Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.602.194
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
6 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
_itsmoriarty kaže...
imao sam jednu vec Zotac 2080Ti AMP! ali sam nazalost bio dobio pokvaren primjerak i zamjenio ju za novu takvu, ali vise nista ne uzimam osim MSI, ASUS ili EVGA u ovom slucaju, pao je MSI jer mi je ploca takodjer od MSI-a.

Ne možeš reći da proizvođač ne valja jer si dobio jedan pokvaren primjerak, to se događa svima.

Potpuno je nebitno ako je proizvođač ploče MSI, a grafičke kartice npr. EVGA.

 

 

 ja nisam nigdje popljuvao Zotaca niti rekao da drugi ne uzimaju toj proizvodjaca, samo sam iskreno rekao da ja nebi vise uzimao Zotac jer eto jednom sam ga uzeo i imao los primjerak. 

po mom nekom misljenju ja vise nebi njega uzimao, i to je to. ne vidim nigdje pljuvanje ili govor da ne valja. oduvijek sam imao ili asus, ili msi, ili evgu i nisam nikad imao problema. tak da ono. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ajde da i ja malo malo dobim disslikova...hahahah..novi rucni hw je watch 46...a ovo rgb je zeka peka...dijete je htijelo zvijezde u boji pa eto....😁

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 17:09 (mariolla79).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Pukni malo vise slika vodenog..

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
galinjo24 kaže...

Pukni malo vise slika vodenog..

 Slažem se. Šta su ti fittings-i Byski ili Barrow?

8 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Više slika čim posložim/presložim situaciju malo, ima par početničkih greški,nikako da ga odzračim do kraja i tako neki glupi problemi, ipak nisam proučio materiju do kraja 

Fitinzi su Bykski, čepovi, špina, kutni 90° za bočni radijator i tako neke sitnice su Barrow. Cijevi Thermaltake, pump/res isto, radijatori Magicool, samo blokovi su EKWB. Fanovi su uzeti od AiO AC Freezer 360ke, po 3 na svaki rad, push.

 

Čak i dok sistem nije potpuno odzračen dosta sam zadovoljan performansama; Inno3D 1080TI ima očito tragediju od stock hlađenja, pokrenem Superposition, nakon pol minute lupa u 85°C i throttla, nakon tretmana vodom temperatura na stocku 29°C, overclock 150MHz dođe na 32°C, nakon dva sata igranja PUBGa digla se "čak" na 36°C. CPU je pao za nekih 15-20°C naspram Arctic Freezer 360ke, plus sam dobio ekstra 0.2GHz na overclocku, da radi stabilno bez kršenja, pa sam sad na 4.9GHz. Prešao sam na 9600K i zalomio me očito loš primjerak za OC, ali ide više nego što mi je išao 6700K, taj nije htio preko 4.5GHz da ga moliš...

12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

4.9ghz s kojim naponom?

Intel Core™ i7 Forever
8 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

1.34V, s tim da je AVX na 2 da ga spusti na 4.7 ako pita AVX... ne znam je li do procesora ili matične, plus koliko sam skužio ne bi mi pomoglo ona dodatna 4 pina EPS pa ih nisam ni spajao... znam da ekipa lovi 5GHz iz fore na 9600K pa mi ovaj moj nije uopće jasan...

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
thund3rdom3 kaže...

1.34V, s tim da je AVX na 2 da ga spusti na 4.7 ako pita AVX... ne znam je li do procesora ili matične, plus koliko sam skužio ne bi mi pomoglo ona dodatna 4 pina EPS pa ih nisam ni spajao... znam da ekipa lovi 5GHz iz fore na 9600K pa mi ovaj moj nije uopće jasan...

pa digni napon, sta se bojis 1.5V pucas bez problema samo provjeri koliko mu treba tj da je stabilan u barem prime95 cca 10-tak minuta a da mu se neugasi niti jedna jezgra i dusa ce ti biti mirna.lp

Intel Core™ i7 Forever
8 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Nicky od mene si dobio prvi like za ovu zvjer

13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

nicky.sl

Nije nego od mene 

Bome lijep upgrade kad narastem i ja ću si to kupiti.

 

10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Glavas_ZG kaže...

Nicky od mene si dobio prvi like za ovu zvjer

 

hummer0 kaže...

nicky.sl

Nije nego od mene 

Bome lijep upgrade kad narastem i ja ću si to kupiti.

 

 Hvala obojici 

***********
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Promster kaže...
Upgrade sa GTX 1070Ti na 1080Ti.

Ova kartica je kao one za recenzije, ide od jednoga do drugoga. Koji si ti po redu, treći ili četvrti.

ps. jedini plus je taj što je micek pošten pa ju barem nisi platio previše.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 21:23 (Valentin17).
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
Promster kaže...
Upgrade sa GTX 1070Ti na 1080Ti.

Ova kartica je kao one za recenzije, ide od jednoga do drugoga. Koji si ti po redu, treći ili četvrti.

ps. jedini plus je taj što je micek pošten pa ju barem nisi platio previše.

Kud bi došao da sam svakoj prvi?

9 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Kako su mi dobre te Aorus graficke, uz ove giga palit modele najdraze su mi. Sad i ja razmisljam da pređem sa 1070ti na 1080ti.

 

BTW, gdje nabaviti sleeved extenzije za kablove? Da nije ali express npr jer to znam. 

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
nhooydz kaže...

Kako su mi dobre te Aorus graficke, uz ove giga palit modele najdraze su mi. Sad i ja razmisljam da pređem sa 1070ti na 1080ti.

 

BTW, gdje nabaviti sleeved extenzije za kablove? Da nije ali express npr jer to znam. 

Ja sam uzeo ove, i 24pin isto od tih likova. Full sam zadovoljan, naručio ovaj dodatan za grafu u petak, došlo je jučer, a ide iz UK-a.

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Lijepo si to poslozio, kad bolje pogledam unutrasnjost nam dosta slicno izgleda, samo sto moje ekstenzije naspram tvojih izgledaju kao pasja crijeva posto je dosao samo jedan cesljic po kablu

 

 

Jel znas gdje ima za nabaviti te cesljice po nekoj normalnoj cifri? Trebao bi mi jedan za 24-pin i jedan za 8-pin pci...

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...

Lijepo si to poslozio, kad bolje pogledam unutrasnjost nam dosta slicno izgleda, samo sto moje ekstenzije naspram tvojih izgledaju kao pasja crijeva posto je dosao samo jedan cesljic po kablu

 

 

Jel znas gdje ima za nabaviti te cesljice po nekoj normalnoj cifri? Trebao bi mi jedan za 24-pin i jedan za 8-pin pci...

Znam da sam tražio kod nas i ništa nisam našao, ali zato ima na eBay-u, samo treba naći ono kaj ti odgovara. Vjerojatno ne pašu svi češljići svugdje zbog debljine sleeva koji je korišten, ali nađe se nekaj sigurno.

 

Jebeno mi je kod ovih ekstenzija koje sam ja nabavio da su češljići ugrađeni na kabel i ne možeš ih izvaditi van, slično ovom. Za razliku od ovakvih koji se samo zakače za kabel, i vjerojatno teže i nespretnije "ukroćuju" kablove.

8 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Promster ovo izgleda vrhunski, samo ova crijeva od vodenog hlađenja bodu u oči 

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Glavas_ZG kaže...

Promster ovo izgleda vrhunski, samo ova crijeva od vodenog hlađenja bodu u oči 

Kako bodu u oči kad su crna?

 

Razmišljao sam o sleevu i za njih, ali nisam niš našao...A i sumnjam da bi bolje izgledalo da deblja i bijela, meni osobno sasvim OK izgleda kak je sada.

12 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Mozda misli na nacin kako su savijena crijeva. Znam da ih je i meni bilo tesko spigati da logo na pumpi bude ispravno okrenut, a da to na nesto lici. Na kraju sam crijeva stavio da straznje strane i ispalo je skroz ok.
13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
war3_tft kaže...
Mozda misli na nacin kako su savijena crijeva. Znam da ih je i meni bilo tesko spigati da logo na pumpi bude ispravno okrenut, a da to na nesto lici. Na kraju sam crijeva stavio da straznje strane i ispalo je skroz ok.

Aha to...Meni se više sviđa kad idu od naprijed, probao sam i ovako kak imaš ti, ali tad crijeva zakrivaju zadnji vent i plastiku koja je na I/O-u. S obzirom na poziciju kompa u odnosu na mene i stol, ovako mi djeluje bolje "clean".

8 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Uzmi naj ljepši zračni cooler R1 Ultimate i riješeno

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Glavas_ZG kaže...

Uzmi naj ljepši zračni cooler R1 Ultimate i riješeno

Ali ja se palim na AIO.

14 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

AdR03

 

jos ti treba ovaj case i to je to 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Marsel007 kaže...

AdR03

 

jos ti treba ovaj case i to je to 

 Nemoj pls.

 

Nisam ni kliknuo na link a znam o čemu se radi.

 

U košarici mi je svaka dva dva dana in pa out.

 

Da se nalazi u EU kupio bi sigurno ovako kad zbrojim sve poreze, poštarine i davanja Lijepoj Našoj smuči mi se u želucu.

#YOLO
8 godina
odjavljen
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Moriarty ova kolekcija je vrh.

Epic

6 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Glavas_ZG kaže...

Moriarty ova kolekcija je vrh.

Epic

hvala kolega Glavas_ZG  

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

_itsmoriarty

Daj reci jesi kupio kakve nove lonce i tave za kuhinju? 

P.S. ali mora se priznati lijepo si to pofarbao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2019 22:05 (hummer0).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Eto ja sam jučer lupio set kuhinjskih noževa ali neću pokazati. Sad pati 

10 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Sto se tice ovog novog G29 sta mi je dosao nedavno, mogao bi i on uskoro opet na reklamaciju... Potenciometar akceleracije mi je izgleda *broken*.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 13:48 (hahhaajaads).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice