreme,a u temu Slike vašeg Hardvera stavljajte samo PC-eve kao Hardver.

Strm
12 godina
neaktivan
offline
Slike vaše zvučne i ostale opreme

Evo da budem prvi :)

Zadnja slika je sa neta, jer zvucnici trenutno nisu kod mene.

Pioneer SA-606 Pioneer SA-606
Ei 120w Ei 120w
Pojacalo bekton Pojacalo bekton
Pioneer cs722 Pioneer cs722
BARCA - MES QUE UN CLUB
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2014 16:09 (i7 extreme).
10 godina
neaktivan
offline
Slike vaše zvučne i ostale opreme

Kako bih oslobodio radni stol,danas sam napravio stolić visine cca 25cm i na njega stavio svoju opremu,ako budem imo volje poslikat ću sutra..

fra Krsto Narkoman
13 godina
offline
Re: Slike vaše zvučne i ostale opreme
kivic15 kaže...

Kako bih oslobodio radni stol,danas sam napravio stolić visine cca 25cm i na njega stavio svoju opremu,ako budem imo volje poslikat ću sutra..

Ajde :D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
14 godina
offline
Slike vaše zvučne i ostale opreme

Evo moje opreme.

Sada to izgleda malo urednije, što se tiče kabela ali to je u suštini to. Sve osim gramofona je relativno staro, sredina ili kraj 90-ih, ali vrlo dobro služi.

 

POJAČALO: Sony TA AV561
ZVUČNICI: Samsung PS 8400E 80W
SUB: LG
CD PLAYER: Sony XE510
GRAMOFON: Denver VPL-100

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Slike vaše zvučne i ostale opreme

Ma, ja posudio Sony str db 790 prijatelju jer nisam imao zvučnike za istog, kao prijatelju za 300Kn. I majmun prošlog tjedna prosuo punu casu soka u njega...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
12 godina
neaktivan
offline
Slike vaše zvučne i ostale opreme

Evo jedan dio mog setupa, bilo je mnogo toga kroz vrijeme, od razno raznih receiver-a , od sony-a do pioneer-a, pa se sad prešlo na nešto ozbiljnije. Evo jedan dio. (slike su random, loše)

B-52 PA-212  + lem procon 1500 + wharfedale r-1604fx B-52 PA-212 + lem procon 1500 + wharfedale r-1604fx
Bell psx 6022 Bell psx 6022
Bell psx 6022 Bell psx 6022
Wharfedale r-1604fx Wharfedale r-1604fx
Lem iznutra Lem iznutra
Yamaha PC2002M Yamaha PC2002M
smoke smoke
p audio challanger c18 650el koji je završio u dimu p audio challanger c18 650el koji je završio u dimu
Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.3.2014 19:26 (Nikacc).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice